Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2018

Powrót

Luty 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-02-04 - 2018-10-24
Promocja aktualna: do 2018-02-28

Lot na trasie Warszawa - Tel Aviv, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Ben Gurion Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Tel Avivu(TLV). Bilety lotnicze liniami Wizzair w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 odbywają się trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Wylot z Warszawy o godz 16:20, planowane lądowanie w Tel Aviv o godz 21:00. Loty powrotne na trasie Tel Aviv-Warszawa także 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) w godzinach 21:55-00:55. Zapraszamy do rezerwacja tanich przelotów do Tel Avivu 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie.

Pozostałe tanie loty do Tel Aviv

Tanie Loty z Warszawy do Izrael

Informacje o lotach Warszawa - Tel Aviv. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-02-04 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Tel Aviv (TLV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-03-31 23:55 Warszawa (WAW) 2018-04-01 04:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 151

    2018-03-31 23:55 Warszawa (WAW) 2018-04-01 04:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-04-07 06:05 Warszawa (WAW) 2018-04-07 10:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 4h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 152

    2018-04-07 06:05 Warszawa (WAW) 2018-04-07 09:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Cena 597 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-03-31 23:55 Warszawa (WAW) 2018-04-01 04:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 151

    2018-03-31 23:55 Warszawa (WAW) 2018-04-01 04:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-04-07 22:15 Warszawa (WAW) 2018-04-08 08:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 10h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 164

    2018-04-07 22:15 Gdańsk (GDN) 2018-04-08 01:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3828

    2018-04-08 06:35 Warszawa (WAW) 2018-04-08 07:35 Gdańsk (GDN)

Cena 651 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-03-31 23:55 Warszawa (WAW) 2018-04-01 04:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 151

    2018-03-31 23:55 Warszawa (WAW) 2018-04-01 04:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-04-07 22:15 Warszawa (WAW) 2018-04-08 11:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 13h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 164

    2018-04-07 22:15 Gdańsk (GDN) 2018-04-08 01:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3832

    2018-04-08 09:50 Warszawa (WAW) 2018-04-08 10:50 Gdańsk (GDN)

Cena 651 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-03-31 23:55 Warszawa (WAW) 2018-04-01 04:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 151

    2018-03-31 23:55 Warszawa (WAW) 2018-04-01 04:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-04-07 22:15 Warszawa (WAW) 2018-04-08 17:55 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 19h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 164

    2018-04-07 22:15 Gdańsk (GDN) 2018-04-08 01:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3838

    2018-04-08 15:55 Warszawa (WAW) 2018-04-08 16:55 Gdańsk (GDN)

Cena 651 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-03-31 19:45 Warszawa (WMI) 2018-04-01 14:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 17h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3899

    2018-03-31 19:45 Warszawa (WMI) 2018-03-31 21:50 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 2005

    2018-04-01 09:25 Mediolan (BGY) 2018-04-01 14:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-04-07 16:45 Warszawa (WMI) 2018-04-08 00:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4084

    2018-04-07 16:45 Kraków (KRK) 2018-04-07 19:40 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3922

    2018-04-07 22:10 Warszawa (WAW) 2018-04-07 23:00 Kraków (KRK)

Cena 662 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-03-31 19:45 Warszawa (WMI) 2018-04-01 14:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 17h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3899

    2018-03-31 19:45 Warszawa (WMI) 2018-03-31 21:50 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 2005

    2018-04-01 09:25 Mediolan (BGY) 2018-04-01 14:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-04-07 13:30 Warszawa (WMI) 2018-04-07 20:55 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4124

    2018-04-07 13:30 Wrocław (WRO) 2018-04-07 16:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3848

    2018-04-07 18:55 Warszawa (WAW) 2018-04-07 19:55 Wrocław (WRO)

Cena 651 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-03-31 23:55 Warszawa (WAW) 2018-04-01 04:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 151

    2018-03-31 23:55 Warszawa (WAW) 2018-04-01 04:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-04-07 22:15 Warszawa (WAW) 2018-04-08 21:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 22h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 164

    2018-04-07 22:15 Gdańsk (GDN) 2018-04-08 01:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3816

    2018-04-08 19:05 Warszawa (WAW) 2018-04-08 20:05 Gdańsk (GDN)

Cena 651 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-03-31 23:55 Warszawa (WAW) 2018-04-01 04:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 151

    2018-03-31 23:55 Warszawa (WAW) 2018-04-01 04:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-04-07 22:15 Warszawa (WAW) 2018-04-09 00:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 25h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 164

    2018-04-07 22:15 Gdańsk (GDN) 2018-04-08 01:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3826

    2018-04-08 22:05 Warszawa (WAW) 2018-04-08 23:00 Gdańsk (GDN)

Cena 651 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-03-31 23:40 Warszawa (WAW) 2018-04-01 11:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3827

    2018-03-31 23:40 Warszawa (WAW) 2018-04-01 00:40 Gdańsk (GDN)

  • LO

    1. LO 163

    2018-04-01 06:10 Gdańsk (GDN) 2018-04-01 11:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-04-07 13:20 Warszawa (WAW) 2018-04-08 11:55 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 22h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5388

    2018-04-07 13:20 Poznań (POZ) 2018-04-07 16:20 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3958

    2018-04-08 09:55 Warszawa (WAW) 2018-04-08 10:55 Poznań (POZ)

Cena 664 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-03-31 19:45 Warszawa (WMI) 2018-04-01 14:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 17h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3899

    2018-03-31 19:45 Warszawa (WMI) 2018-03-31 21:50 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 2005

    2018-04-01 09:25 Mediolan (BGY) 2018-04-01 14:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-04-07 13:20 Warszawa (WMI) 2018-04-08 11:55 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 22h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5388

    2018-04-07 13:20 Poznań (POZ) 2018-04-07 16:20 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3958

    2018-04-08 09:55 Warszawa (WAW) 2018-04-08 10:55 Poznań (POZ)

Cena 638 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 23-03-2017

    No ale na LOTcie bilety dużo droższe są niestety a Wizzerem można wyszukać w miarę dobre ceny

  • 23-10-2014

    Nie ma się czego bać, ja lecę liniami LOT, one tez maja bezpośrednie połączenie z TLV, i bagaże dwa już w gratisie 8+23kg wiec się mozna obładować. Polecam,

  • 15-10-2014

    Troche mnie przeraża ten kierunek, słyszałam o wzmożonych kontrolach osobistych w Izraelu na lotniskach. Kto potwierdza moje obawy??? Czekam na informacje czy bezpiecznie sie lata w tym kierunku.

  • 16-07-2014

    "Polscy turyści są zwolnieni z obowiązku posiadania wizy wjazdowej do Izraela, jeżeli ich pobyt na terytorium kraju nie przekracza 90 dni. Wymagana jest 6- miesięczna ważność paszportu (licząc od daty planowanego wyjazdu). Należy sprawdzić dokładnie wbite do paszportu stemple graniczne, gdyż zdarza się, iż funkcjonariusze służby granicznej wpisują na nich zgodę wyłącznie na miesięczny pobyt. Osoby, które posiadają w paszporcie stemple graniczne lub wizy izraelskie nie wjadą na terytorium Syrii i Libanu. Ten sam zapis obowiązuje także w drugą stronę: osoby, które w swoim paszporcie mają wizy syryjskie bądź libańskie, nie zostaną wpuszczone na terytorium Izraela. Przy wyjeździe z Izraela drogą lądową obowiązuje opłata wyjazdowa w wysokości ok. 20 USD od osoby, w przypadku drogi lotniczej, kwota ta jest wliczana w cenę biletu."

  • 28-03-2014

    Ktos leciał do TelAwiw?? Czy chcąc tam polecieć będę potrzebował paszportu? Czy wystarczy mi dowód osobisty jak na większość lotów tanimi liniami??? Nie chcę żeby mnie cofnięto z lotniska.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena