REKLAMA

Wylot

Kwiecień 2020

Kwiecień
181 zł Maj
181 zł Czerwiec
194 zł Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Kwiecień 2020

Kwiecień
181 zł Maj
181 zł Czerwiec
181 zł Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-05-01 - 2020-10-31
Promocja aktualna: do 2020-04-07

Lot na trasie Berlin - Pafos, Wylot lotnisko : Tegel - Berlin , Przylot lotnisko Pafos Airport Linie lotnicze Ryanair .

Pafos - miasto położone na zachodnim wybrzeżu Cypru, jest jednym z najczęściej odwiedzanych ośrodków turystycznych na wyspie. Miasto obsługuje międzynarodowy port lotniczy Pafos (PFO), oddalony o 16 km na południowy wschód od centrum miasta. W sezonie letnim 2020 od 29 marca linie lotnicze Ryanair oferują bezpośrednie połączenia z lotniska Berlin Tegel do Pafos. Loty odbywają się dwa razy w tygodniu. wylot z Berlina w czwartek i w niedziele o godz 06:05, planowany przylot do Pafos o godz 10:40. Loty powrotne także w czwartki i w niedziele w godz 11:05-13:45.


Informacja o locie: Berlin - Pafos

Średni czas lotu Berlin - Pafos:
3h 40m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Berlin - Pafos rezerwowano:
średnio 33 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
181.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
646.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
646.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
646.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Berlin - Pafos:
Berlin (TXL) -> Manchester (MAN) -> Pafos (PFO)
Berlin (TXL) -> Edynburg (EDI) -> Pafos (PFO)
Berlin (TXL) -> Londyn (LGW) -> Pafos (PFO)
Wysoki sezon przypada na Październik (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Maj (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Pafos z Krakowa (172.00zł taniej o 5%), Katowic (191.00zł drożej o 5%), Warszawy (191.00zł drożej o 5%), Poznania (185.00zł drożej o 2%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Pafos

Informacje o lotach Berlin - Pafos. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-04-02 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Berlin (TXL) - Pafos (PFO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 2 dni

Podróż z Berlin

2020-05-09 14:20 Berlin (TXL) 2020-05-09 19:00 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • U2

    U25791

    2020-05-09 14:20 Berlin (TXL) 2020-05-09 19:00 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-05-12 13:35 Berlin (TXL) 2020-05-12 17:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25792

    2020-05-12 13:35 Pafos (PFO) 2020-05-12 16:25 Berlin (TXL)

Cena 693 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2020-05-07 07:00 Berlin (TXL) 2020-05-07 11:40 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • U2

    U25791

    2020-05-07 07:00 Berlin (TXL) 2020-05-07 11:40 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-05-14 12:20 Berlin (TXL) 2020-05-14 16:10 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25792

    2020-05-14 12:20 Pafos (PFO) 2020-05-14 15:10 Berlin (TXL)

Cena 535 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2020-05-07 07:00 Berlin (TXL) 2020-05-07 11:40 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • U2

    U25791

    2020-05-07 07:00 Berlin (TXL) 2020-05-07 11:40 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-05-12 13:35 Berlin (TXL) 2020-05-12 17:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25792

    2020-05-12 13:35 Pafos (PFO) 2020-05-12 16:25 Berlin (TXL)

Cena 535 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2020-05-05 08:15 Berlin (TXL) 2020-05-05 12:55 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • U2

    U25791

    2020-05-05 08:15 Berlin (TXL) 2020-05-05 12:55 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-05-12 13:35 Berlin (TXL) 2020-05-12 17:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25792

    2020-05-12 13:35 Pafos (PFO) 2020-05-12 16:25 Berlin (TXL)

Cena 754 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2020-05-02 22:10 Berlin (TXL) 2020-05-03 16:55 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 17h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    U21896

    2020-05-02 22:10 Berlin (TXL) 2020-05-02 23:15 Manchester (MAN)

  • LS

    LS937

    2020-05-03 10:10 Manchester (MAN) 2020-05-03 16:55 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-05-12 13:35 Berlin (TXL) 2020-05-12 17:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25792

    2020-05-12 13:35 Pafos (PFO) 2020-05-12 16:25 Berlin (TXL)

Cena 754 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2020-05-01 23:00 Berlin (TXL) 2020-05-02 21:50 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 21h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U21896

    2020-05-01 23:00 Berlin (TXL) 2020-05-02 00:05 Manchester (MAN)

  • LS

    LS937

    2020-05-02 15:05 Manchester (MAN) 2020-05-02 21:50 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-05-12 13:35 Berlin (TXL) 2020-05-12 17:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25792

    2020-05-12 13:35 Pafos (PFO) 2020-05-12 16:25 Berlin (TXL)

Cena 754 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Berlin

2020-05-05 08:15 Berlin (TXL) 2020-05-05 12:55 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • U2

    U25791

    2020-05-05 08:15 Berlin (TXL) 2020-05-05 12:55 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-05-07 12:20 Berlin (TXL) 2020-05-07 16:10 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25792

    2020-05-07 12:20 Pafos (PFO) 2020-05-07 15:10 Berlin (TXL)

Cena 772 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Berlin

2020-05-02 22:10 Berlin (TXL) 2020-05-03 16:55 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 17h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    U21896

    2020-05-02 22:10 Berlin (TXL) 2020-05-02 23:15 Manchester (MAN)

  • LS

    LS937

    2020-05-03 10:10 Manchester (MAN) 2020-05-03 16:55 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-05-07 12:20 Berlin (TXL) 2020-05-07 16:10 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25792

    2020-05-07 12:20 Pafos (PFO) 2020-05-07 15:10 Berlin (TXL)

Cena 772 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2020-05-01 23:00 Berlin (TXL) 2020-05-02 21:50 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 21h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U21896

    2020-05-01 23:00 Berlin (TXL) 2020-05-02 00:05 Manchester (MAN)

  • LS

    LS937

    2020-05-02 15:05 Manchester (MAN) 2020-05-02 21:50 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-05-07 12:20 Berlin (TXL) 2020-05-07 16:10 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25792

    2020-05-07 12:20 Pafos (PFO) 2020-05-07 15:10 Berlin (TXL)

Cena 772 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2020-05-05 14:25 Berlin (TXL) 2020-05-06 19:00 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 27h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    U25547

    2020-05-05 14:25 Berlin (TXL) 2020-05-05 15:40 Edynburg (EDI)

  • LS

    LS797

    2020-05-06 11:55 Edynburg (EDI) 2020-05-06 19:00 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-05-12 13:35 Berlin (TXL) 2020-05-12 17:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25792

    2020-05-12 13:35 Pafos (PFO) 2020-05-12 16:25 Berlin (TXL)

Cena 772 zł

Podróż 0 dni

Podróż z Berlin

2020-05-05 14:25 Berlin (TXL) 2020-05-06 19:00 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 27h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    U25547

    2020-05-05 14:25 Berlin (TXL) 2020-05-05 15:40 Edynburg (EDI)

  • LS

    LS797

    2020-05-06 11:55 Edynburg (EDI) 2020-05-06 19:00 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-05-07 12:20 Berlin (TXL) 2020-05-07 16:10 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25792

    2020-05-07 12:20 Pafos (PFO) 2020-05-07 15:10 Berlin (TXL)

Cena 791 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2020-05-03 22:35 Berlin (TXL) 2020-05-04 23:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 23h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28126

    2020-05-03 22:35 Berlin (TXL) 2020-05-03 23:35 Londyn (LGW)

  • U2

    U28935

    2020-05-04 16:50 Londyn (LGW) 2020-05-04 23:25 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-05-12 13:35 Berlin (TXL) 2020-05-12 17:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25792

    2020-05-12 13:35 Pafos (PFO) 2020-05-12 16:25 Berlin (TXL)

Cena 856 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2020-05-02 21:40 Berlin (TXL) 2020-05-03 15:00 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 16h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    U28126

    2020-05-02 21:40 Berlin (TXL) 2020-05-02 22:45 Londyn (LGW)

  • BA

    BA2670

    2020-05-03 08:30 Londyn (LGW) 2020-05-03 15:00 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-05-12 13:35 Berlin (TXL) 2020-05-12 17:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25792

    2020-05-12 13:35 Pafos (PFO) 2020-05-12 16:25 Berlin (TXL)

Cena 865 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena