Wylot

Listopad 2020

Listopad
69 zł Grudzień
69 zł Styczeń
69 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2020

Listopad
91 zł Grudzień
69 zł Styczeń
69 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-11-06 - 2021-03-28
Promocja aktualna: do 2020-11-30

Lot na trasie Rzeszów - Eindhoven, Wylot lotnisko : Jasionka - Rzeszów , Przylot lotnisko Eindhoven Linie lotnicze Wizzair .

Eindhoven, holenderskie miasto położone w południowej części kraju nad rzeką Dommel. Eindhoven to wielokulturowe miasto, piąte pod względem mieszkańców miasto w Holandii, jest jednym z głównych ośrodków przemysłowych w kraju.

8 km na zachód od centrum miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy Eindhoven (EIN). Od listopada linie lotnicze Wizzair wprowadziły nowe, bezpośrednie loty z rzeszowskiego portu lotniczego Jasionka (RZE) do Eindhoven (EIN). Jest to pierwsze połączenie węgierskich linii lotniczych z Rzeszowa. Połączenia dostępne od listopada, odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot z Rzeszowa w każdy poniedziałek i w piątek o godz 11:35, planowany przylot do Holandii o godz 13:35, Loty powrotne na trasie Eindhoven- Rzeszów także w poniedziałki i piątki w godz 09:00-11:05. Bilety w promocyjnych cenach, zapraszamy do rezerwacji.


Informacja o locie: Rzeszów - Eindhoven

Średni czas lotu Rzeszów - Eindhoven:
2h 0m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Rzeszów do Eindhoven były oglądane 554 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Rzeszów - Eindhoven rezerwowano:
średnio 49 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
69.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
168.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
102.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
224.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rzeszów - Eindhoven:
Rzeszów (RZE) -> Londyn (STN) -> Mediolan (BGY) -> Eindhoven (EIN)
Rzeszów (RZE) -> Londyn (LTN) -> Wiedeń (VIE) -> Eindhoven (EIN)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Eindhoven - Rzeszów:
Eindhoven (EIN) -> Mediolan (MXP) -> Londyn (STN) -> Rzeszów (RZE)
Wysoki sezon przypada na Styczeń (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Styczeń (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Eindhoven z Poznania (99.00zł drożej o 50%), Lublin (99.00zł drożej o 50%), Krakowa (75.00zł drożej o 13%), Gdańska (109.00zł drożej o 65%), Katowic (109.00zł drożej o 65%), Warszawy (79.00zł drożej o 19%), Wrocławia (109.00zł drożej o 65%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Eindhoven

Informacje o lotach Rzeszów - Eindhoven. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-11-29 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Eindhoven (EIN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Rzeszów

2021-01-16 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-16 13:40 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61650

    2021-01-16 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-16 13:40 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2021-01-23 09:00 Rzeszów (RZE) 2021-01-23 12:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61649

    2021-01-23 09:00 Eindhoven (EIN) 2021-01-23 11:05 Rzeszów (RZE)

Cena 136 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Rzeszów

2021-01-16 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-16 13:40 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61650

    2021-01-16 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-16 13:40 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2021-01-19 09:00 Rzeszów (RZE) 2021-01-19 12:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61649

    2021-01-19 09:00 Eindhoven (EIN) 2021-01-19 11:05 Rzeszów (RZE)

Cena 136 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Rzeszów

2021-01-16 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-16 13:40 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61650

    2021-01-16 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-16 13:40 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2021-01-19 09:00 Rzeszów (RZE) 2021-01-19 12:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61649

    2021-01-19 09:00 Eindhoven (EIN) 2021-01-19 11:05 Rzeszów (RZE)

Cena 136 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Rzeszów

2021-01-16 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-16 13:40 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61650

    2021-01-16 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-16 13:40 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2021-01-23 09:00 Rzeszów (RZE) 2021-01-23 12:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61649

    2021-01-23 09:00 Eindhoven (EIN) 2021-01-23 11:05 Rzeszów (RZE)

Cena 136 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Rzeszów

2021-01-12 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-12 13:40 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61650

    2021-01-12 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-12 13:40 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2021-01-23 09:00 Rzeszów (RZE) 2021-01-23 12:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61649

    2021-01-23 09:00 Eindhoven (EIN) 2021-01-23 11:05 Rzeszów (RZE)

Cena 148 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Rzeszów

2021-01-12 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-12 13:40 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61650

    2021-01-12 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-12 13:40 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2021-01-19 09:00 Rzeszów (RZE) 2021-01-19 12:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61649

    2021-01-19 09:00 Eindhoven (EIN) 2021-01-19 11:05 Rzeszów (RZE)

Cena 148 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Rzeszów

2021-01-13 21:55 Rzeszów (RZE) 2021-01-14 16:15 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 18h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2137

    2021-01-13 21:55 Rzeszów (RZE) 2021-01-13 23:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR4192

    2021-01-14 08:05 Londyn (STN) 2021-01-14 10:55 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4535

    2021-01-14 14:40 Mediolan (BGY) 2021-01-14 16:15 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2021-01-19 09:00 Rzeszów (RZE) 2021-01-19 12:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61649

    2021-01-19 09:00 Eindhoven (EIN) 2021-01-19 11:05 Rzeszów (RZE)

Cena 244 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Rzeszów

2021-01-13 21:55 Rzeszów (RZE) 2021-01-14 16:15 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 18h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2137

    2021-01-13 21:55 Rzeszów (RZE) 2021-01-13 23:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR4192

    2021-01-14 08:05 Londyn (STN) 2021-01-14 10:55 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4535

    2021-01-14 14:40 Mediolan (BGY) 2021-01-14 16:15 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2021-01-23 09:00 Rzeszów (RZE) 2021-01-23 12:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61649

    2021-01-23 09:00 Eindhoven (EIN) 2021-01-23 11:05 Rzeszów (RZE)

Cena 244 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Rzeszów

2021-01-16 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-16 13:40 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61650

    2021-01-16 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-16 13:40 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2021-01-24 13:10 Rzeszów (RZE) 2021-01-25 22:20 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 32h 10m / 2 przesiadki

  • W6

    W65532

    2021-01-24 13:10 Eindhoven (EIN) 2021-01-24 14:35 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR8737

    2021-01-24 21:50 Mediolan (MXP) 2021-01-24 22:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR2136

    2021-01-25 18:00 Londyn (STN) 2021-01-25 21:20 Rzeszów (RZE)

Cena 270 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Rzeszów

2021-01-16 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-16 13:40 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61650

    2021-01-16 11:40 Rzeszów (RZE) 2021-01-16 13:40 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2021-01-19 13:10 Rzeszów (RZE) 2021-01-20 22:20 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 32h 10m / 2 przesiadki

  • W6

    W65532

    2021-01-19 13:10 Eindhoven (EIN) 2021-01-19 14:35 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR8737

    2021-01-19 21:45 Mediolan (MXP) 2021-01-19 22:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR2136

    2021-01-20 18:00 Londyn (STN) 2021-01-20 21:20 Rzeszów (RZE)

Cena 270 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Rzeszów

2021-01-16 18:45 Rzeszów (RZE) 2021-01-18 14:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 43h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3473

    2021-01-16 18:45 Rzeszów (RZE) 2021-01-16 20:20 Londyn (LTN)

  • W6

    W62880

    2021-01-17 19:35 Londyn (LTN) 2021-01-17 22:55 Wiedeń (VIE)

  • W6

    W62863

    2021-01-18 12:45 Wiedeń (VIE) 2021-01-18 14:35 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2021-01-23 09:00 Rzeszów (RZE) 2021-01-23 12:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61649

    2021-01-23 09:00 Eindhoven (EIN) 2021-01-23 11:05 Rzeszów (RZE)

Cena 279 zł

Podróż 0 dni

Podróż z Rzeszów

2021-01-16 18:45 Rzeszów (RZE) 2021-01-18 14:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 43h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3473

    2021-01-16 18:45 Rzeszów (RZE) 2021-01-16 20:20 Londyn (LTN)

  • W6

    W62880

    2021-01-17 19:35 Londyn (LTN) 2021-01-17 22:55 Wiedeń (VIE)

  • W6

    W62863

    2021-01-18 12:45 Wiedeń (VIE) 2021-01-18 14:35 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2021-01-19 09:00 Rzeszów (RZE) 2021-01-19 12:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61649

    2021-01-19 09:00 Eindhoven (EIN) 2021-01-19 11:05 Rzeszów (RZE)

Cena 279 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

14 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-11-2020

    Nie rozumię tylko czego jedne loty są, inne są wstrzymane, liczyłem że wcześniej polecę z Rzeszowa do Holandii, a tu znowu "zonk" trzeba czekać

  • 12-11-2020

    Liczyłem że wcześniej polecę, jednak muszę czekać jeszcze do na loty z Rzeszowa, póki co korzystam z lotów z Krakowa, niby nie daleko jednak kawałek trzeba dojechać, a to dodatkowy czas i kasa

  • 10-11-2020

    "Pandemia znów coraz bardziej daje się we znaki branży lotniczej. Linie Wizz Air przesunęły datę uruchomienia połączenia Rzeszowa z Eindhoven z 6 listopada na 15 grudnia. Część połączeń na rzeszowskim lotnisku skasował też Ryanair. Port Lotniczy jest w trudnej sytuacji finansowej i czeka na wsparcie rządu i samorządu."

  • 03-11-2020

    I to jest cenna uwaga, każdy może lądować u nas w Rzeszowie, chętnie go przyjmiemy, a że lotów i linii jest zbyt mało to już pretensje do dyrektorów portów lotniczych że są za mało operatywni.

  • 02-11-2020

    A ja wybiorę się osobiście na lotnisko w Jasionce żeby zobaczyć pierwszy lot inauguracyjny linii Wizz Air może będą armatki wodne.

  • 01-11-2020

    LOTNISKO W JASIONCE JEST TAK DUŻE ŻE ŚMIAŁO POMIEŚCI RYANAIRA RAZEM Z WIZZAIR, NIE WIEM O CO TYLE KRZYKU.

  • 29-10-2020

    Czekam na nowe kierunki Wizziara z Rzeszowa, Ryanair chyba za długo panoszył się na Jasionce blokując inne linie

  • 29-10-2020

    "Mam nadzieję, że nowa trasa to początek długoterminowej współpracy umożliwiającej rozwój naszej siatki połączeń..." te słowa wypowiedział Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów Jasionka. Czy to oznacza że lotnisko zaskoczy nas wkrótce nowymi kierunkami realizowanymi liniami Wizzair?

  • 26-10-2020

    Miłe zaskoczenie, oby w listopadzie wszystkie zaplanowane loty odbyły się w terminie

  • 20-10-2020

    Będzie wreszcie okazja na zobaczenie linii Wizzair w naszym rodzimym mieście Rzeszowie, zawsze tylko oglądaliśmy ogony Ryanair-a, teraz mamy czwartego lotnika. Super.

  • 15-10-2020

    Bardzo fajne że pojawiają się nowe kierunki, nowe linie z Rzeszowa, szkoda że w takim czasie kiedy mało ludzi lata

  • 12-10-2020

    No to szok że Wizzair zagości w Rzeszowie. Rozpoczęcie lotów z kolejnego lotniska w Polsce – Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka to duży przełom w dziejach tych linii.

  • 09-10-2020

    o już myślałem że nie doczekamy się innych linii z Rzeszowa niż Ryanair, fajnie że coś "ruszyło", czekam na więcej

  • 08-10-2020

    Super wiadomość, w końcu z Rzeszowa mamy loty Wizziara, fajnie że są loty do Eindhoven, mam nadzieję że to dopiero początek i pojawią się nowe kierunki tymi liniami

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena