Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-17 - 2017-10-31
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Lublin - Tel Awiw, Wylot lotnisko: Lublin Świdnik - Lublin, Przylot lotnisko Ben Gurion Linie lotnicze Wizzair.

Nowe bezpośrednie loty z Lublina do Tel Awiwu od 17 czerwca 2017. Linie Wizzair uruchamiają nowe przeloty 2 razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Z Lublina wylecimy o godz. 17:00, przylot do Tel Awiwu o godz. 21:25. Natomiast lot powrotny na trasie Tel Awiw - Lublin w godz. 22:15 - 00:55. Bilety lotnicze Wizzair z Lublina do Tel Awiwu w promocyjnych cenach 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Tel Awiw

Informacje o lotach Lublin - Tel Awiw. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-20 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Lublin (LUZ) - Tel Awiw (TLV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Lublin

2017-07-24 10:20 Lublin (LUZ) 2017-07-24 20:35 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • P7

    1. P7 8855

    2017-07-24 10:20 Lublin (LUZ) 2017-07-24 13:15 Barcelona (BCN)

  • LY

    1. LY 394

    2017-07-24 15:20 Barcelona (BCN) 2017-07-24 20:35 Tel Awiw (TLV)

Podróż do Tel Awiw

2017-07-31 23:20 Lublin (LUZ) 2017-08-01 02:55 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2094

    2017-07-31 23:20 Lublin (LUZ) 2017-08-01 01:55 Tel Awiw (TLV)

Cena 3097 zł

Lot 2

Podróż z Lublin

2017-07-24 10:20 Lublin (LUZ) 2017-07-24 20:35 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • P7

    1. P7 8855

    2017-07-24 10:20 Lublin (LUZ) 2017-07-24 13:15 Barcelona (BCN)

  • LY

    1. LY 394

    2017-07-24 15:20 Barcelona (BCN) 2017-07-24 20:35 Tel Awiw (TLV)

Podróż do Tel Awiw

2017-07-31 23:25 Lublin (LUZ) 2017-08-01 14:05 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 14h 40m / 1 przesiadka

  • ZB

    1. ZB 1027

    2017-07-31 23:25 Londyn (LTN) 2017-08-01 02:50 Tel Awiw (TLV)

  • W6

    1. W6 2066

    2017-08-01 09:30 Lublin (LUZ) 2017-08-01 13:05 Londyn (LTN)

Cena 3919 zł

Lot 3

Podróż z Lublin

2017-07-24 07:10 Lublin (LUZ) 2017-07-24 11:45 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 165

    2017-07-24 07:10 Lublin (LUZ) 2017-07-24 11:45 Tel Awiw (TLV)

Podróż do Tel Awiw

2017-07-31 23:20 Lublin (LUZ) 2017-08-01 02:55 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2094

    2017-07-31 23:20 Lublin (LUZ) 2017-08-01 01:55 Tel Awiw (TLV)

Cena 611 zł

Lot 4

Podróż z Lublin

2017-07-24 18:05 Lublin (LUZ) 2017-07-24 22:30 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2093

    2017-07-24 18:05 Lublin (LUZ) 2017-07-24 22:30 Tel Awiw (TLV)

Podróż do Tel Awiw

2017-07-31 23:20 Lublin (LUZ) 2017-08-01 02:55 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2094

    2017-07-31 23:20 Lublin (LUZ) 2017-08-01 01:55 Tel Awiw (TLV)

Cena 508 zł

Lot 5

Podróż z Lublin

2017-07-24 07:10 Lublin (LUZ) 2017-07-24 11:45 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 165

    2017-07-24 07:10 Lublin (LUZ) 2017-07-24 11:45 Tel Awiw (TLV)

Podróż do Tel Awiw

2017-07-31 05:50 Lublin (LUZ) 2017-07-31 18:00 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka

  • VY

    1. VY 7845

    2017-07-31 05:50 Barcelona (BCN) 2017-07-31 09:40 Tel Awiw (TLV)

  • P7

    1. P7 8856

    2017-07-31 14:05 Lublin (LUZ) 2017-07-31 17:00 Barcelona (BCN)

Cena 1795 zł

Lot 6

Podróż z Lublin

2017-07-24 07:10 Lublin (LUZ) 2017-07-24 11:45 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 165

    2017-07-24 07:10 Lublin (LUZ) 2017-07-24 11:45 Tel Awiw (TLV)

Podróż do Tel Awiw

2017-07-31 23:25 Lublin (LUZ) 2017-08-01 14:05 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 14h 40m / 1 przesiadka

  • ZB

    1. ZB 1027

    2017-07-31 23:25 Londyn (LTN) 2017-08-01 02:50 Tel Awiw (TLV)

  • W6

    1. W6 2066

    2017-08-01 09:30 Lublin (LUZ) 2017-08-01 13:05 Londyn (LTN)

Cena 1427 zł

Lot 7

Podróż z Lublin

2017-07-24 18:05 Lublin (LUZ) 2017-07-24 22:30 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2093

    2017-07-24 18:05 Lublin (LUZ) 2017-07-24 22:30 Tel Awiw (TLV)

Podróż do Tel Awiw

2017-07-31 05:50 Lublin (LUZ) 2017-07-31 18:00 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka

  • VY

    1. VY 7845

    2017-07-31 05:50 Barcelona (BCN) 2017-07-31 09:40 Tel Awiw (TLV)

  • P7

    1. P7 8856

    2017-07-31 14:05 Lublin (LUZ) 2017-07-31 17:00 Barcelona (BCN)

Cena 1692 zł

Lot 8

Podróż z Lublin

2017-07-24 18:05 Lublin (LUZ) 2017-07-24 22:30 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2093

    2017-07-24 18:05 Lublin (LUZ) 2017-07-24 22:30 Tel Awiw (TLV)

Podróż do Tel Awiw

2017-07-31 23:25 Lublin (LUZ) 2017-08-01 14:05 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 14h 40m / 1 przesiadka

  • ZB

    1. ZB 1027

    2017-07-31 23:25 Londyn (LTN) 2017-08-01 02:50 Tel Awiw (TLV)

  • W6

    1. W6 2066

    2017-08-01 09:30 Lublin (LUZ) 2017-08-01 13:05 Londyn (LTN)

Cena 1324 zł

Lot 9

Podróż z Lublin

2017-07-24 07:00 Lublin (LUZ) 2017-07-24 20:30 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 12h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2065

    2017-07-24 07:00 Lublin (LUZ) 2017-07-24 08:45 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2085

    2017-07-24 13:30 Londyn (LTN) 2017-07-24 20:30 Tel Awiw (TLV)

Podróż do Tel Awiw

2017-07-31 21:25 Lublin (LUZ) 2017-08-01 14:05 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 16h 40m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2086

    2017-07-31 21:25 Londyn (LTN) 2017-08-01 00:50 Tel Awiw (TLV)

  • W6

    1. W6 2066

    2017-08-01 09:30 Lublin (LUZ) 2017-08-01 13:05 Londyn (LTN)

Cena 2901 zł

Lot 10

Podróż z Lublin

2017-07-24 07:00 Lublin (LUZ) 2017-07-24 22:15 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 14h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2065

    2017-07-24 07:00 Lublin (LUZ) 2017-07-24 08:45 Londyn (LTN)

  • ZB

    1. ZB 1026

    2017-07-24 15:15 Londyn (LTN) 2017-07-24 22:15 Tel Awiw (TLV)

Podróż do Tel Awiw

2017-07-31 23:25 Lublin (LUZ) 2017-08-01 14:05 Tel Awiw (TLV)
Całkowity czas podróży: 14h 40m / 1 przesiadka

  • ZB

    1. ZB 1027

    2017-07-31 23:25 Londyn (LTN) 2017-08-01 02:50 Tel Awiw (TLV)

  • W6

    1. W6 2066

    2017-08-01 09:30 Lublin (LUZ) 2017-08-01 13:05 Londyn (LTN)

Cena 2575 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-06-2017

    Cena za sam bilet nie jest wysoka, nie iem jak ogólnie koszty pobytu tam, muszę poszperać w necie ile to łącznie wyjdzie taka wycieczka, trzeba korzystać póki są takie połączenia z Lublina

  • 16-06-2017

    Dzwoniłem, Pani z infolinii wszystko mi świetnie wytłumaczyła i poinformowała o warunkach zakupu i biletów. Dobra obsługa.

  • 14-06-2017

    Niestety kupując bilety trzeba sprawdzać ile miejsc jest najtańszych, kupić, potem ponownie itd. Nie ma innej metody. Odnośnie większej liczby najlepiej napisać zapytanie do działu grupowego.

  • 09-06-2017

    Ceny pojedyncze można zarezerwować w niskich taryfach, ale przy większej grupce to już wychodzi dużo zdrożej. czy jest jakiś patent na zmniejszenie cen przy 7 osobach? Czy jak będę kupowała bilety pojedynczo może się zdarzyć że zabraknie miejsc w samolocie?

  • 05-05-2017

    Lot do Tel Avivu to najciekawszy kierunek proponowany w Lublinie, reszta standardowo.

  • 26-04-2017

    Lećmy do ciepełka to hasło dobre byłoby w tym okresie, ale w czerwcu i w Polsce powinno być podobnie jak w Tel Awiwie. No ale gdzie kto musi...

  • 15-04-2017

    Tel Awiw to świetny wybór w kierunkach, czekamy na inauguracje 19 czerwca 2017.

  • 12-04-2017

    No no no, niezła zmiana w lotach. Tel Awiw startuje w niskich cenach, może się rozlata. Bardzo dobra propozycja dla poszukiwaczy tanich podróży.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena