Wylot

Styczeń 2022

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Styczeń 2022

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-01-17 - 2022-03-31
Promocja aktualna: do 2022-01-23

Lot na trasie Poznań - Pafos, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Paphos Linie lotnicze Ryanair .

Pafos to jedno z najchętniej wybieranych przez turystów miast na Cyprze, usytuowane jest na południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy. 16 km od centrum miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Pafos (PFO). Bezpośrednie loty z Poznania od Pafos oferują tanie linie Ryanair. Połączenia odbywają się raz w tygodniu w środy. Wyloty z Poznania realizowane są o godz 08:00, planowany przylot do Pafos o godz 12:30. Loty powrotne z Cypru do Poznania także raz w tygodniu (środy) o godz 12:55-15:25. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjnych lotów na Cypr. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Poznań - Pafos

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Poznań do Pafos były oglądane 456 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Poznań - Pafos rezerwowano:
średnio 67 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
35.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
471.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
471.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
471.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Pafos:
Poznań (POZ) -> Budapeszt (BUD) -> Pafos (PFO)
Poznań (POZ) -> Londyn (STN) -> Pafos (PFO)
Poznań (POZ) -> Warszawa (WAW) -> Pafos (PFO)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Pafos - Poznań:
Pafos (PFO) -> Londyn (STN) -> Poznań (POZ)
Wysoki sezon przypada na Październik (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Marzec (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Pafos z Krakowa (33.00zł taniej o 6%), Katowic (33.00zł taniej o 6%), Warszawy (33.00zł taniej o 6%), Berlina (51.00zł drożej o 45%), Gdańska (33.00zł taniej o 6%), Wrocławia (33.00zł taniej o 6%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Pafos

Informacje o lotach Poznań - Pafos. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-01-20 znaleziono 8 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Pafos (PFO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2022-02-24 08:30 Poznań (POZ) 2022-02-24 20:40 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6679

    2022-02-24 08:30 Poznań (POZ) 2022-02-24 09:45 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR3330

    2022-02-24 17:00 Budapeszt (BUD) 2022-02-24 20:40 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2022-03-04 13:20 Poznań (POZ) 2022-03-04 23:35 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3132

    2022-03-04 13:20 Pafos (PFO) 2022-03-04 16:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR1750

    2022-03-04 19:40 Londyn (STN) 2022-03-04 22:35 Poznań (POZ)

Cena 292 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2022-02-24 08:30 Poznań (POZ) 2022-02-24 20:40 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6679

    2022-02-24 08:30 Poznań (POZ) 2022-02-24 09:45 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR3330

    2022-02-24 17:00 Budapeszt (BUD) 2022-02-24 20:40 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2022-03-05 13:50 Poznań (POZ) 2022-03-06 00:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 10h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3134

    2022-03-05 13:50 Pafos (PFO) 2022-03-05 16:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR2336

    2022-03-05 20:35 Londyn (STN) 2022-03-05 23:30 Poznań (POZ)

Cena 292 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Poznań

2022-02-24 08:30 Poznań (POZ) 2022-02-24 20:40 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6679

    2022-02-24 08:30 Poznań (POZ) 2022-02-24 09:45 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR3330

    2022-02-24 17:00 Budapeszt (BUD) 2022-02-24 20:40 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2022-02-26 13:50 Poznań (POZ) 2022-02-27 00:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 10h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3134

    2022-02-26 13:50 Pafos (PFO) 2022-02-26 16:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR2336

    2022-02-26 20:35 Londyn (STN) 2022-02-26 23:30 Poznań (POZ)

Cena 339 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2022-02-23 07:00 Poznań (POZ) 2022-02-23 20:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2337

    2022-02-23 07:00 Poznań (POZ) 2022-02-23 08:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR3131

    2022-02-23 14:05 Londyn (STN) 2022-02-23 20:30 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2022-03-04 13:20 Poznań (POZ) 2022-03-04 23:35 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3132

    2022-03-04 13:20 Pafos (PFO) 2022-03-04 16:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR1750

    2022-03-04 19:40 Londyn (STN) 2022-03-04 22:35 Poznań (POZ)

Cena 339 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Poznań

2022-02-23 07:00 Poznań (POZ) 2022-02-23 20:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2337

    2022-02-23 07:00 Poznań (POZ) 2022-02-23 08:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR3131

    2022-02-23 14:05 Londyn (STN) 2022-02-23 20:30 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2022-03-05 13:50 Poznań (POZ) 2022-03-06 00:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 10h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3134

    2022-03-05 13:50 Pafos (PFO) 2022-03-05 16:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR2336

    2022-03-05 20:35 Londyn (STN) 2022-03-05 23:30 Poznań (POZ)

Cena 339 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Poznań

2022-02-22 05:35 Poznań (POZ) 2022-02-22 19:55 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3942

    2022-02-22 05:35 Poznań (POZ) 2022-02-22 06:35 Warszawa (WAW)

  • FR

    FR4177

    2022-02-22 15:35 Warszawa (WMI) 2022-02-22 19:55 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2022-03-04 13:20 Poznań (POZ) 2022-03-04 23:35 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3132

    2022-03-04 13:20 Pafos (PFO) 2022-03-04 16:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR1750

    2022-03-04 19:40 Londyn (STN) 2022-03-04 22:35 Poznań (POZ)

Cena 377 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Poznań

2022-02-22 05:35 Poznań (POZ) 2022-02-22 19:55 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3942

    2022-02-22 05:35 Poznań (POZ) 2022-02-22 06:35 Warszawa (WAW)

  • FR

    FR4177

    2022-02-22 15:35 Warszawa (WMI) 2022-02-22 19:55 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2022-03-05 13:50 Poznań (POZ) 2022-03-06 00:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 10h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3134

    2022-03-05 13:50 Pafos (PFO) 2022-03-05 16:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR2336

    2022-03-05 20:35 Londyn (STN) 2022-03-05 23:30 Poznań (POZ)

Cena 377 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2022-02-23 07:00 Poznań (POZ) 2022-02-23 20:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2337

    2022-02-23 07:00 Poznań (POZ) 2022-02-23 08:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR3131

    2022-02-23 14:05 Londyn (STN) 2022-02-23 20:30 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2022-02-26 13:50 Poznań (POZ) 2022-02-27 00:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 10h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3134

    2022-02-26 13:50 Pafos (PFO) 2022-02-26 16:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR2336

    2022-02-26 20:35 Londyn (STN) 2022-02-26 23:30 Poznań (POZ)

Cena 386 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

20 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-01-2022

    Bilety mają różne ceny, może się zdarzyć, że są wysokie jeśli jest duże zainteresowanie to się najtańsze zawsze szybko sprzedają i zostają już najdroższe taryfy, tak to wygląda.

  • 09-11-2021

    Końcem listopada ceny do Pafos spadają dopiero, teraz dość drogo, niektóre terminy widziałam nawet w jedna stronę ponad 1600 zł czy to możliwe?

  • 05-05-2021

    To raczej dotyczy obecnie kupowanych lotów, nie mówimy tu o sytuacji z zeszłego roku, wtedy panował straszny bałagan i tysiące zwrotów do wykonania, co spowodowało niestabilna sytuacje w liniach, nie dziwie się że po prostu brakowało im pieniędzy i pewnie opóźniali zwroty.

  • 21-01-2021

    Linie podają że pieniądze są zwracane w ciągu 7 dni roboczych na rachunek oryginalnej metody płatności wykorzystanej podczas płacenia za rezerwację, jednak to kłamstwo i czeka się długie miesiące na zwrot.

  • 13-11-2020

    Ja czekam na zwrot pieniędzy za anulowany lot, ale trwa to i trwa, Rozumiem że nie jestem jedyny ale zaczyna mnie ta sytuacja już irytować. Jaki jest najdłuższy czas na zwroty pieniędzy za bilety?

  • 12-08-2020

    Macie już kupiony bilet na Cypr? Od 14 sierpnia przy wjeździe na Cypr obywateli polskich obowiązują dodatkowe obostrzenia, wymagane będzie posiadanie negatywnego testu na obecność koronawirusa (PCR).

  • 06-08-2020

    Zawiera mały bagaż który umieszczacie pod siedzeniem, wymiary 40/20/25 cm dł/wys/szer

  • 31-07-2020

    Jaki bagaż zawiera bilet linii Ryanair w najtańszej opcji cenowej?

  • 06-07-2020

    Jest tak dużo fajnych lotów letnich że nie wiadomo na co się zdecydować, może jedynie ew ograniczenia co do kwarantanny mogą zniechęcić, ale dajcie cynk gdzie się je sprawdza. Cypr ma coś takiego?

  • 30-06-2020

    A dlaczego Ryanair miałby wycofywać loty? Chwilowe ograniczenia mam nadzieje nie spowodują całkowitego wstrzymania lotów, przecież musi się odbywać wcześniej czy później transport lotniczy. Wszyscy z niego korzystamy.

  • 17-06-2020

    W Poznaniu widać że głównie rządzi Ryanair, słabo to wróży na przyszłość dla tego lotniska. Jak loty zostaną wycofane nikt tutaj nie zostanie i lotnisko podzieli los Lublina.

  • 01-06-2020

    Dlatego że linie przysyłały dopiero drugą wiadomość o możliwości voucheru i nawet jeśli potwierdziłaś zwrot możesz w każdej chwili decyzję zmienić na przeniesienie pieniędzy do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy w kuponie.

  • 03-05-2020

    Jak mi anulowano lot nie miałam do wyboru kuponu, od kiedy on funkcjonuje? To całkiem dobra opcja, przynajmniej od razu nie trzeba podejmować decyzji na jaką datę zmienić.

  • 30-04-2020

    Jak nastąpi anulacja pasażer ma do wybory zmianę na inną datę, zwrot albo zamiana na kupon do wykorzystania na 12 miesięcy.

  • 21-04-2020

    Jakie są możliwości dla pasażera po odwołaniu lotu?

  • 17-04-2020

    Przeważnie pierwszą informacje o anulacji dostaje się sms-em, a następnie mail z informacją o możliwościach jakie ma pasażer po anulowanym locie.

  • 18-03-2020

    Jak wygląda sytuacja jak ktoś ma wykupiony lot w najbliższym czasie, czy linie informują o odwołaniu lotu czy samemu trzeba sprawdzać czy termin będzie aktualny?

  • 09-01-2020

    Bardzo fajnie że na wakacje pojawia się opcja lotów z Poznania do Pafos, loty bez przesiadek to jak dla mnie priorytet przy zakupie biletu

  • 06-12-2019

    Dostępność hoteli na Cyprze jest bardzo duża, bez problemu zabukujesz na wakacje pokój. Teraz tani lot w promocji świątecznej, a potem tylko miejsce noclegowe.

  • 14-11-2019

    Nowe kierunek na wakacje się szykuje, super na Cyprze jeszcze nie byłam, szukam najpierw jakiś noclegów a potem się za biletami rozglądnę :)

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena