Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Listopad 2017

Powrót

Listopad 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-11-03 - 2018-03-31
Promocja aktualna: do 2017-11-30

Lot na trasie Poznań - Tel Awiw, Wylot lotnisko: Ławica - Poznań, Przylot lotnisko Ben Gurion International Linie lotnicze LOT.

Bezpośrednie loty z Poznania do Tel Awiwu liniami LOT. Polskie linie lotnicze oferują przeloty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 w każdą środę o godz 05:50, przylot do Tel Awiwu o godz 10:50. Natomiast lot powrotny realizowany jest we wtorki w godzinach wieczornych. Wylot z Tel Awiw o godz 20:50, przylot do Poznania o godz 00:10. Rezerwacje biletów lotniczych Poznań - Tel Awiw 7 dni w tygodniu w promocyjnych cenach online oraz telefonicznie.

Pozostałe tanie loty do Tel Awiw

Tanie Loty z Poznania do Izrael

Informacje o lotach Poznań - Tel Awiw. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-11-15 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Tel Awiw (TLV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Poznań

2017-12-28 15:15 Poznań (POZ) 2017-12-28 20:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1930

    2017-12-28 15:15 Poznań (POZ) 2017-12-28 20:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-01-04 21:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 01:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 4h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1931

    2018-01-04 21:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 00:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Cena 886 zł

Lot 2

Podróż z Poznań

2017-12-28 21:00 Poznań (POZ) 2017-12-29 03:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 5h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3950

    2017-12-28 21:00 Poznań (POZ) 2017-12-28 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 151

    2017-12-28 22:50 Warszawa (WAW) 2017-12-29 03:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-01-04 21:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 01:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 4h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1931

    2018-01-04 21:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 00:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Cena 987 zł

Lot 3

Podróż z Poznań

2017-12-28 11:55 Poznań (POZ) 2017-12-28 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 6h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3946

    2017-12-28 11:55 Poznań (POZ) 2017-12-28 12:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 155

    2017-12-28 15:05 Warszawa (WAW) 2017-12-28 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-01-04 21:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 01:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 4h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1931

    2018-01-04 21:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 00:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Cena 1764 zł

Lot 4

Podróż z Poznań

2017-12-28 11:55 Poznań (POZ) 2017-12-28 21:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3946

    2017-12-28 11:55 Poznań (POZ) 2017-12-28 12:50 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1559

    2017-12-28 16:20 Warszawa (WAW) 2017-12-28 21:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-01-04 21:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 01:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 4h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1931

    2018-01-04 21:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 00:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Cena 1599 zł

Lot 5

Podróż z Poznań

2017-12-28 08:55 Poznań (POZ) 2017-12-28 21:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 11h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3958

    2017-12-28 08:55 Poznań (POZ) 2017-12-28 09:50 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1559

    2017-12-28 16:20 Warszawa (WAW) 2017-12-28 21:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-01-04 21:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 01:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 4h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1931

    2018-01-04 21:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 00:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Cena 1565 zł

Lot 6

Podróż z Poznań

2017-12-28 15:15 Poznań (POZ) 2017-12-28 20:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1930

    2017-12-28 15:15 Poznań (POZ) 2017-12-28 20:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-01-04 22:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 09:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 11h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1560

    2018-01-04 22:00 Warszawa (WAW) 2018-01-05 01:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3957

    2018-01-05 07:30 Poznań (POZ) 2018-01-05 08:25 Warszawa (WAW)

Cena 1260 zł

Lot 7

Podróż z Poznań

2017-12-28 21:00 Poznań (POZ) 2017-12-29 03:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 5h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3950

    2017-12-28 21:00 Poznań (POZ) 2017-12-28 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 151

    2017-12-28 22:50 Warszawa (WAW) 2017-12-29 03:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-01-04 22:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 09:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 11h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1560

    2018-01-04 22:00 Warszawa (WAW) 2018-01-05 01:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3957

    2018-01-05 07:30 Poznań (POZ) 2018-01-05 08:25 Warszawa (WAW)

Cena 1359 zł

Lot 8

Podróż z Poznań

2017-12-28 15:15 Poznań (POZ) 2017-12-28 20:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1930

    2017-12-28 15:15 Poznań (POZ) 2017-12-28 20:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-01-04 22:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 12:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 14h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1560

    2018-01-04 22:00 Warszawa (WAW) 2018-01-05 01:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3945

    2018-01-05 10:30 Poznań (POZ) 2018-01-05 11:25 Warszawa (WAW)

Cena 1260 zł

Lot 9

Podróż z Poznań

2017-12-28 05:35 Poznań (POZ) 2017-12-28 21:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 14h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3942

    2017-12-28 05:35 Poznań (POZ) 2017-12-28 06:35 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1559

    2017-12-28 16:20 Warszawa (WAW) 2017-12-28 21:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-01-04 21:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 01:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 4h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1931

    2018-01-04 21:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 00:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Cena 1544 zł

Lot 10

Podróż z Poznań

2017-12-28 21:00 Poznań (POZ) 2017-12-29 03:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 5h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3950

    2017-12-28 21:00 Poznań (POZ) 2017-12-28 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 151

    2017-12-28 22:50 Warszawa (WAW) 2017-12-29 03:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-01-04 22:00 Poznań (POZ) 2018-01-05 12:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 14h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1560

    2018-01-04 22:00 Warszawa (WAW) 2018-01-05 01:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3945

    2018-01-05 10:30 Poznań (POZ) 2018-01-05 11:25 Warszawa (WAW)

Cena 1359 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-09-2017

    Wycieczka zorganizowana to koszt ponad 3 tysięcy, samemu można na pewno taniej znaleźć bilet lotniczy, nie wiem jak z noclegami i biletami wstępu na miejscu. Powodzenia.

  • 07-08-2017

    To moje marzenie zwiedzić Ziemie Świętą. Najtaniej byłoby wykupić wycieczkę z pilotem? czy samemu szukać?

  • 03-08-2017

    Poznań startuje do Izraela bezpośrednim połączeniem od 2 listopada, loty już w sprzedaży.

  • 12-07-2017

    Bez obaw, z Katowic i Warszawy latają bezpośrednio tanie linie. Jak w Poznaniu zabraknie to zawsze są inne lotniska.

  • 26-06-2017

    Na takiej trasie loty w takiej cenie to rzadkość, kto chętny niech kupuje póki są

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena