Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2019

64 zł Luty
38 zł Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18 181zł
19
20
21
22 64zł
23
24
25 64zł
26
27
28

Powrót

Luty 2019

183 zł Luty
43 zł Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18 183zł
19
20
21
22 351zł
23
24
25 1162zł
26
27
28

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-02-15 - 2019-10-20
Promocja aktualna: do 2019-02-28

Lot na trasie Poznań - Ejlat, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Ovda Linie lotnicze Ryanair .

Eilat Ovda (ETH), to międzynarodowy port lotniczy położony na południu Izraela, około 60km od miasta Eilat. Loty z Poznania do Eilat udostępniają tanie linie lotnicze Ryanair. Bezpośrednie loty z Poznania w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 startują dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Poznania w poniedziałki o godz 12:10, lądowanie w Izraelu (Ovda) o godz 17:25, natomiast w piątki o godz 07:55-13:10. Loty powrotne z Izraela do Poznania także dwa razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 18:00-21:30, w piątki o godz 13:45-17:15. W sezonie letnim 2018/2019 połączenia są zawieszone. Zarezerwuj promocyjne loty do Izraela online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 16.02.2019
  • 15.02.2019

Pozostałe tanie loty do Ejlat

Tanie Loty z Poznania do Izrael

Informacje o lotach Poznań - Ejlat. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-02-10 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Ejlat (VDA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Poznań

2019-03-18 12:10 Poznań (POZ) 2019-03-18 17:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 4h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1916

    2019-03-18 12:10 Poznań (POZ) 2019-03-18 17:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-03-25 19:20 Poznań (POZ) 2019-03-26 11:15 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 15h 55m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1859

    2019-03-25 19:20 Prague (PRG) 2019-03-25 22:40 Ovda (VDA)

  • LH

    1 . LH 1403

    2019-03-26 06:05 Frankfurt (FRA) 2019-03-26 07:15 Prague (PRG)

  • LH

    1 . LH 1388

    2019-03-26 08:55 Poznań (POZ) 2019-03-26 10:15 Frankfurt (FRA)

Cena 864 zł

Lot 2

Podróż z Poznań

2019-03-18 12:10 Poznań (POZ) 2019-03-18 17:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 4h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1916

    2019-03-18 12:10 Poznań (POZ) 2019-03-18 17:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-03-25 19:20 Poznań (POZ) 2019-03-26 12:30 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 17h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1859

    2019-03-25 19:20 Prague (PRG) 2019-03-25 22:40 Ovda (VDA)

  • OK

    1 . OK 776

    2019-03-26 07:05 Warsaw (WAW) 2019-03-26 08:35 Prague (PRG)

  • LO

    1 . LO 3945

    2019-03-26 10:35 Poznań (POZ) 2019-03-26 11:30 Warsaw (WAW)

Cena 789 zł

Lot 3

Podróż z Poznań

2019-03-18 21:05 Poznań (POZ) 2019-03-19 11:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3950

    2019-03-18 21:05 Poznań (POZ) 2019-03-18 22:00 Warsaw (WAW)

  • W6

    1 . W6 1565

    2019-03-19 06:20 Warsaw (WAW) 2019-03-19 11:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-03-25 19:20 Poznań (POZ) 2019-03-26 12:30 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 17h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1859

    2019-03-25 19:20 Prague (PRG) 2019-03-25 22:40 Ovda (VDA)

  • OK

    1 . OK 776

    2019-03-26 07:05 Warsaw (WAW) 2019-03-26 08:35 Prague (PRG)

  • LO

    1 . LO 3945

    2019-03-26 10:35 Poznań (POZ) 2019-03-26 11:30 Warsaw (WAW)

Cena 1041 zł

Lot 4

Podróż z Poznań

2019-03-18 14:45 Poznań (POZ) 2019-03-19 17:45 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 26h 0m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2337

    2019-03-18 14:45 Poznań (POZ) 2019-03-18 15:55 London (STN)

  • OE

    1 . OE 327

    2019-03-18 19:55 London (STN) 2019-03-18 23:05 Vienna (VIE)

  • W6

    1 . W6 2865

    2019-03-19 13:10 Vienna (VIE) 2019-03-19 17:45 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-03-25 19:20 Poznań (POZ) 2019-03-26 12:30 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 17h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1859

    2019-03-25 19:20 Prague (PRG) 2019-03-25 22:40 Ovda (VDA)

  • OK

    1 . OK 776

    2019-03-26 07:05 Warsaw (WAW) 2019-03-26 08:35 Prague (PRG)

  • LO

    1 . LO 3945

    2019-03-26 10:35 Poznań (POZ) 2019-03-26 11:30 Warsaw (WAW)

Cena 1017 zł

Lot 5

Podróż z Poznań

2019-03-18 12:10 Poznań (POZ) 2019-03-18 17:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 4h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1916

    2019-03-18 12:10 Poznań (POZ) 2019-03-18 17:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-03-25 19:20 Poznań (POZ) 2019-03-27 12:35 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 41h 15m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1859

    2019-03-25 19:20 Prague (PRG) 2019-03-25 22:40 Ovda (VDA)

  • FR

    1 . FR 2014

    2019-03-26 20:35 London (STN) 2019-03-26 21:45 Prague (PRG)

  • FR

    1 . FR 2336

    2019-03-27 08:35 Poznań (POZ) 2019-03-27 11:35 London (STN)

Cena 313 zł

Lot 6

Podróż z Poznań

2019-03-18 21:05 Poznań (POZ) 2019-03-19 11:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3950

    2019-03-18 21:05 Poznań (POZ) 2019-03-18 22:00 Warsaw (WAW)

  • W6

    1 . W6 1565

    2019-03-19 06:20 Warsaw (WAW) 2019-03-19 11:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-03-25 19:20 Poznań (POZ) 2019-03-27 12:35 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 41h 15m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1859

    2019-03-25 19:20 Prague (PRG) 2019-03-25 22:40 Ovda (VDA)

  • FR

    1 . FR 2014

    2019-03-26 20:35 London (STN) 2019-03-26 21:45 Prague (PRG)

  • FR

    1 . FR 2336

    2019-03-27 08:35 Poznań (POZ) 2019-03-27 11:35 London (STN)

Cena 564 zł

Lot 7

Podróż z Poznań

2019-03-18 14:45 Poznań (POZ) 2019-03-19 17:45 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 26h 0m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2337

    2019-03-18 14:45 Poznań (POZ) 2019-03-18 15:55 London (STN)

  • OE

    1 . OE 327

    2019-03-18 19:55 London (STN) 2019-03-18 23:05 Vienna (VIE)

  • W6

    1 . W6 2865

    2019-03-19 13:10 Vienna (VIE) 2019-03-19 17:45 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-03-25 19:20 Poznań (POZ) 2019-03-27 12:35 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 41h 15m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1859

    2019-03-25 19:20 Prague (PRG) 2019-03-25 22:40 Ovda (VDA)

  • FR

    1 . FR 2014

    2019-03-26 20:35 London (STN) 2019-03-26 21:45 Prague (PRG)

  • FR

    1 . FR 2336

    2019-03-27 08:35 Poznań (POZ) 2019-03-27 11:35 London (STN)

Cena 540 zł

Lot 8

Podróż z Poznań

2019-03-18 12:10 Poznań (POZ) 2019-03-18 17:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 4h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1916

    2019-03-18 12:10 Poznań (POZ) 2019-03-18 17:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-03-25 18:00 Poznań (POZ) 2019-03-25 22:30 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 4h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1917

    2019-03-25 18:00 Poznań (POZ) 2019-03-25 21:30 Ovda (VDA)

Cena 260 zł

Lot 9

Podróż z Poznań

2019-03-18 21:05 Poznań (POZ) 2019-03-19 11:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3950

    2019-03-18 21:05 Poznań (POZ) 2019-03-18 22:00 Warsaw (WAW)

  • W6

    1 . W6 1565

    2019-03-19 06:20 Warsaw (WAW) 2019-03-19 11:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-03-25 18:00 Poznań (POZ) 2019-03-25 22:30 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 4h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1917

    2019-03-25 18:00 Poznań (POZ) 2019-03-25 21:30 Ovda (VDA)

Cena 512 zł

Lot 10

Podróż z Poznań

2019-03-18 14:45 Poznań (POZ) 2019-03-19 17:45 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 26h 0m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2337

    2019-03-18 14:45 Poznań (POZ) 2019-03-18 15:55 London (STN)

  • OE

    1 . OE 327

    2019-03-18 19:55 London (STN) 2019-03-18 23:05 Vienna (VIE)

  • W6

    1 . W6 2865

    2019-03-19 13:10 Vienna (VIE) 2019-03-19 17:45 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-03-25 18:00 Poznań (POZ) 2019-03-25 22:30 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 4h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1917

    2019-03-25 18:00 Poznań (POZ) 2019-03-25 21:30 Ovda (VDA)

Cena 488 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

13 opinie

Dodaj komentarz

  • 18-01-2019

    Dlaczego loty do Izraela kończą się w miesiącu marcu? To na weekend majowy już nie latają tanie linie do Ejlat?

  • 16-11-2018

    coraz więcej osób lata w tym kierunku, coraz więcej linii wprowadza ten kierunek, myślę że niedługo to będzie jeden z częściej wybieranych lotów

  • 19-10-2018

    Ludzie mają dziwne uprzedzenie do tych kierunków, rzeczywistość tam jest zupełnie inna niż to co sobie wyobrażałam, polecam sprawdzic osobiście

  • 16-10-2018

    Szukając jakiś fajnych lotów nie brałem nawet takich kierunków pod uwagę, ciągneło mnie bardziej w kierunku Hiszpanii, Portugalii ale w sumie cena była tak atrakcyjna że się skusiłem i nie żałuje

  • 21-09-2018

    EJLAT TO FAJNY KIERUNEK. BILETY Z POZNANIA NIE SĄ DROGIE, WARTO SKORZYSTAĆ Z TAKIEJ OKAZJI.

  • 22-05-2018

    Jak na lot bezpośredni na takką trasę to super opcja, jeśli chodzi o kierunek to myślę że wart poczytać troche co można co nie, gdzie chodzić a co lepiej odpuścić ale myśle ze na pewno warto tam polecieć

  • 03-04-2018

    Buuu ja jak zwykle nie poleciałam, nie skorzystałam, teraz do listopada muszę czekać pół roku. Izrael powinien latać cały rok.

  • 23-02-2018

    Do marca ostatnia szansa na wykorzystanie tych lotów, potem już trzeba z innych lotnisk kombinować, teraz i tak tam jest ciepełko, kto chętny niech korzysta

  • 21-11-2017

    Na okres świąteczny ceny juz bardzo wysokie, szkoda bo to wtedy fajny czas na taki wypad

  • 31-10-2017

    To wiadomo, przylatuje do nas dużo wiernych z Izraela pomodlić się w miejscach i kultu. To kierunek nienaruszalny więc linie dobrze kalkulują.

  • 24-10-2017

    Tanie linie chyba lubią ryzykować, zaskakują czasem wyborem kierunku, ale zawsze na plus. Izrael latał i będzie latał do Polski, nie tylko Polacy ale i inne nacje.

  • 06-10-2017

    Loty do Izraela w grupach na pewno są bezpieczniejsze niż samotnie. Jeśli podróż jest z przewodnikiem w hotelach opłacanych przez biura wtedy podróż jest w miarę bezpieczna.

  • 11-08-2017

    Czy Izrael jest bezpiecznym miejscem na podróże? Loty bardzo tanie, chętnie kupię, ale nie wiem czy sytuacja kraju sprzyja na jego odwiedzanie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena