Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-05 - 2018-04-02
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Gdańsk - Groningen, Wylot lotnisko: Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Eelde Apt. Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) od 2017-10-29(Wtorek, Sobota).

Bezpośrednie loty z Gdańska do Groningen (Holandia). Tanie linie Wizzair w okresie letnim oferują bezpośrednie loty z Gdańska do Groningen. Wyloty dwa razy w tygodniu z Gdańska w poniedziałki i w piątki o godz 16:05, lądowanie w Groningen o godz 17:40. Loty powrotne z Holandii 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 18:10, planowane lądowanie w Gdańsku o godz 19:30. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 loty odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wyloty z Gdańska o godz 10:10, lądowanie w Groningen o godz 11:50. Powrotne loty relacji Groningen-Gdańsk także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 18:30-19:55. Zapraszamy do rezerwacji online lub telefonicznej pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Tanie Loty z Gdańska do Holandii

Informacje o lotach Gdańsk - Groningen. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-24 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Groningen (GRQ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-10-31 10:10 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 11:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1643

    2017-10-31 10:10 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 11:50 Groningen (GRQ)

Podróż do Groningen

2017-11-07 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-07 14:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1644

    2017-11-07 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-07 13:50 Groningen (GRQ)

Cena 155 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-10-31 06:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 08:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 2h 50m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1758

    2017-10-31 06:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 07:05 København (CPH)

  • SK

    1. SK 8665

    2017-10-31 07:45 København (CPH) 2017-10-31 08:50 Groningen (GRQ)

Podróż do Groningen

2017-11-07 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-07 14:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1644

    2017-11-07 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-07 13:50 Groningen (GRQ)

Cena 1455 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-10-31 14:30 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 18:45 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 4h 15m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 760

    2017-10-31 14:30 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 15:30 København (CPH)

  • SK

    1. SK 8667

    2017-10-31 17:40 København (CPH) 2017-10-31 18:45 Groningen (GRQ)

Podróż do Groningen

2017-11-07 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-07 14:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1644

    2017-11-07 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-07 13:50 Groningen (GRQ)

Cena 1455 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-10-31 10:10 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 11:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1643

    2017-10-31 10:10 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 11:50 Groningen (GRQ)

Podróż do Groningen

2017-11-07 19:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 00:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 4h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 8846

    2017-11-07 19:10 København (CPH) 2017-11-07 20:15 Groningen (GRQ)

  • SK

    1. SK 753

    2017-11-07 22:55 Gdańsk (GDN) 2017-11-07 23:50 København (CPH)

Cena 852 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-10-31 14:30 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 18:45 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 4h 15m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 760

    2017-10-31 14:30 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 15:30 København (CPH)

  • SK

    1. SK 8667

    2017-10-31 17:40 København (CPH) 2017-10-31 18:45 Groningen (GRQ)

Podróż do Groningen

2017-11-07 09:15 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 00:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 14h 35m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 8666

    2017-11-07 09:15 København (CPH) 2017-11-07 10:20 Groningen (GRQ)

  • SK

    1. SK 753

    2017-11-07 22:55 Gdańsk (GDN) 2017-11-07 23:50 København (CPH)

Cena 1844 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-10-31 09:30 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 18:45 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 756

    2017-10-31 09:30 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 10:30 København (CPH)

  • SK

    1. SK 8667

    2017-10-31 17:40 København (CPH) 2017-10-31 18:45 Groningen (GRQ)

Podróż do Groningen

2017-11-07 09:15 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 00:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 14h 35m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 8666

    2017-11-07 09:15 København (CPH) 2017-11-07 10:20 Groningen (GRQ)

  • SK

    1. SK 753

    2017-11-07 22:55 Gdańsk (GDN) 2017-11-07 23:50 København (CPH)

Cena 1844 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2017-10-31 06:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 18:45 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1758

    2017-10-31 06:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 07:05 København (CPH)

  • SK

    1. SK 8667

    2017-10-31 17:40 København (CPH) 2017-10-31 18:45 Groningen (GRQ)

Podróż do Groningen

2017-11-07 09:15 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 00:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 14h 35m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 8666

    2017-11-07 09:15 København (CPH) 2017-11-07 10:20 Groningen (GRQ)

  • SK

    1. SK 753

    2017-11-07 22:55 Gdańsk (GDN) 2017-11-07 23:50 København (CPH)

Cena 1844 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2017-10-31 09:30 Gdańsk (GDN) 2017-11-01 08:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 23h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 756

    2017-10-31 09:30 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 10:30 København (CPH)

  • SK

    1. SK 8665

    2017-11-01 07:45 København (CPH) 2017-11-01 08:50 Groningen (GRQ)

Podróż do Groningen

2017-11-07 09:15 Gdańsk (GDN) 2017-11-07 14:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 8666

    2017-11-07 09:15 København (CPH) 2017-11-07 10:20 Groningen (GRQ)

  • SK

    1. SK 759

    2017-11-07 12:55 Gdańsk (GDN) 2017-11-07 13:50 København (CPH)

Cena 1844 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2017-10-31 14:30 Gdańsk (GDN) 2017-11-01 08:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 18h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 760

    2017-10-31 14:30 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 15:30 København (CPH)

  • SK

    1. SK 8665

    2017-11-01 07:45 København (CPH) 2017-11-01 08:50 Groningen (GRQ)

Podróż do Groningen

2017-11-07 09:15 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 00:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 14h 35m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 8666

    2017-11-07 09:15 København (CPH) 2017-11-07 10:20 Groningen (GRQ)

  • SK

    1. SK 753

    2017-11-07 22:55 Gdańsk (GDN) 2017-11-07 23:50 København (CPH)

Cena 1844 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2017-10-31 09:30 Gdańsk (GDN) 2017-11-01 08:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 23h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 756

    2017-10-31 09:30 Gdańsk (GDN) 2017-10-31 10:30 København (CPH)

  • SK

    1. SK 8665

    2017-11-01 07:45 København (CPH) 2017-11-01 08:50 Groningen (GRQ)

Podróż do Groningen

2017-11-07 09:15 Gdańsk (GDN) 2017-11-08 00:50 Groningen (GRQ)
Całkowity czas podróży: 14h 35m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 8666

    2017-11-07 09:15 København (CPH) 2017-11-07 10:20 Groningen (GRQ)

  • SK

    1. SK 753

    2017-11-07 22:55 Gdańsk (GDN) 2017-11-07 23:50 København (CPH)

Cena 1844 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

14 opinie

Dodaj komentarz

  • 09-10-2017

    To chyba jedyne połaczenie do Groningen z Polski, szkoda że nie ma lotó z innych lotnik żeby móc porównać ceny i wybrać najtaniej

  • 29-06-2017

    To mnie przekonuje: "Groningen to 200-tysięczne miasto w północno-wschodniej Holandii. Jego mieszkańcy należą do najbardziej zadowolonych w Europie, a jedno z haseł miasta głosi "żadnej nudnej chwili". Tylko wyszukać tani lot i do Groningen w te pędy.

  • 13-10-2016

    Rynek powietrzny przeszedł wiele ewolucji zanim na dobre zagościły tanie loty, teraz jest dzięki temu wielu zwolenników latania. Powstała przyjazna baza dla podróżujących w różne zakątki świata.

  • 06-10-2016

    Wiem że Holandia nie ma szerokiej oferty na loty, ale nie jest tak popularna jak Wielka Brytania, tam chyba jest najwięcej kombinacji. Fajnie że Mozna lecieć na wiele sposobów.

  • 29-07-2016

    Od Groningen też jest niedaleko patrząc na mapie do Amsterdamu,a przynajmniej tanie loty docierają.

  • 15-07-2016

    Ja jeżdżę autokarem do Utrechtu, tam tez jest pięknie, szkoda że nic tam nie lata, to jest około 34km do Amsterdamu, czyli blisko.

  • 30-06-2016

    wystarczy wejść na mapę www.google.pl/maps i wszystko znajdziesz, po co się bezowocnie zastanawiać gdzie co leży, na mapie masz wszystko.

  • 10-05-2016

    Myślałem że z Groningen jest bliżej do Amsterdamu, jak piszecie wyżej, a odległość ponad 180km to nie tak mało. Trzeba wiedzieć jak potem dojechać, bo nie każdy ma znajomych którzy po Was wyjadą.

  • 14-04-2016

    NIE WIEDZIAŁEM ŻE DO GRONINGEN SA LOTY. HOLANDIA JEST MAŁO OBLATANYM KRAJEM. RACZEJ DOJAZDY SAMOCHODAMI.

  • 20-07-2015

    Mało lotow jest do Holandii, faktycznie lekka mizerka w porównaniu z Anglia to kiszka, klada ją na łopatki.

  • 18-03-2015

    Szukałam właśnie lotów do Amsterdamu, ale jedyne co znalazłam to linie Eurolot, a one przecież zawieszają albo całkowicie rezygnują ze sprzedaży. Cieszę się że cos blisko będzie lądowało, bo ta Holandia coś nie ma szczęścia do lotów.

  • 21-10-2014

    Dobre to loty bo liniami Wizzair, do których mam ogromny sentyment, apropo bagażu nigdy nie ma z nim problemu bo jego pojemność to aż 32 kilogramy.

  • 29-09-2014

    GRONINGEN ZNAJDUJE SIĘ BLISKO BREMEN I AMSTERDAMU WIĘC DOBRA BAZA WYPADOWA NA ZWIEDZANIE HOLANDII. OD KIEDY WIZZAIR WPROWADZIŁ NOWE LOTY WARTO SKORZYSTAĆ.

  • 11-09-2014

    Nie wiedziałam że są jakieś połączenia do Holandii z Gdańska, to chyba jakaś nowość. Wiedziałam o Eindhoven i Amsterdamie. A tu się nam siatka powiększyła. Super.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena