Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-22 - 2017-10-30
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Kraków - Pafos Cypr, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Paphos Int. Apt. Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Środa) .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Pafos. Loty na Cypr w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Wylot z Krakowa w środy w godzinach 10:25, lądowanie w Pafos o godz 14:30, loty w niedziele w godzinach 09:55-14:00. Loty powrotne 2 razy w tygodniu w środy o godz 07:45-10:00 i niedziele o godz 07:15-09:30 z Pafos do Krakowa. Możliwa rezerwacja biletów lotniczych online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Informacje o lotach Kraków - Pafos Cypr. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-04-07 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Pafos Cypr (PFO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-06-07 10:45 Kraków (KRK) 2017-06-07 14:50 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5087

    2017-06-07 10:45 Kraków (KRK) 2017-06-07 14:50 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2017-06-14 08:05 Kraków (KRK) 2017-06-14 11:20 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży: 3h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5086

    2017-06-14 08:05 Kraków (KRK) 2017-06-14 10:20 Pafos (PFO)

Cena 489 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-06-07 10:45 Kraków (KRK) 2017-06-07 14:50 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5087

    2017-06-07 10:45 Kraków (KRK) 2017-06-07 14:50 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2017-06-14 21:45 Kraków (KRK) 2017-06-15 18:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży: 20h 40m / 1 przesiadka

  • LS

    1. LS 1526

    2017-06-14 21:45 Londyn (STN) 2017-06-15 00:30 Pafos (PFO)

  • FR

    1. FR 2434

    2017-06-15 14:00 Kraków (KRK) 2017-06-15 17:25 Londyn (STN)

Cena 896 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-06-07 10:45 Kraków (KRK) 2017-06-07 14:50 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5087

    2017-06-07 10:45 Kraków (KRK) 2017-06-07 14:50 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2017-06-14 22:55 Kraków (KRK) 2017-06-15 12:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży: 13h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 6262

    2017-06-14 22:55 Bristol (BRS) 2017-06-15 01:50 Pafos (PFO)

  • U2

    1. U2 6275

    2017-06-15 08:00 Kraków (KRK) 2017-06-15 11:30 Bristol (BRS)

Cena 1244 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-06-07 10:45 Kraków (KRK) 2017-06-07 14:50 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5087

    2017-06-07 10:45 Kraków (KRK) 2017-06-07 14:50 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2017-06-14 23:30 Kraków (KRK) 2017-06-15 14:55 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży: 15h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 8936

    2017-06-14 23:30 Londyn (LGW) 2017-06-15 02:20 Pafos (PFO)

  • U2

    1. U2 8511

    2017-06-15 10:25 Kraków (KRK) 2017-06-15 13:55 Londyn (LGW)

Cena 1286 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-06-07 07:55 Kraków (KRK) 2017-06-07 20:45 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży: 11h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2433

    2017-06-07 07:55 Kraków (KRK) 2017-06-07 09:30 Londyn (STN)

  • LS

    1. LS 1525

    2017-06-07 14:10 Londyn (STN) 2017-06-07 20:45 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2017-06-14 21:45 Kraków (KRK) 2017-06-15 18:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży: 20h 40m / 1 przesiadka

  • LS

    1. LS 1526

    2017-06-14 21:45 Londyn (STN) 2017-06-15 00:30 Pafos (PFO)

  • FR

    1. FR 2434

    2017-06-15 14:00 Kraków (KRK) 2017-06-15 17:25 Londyn (STN)

Cena 1313 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-06-07 08:15 Kraków (KRK) 2017-06-07 22:15 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży: 13h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7227

    2017-06-07 08:15 Kraków (KRK) 2017-06-07 09:55 Bristol (BRS)

  • U2

    1. U2 6261

    2017-06-07 15:40 Bristol (BRS) 2017-06-07 22:15 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2017-06-14 22:55 Kraków (KRK) 2017-06-15 12:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży: 13h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 6262

    2017-06-14 22:55 Bristol (BRS) 2017-06-15 01:50 Pafos (PFO)

  • U2

    1. U2 6275

    2017-06-15 08:00 Kraków (KRK) 2017-06-15 11:30 Bristol (BRS)

Cena 2367 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

33 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-05-2017

    Cypr to właściwie druga Turcja, więc albo tu albo tu. Pewnie teraz tańszy jest Cypr tanimi liniami.

  • 13-03-2017

    Bardzo opłacalne loty na Cypr tanimi liniami, lepiej niż kiedykolwiek, Pafos wzywa.

  • 13-03-2017

    Bardzo fajnie ze pojawiają się takie kierunki, fajne na odpoczynek, wakacje, słoneczne miejsca- skorzystam

  • 09-03-2017

    Cypr to taka druga Turcja, może bardziej bezpieczna, szykuje się już na lato. Ceny jak na razie umiarkowane.

  • 08-12-2016

    Ja tez wole na słoneczku leżeć i się wygrzewać, Pafos to myślę całkiem fajne miejsce na to, a loty na Ryanairze całkiem fajne ceny mają

  • 17-11-2016

    Na pewno jest jakiś ranking lotów gdzie zima nie straszna.

  • 09-11-2016

    To gdzie proponujecie tanio polecieć na jesienne pluchy? Wszystkie fajne loty zabrane, zostały europejskie loty i parę lotów w niezbyt atrakcyjnych cenach.

  • 12-10-2016

    Szkoda że tylko lato tak obfituje w loty. Cypr mógłby być kierunkiem całorocznym.

  • 12-09-2016

    No właśnie sezon prawie się kończy na większość ciekawszych lotów.

  • 10-06-2016

    Cena nie zawsze jest podstawą tego czy polecę czy nie główny problem to praca a raczej brak urlopu, ale jak tylko mogę to lecę, mam tam siostrę i jak tylko mogę to ja odwiedzam a odkąd Ryanair tam ma loty ( w sezonie ) to znacznie częsciej

  • 05-02-2016

    Cypryski klimat jest bardzo urokliwy dla nas jako cudzoziemców. Inna przyroda, plaże, morze w zasięgu ręki, piękne hotele, owoce i wiele innych czynników co sprawia że chętnie tam wracam... A najbardziej cieszą mnie bilety tanich linii, jeśli jest tanio częściej mogę polecieć.

  • 12-01-2016

    Teraz na świecie jest niebezpiecznie, a już w państwach arabskich najbardziej. ja bałabym sie teraz lecieć do Pafos, zresztą do Egiptu, Tunezji Maroka to samo. Jakie teraz kierunki staną się modne jak większość jest zagrożona.

  • 03-12-2015

    Cypr leży blisko Turcji więc to podobne klimaty. Nie sądzę żeby było dużo lepiej na Cyprze, choć nie mam porównania bo nie byłam. Kto chce sie podzielic na forum?

  • 23-10-2015

    Jesienią i zimą na nowo brak lotów. Trzeba czekać do lata. Zawsze sprawdzam tutaj loty gdziekolwiek zamierzamy wyjechać, a właściwie wylecieć. Cypr od zawsze mnie interesował. Jak dla mnie egzotyczne piękne miejsce idealne na wakacje. Co do brudu, co kraj to obyczaj.

  • 05-10-2015

    DLA RODZINY DROGIE CENY WIĘC KTO MA LEPSZY POMYSŁ JAK OMINĄĆ TAKIE CENY, DLA 5 OSÓB PRAWIE 5 TYS. TO LEKKA PRZESADA JAK NA TANIE LATANIE.

  • 07-09-2015

    Ale Pafos nie leży w Grecji a na CYPRZE :) no może jedynie cykady się zgadzają ale gdzie GRECJA gdzie CYPR (koło Turcji). Pozdro dobrze że tylko z opinia się spotkałaś.

  • 19-08-2015

    Ja się spotkałam z negatywną opinią co do Grecji, że maja tam brudno, głośno dokuczają cykady, świerszcze to u nas pestka. I że ogólnie jest wszystko zbyt dzikie i niebezpieczne. Zastanawiam się czy się wybierać.

  • 07-07-2015

    Latam do rodziny szczególnie w okresach wakacyjnych i ceny średnie jak dla studenta który ciągle nie ma kasy.

  • 08-06-2015

    Bilety na tanie linie są podobne jak zakupy w Galeriach, sprawdzasz i nigdy nie wiadomo na co trafisz i co kupisz :)

  • 18-05-2015

    TO MÓJ KIERUNEK OD JAKIEGOŚ CZASU. JUZ TRZECI RAZ KUPUJEMY BILETY DO PAFOS NA WAKACJE I JAKOŚ WZGLĘDNIE TRAFIAMY Z CENĄ. NIE JEST NAJGORZEJ A CZĘSTO SIĘ SPOTYKAM Z NEGATYWNYMI OPINIAMI ODNOŚNIE CEN.

  • 08-05-2015

    Szkoda właśnie że linie Ryanair nie ma opcji tak jak inne linie założenia grupy i wycena dzięki temu że jest powyżej 10 osób ze zniżką.

  • 30-04-2015

    Nie ma żadnych zniżek dla grup, po prostu łapiecie najtańsze możliwe ceny, inne będą wyższe, pozostałe juz najgorzej jak macie dużą grupę. Tzw zabawa w łapanie biletów w jak najkorzystniejszych cenach.

  • 10-04-2015

    Super już ruszyły loty na Cypr. Długo nie trzeba było czekać. Ceny przystępne, chętnie wykupimy kilka biletów, czy przy większej ilości osób są jakieś zniżki????

  • 11-12-2014

    Piękna wyspa blisko Turcji, kiedyś mam taką nadzieję zawitam na nią. Ceny około 300 zł to bardzo mało w jedna stronę, pewnie czartery są duzo droższe. CHetnie wykupie Ryanaira od maja już w gotowości.

  • 09-07-2014

    W lipcu 200, 300PLN w jedna stronę, nigdy nie byłam w Pafos, a tu takie możliwości lotu, w dodatku z mojego miasta. Coś za rzadko tu zaglądam.

  • 07-02-2014

    Świetne połączenie do Pafos, można śmiało zaplanować weekend, wylatujesz w piątek, wracasz w poniedziałek niecałe 500zł i CYPR zaliczony i to tanimi liniami Ryanair, taniej niż czarter.

  • 05-11-2013

    czy Ryanair nadal lata na Cypr? Bo nie mogę znaleźć żadnego połączenia tej linii :-(

  • 30-09-2013

    Lecialam tymi liniami z Krakowa do Paphos i z Paphos do Krakowa i uwazam ze polaczenie jest super

  • 16-07-2013

    Mam pytanie czy chlopak w wieku 16 lat moze sam leciec samolotem z krakowa na cypr ?

  • 22-05-2012

    ludzie to nie lot przez Atlantyk nie ma co panikować, warto sie odważyc i poleciec w to cudne miejsce

  • 15-05-2012

    Żaden problem, linie Ryanair latają odkąd pamiętam w różnych kierunkach. To chyba najbardziej znany tani przewoźnik. Nie ma czego sie bać.

  • 26-04-2012

    zastanawiam się nad tym połaczeniem sam Cypr- super sparawa tylko tanie lnie w takiej cenie za lot troche mi się to dziwne wydaje , czy ktos juz leciałam tym połaczneim? Pewnie się skusze ale chce byc pewna ze wszystko jest ok

  • 25-04-2012

    Słyszałam o rewelacyjnym połaczeniu z Krakowa na Cypr liniami Ryanair. Widzę, że macie to połączenie w ofercie. Wyloty w poniedziałek i piątek. Chętnie polecę tylko uszę znaleźć dobrą cenę !!!

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena