Górzysta wyspa Korfu położona jest nad Morzem Jońskim u wybrzeży Albanii. Jej powierzchnia stanowi 641km². To najbardziej zielona z wysp greckich. Jej stolica Korfu, zwana także Kerkirą uznana jest za najpiękniejszą i wpisana na listę UNESCO. Korfu jest pierwszą wyspą na której zaczęła rozwijać się turystyka, charakteryzują ją piaszczyste plaże, kryształowa woda, liczne gaje oliwne, plantacje pomarańczy i cytryn oraz gościnni mieszkańcy. To raj dla miłośników wakacyjnych przygód i pięknych widoków. To właśnie tutaj kręcono jeden z odcinków Bonda "For your eyes only" z Rogerem Moorem. Korfu Kerkyra Kapodistrias (CFU) to międzynarodowy port lotniczy położony około 3km od centrum miasta. Jego pas startowy w całości otoczony jest wodą. Lotnisko obsługuje zarówno wewnętrzne jak i międzynarodowe loty takich przewoźników jak Ryanair, Smartwings, Wizzair, Transavia, Air Berlin, Finnair czy Alitalia.

Bezpośrednie loty na Korfu w sezonie letnim 2017 odbywają się z Warszawy-Okęcie raz w tygodniu w soboty tanimi liniami Wizzair. Wyloty z Warszawy o godz 12:30, lądowanie na Korfu o godz 15:55 oraz z Warszawy-Modlin tanimi liniami Ryanair. Loty z Modlina startują od 1 maja w poniedziałki o godz 08:15, lądowanie na greckiej wyspie Korfu o godz 11:35. Raz w tygodniu w niedziele tanie linie Ryanair oferują loty z Rzeszowa w godzinach 10:00-13:00. W swojej siatce połączeń irlandzki przewoźnik posiada również loty raz w tygodniu z Katowic (poniedziałki) o godz 14:30-17:40. Od 5 maja ruszają także loty z Poznania (piątki) o godz 19:40, planowo na Korfu o godz 23:00. Zarezerwuj bezpośrednie loty na Korfu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2021-04-02 13:45 Poznań (POZ) 2021-04-02 17:05 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8072

    2021-04-02 13:45 Poznań (POZ) 2021-04-02 17:05 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2021-04-11 18:05 Poznań (POZ) 2021-04-11 20:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8071

    2021-04-11 18:05 Korfu (CFU) 2021-04-11 19:25 Poznań (POZ)

Cena 479 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2021-06-03 13:50 Wrocław (WRO) 2021-06-03 17:05 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR87

    2021-06-03 13:50 Wrocław (WRO) 2021-06-03 17:05 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2021-06-10 17:30 Wrocław (WRO) 2021-06-10 19:45 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR88

    2021-06-10 17:30 Korfu (CFU) 2021-06-10 18:45 Wrocław (WRO)

Cena 620 zł