Wylot

Styczeń 2021

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Styczeń 2021

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-01-03 - 2021-10-27
Promocja aktualna: do 2021-01-29

Lot na trasie Poznań - Tel Aviv, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Ben Gurion Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Poznania do Tel Awiwu na lotnisko Tel Awiw Ben Gurion (TLV) znajdujące się obok miasta Lod, w odległości 15 km na południowy wschód od Tel Awiwu i około 50 km od Jerozolimy oferują tanie lotnicze Ryanair. Połączenia w sezonie letnim od 30 marca 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z Poznania we wtorki realizowane są o godz 07:15, planowany przylot do Tel Awiwu o godz 12:05, w soboty o godz 09:55-14:45. Loty powrotne relacji Tel Awiw- Poznań także 2 razy w tygodniu, we wtorki o godz 12:55-16:00, natomiast w soboty o godz 15:40-18:45. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Izraela online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Poznań - Tel Aviv

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Poznań do Tel Aviv były oglądane 578 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Poznań - Tel Aviv rezerwowano:
średnio 83 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
99.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
276.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
300.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
300.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Tel Aviv:
Poznań (POZ) -> Londyn (LTN) -> Bukareszt (OTP) -> Tel Awiw-Jafa (TLV)
Poznań (POZ) -> Amsterdam (AMS) -> Stambuł (SAW) -> Tel Awiw-Jafa (TLV)
Poznań (POZ) -> Londyn (LTN) -> Sofia (SOF) -> Tel Awiw-Jafa (TLV)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Tel Aviv - Poznań:
Tel Awiw-Jafa (TLV) -> Warszawa (WAW) -> Poznań (POZ)
Tel Awiw-Jafa (TLV) -> Londyn (LTN) -> Poznań (POZ)
Wysoki sezon przypada na Marzec (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Kwiecień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Tel Aviv z Katowic (299.00zł drożej o 202%), Warszawy (119.00zł drożej o 20%), Lublin (249.00zł drożej o 151%), Krakowa (199.00zł drożej o 101%), Wrocławia (499.00zł drożej o 404%), Berlina (160.00zł drożej o 61%), Poznania (319.00zł drożej o 222%), Rzeszowa (249.00zł drożej o 151%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Tel Aviv

Tanie Loty z Poznania do Izrael

Informacje o lotach Poznań - Tel Aviv. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-01-25 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Tel Aviv (TLV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-25 19:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 25h 25m / 2 przesiadki

  • W9

    W91901

    2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-24 17:50 Londyn (LTN)

  • W6

    W63002

    2021-02-25 08:55 Londyn (LTN) 2021-02-25 14:10 Bukareszt (OTP)

  • RO

    RO151

    2021-02-25 16:25 Bukareszt (OTP) 2021-02-25 19:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2021-03-05 12:45 Poznań (POZ) 2021-03-06 01:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W61560

    2021-03-05 12:45 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2021-03-05 15:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2021-03-05 23:10 Warszawa (WAW) 2021-03-06 00:15 Poznań (POZ)

Cena 955 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-25 19:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 25h 25m / 2 przesiadki

  • W9

    W91901

    2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-24 17:50 Londyn (LTN)

  • W6

    W63002

    2021-02-25 08:55 Londyn (LTN) 2021-02-25 14:10 Bukareszt (OTP)

  • RO

    RO151

    2021-02-25 16:25 Bukareszt (OTP) 2021-02-25 19:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2021-03-05 12:45 Poznań (POZ) 2021-03-06 18:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 29h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W61560

    2021-03-05 12:45 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2021-03-05 15:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3947

    2021-03-06 16:25 Warszawa (WAW) 2021-03-06 17:25 Poznań (POZ)

Cena 954 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-25 19:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 25h 25m / 2 przesiadki

  • W9

    W91901

    2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-24 17:50 Londyn (LTN)

  • W6

    W63002

    2021-02-25 08:55 Londyn (LTN) 2021-02-25 14:10 Bukareszt (OTP)

  • RO

    RO151

    2021-02-25 16:25 Bukareszt (OTP) 2021-02-25 19:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2021-03-03 19:35 Poznań (POZ) 2021-03-04 17:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 21h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    U22086

    2021-03-03 19:35 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2021-03-03 23:10 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2021-03-04 12:55 Londyn (LTN) 2021-03-04 16:00 Poznań (POZ)

Cena 1035 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Poznań

2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-25 19:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 25h 25m / 2 przesiadki

  • W9

    W91901

    2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-24 17:50 Londyn (LTN)

  • W6

    W63002

    2021-02-25 08:55 Londyn (LTN) 2021-02-25 14:10 Bukareszt (OTP)

  • RO

    RO151

    2021-02-25 16:25 Bukareszt (OTP) 2021-02-25 19:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2021-03-02 15:15 Poznań (POZ) 2021-03-03 17:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 25h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    U22084

    2021-03-02 15:15 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2021-03-02 18:50 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2021-03-03 12:55 Londyn (LTN) 2021-03-03 16:00 Poznań (POZ)

Cena 1055 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-25 19:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 25h 25m / 2 przesiadki

  • W9

    W91901

    2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-24 17:50 Londyn (LTN)

  • W6

    W63002

    2021-02-25 08:55 Londyn (LTN) 2021-02-25 14:10 Bukareszt (OTP)

  • RO

    RO151

    2021-02-25 16:25 Bukareszt (OTP) 2021-02-25 19:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2021-03-04 19:35 Poznań (POZ) 2021-03-05 17:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 21h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    U22086

    2021-03-04 19:35 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2021-03-04 23:10 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2021-03-05 12:55 Londyn (LTN) 2021-03-05 16:00 Poznań (POZ)

Cena 1075 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2021-02-26 11:55 Poznań (POZ) 2021-02-28 00:30 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 35h 35m / 2 przesiadki

  • KL

    KL1274

    2021-02-26 11:55 Poznań (POZ) 2021-02-26 13:45 Amsterdam (AMS)

  • PC

    PC1254

    2021-02-27 13:40 Amsterdam (AMS) 2021-02-27 19:10 Stambuł (SAW)

  • PC

    PC779

    2021-02-27 23:30 Stambuł (SAW) 2021-02-28 00:30 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2021-03-05 12:45 Poznań (POZ) 2021-03-06 01:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W61560

    2021-03-05 12:45 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2021-03-05 15:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2021-03-05 23:10 Warszawa (WAW) 2021-03-06 00:15 Poznań (POZ)

Cena 1097 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-25 19:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 25h 25m / 2 przesiadki

  • W9

    W91901

    2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-24 17:50 Londyn (LTN)

  • W6

    W63002

    2021-02-25 08:55 Londyn (LTN) 2021-02-25 14:10 Bukareszt (OTP)

  • RO

    RO151

    2021-02-25 16:25 Bukareszt (OTP) 2021-02-25 19:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2021-03-06 19:35 Poznań (POZ) 2021-03-07 09:55 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 14h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    U22086

    2021-03-06 19:35 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2021-03-06 23:10 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2021-03-07 05:50 Londyn (LTN) 2021-03-07 08:55 Poznań (POZ)

Cena 1128 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-25 18:30 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 24h 55m / 2 przesiadki

  • W9

    W91901

    2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-24 17:50 Londyn (LTN)

  • W6

    W64302

    2021-02-25 08:25 Londyn (LTN) 2021-02-25 13:35 Sofia (SOF)

  • FB

    FB571

    2021-02-25 16:05 Sofia (SOF) 2021-02-25 18:30 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2021-03-05 12:45 Poznań (POZ) 2021-03-06 01:15 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W61560

    2021-03-05 12:45 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2021-03-05 15:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2021-03-05 23:10 Warszawa (WAW) 2021-03-06 00:15 Poznań (POZ)

Cena 1169 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-25 19:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 25h 25m / 2 przesiadki

  • W9

    W91901

    2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-24 17:50 Londyn (LTN)

  • W6

    W63002

    2021-02-25 08:55 Londyn (LTN) 2021-02-25 14:10 Bukareszt (OTP)

  • RO

    RO151

    2021-02-25 16:25 Bukareszt (OTP) 2021-02-25 19:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2021-03-04 21:55 Poznań (POZ) 2021-03-05 17:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 19h 5m / 1 przesiadka

  • W9

    W94452

    2021-03-04 21:55 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2021-03-05 01:25 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2021-03-05 12:55 Londyn (LTN) 2021-03-05 16:00 Poznań (POZ)

Cena 1171 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-25 18:30 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 24h 55m / 2 przesiadki

  • W9

    W91901

    2021-02-24 16:35 Poznań (POZ) 2021-02-24 17:50 Londyn (LTN)

  • W6

    W64302

    2021-02-25 08:25 Londyn (LTN) 2021-02-25 13:35 Sofia (SOF)

  • FB

    FB571

    2021-02-25 16:05 Sofia (SOF) 2021-02-25 18:30 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Podróż do Tel Awiw-Jafa

2021-03-05 12:45 Poznań (POZ) 2021-03-06 18:25 Tel Awiw-Jafa (TLV)
Całkowity czas podróży : 29h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W61560

    2021-03-05 12:45 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2021-03-05 15:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3947

    2021-03-06 16:25 Warszawa (WAW) 2021-03-06 17:25 Poznań (POZ)

Cena 1168 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-09-2020

    Tyle wiemy że od listopada loty do Izraela liniami Ryanair będą wykonywane raz w tygodniu w niedziele.

  • 26-06-2020

    Intensywność lotu zmniejszona o połowę, loty do Izraela teraz będą tylko raz w tygodniu, a były dwa, martwi mnie to. Za chwilę się okaże że anulują wszystko.

  • 10-04-2020

    Każdy czeka na informacje co do odbycia się lotu, ceny teraz na pewno nie będą należały do tanich. Do Tel Awiwu odkąd pamiętam nie latało się za grosze.

  • 08-04-2020

    Myślałam że jak teraz jest zastój lotów na późniejsze terminy linie zaoferują tanie loty, jednak jak sprawdzam na sierpień ceny do Izraela nie należą wcale do niskich. czy to jeszcze się zmieni?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena