Majorka to słoneczna hiszpańska wyspa położona na Morzu Śródziemnym w archipelagu Balearów, zaskakująca różnorodnością krajobrazu, na północnym wybrzeżu usłana klifami, na południu zaś rozległymi piaszczystymi plażami. W miejscowości Valldemossa znajduje się muzeum Fryderyka Chopina, który spędzał tu zimowe wakacje. To prawdziwy raj dla turystów ze Smoczą Jaskinią w Porto Christo, tętniącymi życiem plażami (El Arenal, Playa de Palma czy Calla Mayor) oraz zacisznymi zatokami.

Port lotniczy Palma de Mallorca (PMI) to jeden z największych lotnisk na Majorce, położony około 8 km na wschód od Palmy w południowo-zachodniej części wyspy, rocznie obsługujący ponad 20 mln pasażerów licznie przybywających na Majorkę głownie w okresie wakacyjnym.

Bezpośrednie loty na Majorkę udostępniają tanie linie lotnicze Ryanair. Loty w sezonie letnim 2017 irlandzki przewoźnik oferuje z warszawskiego Modlina (WMI) oraz krakowskich Balic (KRK) dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele, a także z Wrocławia - dwa razy w tygodniu - we wtorki i soboty. Skorzystaj z promocyjnych lotów do Palma de Mallorca online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2020-03-29 10:55 Kraków (KRK) 2020-03-29 13:45 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4512

    2020-03-29 10:55 Kraków (KRK) 2020-03-29 13:45 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2020-04-05 07:40 Kraków (KRK) 2020-04-05 11:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4511

    2020-04-05 07:40 Palma de Mallorca (PMI) 2020-04-05 10:30 Kraków (KRK)

Cena 402 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Wrocław

2020-03-31 10:40 Wrocław (WRO) 2020-03-31 13:25 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8031

    2020-03-31 10:40 Wrocław (WRO) 2020-03-31 13:25 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2020-04-14 14:00 Wrocław (WRO) 2020-04-14 17:45 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8032

    2020-04-14 14:00 Palma de Mallorca (PMI) 2020-04-14 16:45 Wrocław (WRO)

Cena 460 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Berlin

2020-01-27 13:05 Berlin (TXL) 2020-01-27 15:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2147

    2020-01-27 13:05 Berlin (TXL) 2020-01-27 15:40 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2020-01-30 09:35 Berlin (TXL) 2020-01-30 13:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2146

    2020-01-30 09:35 Palma de Mallorca (PMI) 2020-01-30 12:30 Berlin (TXL)

Cena 102 zł