Egzotyczna wyspa położona u wybrzeży Turcji, Syrii i Libanu na terenie Bliskiego Wschodu we wschodniej części Morza Śródziemnego. To małe państwo z piaszczystymi plażami i ciepłym morzem. Imponuje bogactwem zabytków kultury i tradycją. Liczne hotele, aquaparki i bogata przyroda przyciąga turystów z różnych stron świata.

Larnaka to główny port lotniczy Cypru. Posiada międzynarodowe lotnisko, oddalone 8 km od miasta. Jest ono przeznaczone głównie do ruchu turystycznego. Polecamy zatem loty do Larnaki z Warszawy liniami Czech Airlines, Lufthansa, Austrian, Malev czy LOT.  W naszym serwisie tanich lotów znajdziecie interesujące Was loty w promocyjnych cenach. Zapraszamy do rezerwacji tanich biletów lotniczych na Cypr.

Komentarze
i oceny

Cypr

4,5 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 30-07-2015

    MOI ZNAJOMI WRÓCILI WŁAŚNIE Z GRECJI, TYLKO POZAZDROŚCIĆ WIDOKÓW. ZDJĘCIA CUDNE. CORAZ BARDZIEJ ZASTANAWIAMY SIĘ Z MĘŻEM NAD WAKACJAMI WŁAŚNIE W GRECJI I SZUKAM TANICH LINII KTÓRE MNIE TAM ZABIORĄ.

  • 24-07-2015

    W tym roku to chyba już coraz mniej kierunków wakacyjnych, wszędzie zamieszki, Tunezja, Egipt odpadają, ostatnio w Turcji zamach był, a Cypr leży przecież rzut beretem od Turcji, czy to aby bezpieczne tam lecieć??? Ktoś był ostatnio?

  • 12-06-2015

    Latajcie z Krakowa, są świetne połączenia na Pafos. To piękne miasto z czystymi plażami, pełne uroku miejsca raj dla wakacjuszy chcących poobcować z pięknem przyrody.

  • 02-05-2014

    Minęły dwa lata a po Ninie ni słychu ni widu a właśnie teraz jej pomoc byłaby dla mnie bezcenna!

  • 24-04-2012

    Wiem, że fajne loty ma Ryanair z Wrocławia na Cypr. Bezpośrednie połączenia w dobrych cenach. Właśnie zastanawiam się czy kupić - jak tylko znajdę fajną cenę na pewno się z Wami podzielę !

  • 12-04-2012

    czy ktos juz korzystał z połaczeń ryanaira, w tamtym roku leciałam LOT em i nie powiem elegancko, fajnie ale drogo, wolałabym na bilecie zaoszczedzic a na pobyt tam zostawic kase

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena