Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Listopad 2018

Powrót

Listopad 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-11-03 - 2019-03-29
Promocja aktualna: do 2018-11-30

Lot na trasie Warszawa - Bruksela, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Bruksela Charleroi Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty tanimi liniami Wizzair z Warszawy Okęcie (WAW) do Brukseli Charleroi (CRL). W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 tani przewoźnik udostępnia loty sześć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele. Wyloty z Warszawy o godz 18:35, lądowanie w Brukseli o godz 20:45. Loty relacji odwrotnej z Brukseli do Warszawy także 6 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki, soboty, niedziele) w godzinach wieczornych o 21:20-23:15. Promocyjne loty do Brukseli Charleroi. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 19.11.2018
  • 18.11.2018

Pozostałe tanie loty do Bruksela

Tanie Loty z Warszawy do Belgii

Informacje o lotach Warszawa - Bruksela. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-10-29 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Bruksela (BRUK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-12-21 20:25 Warszawa (WMI) 2018-12-21 22:35 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1056

    2018-12-21 20:25 Warszawa (WMI) 2018-12-21 22:35 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-12-28 21:20 Warszawa (WMI) 2018-12-29 00:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1382

    2018-12-28 21:20 Warszawa (WAW) 2018-12-28 23:15 Bruksela (CRL)

Cena 325 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-12-21 09:10 Warszawa (WMI) 2018-12-21 11:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1058

    2018-12-21 09:10 Warszawa (WMI) 2018-12-21 11:20 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-12-28 21:20 Warszawa (WMI) 2018-12-29 00:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1382

    2018-12-28 21:20 Warszawa (WAW) 2018-12-28 23:15 Bruksela (CRL)

Cena 343 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-12-21 18:35 Warszawa (WAW) 2018-12-21 20:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1381

    2018-12-21 18:35 Warszawa (WAW) 2018-12-21 20:45 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-12-28 21:20 Warszawa (WAW) 2018-12-29 00:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1382

    2018-12-28 21:20 Warszawa (WAW) 2018-12-28 23:15 Bruksela (CRL)

Cena 387 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-12-21 20:25 Warszawa (WMI) 2018-12-21 22:35 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1056

    2018-12-21 20:25 Warszawa (WMI) 2018-12-21 22:35 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-12-28 18:00 Warszawa (WMI) 2018-12-28 21:00 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1055

    2018-12-28 18:00 Warszawa (WMI) 2018-12-28 20:00 Bruksela (CRL)

Cena 294 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-12-21 09:10 Warszawa (WMI) 2018-12-21 11:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1058

    2018-12-21 09:10 Warszawa (WMI) 2018-12-21 11:20 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-12-28 18:00 Warszawa (WMI) 2018-12-28 21:00 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1055

    2018-12-28 18:00 Warszawa (WMI) 2018-12-28 20:00 Bruksela (CRL)

Cena 313 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-12-21 20:25 Warszawa (WMI) 2018-12-21 22:35 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1056

    2018-12-21 20:25 Warszawa (WMI) 2018-12-21 22:35 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-12-28 06:45 Warszawa (WMI) 2018-12-28 09:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1057

    2018-12-28 06:45 Warszawa (WMI) 2018-12-28 08:45 Bruksela (CRL)

Cena 345 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-12-21 18:35 Warszawa (WAW) 2018-12-21 20:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1381

    2018-12-21 18:35 Warszawa (WAW) 2018-12-21 20:45 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-12-28 18:00 Warszawa (WAW) 2018-12-28 21:00 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1055

    2018-12-28 18:00 Warszawa (WMI) 2018-12-28 20:00 Bruksela (CRL)

Cena 357 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-12-21 09:10 Warszawa (WMI) 2018-12-21 11:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1058

    2018-12-21 09:10 Warszawa (WMI) 2018-12-21 11:20 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-12-28 06:45 Warszawa (WMI) 2018-12-28 09:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1057

    2018-12-28 06:45 Warszawa (WMI) 2018-12-28 08:45 Bruksela (CRL)

Cena 363 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-12-21 18:35 Warszawa (WAW) 2018-12-21 20:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1381

    2018-12-21 18:35 Warszawa (WAW) 2018-12-21 20:45 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-12-28 06:45 Warszawa (WAW) 2018-12-28 09:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1057

    2018-12-28 06:45 Warszawa (WMI) 2018-12-28 08:45 Bruksela (CRL)

Cena 407 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-12-21 11:20 Warszawa (WMI) 2018-12-21 18:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1460

    2018-12-21 11:20 Warszawa (WMI) 2018-12-21 13:10 Wenecja (TSF)

  • FR

    1 . FR 6056

    2018-12-21 17:05 Wenecja (TSF) 2018-12-21 18:45 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-12-28 18:00 Warszawa (WMI) 2018-12-28 21:00 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1055

    2018-12-28 18:00 Warszawa (WMI) 2018-12-28 20:00 Bruksela (CRL)

Cena 390 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

16 opinie

Dodaj komentarz

  • 06-11-2016

    Niewiarygodne że na trasie Warszawa-Bruksela loty aż 6 razy w tygodniu.

  • 06-07-2016

    Wylatuje 7 lipca z Okęcia i przeczytałem że będą utrudnienia z wylotami związane ze szczytem Nato. Czy mogą nastąpić jakieś opóźnienia lotów? Bardzo zależy mi na czasie.

  • 27-04-2016

    Już wszystko działa jak dawniej, oby nie powtórzyła sie sytuacja z marca. Żal wszystkich ludzi których dotknęło to wydarzenie. Burzy to spokój na calym świecie, ale chyba zamachowca o to właśnie chodzi.

  • 30-03-2016

    Podobno do 29 marca miało być zamknięte lotnisko w Brukseli, po tym ogłoszeniu: "...Na lotnisku w Brukseli-Zaventem w ubiegły wtorek doszło do dwóch wybuchów. Po kilku minutach doszło do kolejnej eksplozji w pobliżu stacji metra Maelbeek, która znajduje się niedaleko instytucji unijnych. Premier Belgii poinformował, że jest wielu zabitych i rannych, ale nieznana jest konkretna liczba... W Belgii wprowadzono najwyższy stopień zagrożenia terrorystycznego. Lotnisko Zaventem zostało ewakuowane. Odwołano także wszystkie starty i lądowania. Zamknięto także granicę z Francją..." Co się dzieje??

  • 27-11-2015

    Codzienne loty jest w czym wybierać. Czyli okazuje się że duzy popyt jest na Bruksele.

  • 06-07-2015

    Dobrze że Wizzair ma loty na główne lotnisko BRU, pozostałe tanie połączenia są na Charleroi.

  • 09-02-2015

    Koniec lutego ma wyśmienite niskie ceny zawsze można liczyć że linie Wizzair nie są zachłanne i udostępniają wiele promocyjnych cen. Jest w czym przebierać. Z nowym rokiem z nowym krokiem cenowym ;)

  • 16-07-2014

    Dobre loty, zwłaszcza że z Okęcia, ceny nawet dobre choć wakacje. Jedynie lądowanie jest na Charleroi, w sumie mogłoby być na główne lotnisko, ale przynajmniej ceny są niskie.

  • 17-07-2013

    Latam od dłuzszego czasu na tej trasie i zawsze udaje mi sie kupić w fajnej cenie te bilety, nie narzekam wręcz odwrotnie

  • 26-04-2013

    Wiadomo że jak się musi lecieć to cena nie ważne jaka jest poprostu musisz kupić bilet, ale zawsze miło jak się uda zaoszczędzić trochę kaski

  • 10-12-2012

    Zaskakująco niskie ceny ma Wizzair, ciekawa jestem jak długo to się utrzyma?? Czy to ze względu na to żeby zainteresować podróżnych Modlinem.

  • 08-11-2012

    Odkąd odkryłam tanie linie na tej trasie już ciągle nimi latam

  • 07-08-2012

    jak to się dzieje, że linie Wizzair mją tak niskie ceny??? Czy później płaci się jeszcze za opłaty lotniskowe, czy to juz KOMPLETNA cena??? Będe pierwszy raz kupowała bilet więc nie znam zasad.

  • 22-05-2012

    w porównaniu do reguralnych linii dużo taniej i=a komfort porównywalny

  • 08-05-2012

    nie spodziewałam się luksusów, ale mimo wszystko lot naprawde na dobrym poziomie

  • 26-04-2012

    fajne,, bezpośreednie połaczenie w przystepnych cenach

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena