Wylot

Lipiec 2021

Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Lipiec 2021

Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-16 - 2021-10-18
Promocja aktualna: do 2021-07-27

Lot na trasie Gdańsk - Maastricht, Wylot lotnisko : Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Maastricht Aachen Linie lotnicze Wizzair .

bezpośrednie loty z Gdańska do Maastricht na lotnisko Maastricht-Aachen (MST) położone na północ od miasta w miejscowości Beek oferują węgierskie linie Wizzair. Loty z Gdańska odbywają się cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele o godz 09:15, lądowanie w Holandii o godz 11:05. Loty powrotne z Maastricht do Gdańska 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele) o godz 11:35-13:15. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zarezerwuj bezpośredni lot do Maastricht online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Maastricht

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Maastricht były oglądane 478 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Maastricht:
Gdańsk (GDN) -> Londyn (LHR) -> Barcelona (BCN) -> Maastricht (MST)
Gdańsk (GDN) -> Eindhoven (EIN) -> Alicante (ALC) -> Maastricht (MST)
Gdańsk (GDN) -> Warszawa (WAW) -> Zadar (ZAD) -> Maastricht (MST)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Maastricht - Gdańsk:
Maastricht (MST) -> Bari (BRI) -> Mediolan (BGY) -> Gdańsk (GDN)
Maastricht (MST) -> Zadar (ZAD) -> Gdańsk (GDN)
Maastricht (MST) -> Alicante (ALC) -> Gdańsk (GDN)
Nasi Klienci wybrali również loty do Maastricht z Katowic (39.00zł taniej o 65%), Warszawy (119.00zł drożej o 9%), Poznania (99.00zł taniej o 10%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Maastricht

Tanie Loty z Gdańska do Holandii

Informacje o lotach Gdańsk - Maastricht. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-20 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Maastricht (MST).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2021-08-20 21:15 Gdańsk (GDN) 2021-08-21 17:05 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 19h 50m / 2 przesiadki

  • BA

    BA533

    2021-08-20 21:15 Gdańsk (GDN) 2021-08-20 22:30 Londyn (LHR)

  • FR

    FR9810

    2021-08-21 09:15 Londyn (STN) 2021-08-21 12:25 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR9905

    2021-08-21 15:05 Barcelona (BCN) 2021-08-21 17:05 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2021-08-29 22:25 Gdańsk (GDN) 2021-08-30 14:30 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 15h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    FR9382

    2021-08-29 22:25 Maastricht (MST) 2021-08-30 00:35 Bari (BRI)

  • FR

    FR4659

    2021-08-30 07:40 Bari (BRI) 2021-08-30 09:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8312

    2021-08-30 11:35 Mediolan (BGY) 2021-08-30 13:30 Gdańsk (GDN)

Cena 714 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Gdańsk

2021-08-18 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-18 20:50 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 2 przesiadki

  • W6

    W61641

    2021-08-18 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-18 09:20 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR7899

    2021-08-18 13:10 Eindhoven (EIN) 2021-08-18 15:40 Alicante (ALC)

  • FR

    FR9042

    2021-08-18 18:15 Alicante (ALC) 2021-08-18 20:50 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2021-08-29 22:25 Gdańsk (GDN) 2021-08-30 14:30 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 15h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    FR9382

    2021-08-29 22:25 Maastricht (MST) 2021-08-30 00:35 Bari (BRI)

  • FR

    FR4659

    2021-08-30 07:40 Bari (BRI) 2021-08-30 09:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8312

    2021-08-30 11:35 Mediolan (BGY) 2021-08-30 13:30 Gdańsk (GDN)

Cena 817 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-08-22 13:50 Gdańsk (GDN) 2021-08-23 09:10 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 19h 20m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3838

    2021-08-22 13:50 Gdańsk (GDN) 2021-08-22 14:50 Warszawa (WAW)

  • FR

    FR5750

    2021-08-22 23:25 Warszawa (WMI) 2021-08-23 01:15 Zadar (ZAD)

  • FR

    FR8469

    2021-08-23 07:15 Zadar (ZAD) 2021-08-23 09:10 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2021-08-29 22:25 Gdańsk (GDN) 2021-08-30 14:30 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 15h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    FR9382

    2021-08-29 22:25 Maastricht (MST) 2021-08-30 00:35 Bari (BRI)

  • FR

    FR4659

    2021-08-30 07:40 Bari (BRI) 2021-08-30 09:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8312

    2021-08-30 11:35 Mediolan (BGY) 2021-08-30 13:30 Gdańsk (GDN)

Cena 815 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Gdańsk

2021-08-18 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-18 20:50 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 2 przesiadki

  • W6

    W61641

    2021-08-18 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-18 09:20 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR7899

    2021-08-18 13:10 Eindhoven (EIN) 2021-08-18 15:40 Alicante (ALC)

  • FR

    FR9042

    2021-08-18 18:15 Alicante (ALC) 2021-08-18 20:50 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2021-08-27 15:25 Gdańsk (GDN) 2021-08-28 10:50 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 18h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8470

    2021-08-27 15:25 Maastricht (MST) 2021-08-27 17:20 Zadar (ZAD)

  • FR

    FR8678

    2021-08-28 07:50 Zadar (ZAD) 2021-08-28 09:50 Gdańsk (GDN)

Cena 824 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-08-18 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-18 20:50 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 2 przesiadki

  • W6

    W61641

    2021-08-18 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-18 09:20 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR7899

    2021-08-18 13:10 Eindhoven (EIN) 2021-08-18 15:40 Alicante (ALC)

  • FR

    FR9042

    2021-08-18 18:15 Alicante (ALC) 2021-08-18 20:50 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2021-08-25 21:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-26 16:00 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 17h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9043

    2021-08-25 21:30 Maastricht (MST) 2021-08-26 00:05 Alicante (ALC)

  • FR

    FR1426

    2021-08-26 11:35 Alicante (ALC) 2021-08-26 15:00 Gdańsk (GDN)

Cena 872 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Gdańsk

2021-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-20 21:20 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 2 przesiadki

  • W6

    W61641

    2021-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-20 09:20 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR7523

    2021-08-20 10:55 Eindhoven (EIN) 2021-08-20 13:25 Alicante (ALC)

  • FR

    FR9042

    2021-08-20 18:45 Alicante (ALC) 2021-08-20 21:20 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2021-08-29 22:25 Gdańsk (GDN) 2021-08-30 14:30 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 15h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    FR9382

    2021-08-29 22:25 Maastricht (MST) 2021-08-30 00:35 Bari (BRI)

  • FR

    FR4659

    2021-08-30 07:40 Bari (BRI) 2021-08-30 09:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8312

    2021-08-30 11:35 Mediolan (BGY) 2021-08-30 13:30 Gdańsk (GDN)

Cena 877 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-20 21:20 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 2 przesiadki

  • W6

    W61641

    2021-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-20 09:20 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR7523

    2021-08-20 10:55 Eindhoven (EIN) 2021-08-20 13:25 Alicante (ALC)

  • FR

    FR9042

    2021-08-20 18:45 Alicante (ALC) 2021-08-20 21:20 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2021-08-27 15:25 Gdańsk (GDN) 2021-08-28 10:50 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 18h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8470

    2021-08-27 15:25 Maastricht (MST) 2021-08-27 17:20 Zadar (ZAD)

  • FR

    FR8678

    2021-08-28 07:50 Zadar (ZAD) 2021-08-28 09:50 Gdańsk (GDN)

Cena 885 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2021-08-20 23:15 Gdańsk (GDN) 2021-08-21 17:05 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 17h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2373

    2021-08-20 23:15 Gdańsk (GDN) 2021-08-21 00:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR9810

    2021-08-21 09:15 Londyn (STN) 2021-08-21 12:25 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR9905

    2021-08-21 15:05 Barcelona (BCN) 2021-08-21 17:05 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2021-08-29 22:25 Gdańsk (GDN) 2021-08-30 14:30 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 15h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    FR9382

    2021-08-29 22:25 Maastricht (MST) 2021-08-30 00:35 Bari (BRI)

  • FR

    FR4659

    2021-08-30 07:40 Bari (BRI) 2021-08-30 09:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8312

    2021-08-30 11:35 Mediolan (BGY) 2021-08-30 13:30 Gdańsk (GDN)

Cena 888 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Gdańsk

2021-08-18 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-18 20:50 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 2 przesiadki

  • W6

    W61641

    2021-08-18 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-18 09:20 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR7899

    2021-08-18 13:10 Eindhoven (EIN) 2021-08-18 15:40 Alicante (ALC)

  • FR

    FR9042

    2021-08-18 18:15 Alicante (ALC) 2021-08-18 20:50 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2021-08-30 23:00 Gdańsk (GDN) 2021-08-31 16:25 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 16h 25m / 2 przesiadki

  • FR

    FR9043

    2021-08-30 23:00 Maastricht (MST) 2021-08-31 01:35 Alicante (ALC)

  • DY

    DY5338

    2021-08-31 08:00 Alicante (ALC) 2021-08-31 11:25 Göteborg (GOT)

  • FR

    FR6847

    2021-08-31 14:15 Göteborg (GOT) 2021-08-31 15:25 Gdańsk (GDN)

Cena 895 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2021-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-20 21:20 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 2 przesiadki

  • W6

    W61641

    2021-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-20 09:20 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR7523

    2021-08-20 10:55 Eindhoven (EIN) 2021-08-20 13:25 Alicante (ALC)

  • FR

    FR9042

    2021-08-20 18:45 Alicante (ALC) 2021-08-20 21:20 Maastricht (MST)

Podróż do Maastricht

2021-08-25 21:30 Gdańsk (GDN) 2021-08-26 16:00 Maastricht (MST)
Całkowity czas podróży : 17h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9043

    2021-08-25 21:30 Maastricht (MST) 2021-08-26 00:05 Alicante (ALC)

  • FR

    FR1426

    2021-08-26 11:35 Alicante (ALC) 2021-08-26 15:00 Gdańsk (GDN)

Cena 933 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

11 opinie

Dodaj komentarz

  • 15-04-2021

    EINDHOVEN NIE MUSI CZUĆ SIĘ ZAGROŻONY, MAASTRICHT ODPADŁ Z ROZKŁADÓW, CHWILOWO NIE LATA.

  • 04-02-2021

    Karta Pokładowa nie musi być wydrukowana w kolorze, jak najbardziej może być czarnym tuszem, nie ma to znaczenia, ważne żeby kod w prawym górnym rogu był widoczny.

  • 14-10-2019

    Odnośnie Boarding Pass może być czarno biała, albo pobierz sobie na telefon bez drukowania z maila.

  • 05-08-2019

    Czy mogę wydrukować czarno-białą kartę pokładową? czy musi być w kolorze.

  • 28-11-2018

    To teraz znowu zyska na tym Eindhoven, bo przez chwilę jak latał Maastricht część na pewno się podzieliła, zależy kto miał bliżej.

  • 15-05-2018

    Wydaje mi się że Maastricht już zakończył loty przed sezonem zimowym. Czy będzie ten kierunek na nowo, nie ma żadnych informacji, tylko że zawiesił loty Wizzair.

  • 17-01-2018

    Nie mogę nic znaleźć do Maastricht, ani z Warszawy, ani z Gdańska?? Czy to połączenie zostało odwołane? Czy może w zimie nie lata?

  • 26-07-2017

    OBAWIAM SIĘ, ŻE JEDNAK LOT DO MAASTRICHT Z GDAŃSKA SIĘ NIE PRZYJĄŁ. BRAK DO TEJ PORY.

  • 26-04-2017

    Ale Maastricht od października ponownie startuje? Jak to można sprawdzić.

  • 01-02-2017

    No i po Maastricht, chyba tylko loty z Katowic zostały. Więc wszyscy się będą bić o bilety jak się dowiedzą.

  • 17-08-2016

    Wizzair dba o wszystkich. Dzięki połączeniu do Maastricht jesteśmy zwolnieni z busów.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena