Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-03 - 2018-03-30
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Eilat, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Ovda Airport Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Izraela na lotnisko Ejlat-Ovda (VDA), położone w południowej części pustyni Negew, pomiędzy licznymi bazami wojskowymi około 60km od miasta Ejlat. Loty w sezonie jesienno-zimowym z warszawskiego Okęcia udostępnia tania linia Wizzair dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z Warszawy o godz 07:20, lądowanie w Izraelu o godz 12:20. Loty powrotne z Ejlat do Warszawy także dwa razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 12:55-16:05. W sezonie letnim 2017 połączenia są zawieszone. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Ejlat-Ovda online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Eilat

Tanie Loty z Warszawy do Izrael

Informacje o lotach Warszawa - Eilat. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-05 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Eilat (VDA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-18 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-18 11:30 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 4h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1565

    2017-11-18 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-18 11:30 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2017-11-25 12:10 Warszawa (WAW) 2017-11-25 16:35 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 4h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1566

    2017-11-25 12:10 Warszawa (WAW) 2017-11-25 15:35 Ovda (VDA)

Cena 238 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-18 22:40 Warszawa (WAW) 2017-11-19 11:45 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 12h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3827

    2017-11-18 22:40 Warszawa (WAW) 2017-11-18 23:35 Gdańsk (GDN)

  • FR

    1. FR 1694

    2017-11-19 06:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-19 11:45 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2017-11-25 12:10 Warszawa (WAW) 2017-11-25 16:35 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 4h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1566

    2017-11-25 12:10 Warszawa (WAW) 2017-11-25 15:35 Ovda (VDA)

Cena 373 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-18 09:00 Warszawa (WAW) 2017-11-18 22:50 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 12h 50m / 1 przesiadka

  • BT

    1. BT 462

    2017-11-18 09:00 Warszawa (WAW) 2017-11-18 11:25 Rīga (RIX)

  • W6

    1. W6 2543

    2017-11-18 18:15 Rīga (RIX) 2017-11-18 22:50 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2017-11-25 12:10 Warszawa (WAW) 2017-11-25 16:35 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 4h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1566

    2017-11-25 12:10 Warszawa (WAW) 2017-11-25 15:35 Ovda (VDA)

Cena 931 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-18 18:35 Warszawa (WMI) 2017-11-19 11:20 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 15h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3899

    2017-11-18 18:35 Warszawa (WMI) 2017-11-18 20:45 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 2007

    2017-11-19 06:20 Milano (BGY) 2017-11-19 11:20 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2017-11-25 12:10 Warszawa (WMI) 2017-11-25 16:35 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 4h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1566

    2017-11-25 12:10 Warszawa (WAW) 2017-11-25 15:35 Ovda (VDA)

Cena 362 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-18 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-18 11:30 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 4h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1565

    2017-11-18 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-18 11:30 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2017-11-25 23:25 Warszawa (WAW) 2017-11-26 15:30 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 16h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2544

    2017-11-25 23:25 Rīga (RIX) 2017-11-26 04:15 Ovda (VDA)

  • LO

    1. LO 784

    2017-11-26 14:05 Warszawa (WAW) 2017-11-26 14:30 Rīga (RIX)

Cena 981 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-18 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-18 11:30 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 4h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1565

    2017-11-18 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-18 11:30 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2017-11-25 23:25 Warszawa (WAW) 2017-11-26 19:45 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 20h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2544

    2017-11-25 23:25 Rīga (RIX) 2017-11-26 04:15 Ovda (VDA)

  • BT

    1. BT 467

    2017-11-26 18:20 Warszawa (WAW) 2017-11-26 18:45 Rīga (RIX)

Cena 926 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-18 09:25 Warszawa (WMI) 2017-11-19 12:50 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 26h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1058

    2017-11-18 09:25 Warszawa (WMI) 2017-11-18 11:35 Brussel (CRL)

  • FR

    1. FR 1322

    2017-11-19 07:00 Brussel (CRL) 2017-11-19 12:50 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2017-11-25 12:10 Warszawa (WMI) 2017-11-25 16:35 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 4h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1566

    2017-11-25 12:10 Warszawa (WAW) 2017-11-25 15:35 Ovda (VDA)

Cena 337 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-18 22:40 Warszawa (WAW) 2017-11-19 11:45 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 12h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3827

    2017-11-18 22:40 Warszawa (WAW) 2017-11-18 23:35 Gdańsk (GDN)

  • FR

    1. FR 1694

    2017-11-19 06:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-19 11:45 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2017-11-25 23:25 Warszawa (WAW) 2017-11-26 19:45 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 20h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2544

    2017-11-25 23:25 Rīga (RIX) 2017-11-26 04:15 Ovda (VDA)

  • BT

    1. BT 467

    2017-11-26 18:20 Warszawa (WAW) 2017-11-26 18:45 Rīga (RIX)

Cena 1051 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-18 18:35 Warszawa (WMI) 2017-11-19 11:20 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 15h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3899

    2017-11-18 18:35 Warszawa (WMI) 2017-11-18 20:45 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 2007

    2017-11-19 06:20 Milano (BGY) 2017-11-19 11:20 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2017-11-25 23:25 Warszawa (WMI) 2017-11-26 19:45 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 20h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2544

    2017-11-25 23:25 Rīga (RIX) 2017-11-26 04:15 Ovda (VDA)

  • BT

    1. BT 467

    2017-11-26 18:20 Warszawa (WAW) 2017-11-26 18:45 Rīga (RIX)

Cena 1040 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-18 09:25 Warszawa (WMI) 2017-11-19 12:50 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 26h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1058

    2017-11-18 09:25 Warszawa (WMI) 2017-11-18 11:35 Brussel (CRL)

  • FR

    1. FR 1322

    2017-11-19 07:00 Brussel (CRL) 2017-11-19 12:50 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2017-11-25 23:25 Warszawa (WMI) 2017-11-26 19:45 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży: 20h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2544

    2017-11-25 23:25 Rīga (RIX) 2017-11-26 04:15 Ovda (VDA)

  • BT

    1. BT 467

    2017-11-26 18:20 Warszawa (WAW) 2017-11-26 18:45 Rīga (RIX)

Cena 1015 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 01-08-2017

    Jeśłi chodzi o lotnisko to zależy gdzie masz miejsce docelowe i gdzie ci bliżej ale Eilat raczej jest głównym lotniskiem

  • 20-07-2017

    Wyczytałem że do Izraela można lecieć albo na lotnisko Eilat ETH albo Ovda VDA, tylko które jest dogodniejsze? Nie mam doświadczenia, co wybrać?

  • 29-06-2017

    Izrael ciągle jest popularnym kierunkiem wędrówek. Duże zainteresowanie wzbudza w nas. Jedynie trzeba przeczekać wakacje i od listopada Wizzair zaprasza na swój pokład.

  • 30-12-2016

    Zbliża się Nowy Rok, z tego tytułu wszystkim życzę samych sukcesów, duzo zdrowia oraz najtańszych połączeń lotniczych na wszystkich kierunkach.

  • 11-10-2016

    Jak na początek lotów do Izraela ceny wcale nie agresywne, zaczyna się na spokojnie. Na zachętę niskie ceny na loty inauguracyjne, później różnie...

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena