Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2016-10-01 - 2016-11-04
Promocja aktualna: do 2016-12-31

Lot na trasie Katowice - Larnaka, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Larnaca Int. Apt. Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) .

Bezpośrednie loty z Katowic na Cypr. Wyloty z Katowic w okresie letnim 2107 dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Z Katowic wylecimy o godz 15:20, lądowanie na Cyprze o godz 19:30. Loty relacji odwrotnej z Cypru (Larnaka) do Katowic także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 20:05-22:30. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach liniami Wizzair na trasie Katowice - Larnaka. Rezerwacja biletów lotniczych online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Larnaka

Informacje o lotach Katowice - Larnaka. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-04 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Larnaka (LCA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-07-28 16:20 Katowice (KTW) 2017-07-28 20:30 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1251

    2017-07-28 16:20 Katowice (KTW) 2017-07-28 20:30 Larnaka (LCA)

Podróż do Larnaka

2017-08-04 21:05 Katowice (KTW) 2017-08-05 00:30 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1252

    2017-08-04 21:05 Katowice (KTW) 2017-08-04 23:30 Larnaka (LCA)

Cena 768 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-07-28 19:25 Katowice (KTW) 2017-07-29 03:55 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3886

    2017-07-28 19:25 Katowice (KTW) 2017-07-28 20:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 171

    2017-07-28 23:30 Warszawa (WAW) 2017-07-29 03:55 Larnaka (LCA)

Podróż do Larnaka

2017-08-04 21:05 Katowice (KTW) 2017-08-05 00:30 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1252

    2017-08-04 21:05 Katowice (KTW) 2017-08-04 23:30 Larnaka (LCA)

Cena 1084 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-07-28 16:20 Katowice (KTW) 2017-07-28 20:30 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1251

    2017-07-28 16:20 Katowice (KTW) 2017-07-28 20:30 Larnaka (LCA)

Podróż do Larnaka

2017-08-04 04:40 Katowice (KTW) 2017-08-04 13:30 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 172

    2017-08-04 04:40 Warszawa (WAW) 2017-08-04 07:15 Larnaka (LCA)

  • LO

    1. LO 3881

    2017-08-04 11:40 Katowice (KTW) 2017-08-04 12:30 Warszawa (WAW)

Cena 1264 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2017-07-28 16:20 Katowice (KTW) 2017-07-28 20:30 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1251

    2017-07-28 16:20 Katowice (KTW) 2017-07-28 20:30 Larnaka (LCA)

Podróż do Larnaka

2017-08-04 04:40 Katowice (KTW) 2017-08-04 13:40 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 172

    2017-08-04 04:40 Warszawa (WAW) 2017-08-04 07:15 Larnaka (LCA)

  • LO

    1. LO 3881

    2017-08-04 11:50 Katowice (KTW) 2017-08-04 12:40 Warszawa (WAW)

Cena 1255 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2017-07-28 16:20 Katowice (KTW) 2017-07-28 20:30 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1251

    2017-07-28 16:20 Katowice (KTW) 2017-07-28 20:30 Larnaka (LCA)

Podróż do Larnaka

2017-08-04 08:10 Katowice (KTW) 2017-08-04 23:25 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 15h 15m / 1 przesiadka

  • 0B

    1. 0B 5131

    2017-08-04 08:10 Londyn (LTN) 2017-08-04 11:15 Larnaka (LCA)

  • W6

    1. W6 1010

    2017-08-04 19:10 Katowice (KTW) 2017-08-04 22:25 Londyn (LTN)

Cena 1403 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2017-07-28 22:55 Katowice (KTW) 2017-07-30 00:30 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 24h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1005

    2017-07-28 22:55 Katowice (KTW) 2017-07-29 00:25 Londyn (LTN)

  • 0B

    1. 0B 5132

    2017-07-29 18:00 Londyn (LTN) 2017-07-30 00:30 Larnaka (LCA)

Podróż do Larnaka

2017-08-04 21:05 Katowice (KTW) 2017-08-05 00:30 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1252

    2017-08-04 21:05 Katowice (KTW) 2017-08-04 23:30 Larnaka (LCA)

Cena 1782 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2017-07-28 16:20 Katowice (KTW) 2017-07-28 20:30 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1251

    2017-07-28 16:20 Katowice (KTW) 2017-07-28 20:30 Larnaka (LCA)

Podróż do Larnaka

2017-08-04 22:05 Katowice (KTW) 2017-08-05 11:40 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 13h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 6260

    2017-08-04 22:05 Kijów (IEV) 2017-08-05 00:55 Larnaka (LCA)

  • W6

    1. W6 1278

    2017-08-05 10:05 Katowice (KTW) 2017-08-05 10:40 Kijów (IEV)

Cena 1178 zł

Lot 8

Podróż z Katowice

2017-07-28 19:25 Katowice (KTW) 2017-07-29 03:55 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3886

    2017-07-28 19:25 Katowice (KTW) 2017-07-28 20:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 171

    2017-07-28 23:30 Warszawa (WAW) 2017-07-29 03:55 Larnaka (LCA)

Podróż do Larnaka

2017-08-04 08:10 Katowice (KTW) 2017-08-04 23:25 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 15h 15m / 1 przesiadka

  • 0B

    1. 0B 5131

    2017-08-04 08:10 Londyn (LTN) 2017-08-04 11:15 Larnaka (LCA)

  • W6

    1. W6 1010

    2017-08-04 19:10 Katowice (KTW) 2017-08-04 22:25 Londyn (LTN)

Cena 1727 zł

Lot 9

Podróż z Katowice

2017-07-28 19:25 Katowice (KTW) 2017-07-29 03:55 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3886

    2017-07-28 19:25 Katowice (KTW) 2017-07-28 20:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 171

    2017-07-28 23:30 Warszawa (WAW) 2017-07-29 03:55 Larnaka (LCA)

Podróż do Larnaka

2017-08-04 04:40 Katowice (KTW) 2017-08-04 13:30 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 172

    2017-08-04 04:40 Warszawa (WAW) 2017-08-04 07:15 Larnaka (LCA)

  • LO

    1. LO 3881

    2017-08-04 11:40 Katowice (KTW) 2017-08-04 12:30 Warszawa (WAW)

Cena 1588 zł

Lot 10

Podróż z Katowice

2017-07-28 19:25 Katowice (KTW) 2017-07-29 03:55 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3886

    2017-07-28 19:25 Katowice (KTW) 2017-07-28 20:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 171

    2017-07-28 23:30 Warszawa (WAW) 2017-07-29 03:55 Larnaka (LCA)

Podróż do Larnaka

2017-08-04 22:05 Katowice (KTW) 2017-08-05 11:40 Larnaka (LCA)
Całkowity czas podróży: 13h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 6260

    2017-08-04 22:05 Kijów (IEV) 2017-08-05 00:55 Larnaka (LCA)

  • W6

    1. W6 1278

    2017-08-05 10:05 Katowice (KTW) 2017-08-05 10:40 Kijów (IEV)

Cena 1502 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

23 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-04-2017

    nawet jak uda mi się znaleźć lot w jedna stronę tanio, druga zawyża cenę i odwrotnie. Larnaka też już wskoczyła na wyższą cenowo półkę. Gdzie te tanie bilety ?

  • 24-03-2017

    Widzę że Cypr wystartował drogo z cenami, a gdzie do tego jeszcze hotel.

  • 19-01-2017

    TUTAJ MUSZĘ SIĘ ZGODZIĆ Z SANDRĄ, SAMA MAM KONTAKT Z RÓŻNYMI OSOBAMI, UWIERZCIE MI PRACOWAĆ W TZW OBSŁUDZE LUDZI JEST BARDZO CIĘŻKO< KAŻDY MA INNE WYMAGANIA.

  • 27-12-2016

    Każdy kraj ma co innego do zaoferowania. Jedni wstają wcześniej innym to przeszkadza. Ja osobiście podziwiam organizatorów za cierpliwość do ludzi. To trudna sztuka dogodzić wszystkim.

  • 22-12-2016

    Potwierdzam, jak trzeba to trzeba i tyle. Białe jest białe a czarne jest czarne. Więcej optymizmu.

  • 08-12-2016

    Godziny nie ważne bez problemu się dostosuje, ważne że loty są cały rok ...huraaa

  • 08-12-2016

    Ale za to masz dużo czasu do wykorzystania i nie ucina Ci się cały dzień jak w przypadku wieczornych lotów, cały dzień zmarnowany w podróży. A w przypadku Larnaki jesteś rano na miejscu i korzystasz z uroków cypryjskiego klimatu.

  • 30-11-2016

    Godzina wylotu z Katowic najgorsza z możliwych, bo 6 rano, czyli na lotnisku trzeba być o 4, a wstać to już w środku nocy. Nie lubię lotów rannych dlatego.

  • 21-09-2016

    TYLKO TANIE LINIE NA CYPR. NAJTAŃSZE LATANIE.

  • 15-09-2016

    To prawda, w czarterach możesz kupić bilet miesiąc przed wylotem, a godziny lotu dopiero potwierdzają 48h przed datą lotu. Tanie linie od razu maja podane godziny, można sobie wszystko zaplanować, dojazd na lotnisko przede wszystkim.

  • 05-09-2016

    Po co czarterem jak jest to połączenie, wiesz o której godzinie przylot, wylot a czarterem do końca nie wiadomo co i jak zmieniają, kombinują ja wole Wizzairem

  • 29-08-2016

    Na stronie jeśli w interesujących Cię datach jest takie połączenie to pod lotem wyświetla się informacja że to czarter. Albo możesz tez zadzwonić na infolinie to sprawdza Ci w jakich terminach są dostępne czartery.

  • 22-08-2016

    Nie wiem gdzie to można sprawdzić. Czarterem nie miałam okazji lecieć, a linie Wizzair i tak są moim zdaniem najtańsze.

  • 10-08-2016

    Czartery na Cypr też są całkiem znośne, wychodzą opłacalnie.

  • 14-07-2016

    Cypr odwiedzam regularnie, albo Larnaka, albo Pafos (na te lotniska latają tanie linie) i stanowczo odradzam inne. Wychodzi za drogo.

  • 14-06-2016

    Przeważnie świetne ceny ale w jedna stronę, jak coś znajdę taniego na wylot to powrót wysoko, a jak na powrót tanio to wylot się nie opłaca. Nie mam siły :/

  • 08-06-2016

    Podobno wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Dlatego ciesze się że jestem Polakiem a na wakacje chętnie się wybiorę na Cypr. Wizzair ma świetne loty zarówno z Katowic jak i Warszawy.

  • 17-05-2016

    Mieszkam na Cyprze - wychodzi na to że wakacje mam cały rok. I odwiedzam Polskę z sentymentu. Różnie się ukladaj nasze losy. Każdemu życzę znalezienia miejsca na tej Ziemi.

  • 26-04-2016

    CYPR TO DOBRE MIEJSCE NA WAKACJE KTÓRE JUŻ SIĘ ZBLIŻAJĄ !!!

  • 08-12-2015

    Przełom września/października jest tam bardzo ciepło. Wrzesień - 30 stopni, październik 27 stopni, więc idealna pogoda jak na wakacje. A loty kuszą cenami. Wizzair ma nosa do kierunków.

  • 18-09-2015

    CZY WE WRZEŚNIU A WŁAŚCIWIE POD KONIEC LOTY NA CYPR NIE SA ZA PÓŹNO? KTO BYŁ WE NA PRZEŁOMIE WRZEŚNIA I PAŹDZIERNIKA W LARNACE?

  • 24-08-2015

    W większości przypadków trafia się na takie kierunki jak się konkretnie sprawdza loty pod siebie, albo ktoś ze znajomych opowiada gdzie był i jak leciał, jechał. Po co komu takie info jak nie lata.

  • 08-07-2015

    Ciekawe że do tej pory nie zauważyłem tak zacnego lotu na trasie KTW LCA- Larnaka (Cypr). I to od poniedziałku jeśli dobrze przeczytałem rusza ten lot. Powinniście bardziej się reklamować, szczególnie jak wchodzą takie kierunki !!!

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena