Nazywana Wenecją Północy stolica Szwecji oraz największe miasto, zbudowane na czternastu z 24000 tysięcy wysp archipelagu Sztokholmskiego połączonych 53 mostami, znajduje się w środkowej części półwyspu skandynawskiego. Sąsiaduje z jeziorem Malaren oraz wodami Bałtyku. Zachwyca czerwienią zabytkowych murów, błękitem wody oraz tysiącami łódek. Posiada dwa międzynarodowe lotniska. Pierwsze, oddalone o 40 km od miasta Sztokholm-Arlanda oraz drugie znajdujące się 8 km od centrum Sztokholm-Bromma. Lotniskiem, które obsługuje głównie tanie linie lotnicze jest port Sztokholm-Skavsta.

 

Posiadamy bardzo dogodne połączenia z portem lotniczym Sztokholm-Skavsta. Tanie linie lotnicze Wizzair odbywają tam swoje kursy z Poznania, Gdańska, Katowic, Łodzi a także Warszawy. Na tej samej trasie tanie linie Ryanair proponują swoje loty z Krakowa. W naszym serwisie znajdziecie także loty z lotnisk w Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie czy Wrocławiu liniami rejsowymi LOT. Łotewskie linie Air Baltic proponują loty z Gdańska oraz Warszawy. Z lotniska Warszawa-Okęcie startują także linie KLM, natomiast niemieckie linie Lufthansa swoje loty do Sztokholmu proponują z Wrocławia oraz Krakowa. W naszym portalu znajdziecie dogodne terminy i niskie ceny.

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2020-05-29 12:30 Wrocław (WRO) 2020-05-29 14:10 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61871

    2020-05-29 12:30 Wrocław (WRO) 2020-05-29 14:10 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2020-06-05 14:40 Wrocław (WRO) 2020-06-05 17:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W61872

    2020-06-05 14:40 Sztokholm (NYO) 2020-06-05 16:15 Wrocław (WRO)

Cena 146 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2020-05-12 16:40 Gdańsk (GDN) 2020-05-12 17:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61733

    2020-05-12 16:40 Gdańsk (GDN) 2020-05-12 17:50 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2020-05-18 09:10 Gdańsk (GDN) 2020-05-18 11:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61732

    2020-05-18 09:10 Sztokholm (NYO) 2020-05-18 10:15 Gdańsk (GDN)

Cena 90 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2020-05-12 20:50 Katowice (KTW) 2020-05-12 22:35 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    W61201

    2020-05-12 20:50 Katowice (KTW) 2020-05-12 22:35 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2020-05-19 23:10 Katowice (KTW) 2020-05-20 01:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61202

    2020-05-19 23:10 Sztokholm (NYO) 2020-05-20 00:50 Katowice (KTW)

Cena 90 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2020-05-11 10:55 Warszawa (WAW) 2020-05-11 12:35 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61501

    2020-05-11 10:55 Warszawa (WAW) 2020-05-11 12:35 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2020-05-17 13:10 Warszawa (WAW) 2020-05-17 15:40 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61502

    2020-05-17 13:10 Sztokholm (NYO) 2020-05-17 14:40 Warszawa (WAW)

Cena 136 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2020-05-21 10:55 Warszawa (WAW) 2020-05-21 12:35 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61501

    2020-05-21 10:55 Warszawa (WAW) 2020-05-21 12:35 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2020-05-27 13:10 Warszawa (WAW) 2020-05-27 15:40 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61502

    2020-05-27 13:10 Sztokholm (NYO) 2020-05-27 14:40 Warszawa (WAW)

Cena 136 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2020-05-06 07:30 Gdańsk (GDN) 2020-05-06 08:40 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61731

    2020-05-06 07:30 Gdańsk (GDN) 2020-05-06 08:40 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2020-05-10 18:20 Gdańsk (GDN) 2020-05-10 20:25 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61734

    2020-05-10 18:20 Sztokholm (NYO) 2020-05-10 19:25 Gdańsk (GDN)

Cena 90 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2020-05-18 15:50 Kraków (KRK) 2020-05-18 17:40 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • DY

    DY4902

    2020-05-18 15:50 Kraków (KRK) 2020-05-18 17:40 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2020-05-27 17:30 Kraków (KRK) 2020-05-27 20:20 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • DY

    DY4901

    2020-05-27 17:30 Sztokholm (ARN) 2020-05-27 19:20 Kraków (KRK)

Cena 528 zł

Komentarze
i oceny

Sztokholm

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 03-04-2012

    Widziałem w kwietniu lot w jedna stronę za 35 zł. No to sie nazywa super okazja. Ryanair ma dobre ceny na każdą kieszeń. Potwierdzam, polecam.

  • 28-03-2012

    Bezpośrednio maja tez linie Wizz Air a ceny bardzo dobre, juz od 115 pln jak zauważyłem, ja latam przeważnie z Katowic. Oczywiście polecam

  • 13-03-2012

    Preferuje loty bezpośrednie, dlatego latam z Krakowa do Sztokholmu na lotnisko Skavsta tanimi liniami Ryanair, oczywiście polecam - bardzo tanie loty.

  • 27-02-2012

    Latam z Warszawy lub Katowic- zależy od cen, fajne lotnisko w Sztokholmie, bez problemu można się pokapować co i gdzie a sam Sztokholm to dla mnie jedno z ulubionych miejsc, super ludzie, super knajpki polecam.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena