Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-05 - 2018-03-30
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Larnaka, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Larnaca Int. Apt. Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy na Cypr (Larnaka) liniami Wizzair. Tanie linie w sezonie letnim 2017 zapewniają przeloty dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Na trasie Warszawa - Larnaka wylecimy o godz 16:30, przylot o godz 20:50. Loty powrotne z Larnaki do Warszawy także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 21:30-23:55. Tanie bilety lotnicze w promocyjnych cenach na Cypr - już teraz można rezerwować tanio 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie.

Pozostałe tanie loty do Larnaka

Informacje o lotach Warszawa - Larnaka. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-29 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Larnaka (LCA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-11 07:00 Warszawa (WAW) 2017-11-11 19:20 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 11h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1363

    2017-11-11 07:00 Warszawa (WAW) 2017-11-11 09:00 Basel (BSL)

  • U2

    1. U2 1197

    2017-11-11 14:40 Basel (BSL) 2017-11-11 19:20 Larnaca (LCA)

Podróż do Larnaca

2017-11-18 05:40 Warszawa (WAW) 2017-11-18 11:00 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 901

    2017-11-18 05:40 Athina (ATH) 2017-11-18 07:25 Larnaca (LCA)

  • A3

    1. A3 860

    2017-11-18 08:25 Warszawa (WAW) 2017-11-18 10:00 Athina (ATH)

Cena 1036 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-11 19:35 Warszawa (WMI) 2017-11-12 10:00 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9022

    2017-11-11 19:35 Warszawa (WMI) 2017-11-11 23:15 Athina (ATH)

  • A3

    1. A3 902

    2017-11-12 08:15 Athina (ATH) 2017-11-12 10:00 Larnaca (LCA)

Podróż do Larnaca

2017-11-18 03:40 Warszawa (WMI) 2017-11-18 07:15 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 172

    2017-11-18 03:40 Warszawa (WAW) 2017-11-18 06:15 Larnaca (LCA)

Cena 1064 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-11 19:35 Warszawa (WMI) 2017-11-12 10:00 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9022

    2017-11-11 19:35 Warszawa (WMI) 2017-11-11 23:15 Athina (ATH)

  • A3

    1. A3 902

    2017-11-12 08:15 Athina (ATH) 2017-11-12 10:00 Larnaca (LCA)

Podróż do Larnaca

2017-11-18 05:40 Warszawa (WMI) 2017-11-18 11:00 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 901

    2017-11-18 05:40 Athina (ATH) 2017-11-18 07:25 Larnaca (LCA)

  • A3

    1. A3 860

    2017-11-18 08:25 Warszawa (WAW) 2017-11-18 10:00 Athina (ATH)

Cena 1016 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-11 05:50 Warszawa (WAW) 2017-11-11 13:05 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka

  • PS

    1. PS 804

    2017-11-11 05:50 Warszawa (WAW) 2017-11-11 08:20 Kyiv (KBP)

  • PS

    1. PS 341

    2017-11-11 10:15 Kyiv (KBP) 2017-11-11 13:05 Larnaca (LCA)

Podróż do Larnaca

2017-11-18 13:00 Warszawa (WAW) 2017-11-19 01:55 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 748

    2017-11-18 13:00 Tel Aviv-Yafo (TLV) 2017-11-18 13:55 Larnaca (LCA)

  • W6

    1. W6 1560

    2017-11-18 21:55 Warszawa (WAW) 2017-11-19 00:55 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Cena 1063 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-11 10:45 Warszawa (WAW) 2017-11-11 20:15 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 861

    2017-11-11 10:45 Warszawa (WAW) 2017-11-11 14:15 Athina (ATH)

  • A3

    1. A3 908

    2017-11-11 18:30 Athina (ATH) 2017-11-11 20:15 Larnaca (LCA)

Podróż do Larnaca

2017-11-18 13:00 Warszawa (WAW) 2017-11-19 01:55 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 748

    2017-11-18 13:00 Tel Aviv-Yafo (TLV) 2017-11-18 13:55 Larnaca (LCA)

  • W6

    1. W6 1560

    2017-11-18 21:55 Warszawa (WAW) 2017-11-19 00:55 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Cena 1034 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-11 07:00 Warszawa (WAW) 2017-11-11 19:20 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 11h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1363

    2017-11-11 07:00 Warszawa (WAW) 2017-11-11 09:00 Basel (BSL)

  • U2

    1. U2 1197

    2017-11-11 14:40 Basel (BSL) 2017-11-11 19:20 Larnaca (LCA)

Podróż do Larnaca

2017-11-18 13:00 Warszawa (WAW) 2017-11-19 01:55 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 748

    2017-11-18 13:00 Tel Aviv-Yafo (TLV) 2017-11-18 13:55 Larnaca (LCA)

  • W6

    1. W6 1560

    2017-11-18 21:55 Warszawa (WAW) 2017-11-19 00:55 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Cena 996 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-11 19:35 Warszawa (WMI) 2017-11-12 10:00 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9022

    2017-11-11 19:35 Warszawa (WMI) 2017-11-11 23:15 Athina (ATH)

  • A3

    1. A3 902

    2017-11-12 08:15 Athina (ATH) 2017-11-12 10:00 Larnaca (LCA)

Podróż do Larnaca

2017-11-18 13:00 Warszawa (WMI) 2017-11-19 01:55 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 748

    2017-11-18 13:00 Tel Aviv-Yafo (TLV) 2017-11-18 13:55 Larnaca (LCA)

  • W6

    1. W6 1560

    2017-11-18 21:55 Warszawa (WAW) 2017-11-19 00:55 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Cena 985 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-11 10:45 Warszawa (WAW) 2017-11-12 10:00 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 22h 15m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 861

    2017-11-11 10:45 Warszawa (WAW) 2017-11-11 14:15 Athina (ATH)

  • A3

    1. A3 902

    2017-11-12 08:15 Athina (ATH) 2017-11-12 10:00 Larnaca (LCA)

Podróż do Larnaca

2017-11-18 05:40 Warszawa (WAW) 2017-11-18 11:00 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 901

    2017-11-18 05:40 Athina (ATH) 2017-11-18 07:25 Larnaca (LCA)

  • A3

    1. A3 860

    2017-11-18 08:25 Warszawa (WAW) 2017-11-18 10:00 Athina (ATH)

Cena 1032 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-11 10:45 Warszawa (WAW) 2017-11-12 10:00 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 22h 15m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 861

    2017-11-11 10:45 Warszawa (WAW) 2017-11-11 14:15 Athina (ATH)

  • A3

    1. A3 902

    2017-11-12 08:15 Athina (ATH) 2017-11-12 10:00 Larnaca (LCA)

Podróż do Larnaca

2017-11-18 13:00 Warszawa (WAW) 2017-11-19 01:55 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 748

    2017-11-18 13:00 Tel Aviv-Yafo (TLV) 2017-11-18 13:55 Larnaca (LCA)

  • W6

    1. W6 1560

    2017-11-18 21:55 Warszawa (WAW) 2017-11-19 00:55 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Cena 992 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-11 16:20 Warszawa (WAW) 2017-11-12 15:40 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 22h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1559

    2017-11-11 16:20 Warszawa (WAW) 2017-11-11 21:00 Tel Aviv-Yafo (TLV)

  • A3

    1. A3 749

    2017-11-12 14:45 Tel Aviv-Yafo (TLV) 2017-11-12 15:40 Larnaca (LCA)

Podróż do Larnaca

2017-11-18 13:00 Warszawa (WAW) 2017-11-19 01:55 Larnaca (LCA)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 748

    2017-11-18 13:00 Tel Aviv-Yafo (TLV) 2017-11-18 13:55 Larnaca (LCA)

  • W6

    1. W6 1560

    2017-11-18 21:55 Warszawa (WAW) 2017-11-19 00:55 Tel Aviv-Yafo (TLV)

Cena 1076 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

10 opinie

Dodaj komentarz

  • 02-08-2017

    NAZWA CYPR POCHODZI OD ŁACIŃSKIEJ NAZWY MIEDZI "CUPRUM", TO AZJATYCKA WYSPA, ZWIĄZANA Z KULTEM BOGINI AFRODYTY KTÓRA WYŁONIŁA SIĘ Z MORSKIEJ PIANY W OKOLICY PAFOS. CZY NIE WARTO ODWIEDZIĆ TO MIEJSCE.

  • 21-07-2017

    Podpowiedź: "Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/ Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Cypru do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości (szczególną uwagę należy zwrócić na aktualność zdjęcia)."

  • 06-06-2017

    Czy lecąc na Cypr tak samo jak do Turcji potrzebuje wizy?

  • 22-05-2017

    Cypr na wakacje - piękna sprawa, polecam bilety może nie najtańsze ale wiadomo kierunek typowo turystyczny to i ceny wyższe, choć i tak loty sa tanimi liniami wiec jeszcze nie jest tak żle

  • 27-01-2017

    Jak do tej pory sytuacja z dowodami ucichła na dobre, lekkie zamieszanie wprowadziła Anglia i ludzie się przestrarszyli. Jak coś zmienią to chyba jedynie na lotach do Wielkiej Brytanii. Reszta Europy może spać spokojnie, nie oblegajcie biur wyrabiających paszporty.

  • 16-11-2016

    Moim zdaniem to jeszcze długo będziemy latać na dowodach, bez obaw.

  • 28-09-2016

    Teraz wszędzie w Europie obowiązuje dowód osobisty, więc spokojnie możecie lecieć bez paszportów. jesteśmy w strefie Schengen - wystarczy poczytać o przepisach wjazdowych do poszczególnych państw.

  • 23-05-2016

    A jak sytuacja z wizami i paszportem? Wymagane są czy nie, ciągle się coś zmienia. Już nie wiem co i jak.

  • 06-05-2016

    ja chce na Cyprrrr, tylko muszę wyczaić czy z Warszawy czy lepiej z Katowic ?

  • 06-04-2016

    W6 1551 2016-05-09 16:15 - 20:35 WARSZAWA LARNAKA 160 PLN PLUS OPŁATA TRANSAKCYJNA.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena