Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Sierpień 2018

Powrót

Sierpień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-08-03 - 2018-10-07
Promocja aktualna: do 2018-08-31

Lot na trasie Lublin - Eindhoven, Wylot lotnisko : Lublin Apt - Lublin , Przylot lotnisko Eindhoven Linie lotnicze Wizzair .

Tanie linie lotnicze Wizzair oferują bezpośrednie loty z Lublina do Eindhoven. W sezonie letnim 2018 loty z Lublina stratują dwa razy w tygodniu w czwartki i w niedziele w godz 12:45, lądowanie w Eindhoven o godz 14:55. Powrotne połączenia relacji Eindhoven-Lublin także 2 razy w tygodniu (czwartki i niedziele) o godz 15:25-17:25. Zapraszamy do zapoznania się z oferta tanich połączeń na trasie Lublin-Eindhoven. Bilety lotnicze dostępne w sprzedaży już od dziś 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 16.08.2018
  • 15.08.2018

Pozostałe tanie loty do Eindhoven

Informacje o lotach Lublin - Eindhoven. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-07-22 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Lublin (LUZ) - Eindhoven (EIN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Lublin

2018-09-23 13:15 Lublin (LUZ) 2018-09-23 15:25 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 2090

    2018-09-23 13:15 Lublin (LUZ) 2018-09-23 15:25 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2018-09-30 10:40 Lublin (LUZ) 2018-09-30 13:40 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 2091

    2018-09-30 10:40 Lublin (LUZ) 2018-09-30 12:40 Eindhoven (EIN)

Cena 367 zł

Lot 2

Podróż z Lublin

2018-09-23 13:15 Lublin (LUZ) 2018-09-23 15:25 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 2090

    2018-09-23 13:15 Lublin (LUZ) 2018-09-23 15:25 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2018-09-30 13:40 Lublin (LUZ) 2018-10-01 16:25 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 25h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1372

    2018-09-30 13:40 Warszawa (WAW) 2018-09-30 15:30 Eindhoven (EIN)

  • LO

    1 . LO 3965

    2018-10-01 14:40 Lublin (LUZ) 2018-10-01 15:25 Warszawa (WAW)

Cena 494 zł

Lot 3

Podróż z Lublin

2018-09-23 13:15 Lublin (LUZ) 2018-09-23 15:25 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 2090

    2018-09-23 13:15 Lublin (LUZ) 2018-09-23 15:25 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2018-09-30 22:15 Lublin (LUZ) 2018-10-01 11:55 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 12h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 9274

    2018-09-30 22:15 Londyn (STN) 2018-09-30 22:25 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1 . FR 9524

    2018-10-01 07:25 Lublin (LUZ) 2018-10-01 10:55 Londyn (STN)

Cena 494 zł

Lot 4

Podróż z Lublin

2018-09-23 16:10 Lublin (LUZ) 2018-09-24 12:55 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 20h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3966

    2018-09-23 16:10 Lublin (LUZ) 2018-09-23 17:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1371

    2018-09-24 11:00 Warszawa (WAW) 2018-09-24 12:55 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2018-09-30 10:40 Lublin (LUZ) 2018-09-30 13:40 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 2091

    2018-09-30 10:40 Lublin (LUZ) 2018-09-30 12:40 Eindhoven (EIN)

Cena 485 zł

Lot 5

Podróż z Lublin

2018-09-23 16:10 Lublin (LUZ) 2018-09-24 12:55 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 20h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3966

    2018-09-23 16:10 Lublin (LUZ) 2018-09-23 17:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1371

    2018-09-24 11:00 Warszawa (WAW) 2018-09-24 12:55 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2018-09-30 13:40 Lublin (LUZ) 2018-10-01 16:25 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 25h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1372

    2018-09-30 13:40 Warszawa (WAW) 2018-09-30 15:30 Eindhoven (EIN)

  • LO

    1 . LO 3965

    2018-10-01 14:40 Lublin (LUZ) 2018-10-01 15:25 Warszawa (WAW)

Cena 612 zł

Lot 6

Podróż z Lublin

2018-09-23 16:10 Lublin (LUZ) 2018-09-24 12:55 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 20h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3966

    2018-09-23 16:10 Lublin (LUZ) 2018-09-23 17:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1371

    2018-09-24 11:00 Warszawa (WAW) 2018-09-24 12:55 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2018-09-30 22:15 Lublin (LUZ) 2018-10-01 11:55 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 12h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 9274

    2018-09-30 22:15 Londyn (STN) 2018-09-30 22:25 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1 . FR 9524

    2018-10-01 07:25 Lublin (LUZ) 2018-10-01 10:55 Londyn (STN)

Cena 612 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

27 opinie

Dodaj komentarz

  • 16-07-2018

    No a co tutaj robisz? Jesteś na bezpośrednim locie tanich linii i pytasz czy ktoś lata? Wizzair lata dwa razy w tygodniu, to sprawdź sobie jakie dni Ci pasują i wybierz coś dla siebie.

  • 03-04-2018

    Poszukuję bezpośrednich lotów do Amsterdamu, czy z Lublina ktoś leci?

  • 07-12-2017

    Akurat do Holandii jest bardzo mało lotów, część moich znajomych podróżuje jeszcze busami. Może pomyślicie o wprowadzeniu lotów np do Rotterdamu?

  • 21-11-2017

    BARDZO DOBRE CENY DO EINDHOVEN.

  • 17-11-2017

    Nie wiem jak to się dzieje ale Lublin większość lotów ma tańszych niż np Kraków. Dlatego latajcie z Lublina.

  • 22-09-2017

    Sprawdzałam wszystkie lotniska na lot z Eindhoven. Najtaniej wyszło mi do Lublina, Katowice i Warszawa droższe mają loty.

  • 29-08-2017

    Koniec września wraca do normy, ceny zdecydowanie poniżej 400 złotych a to w dodatku w dwie strony. Eindhoven tanieje po wakacjach.

  • 24-07-2017

    Już teraz niewielka różnica jest w zarobkach za granicą, czasem w Polsce jak się ma dobrą pracę warto zostać, przynajmniej do emerytury liczy się długość naszej pracy w PL, za granicą większość prac jest niestety "na czarno" a i loty coraz droższe.

  • 05-07-2017

    Na niebie pewnie najwięcej lata samolotów tanich linii, są w końcu najbardziej popularnym środkiem transportu powietrznego.

  • 09-05-2017

    Wizzair ma bardzo fajne loty, samoloty prawie zawsze pełne czyli loty są popularne, dużo osób kupuje.

  • 28-04-2017

    21-28 maja / tydzień Wam wystarczy a cena 298 PLN w obie strony. To jest moc tanich cen w tanich liniach Wizzair.

  • 23-04-2017

    Coraz mniej osób decyduje się na opuszczanie kraju, pomimo nawet tanich lotów.

  • 21-03-2017

    Większość miast w Polsce, no może poza Krakowem i Warszawą maja mało ofert pracy, pewnie we Wrocławiu też coś można znaleźć jednak mniejsze miasta zawsze są o krok do tyłu. Dlatego te migracje.

  • 26-01-2017

    Przeczytaj sobie gdzie najwięcej, u nas w Lublinie kryzys. Wszyscy wylatują za granicę. Nie ma co tutaj siedzieć.

  • 25-01-2017

    Nie przesadzajmy, wszędzie jest praca cały rok, ale zależy jaki rodzaj pracy wykonywałeś. Ja latam ciągle i nie piszę takich bzdur.

  • 18-01-2017

    Holandia w zimie jest nie najlepszą opcją na zarobek, więc dziwi mnie że ten kierunek został. raczej sezonowe prace letnie wypalą do Eindhoven, teraz to mało kto tam został.

  • 10-01-2017

    Raczej szukając lotów koncentruje się na najtańszych biletach, godziny to już wszystko jedno, to nie PKS.

  • 14-12-2016

    NIE MAMY RACZEJ WPŁYWU NA GODZINY LOTÓW, CO DAJE LINIA TRZEBA DOPASOWAĆ DO SWOICH MOŻLIWOŚCI INACZEJ NIE POLECISZ NIGDZIE.

  • 18-11-2016

    Odnośnie cen, to zmieniają się - jeśli już - co sezon, czyli następna ewentualna zmiana dopiero od kwietnia.

  • 02-11-2016

    Czy to że Eindhoven leci o godz 13:00 jakoś zmieni się w najbliższym czasie? Szukam rannych lotów - na tanich liniach.

  • 17-10-2016

    Dla mnie też lepszy jest Amsterdam, ale kupuje co jest, nie ma wyjścia jakoś trzeba się przemieszczać. Krótszy lot niz jazda autobusem, a na miejscu to już zawsze ktoś się znajdzie żeby podjechać.

  • 13-10-2016

    Lepszy jest zdecydowanie Amsterdam, ale jakoś nikt na to nie wpadł.

  • 22-09-2016

    Eindhoven jest bardzo znane, więc raczej nie zabraknie chętnych którzy na tym kierunku będą latać.

  • 07-09-2016

    Powodzenia na kierunku Eindhoven !

  • 01-09-2016

    Holandia raczej nadaje się na wyjazdy sezonowe, bardziej wiosna, lato, wczesna jesień, dużo osób wyjeżdża wtedy na zbiory. Do tej pory busy, autokary, a teraz dochodzi lot, cieszy nas ta zmiana.

  • 19-08-2016

    Eindhoven staje się bardzo popularne wśród Polaków, słychać ich coraz więcej na tamtejszych ulicach więc sie nie dziwię że Wizzair uruchomił takie połączenie z Lublina

  • 29-07-2016

    Oprócz Eindhoven mamy też Maastricht od niedawna. Korzystajcie, Holandia zaczyna być zauważalna. Pewnie więcej osób migruje teraz do nas, dużo krajów jest niebezpieczna. Wybierajcie lepsze zło.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena