Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-04 - 2019-03-28
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Katowice - Ejlat, Wylot lotnisko : Katowice Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Ovda Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Katowic do Ejlat Ovda w Izraelu liniami Wizzair. Tani przewoźnik oferuje przeloty z Katowic do Ejlat dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Katowic o godz 17:20, planowane lądowanie w Izraelu o godz 22:20. Loty powrotne z Izraela (Ejlat) do Katowic także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 20:40-23:55. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 połączenia są zawieszone. Promocyjne ceny biletów lotniczych na trasie Katowice - Ejlat. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 12.12.2018
  • 11.12.2018

Pozostałe tanie loty do Ejlat

Tanie Loty z Katowic do Izrael

Informacje o lotach Katowice - Ejlat. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-21 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Ejlat (VDA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2019-01-07 05:30 Katowice (KTW) 2019-01-07 17:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 10h 55m / 2 przesiadki

  • LO

    1 . LO 3880

    2019-01-07 05:30 Katowice (KTW) 2019-01-07 06:30 Warsaw (WAW)

  • LO

    1 . LO 3957

    2019-01-07 07:35 Warsaw (WAW) 2019-01-07 08:35 Poznań (POZ)

  • FR

    1 . FR 1916

    2019-01-07 12:10 Poznań (POZ) 2019-01-07 17:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-01-14 19:20 Katowice (KTW) 2019-01-15 15:10 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 19h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1859

    2019-01-14 19:20 Prague (PRG) 2019-01-14 22:30 Ovda (VDA)

  • FR

    1 . FR 1014

    2019-01-15 07:20 London (STN) 2019-01-15 08:30 Prague (PRG)

  • FR

    1 . FR 8266

    2019-01-15 11:00 Katowice (KTW) 2019-01-15 14:10 London (STN)

Cena 743 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2019-01-07 18:15 Katowice (KTW) 2019-01-08 11:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 16h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3886

    2019-01-07 18:15 Katowice (KTW) 2019-01-07 19:10 Warsaw (WAW)

  • W6

    1 . W6 1565

    2019-01-08 06:20 Warsaw (WAW) 2019-01-08 11:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-01-14 19:20 Katowice (KTW) 2019-01-15 15:10 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 19h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1859

    2019-01-14 19:20 Prague (PRG) 2019-01-14 22:30 Ovda (VDA)

  • FR

    1 . FR 1014

    2019-01-15 07:20 London (STN) 2019-01-15 08:30 Prague (PRG)

  • FR

    1 . FR 8266

    2019-01-15 11:00 Katowice (KTW) 2019-01-15 14:10 London (STN)

Cena 678 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2019-01-07 18:15 Katowice (KTW) 2019-01-08 11:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 16h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3886

    2019-01-07 18:15 Katowice (KTW) 2019-01-07 19:10 Warsaw (WAW)

  • W6

    1 . W6 1565

    2019-01-08 06:20 Warsaw (WAW) 2019-01-08 11:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-01-14 14:30 Katowice (KTW) 2019-01-15 12:55 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 22h 25m / 2 przesiadki

  • W6

    1 . W6 2228

    2019-01-14 14:30 Budapest (BUD) 2019-01-14 17:20 Ovda (VDA)

  • W6

    1 . W6 2209

    2019-01-14 19:00 London (LTN) 2019-01-14 20:40 Budapest (BUD)

  • W6

    1 . W6 1002

    2019-01-15 08:40 Katowice (KTW) 2019-01-15 11:55 London (LTN)

Cena 691 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2019-01-07 05:30 Katowice (KTW) 2019-01-07 17:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 10h 55m / 2 przesiadki

  • LO

    1 . LO 3880

    2019-01-07 05:30 Katowice (KTW) 2019-01-07 06:30 Warsaw (WAW)

  • LO

    1 . LO 3957

    2019-01-07 07:35 Warsaw (WAW) 2019-01-07 08:35 Poznań (POZ)

  • FR

    1 . FR 1916

    2019-01-07 12:10 Poznań (POZ) 2019-01-07 17:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-01-14 14:30 Katowice (KTW) 2019-01-15 15:10 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 24h 40m / 3 przesiadki

  • W6

    1 . W6 2228

    2019-01-14 14:30 Budapest (BUD) 2019-01-14 17:20 Ovda (VDA)

  • FR

    1 . FR 8399

    2019-01-14 22:30 Nuremberg (NUE) 2019-01-14 23:55 Budapest (BUD)

  • FR

    1 . FR 8120

    2019-01-15 06:30 London (STN) 2019-01-15 07:10 Nuremberg (NUE)

  • FR

    1 . FR 8266

    2019-01-15 11:00 Katowice (KTW) 2019-01-15 14:10 London (STN)

Cena 743 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2019-01-07 18:15 Katowice (KTW) 2019-01-08 11:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 16h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3886

    2019-01-07 18:15 Katowice (KTW) 2019-01-07 19:10 Warsaw (WAW)

  • W6

    1 . W6 1565

    2019-01-08 06:20 Warsaw (WAW) 2019-01-08 11:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-01-14 14:30 Katowice (KTW) 2019-01-15 15:10 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 24h 40m / 3 przesiadki

  • W6

    1 . W6 2228

    2019-01-14 14:30 Budapest (BUD) 2019-01-14 17:20 Ovda (VDA)

  • FR

    1 . FR 8399

    2019-01-14 22:30 Nuremberg (NUE) 2019-01-14 23:55 Budapest (BUD)

  • FR

    1 . FR 8120

    2019-01-15 06:30 London (STN) 2019-01-15 07:10 Nuremberg (NUE)

  • FR

    1 . FR 8266

    2019-01-15 11:00 Katowice (KTW) 2019-01-15 14:10 London (STN)

Cena 678 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2019-01-07 18:15 Katowice (KTW) 2019-01-08 11:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 16h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3886

    2019-01-07 18:15 Katowice (KTW) 2019-01-07 19:10 Warsaw (WAW)

  • W6

    1 . W6 1565

    2019-01-08 06:20 Warsaw (WAW) 2019-01-08 11:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-01-14 14:30 Katowice (KTW) 2019-01-15 15:10 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 24h 40m / 2 przesiadki

  • W6

    1 . W6 2228

    2019-01-14 14:30 Budapest (BUD) 2019-01-14 17:20 Ovda (VDA)

  • FR

    1 . FR 8369

    2019-01-14 21:25 London (STN) 2019-01-14 23:05 Budapest (BUD)

  • FR

    1 . FR 8266

    2019-01-15 11:00 Katowice (KTW) 2019-01-15 14:10 London (STN)

Cena 681 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2019-01-07 05:30 Katowice (KTW) 2019-01-07 17:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 10h 55m / 2 przesiadki

  • LO

    1 . LO 3880

    2019-01-07 05:30 Katowice (KTW) 2019-01-07 06:30 Warsaw (WAW)

  • LO

    1 . LO 3957

    2019-01-07 07:35 Warsaw (WAW) 2019-01-07 08:35 Poznań (POZ)

  • FR

    1 . FR 1916

    2019-01-07 12:10 Poznań (POZ) 2019-01-07 17:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-01-14 14:30 Katowice (KTW) 2019-01-15 15:15 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 24h 45m / 2 przesiadki

  • W6

    1 . W6 2228

    2019-01-14 14:30 Budapest (BUD) 2019-01-14 17:20 Ovda (VDA)

  • FR

    1 . FR 2108

    2019-01-14 21:25 Milan (BGY) 2019-01-14 23:00 Budapest (BUD)

  • W6

    1 . W6 1132

    2019-01-15 12:30 Katowice (KTW) 2019-01-15 14:15 Milan (BGY)

Cena 723 zł

Lot 8

Podróż z Katowice

2019-01-07 18:15 Katowice (KTW) 2019-01-08 11:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 16h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3886

    2019-01-07 18:15 Katowice (KTW) 2019-01-07 19:10 Warsaw (WAW)

  • W6

    1 . W6 1565

    2019-01-08 06:20 Warsaw (WAW) 2019-01-08 11:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-01-14 14:30 Katowice (KTW) 2019-01-15 15:15 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 24h 45m / 2 przesiadki

  • W6

    1 . W6 2228

    2019-01-14 14:30 Budapest (BUD) 2019-01-14 17:20 Ovda (VDA)

  • FR

    1 . FR 2108

    2019-01-14 21:25 Milan (BGY) 2019-01-14 23:00 Budapest (BUD)

  • W6

    1 . W6 1132

    2019-01-15 12:30 Katowice (KTW) 2019-01-15 14:15 Milan (BGY)

Cena 658 zł

Lot 9

Podróż z Katowice

2019-01-07 05:30 Katowice (KTW) 2019-01-07 17:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 10h 55m / 2 przesiadki

  • LO

    1 . LO 3880

    2019-01-07 05:30 Katowice (KTW) 2019-01-07 06:30 Warsaw (WAW)

  • LO

    1 . LO 3957

    2019-01-07 07:35 Warsaw (WAW) 2019-01-07 08:35 Poznań (POZ)

  • FR

    1 . FR 1916

    2019-01-07 12:10 Poznań (POZ) 2019-01-07 17:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-01-14 11:20 Katowice (KTW) 2019-01-16 11:00 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 47h 40m / 2 przesiadki

  • W6

    1 . W6 2544

    2019-01-14 11:20 Riga (RIX) 2019-01-14 16:10 Ovda (VDA)

  • W6

    1 . W6 2531

    2019-01-15 13:00 Dortmund (DTM) 2019-01-15 14:15 Riga (RIX)

  • W6

    1 . W6 1092

    2019-01-16 08:30 Katowice (KTW) 2019-01-16 10:00 Dortmund (DTM)

Cena 626 zł

Lot 10

Podróż z Katowice

2019-01-07 18:15 Katowice (KTW) 2019-01-08 11:25 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 16h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3886

    2019-01-07 18:15 Katowice (KTW) 2019-01-07 19:10 Warsaw (WAW)

  • W6

    1 . W6 1565

    2019-01-08 06:20 Warsaw (WAW) 2019-01-08 11:25 Ovda (VDA)

Podróż do Ovda

2019-01-14 11:20 Katowice (KTW) 2019-01-16 11:00 Ovda (VDA)
Całkowity czas podróży : 47h 40m / 2 przesiadki

  • W6

    1 . W6 2544

    2019-01-14 11:20 Riga (RIX) 2019-01-14 16:10 Ovda (VDA)

  • W6

    1 . W6 2531

    2019-01-15 13:00 Dortmund (DTM) 2019-01-15 14:15 Riga (RIX)

  • W6

    1 . W6 1092

    2019-01-16 08:30 Katowice (KTW) 2019-01-16 10:00 Dortmund (DTM)

Cena 561 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

9 opinie

Dodaj komentarz

  • 30-10-2018

    Nie wszystkie loty na wiosnę są wznawiane. Część pojawiła się tylko na parę miesięcy, w tym też Ejlat. Może wprowadzą nowe propozycje, ale do tej pory raczej cisza. Chwilowo bazują na starych i nie proponują nic w zamian.

  • 07-09-2018

    NAJWYRAŹNIEJ TEN KIERUNEK ZE ŚLĄSKA SIĘ NIE PRZYJĄŁ.

  • 27-08-2018

    Sprawdzam, nic teraz nie lata z Katowic do Ejlat. czyżby dobra passa Izraela dawno już za nami?

  • 16-05-2018

    Z Krakowa są bezpośrednie w sumie nie daleko a ceny fajne więc warto sprawdzić

  • 05-03-2018

    A czy to prawda że Ejlat ma postój od połowy marca? Chcieliśmy polecieć do Izraela w maju bezpośrednim lotem a tu brak połączeń, co mamy w zamian?

  • 02-01-2018

    Miejsce piękne, pogoda tez, ale nie ma co oczy trzeba mieć dookoła głowy.

  • 27-12-2017

    W Jerozolimie pięknie, ciepło i do dzisiaj jestem pod wrażeniem. Świetny lot tanimi liniami. Rewelacja.

  • 21-12-2017

    Jutro wylatujemy, oby lot odbył się bez zakłóceń, każdemu składamy zdrowych, rodzinnych Świąt, a my zgodnie z tradycją Wigilię zjemy w Izraelu.

  • 21-11-2017

    Coraz więcej ciekawych propozycji, tym razem Katowice Ejlat. tego chyba jeszcze nie było, to jakaś nowość?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena