Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Styczeń 2018

Powrót

Styczeń 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-03-11 - 2018-09-30
Promocja aktualna: do 2018-01-31

Lot na trasie Rzeszów - Tel Awiw, Wylot lotnisko: Jasionka - Rzeszów, Przylot lotnisko Ben Gurion International Linie lotnicze LOT.

Nowe, bezpośrednie loty z Rzeszowa na największy port lotniczy Ben Guriona w Tel Awiwie (TLV) w sezonie letnim od 11 marca 2018 uruchamiają polskie linie LOT. Wyloty z rzeszowskiej Jasionki raz w tygodniu w poniedziałki odbywają się o godz 06:10, lądowanie w Tel Awiwie o godz 10:50. Powrotne loty z Izraela (Tel Awiw) do Rzeszowa także raz w tygodniu (niedziele) w godzinach wieczornych o 20:50-23:40. Już dzisiaj zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Izraela online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Tel Awiw

Informacje o lotach Rzeszów - Tel Awiw. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-01-03 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Tel Awiw (TLV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Rzeszów

2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-09 03:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 8h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3808

    2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-08 18:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 151

    2018-03-08 22:50 Warszawa (WAW) 2018-03-09 03:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-03-15 22:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-16 09:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 11h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1560

    2018-03-15 22:00 Warszawa (WAW) 2018-03-16 01:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3805

    2018-03-16 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-16 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 1903 zł

Lot 2

Podróż z Rzeszów

2018-03-08 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-08 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3806

    2018-03-08 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-08 09:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 155

    2018-03-08 15:05 Warszawa (WAW) 2018-03-08 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-03-15 22:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-16 09:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 11h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1560

    2018-03-15 22:00 Warszawa (WAW) 2018-03-16 01:05 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3805

    2018-03-16 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-16 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 1480 zł

Lot 3

Podróż z Rzeszów

2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 24h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3808

    2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-08 18:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 155

    2018-03-09 15:05 Warszawa (WAW) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-03-15 11:50 Rzeszów (RZE) 2018-03-15 18:30 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 156

    2018-03-15 11:50 Warszawa (WAW) 2018-03-15 14:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3807

    2018-03-15 16:35 Rzeszów (RZE) 2018-03-15 17:30 Warszawa (WAW)

Cena 1823 zł

Lot 4

Podróż z Rzeszów

2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 24h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3808

    2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-08 18:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 155

    2018-03-09 15:05 Warszawa (WAW) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-03-15 06:20 Rzeszów (RZE) 2018-03-15 15:30 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 9h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 152

    2018-03-15 06:20 Warszawa (WAW) 2018-03-15 09:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3801

    2018-03-15 13:35 Rzeszów (RZE) 2018-03-15 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 1823 zł

Lot 5

Podróż z Rzeszów

2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 24h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3808

    2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-08 18:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 155

    2018-03-09 15:05 Warszawa (WAW) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-03-15 06:20 Rzeszów (RZE) 2018-03-15 18:30 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 152

    2018-03-15 06:20 Warszawa (WAW) 2018-03-15 09:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3807

    2018-03-15 16:35 Rzeszów (RZE) 2018-03-15 17:30 Warszawa (WAW)

Cena 1823 zł

Lot 6

Podróż z Rzeszów

2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 24h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3808

    2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-08 18:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 155

    2018-03-09 15:05 Warszawa (WAW) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-03-15 11:50 Rzeszów (RZE) 2018-03-16 00:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 156

    2018-03-15 11:50 Warszawa (WAW) 2018-03-15 14:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3803

    2018-03-15 22:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-15 23:35 Warszawa (WAW)

Cena 1823 zł

Lot 7

Podróż z Rzeszów

2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 24h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3808

    2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-08 18:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 155

    2018-03-09 15:05 Warszawa (WAW) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-03-15 06:20 Rzeszów (RZE) 2018-03-16 00:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 18h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 152

    2018-03-15 06:20 Warszawa (WAW) 2018-03-15 09:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3803

    2018-03-15 22:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-15 23:35 Warszawa (WAW)

Cena 1823 zł

Lot 8

Podróż z Rzeszów

2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 24h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3808

    2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-08 18:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 155

    2018-03-09 15:05 Warszawa (WAW) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-03-15 11:50 Rzeszów (RZE) 2018-03-16 09:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 21h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 156

    2018-03-15 11:50 Warszawa (WAW) 2018-03-15 14:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3805

    2018-03-16 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-16 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 1823 zł

Lot 9

Podróż z Rzeszów

2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 24h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3808

    2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-08 18:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 155

    2018-03-09 15:05 Warszawa (WAW) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-03-15 06:20 Rzeszów (RZE) 2018-03-16 09:35 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 27h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 152

    2018-03-15 06:20 Warszawa (WAW) 2018-03-15 09:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3805

    2018-03-16 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-16 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 1823 zł

Lot 10

Podróż z Rzeszów

2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 24h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3808

    2018-03-08 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-08 18:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 155

    2018-03-09 15:05 Warszawa (WAW) 2018-03-09 19:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2018-03-15 11:50 Rzeszów (RZE) 2018-03-16 15:30 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży: 27h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 156

    2018-03-15 11:50 Warszawa (WAW) 2018-03-15 14:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LO

    1. LO 3801

    2018-03-16 13:35 Rzeszów (RZE) 2018-03-16 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 1823 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-01-2018

    Jeszcze są dostępne takie niskie ceny do Tel Awiwu? Gdzie mogę kupić bilet w Rzeszowie? Chcę bezpośrednio w biurze.

  • 12-01-2018

    czy małpuje czy nie ma świetne promocje (lot bezpośredni) WYLOT 12.03.18 Rzeszów (RZE) 06:10 10:50 Tel Awiw (TLV) POWRÓT 18.03.18 Tel Awiw (TLV) 20:50 23:40 Rzeszów (RZE) - cena 330 PLN + opłata transakcyjna. Taka cena w dwie strony to rarytas.

  • 03-01-2018

    W sumie te loty są "małpowane" od tanich linii. Podobnie mają większość połączeń, Lot tak naprawdę nic nowego nie wymyślił. No jedynie chyba dobrze dla Rzeszowiaków.

  • 15-12-2017

    Pewnie te loty zrobili pod kątem przylotów z Izraela ludności Żydowskiej - oni często odwiedzają tereny podkarpackie gdzie pochowani są ich przodkowie.

  • 14-12-2017

    Rzeszów mógłby dać lepszy kierunek, Izrael to dla kogo??

  • 13-12-2017

    Ten lot z Jasionki mnie zaskoczył, obstawiałem inne kierunki, nie żeby mi się nie podobało tylko mam wątpliowości co do zapotrzebowania na ten kierunek, oby się utrzymał

  • 12-12-2017

    No teraz Jasionka rozszalała się na dobre, Izrael ruszył już tanimi liniami, teraz czas na polskie linie LOT. Będzie w czym wybierać. Zaczyna się dziać w Rzeszowie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena