Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-19 - 2017-10-28
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Kraków - Eindhoven, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Eindhoven Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Promocyjne loty z Krakowa do Eindhoven. W sezonie letnim 2017 bezpośrednie loty udostępnia tani, irlandzki przewoźnik  Ryanair pięć razy w tygodniu w poniedziałki w godzinach 13:05-15:00,  wtorki o godz 18:15-20:15, piątki o godz 15:40-17:40 oraz czwartki i soboty w godzinach 16:10-18:10. Loty powrotne Eindhoven - Kraków pięć razy w  tygodniu (poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i soboty). Rezerwuj  bilet lotniczy na połączenie lotnicze Kraków - Eindhoven w promocyjnych  cenach online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Eindhoven

Tanie Loty z Krakowa do Holandii

Informacje o lotach Kraków - Eindhoven. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-04-04 znaleziono 7 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Eindhoven (EIN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-05-23 19:15 Kraków (KRK) 2017-05-23 21:15 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5892

    2017-05-23 19:15 Kraków (KRK) 2017-05-23 21:15 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-05-30 21:40 Kraków (KRK) 2017-05-31 00:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5891

    2017-05-30 21:40 Kraków (KRK) 2017-05-30 23:35 Eindhoven (EIN)

Cena 626 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-05-23 23:20 Kraków (KRK) 2017-05-24 11:20 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 12h 0m / 1 przesiadka

  • D8

    1. D8 3563

    2017-05-23 23:20 Kraków (KRK) 2017-05-24 00:50 Kopenhaga (CPH)

  • HV

    1. HV 5962

    2017-05-24 09:55 Kopenhaga (CPH) 2017-05-24 11:20 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-05-30 21:40 Kraków (KRK) 2017-05-31 00:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5891

    2017-05-30 21:40 Kraków (KRK) 2017-05-30 23:35 Eindhoven (EIN)

Cena 540 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-05-23 19:15 Kraków (KRK) 2017-05-23 21:15 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5892

    2017-05-23 19:15 Kraków (KRK) 2017-05-23 21:15 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-05-30 13:15 Kraków (KRK) 2017-05-30 23:50 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 9h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4536

    2017-05-30 13:15 Mediolan (BGY) 2017-05-30 14:55 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1. FR 6876

    2017-05-30 21:00 Kraków (KRK) 2017-05-30 22:50 Mediolan (BGY)

Cena 793 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-05-23 19:15 Kraków (KRK) 2017-05-23 21:15 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5892

    2017-05-23 19:15 Kraków (KRK) 2017-05-23 21:15 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-05-30 12:05 Kraków (KRK) 2017-05-30 22:45 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 9h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1965

    2017-05-30 12:05 Dublin (DUB) 2017-05-30 12:50 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1. FR 1901

    2017-05-30 17:50 Kraków (KRK) 2017-05-30 21:45 Dublin (DUB)

Cena 1025 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-05-23 19:15 Kraków (KRK) 2017-05-23 21:15 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5892

    2017-05-23 19:15 Kraków (KRK) 2017-05-23 21:15 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-05-30 09:00 Kraków (KRK) 2017-05-30 23:25 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9272

    2017-05-30 09:00 Londyn (STN) 2017-05-30 09:10 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1. FR 2436

    2017-05-30 19:00 Kraków (KRK) 2017-05-30 22:25 Londyn (STN)

Cena 914 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-05-23 07:45 Kraków (KRK) 2017-05-23 21:45 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 14h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2433

    2017-05-23 07:45 Kraków (KRK) 2017-05-23 09:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 9273

    2017-05-23 19:40 Londyn (STN) 2017-05-23 21:45 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-05-30 21:40 Kraków (KRK) 2017-05-31 00:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5891

    2017-05-30 21:40 Kraków (KRK) 2017-05-30 23:35 Eindhoven (EIN)

Cena 419 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2017-05-23 19:15 Kraków (KRK) 2017-05-23 21:15 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5892

    2017-05-23 19:15 Kraków (KRK) 2017-05-23 21:15 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2017-05-30 22:10 Kraków (KRK) 2017-05-31 14:20 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży: 15h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9274

    2017-05-30 22:10 Londyn (STN) 2017-05-30 22:20 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1. FR 2432

    2017-05-31 09:55 Kraków (KRK) 2017-05-31 13:20 Londyn (STN)

Cena 793 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

25 opinie

Dodaj komentarz

  • 03-02-2017

    Średnio to mało powiedziane, najlepsze jest to że loty latają w kratkę każdy prawie o innej godzinie, można załapać oczopląsu. Nie lepiej ustalić jedna i każdy zapamiętałby sobie na spokojnie a nie popatrzy ktoś na inny dzień pomyli się i popląta co kupił.

  • 20-12-2016

    HOLANDIA MI SIĘ ŚREDNIO PODOBA. CENY TEŻ.

  • 28-10-2016

    Jak na loty do Holandii to wizzair ma bardzo dobre ceny, choć wiadomo to nie wszsytko, najważniejsze dla mnie to bepzieczeństwo

  • 27-07-2016

    Samoloty maja ochronną barierę przeciw piorunom, więc nie ma obawy przed burzą, poza tym latają na różnych wysokościach, są specjalne radary.

  • 14-07-2016

    Jak tu latać jak takie burze i wyładowania w powietrzu, chyba zimne prądy zderzają się z ciepłym frontem i grzmoty jeden za drugim. Najbardziej boję się turbulencji.

  • 25-05-2016

    Mi Ryanaira nie trzeba polecać, sprawdziłam go osobiście wielokrotnie.

  • 22-01-2016

    Lubie latać z Krakowa bo lotem bez przesiadek. Dlatego zawsze sprawdzam Ryanaira z Balic. Polecam wszystkim Ryanaira.

  • 19-11-2015

    Na pokład można wnieść fotelik samochodowy dla dziecka lub niemowlęcia, pod warunkiem, że jest on dopuszczony do użytku na pokładzie samolotu i wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Nieodpłatnie można przewieźć 2 sztuki akcesoriów niemowlęcych (na dziecko/niemowlę) — wózek dziecięcy plus jeden z następujących przedmiotów: fotelik samochodowy, podstawkę podwyższającą lub łóżeczko turystyczne.

  • 14-08-2015

    Zrobiłam odprawę online, wydrukowałam bilety, mamy przydzielone miejsca nr 30, dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci powyżej 2 lat, czy mogę zabrać ze sobą wózek dla dziecka zamiast bagażu podręcznego, albo dodatkow? Czy dopłacam za to na lotnisku?

  • 09-04-2015

    Coraz mniej lotów zostaje do Holandii, jak tak dalej pójdzie to pozostaną same bilety na busy, dlaczego tak się dzieje, że ta strony Europy kuleje pod względem lotów, a inne np Anglia zawalona jest połączeniami?

  • 09-01-2015

    Latam na Eindhoven bo jest najbliżej Roterdamu co mi szalenie odpowiada. Cieszę się że kiedys Ryanair wprowadził te loty a ja na nie trafiłem. Dużo przez to mam lżej z kombinowaniem dojazdu.

  • 19-08-2014

    Wracam z Eindhoven juz na początku września, znajomi kupuja mi bilet w Polsce, bardziej się opłaca niż za granicą, pewnie Polacy mają mniejsze prowizje w biurach :)

  • 11-08-2014

    faktycznie większość opcji z Krakowa. bezpośrednio co mnie cieszy, bo boję się przesiadać tym bardziej że nie jestem językowy, ale ceny na najbliższe loty niezbyt niskie. Czy po wakacjach mogę liczyc na niższe koszty?

  • 17-06-2013

    Jedno z nielicznych połączeń tanimi liniami do Holandii, korzystałem nieraz i jeszcze napewno będe

  • 27-05-2013

    Szkoda tylko ze na tych liniach nie ma zniżek na dzieci, przy mojej dwójce troche by mi taniej wyszło, mimo to nie wychodzi aż tak dużo

  • 30-04-2013

    Polecam, lot spoko, cena adekwatna do lotu

  • 11-03-2013

    Ja dla mnie rewelka, z reguły nie mam w naturze narzekać ale naprawde nie ma się do czego przyczepić

  • 11-12-2012

    Miejsca faktycznie nie ma duzo ale wiadomo ze nie sa to linie luksusowe więc nie ma co narzekać, po za tym to wszystko w porzo!

  • 13-09-2012

    Jedyny minus to mało miejsca na pokładzie, poza tym wszystko ok, duzy plus to cena za bilet , która z porównaniem z autokarem jest dużo niższa

  • 27-08-2012

    Szybkie, fajne połaczenie, jak zwykle pełen samolot ludzi, polecam

  • 10-08-2012

    Jeśli ktos chce się dostać do Holandii to polecam to połaczenie, bezpośrednie i w dobrych cenach

  • 31-07-2012

    Szkoda że tak mało jest połaczeń tanimi liniami do Holandii, Eindhoven to nie moje docelowe miasto ale w sumie z tamtąd łatwo się dostac do innych miast więc jak się znajdzie tańsze bilety to można bez zastanawiania lecieć a potem kombinować.

  • 27-06-2012

    do Holandii lece często i o każdej porze roku, jak widze połaczenia w takiej cenie to sie nawet nie zastanawiam tylko kupuje.

  • 25-04-2012

    Dotąd najlepsze połaczenie, loty w dobrych cenach, latałem, polecam, korzystam z tej stron, dostaje potwierdzenie na maila. Fajny serwis.

  • 24-04-2012

    Bilety lotnicze do Eindhoven kupuje liniami Ryanair. Bezpośrednie przeloty z Kraków-Balice. Lot KRK-EIN w środę i niedzielę o godzinie 12:55 lot trwa 1h i 50min.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena