Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-03
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Kraków - Ejlat, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Ovda Airport Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty liniami Ryanair z Krakowa do Ejlat Izreal. W okresie jesienno zimowym z Krakowa do Ejlat wylecimy 2 razy w tygodniu. Tanie linie oferują przeloty we wtorek oraz sobotę w godzinach 08:00-12:50. Loty powrotne relacji Ejlat - Kraków o godz 13:15-16:05. W sezonie letnim 2017 połączenia są zawieszone. Bilety lotnicze do Izraelu z Krakowa w promocyjnych cenach, zapraszamy do rezerwacji online lub telefonicznej.

Pozostałe tanie loty do Ejlat

Tanie Loty z Krakowa do Izreal

Informacje o lotach Kraków - Ejlat. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-06 znaleziono 3 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Ejlat (VDA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-11-26 08:40 Kraków (KRK) 2017-11-27 12:00 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 26h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1712

    2017-11-26 08:40 Kraków (KRK) 2017-11-26 09:55 Berlin (SXF)

  • FR

    1. FR 1715

    2017-11-27 06:40 Berlin (SXF) 2017-11-27 12:00 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2017-12-03 12:10 Kraków (KRK) 2017-12-03 22:40 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 10h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1695

    2017-12-03 12:10 Gdańsk (GDN) 2017-12-03 15:50 Ovda (VDA)

  • LO

    1. LO 3501

    2017-12-03 20:20 Kraków (KRK) 2017-12-03 21:40 Gdańsk (GDN)

Cena 599 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-11-26 08:40 Kraków (KRK) 2017-11-27 12:00 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 26h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1712

    2017-11-26 08:40 Kraków (KRK) 2017-11-26 09:55 Berlin (SXF)

  • FR

    1. FR 1715

    2017-11-27 06:40 Berlin (SXF) 2017-11-27 12:00 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2017-12-03 12:10 Kraków (KRK) 2017-12-04 00:40 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1695

    2017-12-03 12:10 Gdańsk (GDN) 2017-12-03 15:50 Ovda (VDA)

  • FR

    1. FR 7150

    2017-12-03 22:30 Kraków (KRK) 2017-12-03 23:40 Gdańsk (GDN)

Cena 597 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-11-26 08:40 Kraków (KRK) 2017-11-27 12:00 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 26h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1712

    2017-11-26 08:40 Kraków (KRK) 2017-11-26 09:55 Berlin (SXF)

  • FR

    1. FR 1715

    2017-11-27 06:40 Berlin (SXF) 2017-11-27 12:00 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2017-12-03 13:15 Kraków (KRK) 2017-12-04 09:45 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 20h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1323

    2017-12-03 13:15 Brussel (CRL) 2017-12-03 17:30 Ovda (VDA)

  • FR

    1. FR 6728

    2017-12-04 06:45 Kraków (KRK) 2017-12-04 08:45 Brussel (CRL)

Cena 510 zł

Komentarze
i oceny

4,0 / 5

23 opinie

Dodaj komentarz

  • 18-05-2017

    Po co takie zagrywki robią linie - najpierw wpuszczają na rynek super lot i zaraz go blokują? Co to ma być?

  • 09-05-2017

    OJ TO SZKODA ŻE W LECIE EJLAT NIE LATA. ALE ZAŁOŻENIE BYŁO DOBRE.

  • 31-03-2017

    Ależ wracają, już 31 października loty do Ejlat ruszają na nowo, ale to już będzie sezon zimowy. Na wakacjach kierunek wstrzymany.

  • 08-03-2017

    Wielka szkoda a tak się cieszyłem na te loty, mam nadzieję że jeszcze wrócą

  • 01-02-2017

    CO SIĘ DZIEJE ŻE EJLAT ZAWIESILI? JAKIEŚ ROZGRYWKI POLITYCZNE, CZY BRAK ZAINTERESOWANIA?

  • 08-12-2016

    To bardzo przyszłościowy lot nie tylko dla nas ale dla osób pochodzenia żydowskiego. Oni przylatują do nas specjalnie czarterowanymi samolotami w swoje pielgrzymki. Teraz maja kolejne możliwości dotarcia do Polski.

  • 30-11-2016

    W końcu to loty tanimi liniami, czemu więc tak Was dziwią ceny, czasy drogich biletów już dawno za nami. Tak samo było z abonamentem telefonu, teraz dzwonimy za 20 zł miesięcznie i tak każdy narzeka że drogo.

  • 18-11-2016

    13 grudnia cena mnie powaliła, Izrael ma tak niskie ceny? Nie sądziłam że można latać za grosze, myślałam że ktoś wymyślił świetny slogan reklamowy

  • 09-11-2016

    Chętnie bym pozwiedzał - ale jakie to koszty w dwie strony?

  • 07-10-2016

    Witam, czy jakaś para też leci Kraków - Ovda 27.12.2016 z zamiarem zwiedzania Petry 29-30.12? W 4 osoby można szybko i w miarę tanio podróżować taxi.

  • 30-09-2016

    Więcej lotów= więcej możliowści- ciesz się!

  • 29-09-2016

    Coraz więcej lotów do Izraela się otwiera. Ten sam kierunek rusza od grudnia z Warszawy, wiadomo stolica nie może byc gorsza. Nie żebym był zazdrosny.

  • 07-09-2016

    Jakie rzeczy? Co za inteligentne pytanie, a jakie potrzebujesz?

  • 01-09-2016

    Jakie rzeczy najlepiej zabrać?

  • 10-08-2016

    Przy wyjeździe do niektórych krajów świata w Ameryce Południowej czy Afryce wymagane są szczepienia przeciw żółtej febrze, natomiast jeśli chodzi o Izrael aktualnie nie są wymagane żadne szczepienia ochronne.

  • 02-08-2016

    Jakieś szczepienia do Izraela trzeba robić przed podróżą?

  • 15-07-2016

    To już trzeba kupować - sprawdzałam ceny na tydzień 300 z małym haczykiem w dwie strony, potem Izrael będzie tylko drożał.

  • 30-06-2016

    Wiadomo że jak Izrael to najnowszymi rejsami tanich linii Ryanair na lotnisko Eilat (Ovda). Ale żeby się tam wybrać przygotuj się najwcześniej od listopada, wcześniej nie uruchomia tych połączeń.

  • 24-06-2016

    SAMOLOTEM PROPONUJĘ :) JAKIE PYTANIE.

  • 06-06-2016

    Chciałabym polecieć w lipcu do Izraela, czym najlepiej?

  • 26-04-2016

    Nie wiem czy wszyscy sie orientują, ale międzynarodowy port lotniczy EILAT położony jest na południu Izraela. Znajduje się w południowej części pustyni Negew, w odległości około 60 km na północ od miasta Ejlat. Warto o tym pamiętać wybierajac sie do Izraela i zorganizować sobie wcześniej połączenie do centrum.

  • 22-04-2016

    Od 1 listopada FR 2616 Kraków 07:50 3 godz. 45 min. Eilat (Ovda) 12:35 juz się cieszę.

  • 04-04-2016

    Od kiedy te loty do Izraela?? Fajne loty jak ruszą...

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena