Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-02
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Katowice - Tel Awiw, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Ben Gurion Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Środa) .

Bezpośrednie loty z Katowic do Tel Awiwu w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele oferują tanie linie lotnicze Wizzair. Z Katowic do Izraela wylecimy o 16:15, planowany przylot do Tel Awiwu o 20:50. Loty powrotne także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) w godzinach wieczornych o 21:40-00:35. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach, rezerwacja telefoniczna lub online 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Tel Awiw

Tanie Loty z Katowic do Izrael

Informacje o lotach Katowice - Tel Awiw. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-22 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Tel Awiw (TLV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-11-15 16:10 Katowice (KTW) 2017-11-15 20:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1283

    2017-11-15 16:10 Katowice (KTW) 2017-11-15 20:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Podróż do Tel Aviv-Yafo

2017-11-22 21:45 Katowice (KTW) 2017-11-23 01:40 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1284

    2017-11-22 21:45 Katowice (KTW) 2017-11-23 00:40 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Cena 395 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-11-15 16:10 Katowice (KTW) 2017-11-15 20:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1283

    2017-11-15 16:10 Katowice (KTW) 2017-11-15 20:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Podróż do Tel Aviv-Yafo

2017-11-22 11:50 Katowice (KTW) 2017-11-22 18:30 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 156

    2017-11-22 11:50 Warszawa (WAW) 2017-11-22 14:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)

  • LO

    1. LO 3885

    2017-11-22 16:40 Katowice (KTW) 2017-11-22 17:30 Warszawa (WAW)

Cena 879 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-11-15 12:05 Katowice (KTW) 2017-11-15 19:45 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3882

    2017-11-15 12:05 Katowice (KTW) 2017-11-15 13:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 155

    2017-11-15 14:55 Warszawa (WAW) 2017-11-15 19:45 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Podróż do Tel Aviv-Yafo

2017-11-22 21:45 Katowice (KTW) 2017-11-23 01:40 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1284

    2017-11-22 21:45 Katowice (KTW) 2017-11-23 00:40 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Cena 991 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2017-11-15 12:05 Katowice (KTW) 2017-11-15 19:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3882

    2017-11-15 12:05 Katowice (KTW) 2017-11-15 13:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 155

    2017-11-15 15:05 Warszawa (WAW) 2017-11-15 19:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Podróż do Tel Aviv-Yafo

2017-11-22 21:45 Katowice (KTW) 2017-11-23 01:40 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1284

    2017-11-22 21:45 Katowice (KTW) 2017-11-23 00:40 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Cena 872 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2017-11-15 18:15 Katowice (KTW) 2017-11-16 03:35 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 8h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3886

    2017-11-15 18:15 Katowice (KTW) 2017-11-15 19:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 151

    2017-11-15 22:50 Warszawa (WAW) 2017-11-16 03:35 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Podróż do Tel Aviv-Yafo

2017-11-22 21:45 Katowice (KTW) 2017-11-23 01:40 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1284

    2017-11-22 21:45 Katowice (KTW) 2017-11-23 00:40 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Cena 976 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2017-11-15 05:35 Katowice (KTW) 2017-11-15 15:15 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 8h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3880

    2017-11-15 05:35 Katowice (KTW) 2017-11-15 06:30 Warszawa (WAW)

  • LY

    1. LY 564

    2017-11-15 10:25 Warszawa (WAW) 2017-11-15 15:15 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Podróż do Tel Aviv-Yafo

2017-11-22 21:45 Katowice (KTW) 2017-11-23 01:40 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1284

    2017-11-22 21:45 Katowice (KTW) 2017-11-23 00:40 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Cena 1019 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2017-11-15 16:10 Katowice (KTW) 2017-11-15 20:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1283

    2017-11-15 16:10 Katowice (KTW) 2017-11-15 20:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Podróż do Tel Aviv-Yafo

2017-11-22 13:15 Katowice (KTW) 2017-11-23 00:55 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 11h 40m / 1 przesiadka

  • D8

    1. D8 5671

    2017-11-22 13:15 Barcelona (BCN) 2017-11-22 17:05 Tel Aviv-Yafo (TLV)

  • W6

    1. W6 1176

    2017-11-22 21:00 Katowice (KTW) 2017-11-22 23:55 Barcelona (BCN)

Cena 807 zł

Lot 8

Podróż z Katowice

2017-11-15 16:10 Katowice (KTW) 2017-11-15 20:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1283

    2017-11-15 16:10 Katowice (KTW) 2017-11-15 20:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Podróż do Tel Aviv-Yafo

2017-11-22 11:50 Katowice (KTW) 2017-11-23 00:40 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 12h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 156

    2017-11-22 11:50 Warszawa (WAW) 2017-11-22 14:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)

  • LO

    1. LO 3879

    2017-11-22 22:50 Katowice (KTW) 2017-11-22 23:40 Warszawa (WAW)

Cena 879 zł

Lot 9

Podróż z Katowice

2017-11-15 12:05 Katowice (KTW) 2017-11-15 19:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3882

    2017-11-15 12:05 Katowice (KTW) 2017-11-15 13:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 155

    2017-11-15 15:05 Warszawa (WAW) 2017-11-15 19:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Podróż do Tel Aviv-Yafo

2017-11-22 13:15 Katowice (KTW) 2017-11-23 00:55 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 11h 40m / 1 przesiadka

  • D8

    1. D8 5671

    2017-11-22 13:15 Barcelona (BCN) 2017-11-22 17:05 Tel Aviv-Yafo (TLV)

  • W6

    1. W6 1176

    2017-11-22 21:00 Katowice (KTW) 2017-11-22 23:55 Barcelona (BCN)

Cena 1271 zł

Lot 10

Podróż z Katowice

2017-11-15 12:05 Katowice (KTW) 2017-11-15 19:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3882

    2017-11-15 12:05 Katowice (KTW) 2017-11-15 13:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 155

    2017-11-15 15:05 Warszawa (WAW) 2017-11-15 19:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Podróż do Tel Aviv-Yafo

2017-11-22 11:50 Katowice (KTW) 2017-11-23 00:40 Tel Aviv-Yafo (TLV)
Całkowity czas podróży: 12h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 156

    2017-11-22 11:50 Warszawa (WAW) 2017-11-22 14:50 Tel Aviv-Yafo (TLV)

  • LO

    1. LO 3879

    2017-11-22 22:50 Katowice (KTW) 2017-11-22 23:40 Warszawa (WAW)

Cena 1342 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

20 opinie

Dodaj komentarz

  • 08-08-2017

    Sprawdzałem ceny biletów to dużo taniej na własną rękę do Tel Awiwu niż wykupując wycieczkę, np 8-dniowa min 3-3,5 tysiąca od osoby.

  • 06-02-2017

    To ja raczej bezpośrednio do Tel Aviv-u się wybieram, zabawa najbardziej mnie interesuje.

  • 22-12-2016

    "W Izraelu mówi się, że Tel Awiw jest do zabawy, Hajfa do pracy, a Jerozolima do modlitwy. Na plażach Tel Awiwu zawsze świeci słońce. Są fantastyczne knajpki i zabawa 24 godziny na 7 dni w tygodniu. Takimi słowami Michał Piróg, prowadzący wydarzenie Tel Aviv Calling, podsumował zalety Izraela."

  • 22-11-2016

    Ja nie jestem emerytka a chętnie odwiedziłabym Izrael.

  • 02-09-2016

    Do Izraela jeżdżą głównie emeryci na wycieczki-pielgrzymki, co do zainteresowania Tel Avivem, no nie wiem, może ktoś potrzebuje znaleźć się w Izraelu zawodowo.

  • 08-07-2016

    Ciekawy kierunek, nareszcie coś innego niż Wielka Brytania czy Norwegia. Tam chyba latają tylko osoby które znalazły pracę za granicą.

  • 10-06-2016

    Lot jest w fajnych- przynajmniej jak dla mnie godzinach, jak dla mnie poranne loty sa okropne tym bardziej że do samych Katowic muszę jeszcze kawał drogi jechać, potem odprawa itp więc ta godzina lotu jest dużym atutem, powrotne tez są ok :)

  • 24-05-2016

    Obywatele Polski nie potrzebują wizy aby wjechać do Izraela.

  • 09-05-2016

    Bardzo atrakcyjny lot. czy lecąc do Tel Avivu potrzebuję jakąś wizę? jak to wygląda, czy wykupuje się ją na lotnisku po wylądowaniu czy wcześniej?

  • 07-12-2015

    Latanie do Izraela staje sie bardzo modne. Dużo biuro podróży w swojej ofercie proponuje wycieczki do Ziemi Świętej. Tym bardziej fajna propozycja tanich linii lotniczych.

  • 03-09-2015

    NAPRAWDE WARTO LECIALAM 3 RAZY I WYBIERAM SIĘ PONOWNIE JESZCZE W TYM ROKU

  • 03-09-2015

    byłam, leciałąm w zeszłym roku 2 razy w tym juz byłam ale sie wybieram końcem wrzesnia -naprawde polecam

  • 03-08-2015

    TO BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ, CZYLI SYTUACJA SIĘ UNORMOWAŁA MAM NADZIEJĘ, SKORO NIE BOJĄ SIĘ INWESTOWAĆ W NOWE KIERUNKI. MNIE INTERESUJE WŁAŚNIE TEN LOT SZCZEGÓLNIE ŻE NIE MA PRZESIADKI.

  • 15-07-2015

    Atmosfera chyba panuje dobra, słyszałem że tanie linie otwierają w sezonie zimowym od listopada z Krakowa nowy kierunek do Izraela. Loty na lotnisko OVDA (VDA). Czyli raczej stawiają na rozwój kierunków.

  • 08-05-2015

    Właśnie niedawno wróciłam z Ziemi Świętej, bardzo dużo zwiedziliśmy, było naprawdę świetnie. Każdemu kto ma tylko możliwości polecam wybrać się na taką wycieczkę śladami Pana Jezusa. Wcale nie czułam się zagrożona pomimo niby napiętej atmosfery miejsca.

  • 14-04-2015

    Każdy myslący w ten sposób nigdzie nie pojedzie, nic nie zobaczy, nie podejmie ryzyka. Nudy, nudy, dudy. Ludzie korzystajcie z możliwości zwiedzania świata, a nie zaszywacie sie w swoich domach i tłuczecie analfabetyzm.

  • 20-03-2015

    BAŁABYM SIĘ ZAPUSZCZAĆ TERAZ W TE TERENY, CIĄGLE SŁYSZY SIĘ, ŻE NIE JEST BEZPIECZNIE W KRAJACH ARABSKICH. NASZA KULTURA BARDZO RÓŻNI SIĘ OD KULTURY IZRAELITÓW. NIGDY JEJ NIE POJMIEMY.

  • 05-02-2015

    Zastanawiałam się czym poleciał mój znajomy, obecnie jest w Ziemi Świętej i widoki takie że tylko pozazdrościć. Nie sądziłem że są tanie loty do Tel Avivu. To bardzo dobra wiadomość dla mnie.

  • 02-02-2015

    To świetna opcja lotu, szczególnie dla podróżujących najtańszym kosztem, większość imprez ma wkalkulowane wczasy+samolot+wyżywienie. Dla indywidualistów którzy na własna rękę szukają przygody takie opcje jak najbardziej.

  • 08-01-2014

    Do Izraela tanimi liniami jeszcze nie leciałem, ciekawe że Wizzair wprowadził loty do Tel Awiwu. Super okazja odwiedzić Jerozolimę, lotnisko podobno znajduje się około 50km od miasta.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena