Położona nad Dnieprem stolica Ukrainy. To najstarsze miasto Europy Wschodniej, gdzie dominują wzniesienia oraz stare cerkwie zwieńczone złotymi kopułami. Liczy około 2,5 mln mieszkańców. Posiada instytuty badawcze oraz ośrodki naukowe. To ważny port rzeczny a także lotniczy o międzynarodowym znaczeniu.

Najdogodniejszym bezpośrednim lotem na lotnisko Kijów Zhulhany jest lot tanimi liniami Wizzair. W naszym systemie tanich lotów do Kijowa znajdziecie dostępne przeloty z Katowic aż cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Kijowa.

Podróż 3 dni

Podróż z Gdańsk

2021-01-14 10:25 Gdańsk (GDN) 2021-01-14 13:10 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    W61691

    2021-01-14 10:25 Gdańsk (GDN) 2021-01-14 13:10 Kijów (IEV)

Podróż do Kijów

2021-01-17 13:40 Gdańsk (GDN) 2021-01-17 15:25 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    W61692

    2021-01-17 13:40 Kijów (IEV) 2021-01-17 14:25 Gdańsk (GDN)

Cena 325 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2021-02-02 06:30 Wrocław (WRO) 2021-02-02 09:15 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    W66270

    2021-02-02 06:30 Wrocław (WRO) 2021-02-02 09:15 Kijów (IEV)

Podróż do Kijów

2021-02-06 09:45 Wrocław (WRO) 2021-02-06 11:35 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    W66269

    2021-02-06 09:45 Kijów (IEV) 2021-02-06 10:35 Wrocław (WRO)

Cena 313 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-01-16 08:30 Warszawa (WAW) 2021-01-16 11:00 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61567

    2021-01-16 08:30 Warszawa (WAW) 2021-01-16 11:00 Kijów (IEV)

Podróż do Kijów

2021-01-23 07:30 Warszawa (WAW) 2021-01-23 09:00 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61568

    2021-01-23 07:30 Kijów (IEV) 2021-01-23 08:00 Warszawa (WAW)

Cena 286 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Poznań

2021-01-12 14:30 Poznań (POZ) 2021-01-12 17:15 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    W66290

    2021-01-12 14:30 Poznań (POZ) 2021-01-12 17:15 Kijów (IEV)

Podróż do Kijów

2021-01-24 15:20 Poznań (POZ) 2021-01-24 17:20 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3113

    2021-01-24 15:20 Kijów (KBP) 2021-01-24 16:20 Poznań (POZ)

Cena 206 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2021-01-10 20:05 Kraków (KRK) 2021-01-10 22:35 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7262

    2021-01-10 20:05 Kraków (KRK) 2021-01-10 22:35 Kijów (KBP)

Podróż do Kijów

2021-01-22 11:10 Kraków (KRK) 2021-01-22 12:45 Kijów (KBP)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W66293

    2021-01-22 11:10 Kijów (IEV) 2021-01-22 11:45 Kraków (KRK)

Cena 100 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2021-01-31 14:45 Katowice (KTW) 2021-01-31 17:20 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W61277

    2021-01-31 14:45 Katowice (KTW) 2021-01-31 17:20 Kijów (IEV)

Podróż do Kijów

2021-02-07 17:50 Katowice (KTW) 2021-02-07 19:25 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W61278

    2021-02-07 17:50 Kijów (IEV) 2021-02-07 18:25 Katowice (KTW)

Cena 182 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2021-02-02 06:30 Wrocław (WRO) 2021-02-02 09:15 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    W66270

    2021-02-02 06:30 Wrocław (WRO) 2021-02-02 09:15 Kijów (IEV)

Podróż do Kijów

2021-02-06 09:45 Wrocław (WRO) 2021-02-06 11:35 Kijów (IEV)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    W66269

    2021-02-06 09:45 Kijów (IEV) 2021-02-06 10:35 Wrocław (WRO)

Cena 313 zł

Komentarze
i oceny

Kijów

4,5 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 14-04-2015

    Autokarem w jedna strone najniższy koszt to 100zł, to ciekawe co tańszego mogą zaproponować linie lotnicze, przecież to dużo większe koszty wyjdą.

  • 27-03-2014

    Na trasie do Kijowa akurat nie da się zmienić waluty, najlepiej wejść na stronę nbp.pl i sprawdzić kurs na dany dzień, co mniej więcej pozwala ustalić koszt biletu. Po wykupieniu okazuje się, że bank liczy kilka oczek wyżej za transakcję.

  • 22-01-2014

    Jak sprawdzam ceny lotów do Kijowa wyświetla mi sie cena w ukraińskich hrywnach. Ktos wie jak to zmienic na złotówki????

  • 29-03-2012

    Szukam tanich lotów do Kijowa na Euro2012. Widzę, że tylko z Katowic latają tanie linie, znacie jakieś inne połączenia ?

  • 13-03-2012

    ja jakoś zacząłem latać Aerosvitem i jakoś mi tak zostało. Dobre ceny - tanio, bez przesiadek, z Warszawy do Kijowa dobra droga lotu. Zachęcam.

  • 28-02-2012

    Korzystałem z usług tanich linii Wizzair lecąc na lotnisko Żuliany. Nowy samolot, miła obsługa, nic dodać nic ująć. Polecam Wizzaira.

  • 06-02-2012

    Szukam taniego połączenia do Kijowa. Najlepiej z Krakowa. Czy posiadacie Państwo takie loty? Termin czerwiec, lipiec, powrót po tygodniu.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena