Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Lipiec 2017

Powrót

Lipiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-07-03 - 2018-04-01
Promocja aktualna: do 2017-07-31

Lot na trasie Wrocław - Eindhoven, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Eindhoven Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Środa, Piątek) .

Promocyjne loty z Wrocławia do Eindhoven. Wyloty w sezonie letnim 2017 oferują węgierskie linie Wizzair cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Wylot z wrocławskiego lotniska w poniedziałki i piątki o godz 11:25, planowane lądowanie w Eindhoven o godzinie 13:05, w środy i niedziele o godz 11:30-13:10. Loty relacji odwrotnej z Eindhoven do Wrocławia także 4 razy w tygodniu w poniedziałki i piątki o godz 13:35-15:05 i w środy oraz niedziele o godz 13:40-15:10. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna dostępna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Eindhoven

Informacje o lotach Wrocław - Eindhoven. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-07-11 znaleziono 3 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Eindhoven (EIN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2017-08-18 12:25 Wrocław (WRO) 2017-08-18 14:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1825

    2017-08-18 12:25 Wrocław (WRO) 2017-08-18 14:05 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-08-25 14:35 Wrocław (WRO) 2017-08-25 17:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1826

    2017-08-25 14:35 Wrocław (WRO) 2017-08-25 16:05 Eindhoven (EIN)

Cena 748 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2017-08-18 06:40 Wrocław (WRO) 2017-08-18 13:25 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3850

    2017-08-18 06:40 Wrocław (WRO) 2017-08-18 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1371

    2017-08-18 11:25 Warszawa (WAW) 2017-08-18 13:25 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-08-25 14:35 Wrocław (WRO) 2017-08-25 17:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1826

    2017-08-25 14:35 Wrocław (WRO) 2017-08-25 16:05 Eindhoven (EIN)

Cena 943 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2017-08-18 06:40 Wrocław (WRO) 2017-08-18 13:25 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3850

    2017-08-18 06:40 Wrocław (WRO) 2017-08-18 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1371

    2017-08-18 11:25 Warszawa (WAW) 2017-08-18 13:25 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-08-25 13:55 Wrocław (WRO) 2017-08-25 22:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1372

    2017-08-25 13:55 Warszawa (WAW) 2017-08-25 15:40 Eindhoven (EIN)

  • LO

    1. LO 3859

    2017-08-25 20:40 Wrocław (WRO) 2017-08-25 21:35 Warszawa (WAW)

Cena 1058 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

18 opinie

Dodaj komentarz

  • 20-04-2017

    Lece samolotem i nic mnie nie obchodzi, jeszcze nie dawno jeździłam samochodem ale męka straszna jak dla mnie, kupuje duży bagaż i zapakowana na fula lecę :)

  • 09-12-2016

    Lądowanie w Eindhoven po 13 więc z dojazdem nie ma problemu. Tanie linie maja popyt od kiedy latają, jestem stałym klientem.

  • 04-10-2016

    Fakt to połączenie jest na ogól w dobrej cenie, pomijając święta i czasem wakacje to naprawdę można kupic tanio bilet, bagaż czasem wychodzi drożej niż bilet no ale każdy leci jak chce

  • 23-02-2016

    Jak na loty do Holandii to ceny Wizzair proponuje chyba najniższe, czasem jeszcze z Krakowa Ryanairem ale to nie zawsze mam po drodze

  • 07-01-2016

    Długo korzystam z usług lotniska we Wrocławiu, ale jakoś nigdy nie wnikałem w jego historię. Faktycznie ludzie mało się interesują historią państw, miast, ludzi. ważne co u mnie i co teraz.

  • 09-03-2015

    Nasz port lotniczy Wrocław- Strachowice dla tych którzy to będą czytać położony jest 10 km od centrum na pd-zach. Posiada 1 Terminal, nosi nazwę Copernicus Airport (nazwa międzynarodowa) i obsługuje 6 regularnych linii lotniczych. Korzystajmy więc z niego jak najdłużej.

  • 24-11-2014

    WYLATUJE NA POCZĄTKU GRUDNIA W BARDZO NISKIEJ CENIE< KUPUJCIE NA 5 GRUDNIA BARDZO DOBRE CENY BILETÓW. NA PODSTAWIE TYLKO 79PLN.

  • 01-09-2014

    200 złotych w jedna stronę obejmuje cene z samym podręcznym bagażem czy też dodatkowym? I jaka to waga na główny bagaż. Proszę o informację.

  • 07-03-2014

    Latam przeważnie na weekendy wylot w piątek powrót w poniedziałek, świetne rozłożenie lotów, akurat optymalnie mało urlopu trzeba wykorzystywać.

  • 25-10-2013

    dla mnie najlepsza opcja kupna biletów to 2 miesiące wczesniej, jak nie ma świat itp to nie ma sensu wcześnie j kupować bo mogą jeszcze spać ceny, ale to wszystko zależy jaka jest cena wyjściowa, trzeba wyczuć

  • 30-12-2012

    jeśli chce polecieć do Eindhoven w lutym to warto poczekać aż cena spadnie czy lepiej kupować teraz?

  • 05-12-2012

    Co raz więcej biletów wykupionych, ludzie wracają na święta i widać jak szybko zmieniają się ceny, także proponuje nie zwlekać długo.

  • 29-10-2012

    Jasne zasady, tanie bilety, polecam!!!

  • 10-10-2012

    warto sie skusić na to połaczenie- polecam

  • 04-07-2012

    Mi pasuje ten lot z Wrocławia, zawsze wychodzi w miare tanio, miła obsługa, jestem zadowolona.

  • 18-06-2012

    FAJNE POŁACZENIE, JEŚLI KTOŚ MA NIEDALEKO Z KRAKOWA TO TEZ RYANAIREM JEST FAJNE POŁĄCZENIE, OBYDWA LOTY SPRAWDZIŁEM I SA OK.

  • 13-06-2012

    Do Holandii latam dośc często i z tego połaczenia korzystam najczęściej - polecam

  • 14-05-2012

    lubię latać wizzairem, zawsze punktualnie, bezproblemów

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena