Eindhoven to miasto położone w południowo - wschodniej Holandii, nad rzeką Dommel. Jest to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się miasto, zamieszkuje je ponad 210 tys. mieszkańców. Eindhoven jest piątym co do wielkości miastem w Holandii. Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowym kraju, tu swą siedzibę ma koncern Philips, firma bardzo związana z miastem , jego logo pojawia się prawie w każdym miejscu w mieście. Często Eindhoven nazywane jest „miastem światła”, właśnie dzięki Philipsowi, który w mieście instaluje najnowocześniejsze techniki oświetleniowe.

 

Do Eindhoven z Polski dotrzemy dzięki tanim liniom lotniczym Wizzair, które oferują połączenia lotnicze z Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Katowic. Na trasach tych linie Wizzair proponują państwu atrakcyjne połączenia średnio dwa, cztery razy w tygodniu, przez cały rok.

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2019-12-31 12:30 Poznań (POZ) 2019-12-31 14:10 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61925

    2019-12-31 12:30 Poznań (POZ) 2019-12-31 14:10 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2020-01-07 10:25 Poznań (POZ) 2020-01-07 12:55 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61926

    2020-01-07 10:25 Eindhoven (EIN) 2020-01-07 11:55 Poznań (POZ)

Cena 596 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Lublin

2020-01-19 12:05 Lublin (LUZ) 2020-01-19 14:20 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W62090

    2020-01-19 12:05 Lublin (LUZ) 2020-01-19 14:20 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2020-01-26 09:30 Lublin (LUZ) 2020-01-26 12:30 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W62091

    2020-01-26 09:30 Eindhoven (EIN) 2020-01-26 11:30 Lublin (LUZ)

Cena 368 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Kraków

2020-01-14 08:00 Kraków (KRK) 2020-01-14 10:00 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5892

    2020-01-14 08:00 Kraków (KRK) 2020-01-14 10:00 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2020-01-28 15:10 Kraków (KRK) 2020-01-28 18:00 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    W65076

    2020-01-28 15:10 Eindhoven (EIN) 2020-01-28 17:00 Kraków (KRK)

Cena 98 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2020-01-09 06:30 Gdańsk (GDN) 2020-01-09 08:20 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    W61641

    2020-01-09 06:30 Gdańsk (GDN) 2020-01-09 08:20 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2020-01-16 08:55 Gdańsk (GDN) 2020-01-16 11:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61642

    2020-01-16 08:55 Eindhoven (EIN) 2020-01-16 10:35 Gdańsk (GDN)

Cena 202 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2020-01-18 07:50 Katowice (KTW) 2020-01-18 09:50 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61071

    2020-01-18 07:50 Katowice (KTW) 2020-01-18 09:50 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2020-01-21 14:45 Katowice (KTW) 2020-01-21 17:25 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61072

    2020-01-21 14:45 Eindhoven (EIN) 2020-01-21 16:25 Katowice (KTW)

Cena 190 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-26 07:50 Warszawa (WMI) 2020-01-26 09:55 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4022

    2020-01-26 07:50 Warszawa (WMI) 2020-01-26 09:55 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2020-02-03 09:55 Warszawa (WMI) 2020-02-03 12:45 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4021

    2020-02-03 09:55 Eindhoven (EIN) 2020-02-03 11:45 Warszawa (WMI)

Cena 98 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2020-01-07 15:05 Wrocław (WRO) 2020-01-07 16:45 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61825

    2020-01-07 15:05 Wrocław (WRO) 2020-01-07 16:45 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2020-01-15 17:15 Wrocław (WRO) 2020-01-15 19:45 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61826

    2020-01-15 17:15 Eindhoven (EIN) 2020-01-15 18:45 Wrocław (WRO)

Cena 294 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-01 08:40 Warszawa (WMI) 2020-01-01 10:45 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4022

    2020-01-01 08:40 Warszawa (WMI) 2020-01-01 10:45 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2020-01-13 15:00 Warszawa (WMI) 2020-01-13 18:00 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61372

    2020-01-13 15:00 Eindhoven (EIN) 2020-01-13 17:00 Warszawa (WAW)

Cena 231 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2020-01-14 08:00 Kraków (KRK) 2020-01-14 10:00 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5892

    2020-01-14 08:00 Kraków (KRK) 2020-01-14 10:00 Eindhoven (EIN)

Podróż do Eindhoven

2020-01-19 14:25 Kraków (KRK) 2020-01-19 17:15 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5891

    2020-01-19 14:25 Eindhoven (EIN) 2020-01-19 16:15 Kraków (KRK)

Cena 113 zł

Komentarze
i oceny

Eindhoven

5,0 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 29-10-2014

    lecę jutro z Krakowa liniami Ryanair, ciekawe czy pogoda dopisze. trzymajcie kciuki nie chcę koczować na lotnisku jak było to w ostatnich dniach, ludzie spali na terminalu.

  • 17-04-2012

    W zasadzie jedyne połaczenie tanimi liniami z Polski do Holandii , ale za to z tamtego lotniska można bez problemu się dostać do większości miast.

  • 10-04-2012

    Przyzwyczaiłem się do lotów liniami Wizz Air. Samoloty są nowe, zadbane. Polecam loty bezpośrednie do Eindhoven.

  • 30-03-2012

    ja z kolei latam na trasie Wrocłąw- Eindhoven też Ryanairem ceny kształtuja się podobnie, polecam

  • 29-03-2012

    Ja często latam na trasie Katowice - Eindhoven liniami Wizz Air. Ostatnio leciałem z Krakowa Ryanair - kupiłem bilet w 1 stronę za 65 zł za osobę !

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena