Wylot

Sierpień 2019

Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Sierpień 2019

Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-08-15 - 2019-09-30
Promocja aktualna: do 2019-08-31

Lot na trasie Kraków - Tel Awiw, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Ben Gurion International Linie lotnicze LOT .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Tel Awiwu (TLV) w sezonie letnim 2019 uruchamiają krajowe linie LOT. Wyloty z krakowskich Balic do Izraela będą wykonywane dwa razy w tygodniu w każdy wtorek oraz w środę, lub czwartek w zależności od tygodnia, w godzinach rannych o 05:50-10:25. Czas lotu 03h40min. Powrotne loty z Tel Awiwu do Krakowa także dwa razy w tygodniu (wtorki, środy lub czwartki) w godzinach wieczornych o 21:15-23:55. Już dzisiaj zaplanuj swoją podróż do Izraela. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Tel Awiw

Średni czas lotu Kraków - Tel Awiw:
3h 40m
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
467.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
505.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
562.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Tel Awiw:
Kraków (KRK) -> Wiedeń (VIE) -> Tel Awiw-Jafa (TLV)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Tel Awiw - Kraków:
Tel Awiw-Jafa (TLV) -> Warszawa (WAW) -> Kraków (KRK)
Tel Awiw-Jafa (TLV) -> Warszawa (WAW) -> Sztokholm (NYO) -> Kraków (KRK)
Nasi Klienci wybrali również loty do Tel Awiw z Katowic (126.00zł taniej o 37%), Warszawy (126.00zł taniej o 37%), Lublin (249.00zł drożej o 25%), Krakowa (102.00zł taniej o 49%), Wrocławia (499.00zł drożej o 150%), Poznania (319.00zł drożej o 60%), Rzeszowa (249.00zł drożej o 25%)

Pozostałe tanie loty do Tel Awiw

Tanie Loty z Krakowa do Izrael

Informacje o lotach Kraków - Tel Awiw. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-08-19 znaleziono 14 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Tel Awiw (TLV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2019-09-04 01:50 Kraków (KRK) 2019-09-04 06:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 35m / Bezpośrednio

  • LO

    LO159

    2019-09-04 01:50 Kraków (KRK) 2019-09-04 06:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2019-09-14 16:45 Kraków (KRK) 2019-09-14 20:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4084

    2019-09-14 16:45 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2019-09-14 19:25 Kraków (KRK)

Cena 899 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4083

    2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2019-09-10 23:05 Kraków (KRK) 2019-09-11 02:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4084

    2019-09-10 23:05 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2019-09-11 01:45 Kraków (KRK)

Cena 670 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Kraków

2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4083

    2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2019-09-16 23:40 Kraków (KRK) 2019-09-17 03:20 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W65098

    2019-09-16 23:40 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2019-09-17 02:20 Kraków (KRK)

Cena 627 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4083

    2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2019-09-14 16:45 Kraków (KRK) 2019-09-14 20:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4084

    2019-09-14 16:45 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2019-09-14 19:25 Kraków (KRK)

Cena 619 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4083

    2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2019-09-14 16:45 Kraków (KRK) 2019-09-14 20:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4084

    2019-09-14 16:45 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2019-09-14 19:25 Kraków (KRK)

Cena 619 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Kraków

2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4083

    2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2019-09-16 23:40 Kraków (KRK) 2019-09-17 03:20 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W65098

    2019-09-16 23:40 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2019-09-17 02:20 Kraków (KRK)

Cena 627 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4083

    2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2019-09-10 23:05 Kraków (KRK) 2019-09-11 02:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4084

    2019-09-10 23:05 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2019-09-11 01:45 Kraków (KRK)

Cena 670 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4083

    2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2019-09-14 21:10 Kraków (KRK) 2019-09-15 10:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 13h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    W61560

    2019-09-14 21:10 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2019-09-15 00:05 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3903

    2019-09-15 08:30 Warszawa (WAW) 2019-09-15 09:25 Kraków (KRK)

Cena 711 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-09-07 20:10 Kraków (KRK) 2019-09-08 11:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 14h 0m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1305

    2019-09-07 20:10 Kraków (KRK) 2019-09-07 21:10 Wiedeń (VIE)

  • W6

    W62811

    2019-09-08 06:40 Wiedeń (VIE) 2019-09-08 11:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2019-09-14 16:45 Kraków (KRK) 2019-09-14 20:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4084

    2019-09-14 16:45 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2019-09-14 19:25 Kraków (KRK)

Cena 762 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2019-09-04 18:05 Kraków (KRK) 2019-09-05 11:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 16h 5m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1305

    2019-09-04 18:05 Kraków (KRK) 2019-09-04 19:05 Wiedeń (VIE)

  • W6

    W62811

    2019-09-05 06:40 Wiedeń (VIE) 2019-09-05 11:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2019-09-14 16:45 Kraków (KRK) 2019-09-14 20:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4084

    2019-09-14 16:45 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2019-09-14 19:25 Kraków (KRK)

Cena 762 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2019-09-07 20:10 Kraków (KRK) 2019-09-08 11:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 14h 0m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1305

    2019-09-07 20:10 Kraków (KRK) 2019-09-07 21:10 Wiedeń (VIE)

  • W6

    W62811

    2019-09-08 06:40 Wiedeń (VIE) 2019-09-08 11:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2019-09-16 23:40 Kraków (KRK) 2019-09-17 03:20 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W65098

    2019-09-16 23:40 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2019-09-17 02:20 Kraków (KRK)

Cena 769 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2019-09-04 18:05 Kraków (KRK) 2019-09-05 11:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 16h 5m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1305

    2019-09-04 18:05 Kraków (KRK) 2019-09-04 19:05 Wiedeń (VIE)

  • W6

    W62811

    2019-09-05 06:40 Wiedeń (VIE) 2019-09-05 11:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2019-09-16 23:40 Kraków (KRK) 2019-09-17 03:20 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W65098

    2019-09-16 23:40 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2019-09-17 02:20 Kraków (KRK)

Cena 769 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4083

    2019-09-03 17:35 Kraków (KRK) 2019-09-03 22:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2019-09-09 20:50 Kraków (KRK) 2019-09-10 18:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 22h 0m / 2 przesiadki

  • W6

    W61560

    2019-09-09 20:50 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2019-09-09 23:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61501

    2019-09-10 10:45 Warszawa (WAW) 2019-09-10 12:25 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR708

    2019-09-10 16:00 Sztokholm (NYO) 2019-09-10 17:50 Kraków (KRK)

Cena 784 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2019-09-07 20:10 Kraków (KRK) 2019-09-08 11:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 14h 0m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1305

    2019-09-07 20:10 Kraków (KRK) 2019-09-07 21:10 Wiedeń (VIE)

  • W6

    W62811

    2019-09-08 06:40 Wiedeń (VIE) 2019-09-08 11:10 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2019-09-10 23:05 Kraków (KRK) 2019-09-11 02:45 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4084

    2019-09-10 23:05 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2019-09-11 01:45 Kraków (KRK)

Cena 812 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 15-07-2019

    A dlaczego loty do Tel Awiwu nie wyświetlają się w kalendarzu? Czy to oznacza że ich nie ma, czy linie tanie maja tam tylko swoje rejsy?

  • 13-07-2018

    BALICE PAKUJĄ LOT WE WSZYSTKIE MOŻLIWE STRONY ŚWIATA, BYLE TYLKO WIĘCEJ DLA NAS POŁĄCZEŃ, NO I DOBRZE. POPIERAM ROZWÓJ KRAJOWY. BRAWO DLA BEZPOŚREDNIEGO IZRAELA.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena