Wylot

Październik 2020

71 zł Październik
108 zł Listopad
108 zł Grudzień
148 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4 127zł
5
6
7
8
9
10
11 71zł
12
13
14
15
16
17
18 110zł
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 110zł

Powrót

Październik 2020

70 zł Październik
104 zł Listopad
104 zł Grudzień
147 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4 125zł
5
6
7
8
9
10
11 70zł
12
13
14
15
16
17
18 108zł
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 108zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-10-01 - 2021-03-25
Promocja aktualna: do 2020-10-04

Lot na trasie Katowice - Pafos, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Paphos Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Katowic do Pafos oferują tanie linie Ryanair. W sezonie letnim 2020 udostępniają loty raz w tygodniu. Wylot z Katowic w każdą niedziele o godz 17:00 planowany przylot do Pafos o godz 21:00. Loty powrotne z Cypru do Katowic także w każda niedziele w godz 21:25-23:35. Zapraszamy do zakupu biletów w promocyjnych cenach.


Informacja o locie: Katowice - Pafos

Średni czas lotu Katowice - Pafos:
3h 5m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Pafos były oglądane 22 razy w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Katowice do Pafos
w obencym miesiącu jest(są) 1 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Katowice - Pafos rezerwowano:
średnio 9 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
71.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
311.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
269.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
238.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Pafos:
Katowice (KTW) -> Mediolan (BGY) -> Wiedeń (VIE) -> Pafos (PFO)
Katowice (KTW) -> Oslo (TRF) -> Gdańsk (GDN) -> Pafos (PFO)
Katowice (KTW) -> Dortmund (DTM) -> Wiedeń (VIE) -> Pafos (PFO)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Pafos - Katowice:
Pafos (PFO) -> Londyn (STN) -> Katowice (KTW)
Pafos (PFO) -> Londyn (STN) -> Mediolan (BGY) -> Katowice (KTW)
Wysoki sezon przypada na Sierpień (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Listopad (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Pafos z Krakowa (48.00zł taniej o 33%), Warszawy (48.00zł taniej o 33%), Poznania (78.00zł drożej o 9%), Berlina (119.00zł drożej o 67%), Gdańska (55.00zł taniej o 23%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Pafos

Tanie Loty z Katowic do Cypr

Informacje o lotach Katowice - Pafos. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-09-29 znaleziono 11 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Pafos (PFO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2020-11-21 16:55 Katowice (KTW) 2020-11-21 21:00 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6909

    2020-11-21 16:55 Katowice (KTW) 2020-11-21 21:00 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-11-28 21:25 Katowice (KTW) 2020-11-29 00:45 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6910

    2020-11-28 21:25 Pafos (PFO) 2020-11-28 23:45 Katowice (KTW)

Cena 484 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Katowice

2020-11-21 17:50 Katowice (KTW) 2020-11-23 10:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 39h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR1426

    2020-11-21 17:50 Katowice (KTW) 2020-11-21 19:40 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR7361

    2020-11-22 13:00 Mediolan (BGY) 2020-11-22 14:20 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR708

    2020-11-23 06:20 Wiedeń (VIE) 2020-11-23 10:25 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-11-28 21:25 Katowice (KTW) 2020-11-29 00:45 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6910

    2020-11-28 21:25 Pafos (PFO) 2020-11-28 23:45 Katowice (KTW)

Cena 388 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Katowice

2020-11-21 11:40 Katowice (KTW) 2020-11-22 11:20 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 22h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6913

    2020-11-21 11:40 Katowice (KTW) 2020-11-21 13:40 Oslo (TRF)

  • FR

    FR8509

    2020-11-21 18:25 Oslo (TRF) 2020-11-21 19:55 Gdańsk (GDN)

  • FR

    FR3553

    2020-11-22 06:40 Gdańsk (GDN) 2020-11-22 11:20 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-11-23 13:20 Katowice (KTW) 2020-11-23 22:20 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 9h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3132

    2020-11-23 13:20 Pafos (PFO) 2020-11-23 16:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR8276

    2020-11-23 18:10 Londyn (STN) 2020-11-23 21:20 Katowice (KTW)

Cena 391 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Katowice

2020-11-21 11:40 Katowice (KTW) 2020-11-22 11:20 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 22h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6913

    2020-11-21 11:40 Katowice (KTW) 2020-11-21 13:40 Oslo (TRF)

  • FR

    FR8509

    2020-11-21 18:25 Oslo (TRF) 2020-11-21 19:55 Gdańsk (GDN)

  • FR

    FR3553

    2020-11-22 06:40 Gdańsk (GDN) 2020-11-22 11:20 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-11-27 13:20 Katowice (KTW) 2020-11-28 00:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3132

    2020-11-27 13:20 Pafos (PFO) 2020-11-27 16:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR8276

    2020-11-27 20:20 Londyn (STN) 2020-11-27 23:30 Katowice (KTW)

Cena 391 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2020-11-21 11:40 Katowice (KTW) 2020-11-22 11:20 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 22h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6913

    2020-11-21 11:40 Katowice (KTW) 2020-11-21 13:40 Oslo (TRF)

  • FR

    FR8509

    2020-11-21 18:25 Oslo (TRF) 2020-11-21 19:55 Gdańsk (GDN)

  • FR

    FR3553

    2020-11-22 06:40 Gdańsk (GDN) 2020-11-22 11:20 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-11-24 18:55 Katowice (KTW) 2020-11-25 15:20 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 20h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3132

    2020-11-24 18:55 Pafos (PFO) 2020-11-24 21:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR8266

    2020-11-25 11:10 Londyn (STN) 2020-11-25 14:20 Katowice (KTW)

Cena 391 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2020-11-15 06:35 Katowice (KTW) 2020-11-16 10:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 26h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6892

    2020-11-15 06:35 Katowice (KTW) 2020-11-15 08:20 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR4386

    2020-11-15 14:35 Dortmund (DTM) 2020-11-15 16:10 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR708

    2020-11-16 06:20 Wiedeń (VIE) 2020-11-16 10:25 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-11-23 13:20 Katowice (KTW) 2020-11-23 22:20 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 9h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3132

    2020-11-23 13:20 Pafos (PFO) 2020-11-23 16:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR8276

    2020-11-23 18:10 Londyn (STN) 2020-11-23 21:20 Katowice (KTW)

Cena 395 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Katowice

2020-11-15 06:35 Katowice (KTW) 2020-11-16 10:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 26h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6892

    2020-11-15 06:35 Katowice (KTW) 2020-11-15 08:20 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR4386

    2020-11-15 14:35 Dortmund (DTM) 2020-11-15 16:10 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR708

    2020-11-16 06:20 Wiedeń (VIE) 2020-11-16 10:25 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-11-27 13:20 Katowice (KTW) 2020-11-28 00:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3132

    2020-11-27 13:20 Pafos (PFO) 2020-11-27 16:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR8276

    2020-11-27 20:20 Londyn (STN) 2020-11-27 23:30 Katowice (KTW)

Cena 395 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Katowice

2020-11-21 18:25 Katowice (KTW) 2020-11-23 10:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 39h 0m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6868

    2020-11-21 18:25 Katowice (KTW) 2020-11-21 20:10 Kolonia (CGN)

  • FR

    FR9481

    2020-11-22 16:10 Kolonia (CGN) 2020-11-22 17:45 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR708

    2020-11-23 06:20 Wiedeń (VIE) 2020-11-23 10:25 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-11-28 21:25 Katowice (KTW) 2020-11-29 00:45 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6910

    2020-11-28 21:25 Pafos (PFO) 2020-11-28 23:45 Katowice (KTW)

Cena 407 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2020-11-22 06:35 Katowice (KTW) 2020-11-23 10:25 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 26h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6892

    2020-11-22 06:35 Katowice (KTW) 2020-11-22 08:20 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR4386

    2020-11-22 14:35 Dortmund (DTM) 2020-11-22 16:10 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR708

    2020-11-23 06:20 Wiedeń (VIE) 2020-11-23 10:25 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-11-27 13:20 Katowice (KTW) 2020-11-28 00:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3132

    2020-11-27 13:20 Pafos (PFO) 2020-11-27 16:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR8276

    2020-11-27 20:20 Londyn (STN) 2020-11-27 23:30 Katowice (KTW)

Cena 418 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2020-11-20 18:30 Katowice (KTW) 2020-11-21 14:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 19h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8277

    2020-11-20 18:30 Katowice (KTW) 2020-11-20 19:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR3131

    2020-11-21 08:05 Londyn (STN) 2020-11-21 14:30 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-11-24 18:55 Katowice (KTW) 2020-11-25 17:00 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 22h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3132

    2020-11-24 18:55 Pafos (PFO) 2020-11-24 21:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR4192

    2020-11-25 08:05 Londyn (STN) 2020-11-25 11:00 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR1425

    2020-11-25 14:20 Mediolan (BGY) 2020-11-25 16:00 Katowice (KTW)

Cena 419 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2020-11-16 21:45 Katowice (KTW) 2020-11-17 18:30 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 19h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8277

    2020-11-16 21:45 Katowice (KTW) 2020-11-16 23:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR3131

    2020-11-17 12:05 Londyn (STN) 2020-11-17 18:30 Pafos (PFO)

Podróż do Pafos

2020-11-24 18:55 Katowice (KTW) 2020-11-25 17:00 Pafos (PFO)
Całkowity czas podróży : 22h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3132

    2020-11-24 18:55 Pafos (PFO) 2020-11-24 21:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR4192

    2020-11-25 08:05 Londyn (STN) 2020-11-25 11:00 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR1425

    2020-11-25 14:20 Mediolan (BGY) 2020-11-25 16:00 Katowice (KTW)

Cena 419 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-09-2020

    43 zł to cena do Pafos?? Czy to aktualna cena, nie znalazłam nigdy wcześniej tak tanich biletów i wolę się upewnić. Proszę o informację o cenę dat 20-27 września dla 4 osób.

  • 29-06-2020

    Odnośnie lotów do Pasów sa nowe doniesienia. Od 2 sierpnia br. Ryanair zaoferuje połączenia z Gdańska do cypryjskiego Pafos. Loty będą wykonywane dwa razy w tygodniu (w środy i niedziele), natomiast Katowice planowo ruszają 5 lipca (niedziela).

  • 26-05-2020

    Ciągle brak oficjalnych wskazówek co do przyszłego latania, chyba końcem maja ma się coś pojawić. Zobaczymy - zostało już tylko kilka dni.

  • 09-04-2020

    A czy Cypr podlega takim samym prawom jak Polska? Chcemy kupić bilety na wakacje, co do pewności mamy tylko taką że my chcemy lecieć, a co na to linie, czy maja już wytyczne?

  • 31-03-2020

    Każdy zadaje to pytanie kiedy sytuacja się zmieni i linie zaczną latać - nie wiadomo. W tym roku musimy być cierpliwymi, nie mamy na to wpływu.

  • 19-03-2020

    Sezon prawie się zaczyna a wszystko stoi. Turystyka całkowicie zamarła, brak dostępnych lotów, brak mozliwości latania. Kiedy ta sytuacja się zmieni? Czy coś wiadomo, czy idą lepsze czasy?

  • 13-12-2019

    Przynajmniej na okres zimowy linie nie wycofały lotów na Cypr, choć jedno połączenie w tygodniu mile widziane.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena