Wylot

Styczeń 2022

Styczeń
Luty
44 zł Marzec
69 zł Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Styczeń 2022

Styczeń
Luty
37 zł Marzec
73 zł Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-01-18 - 2022-03-29
Promocja aktualna: do 2022-01-23

Lot na trasie Poznań - Bruksela, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Charleroi Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Poznania do Brukseli na lotnisko Bruksela-Charleroi (CRL) położone 7km na północ od Charleroi i 46 km na południe od centrum miasta Bruksela oferują tanie linie Ryanair. Połączenia w sezonie jesienno-zimowym od 1 listopada 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Poznania w poniedziałki realizowane są o godz 15:55, lądowanie w Brukseli o godz 17:35, w piątki o godz 15:40-17:20. Loty powrotne relacji Bruksela-Poznań także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 18:00-19:40 oraz w piątki o godz 17:45-19:25. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Belgii online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Poznań - Bruksela

Średni czas lotu Poznań - Bruksela:
1h 40m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Poznań do Bruksela były oglądane 526 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Poznań - Bruksela rezerwowano:
średnio 64 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
44.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
138.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
257.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
211.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Bruksela:
Poznań (POZ) -> Warszawa (WAW) -> Bruksela (CRL)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Bruksela - Poznań:
Bruksela (CRL) -> Warszawa (WAW) -> Poznań (POZ)
Wysoki sezon przypada na Sierpień (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Marzec (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Brukseli z Warszawy (99.00zł drożej o 125%), Gdańska (59.00zł drożej o 34%), Krakowa (35.00zł taniej o 21%), Wrocławia (27.00zł taniej o 39%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Brukseli

Informacje o lotach Poznań - Bruksela. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-01-20 znaleziono 4 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Bruksela (BRUK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2022-03-07 17:30 Poznań (POZ) 2022-03-07 19:10 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6021

    2022-03-07 17:30 Poznań (POZ) 2022-03-07 19:10 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2022-03-14 19:35 Poznań (POZ) 2022-03-14 22:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6022

    2022-03-14 19:35 Bruksela (CRL) 2022-03-14 21:15 Poznań (POZ)

Cena 156 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Poznań

2022-03-04 15:35 Poznań (POZ) 2022-03-04 17:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6021

    2022-03-04 15:35 Poznań (POZ) 2022-03-04 17:15 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2022-03-14 19:35 Poznań (POZ) 2022-03-14 22:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6022

    2022-03-14 19:35 Bruksela (CRL) 2022-03-14 21:15 Poznań (POZ)

Cena 153 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2022-03-11 15:35 Poznań (POZ) 2022-03-11 17:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6021

    2022-03-11 15:35 Poznań (POZ) 2022-03-11 17:15 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2022-03-14 19:35 Poznań (POZ) 2022-03-14 22:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6022

    2022-03-14 19:35 Bruksela (CRL) 2022-03-14 21:15 Poznań (POZ)

Cena 151 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2022-02-20 05:35 Poznań (POZ) 2022-02-20 14:40 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3942

    2022-02-20 05:35 Poznań (POZ) 2022-02-20 06:35 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61381

    2022-02-20 12:30 Warszawa (WAW) 2022-02-20 14:40 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2022-02-28 15:15 Poznań (POZ) 2022-03-01 01:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 9h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    W61382

    2022-02-28 15:15 Bruksela (CRL) 2022-02-28 17:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2022-02-28 23:10 Warszawa (WAW) 2022-03-01 00:15 Poznań (POZ)

Cena 281 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-11-2021

    Przecież to wszystko jest zgłoszone w systemie, nie ma co kombinować, po co robić tydzień wcześniej test jak wiadomo że to przed samym wylotem jest potrzebny

  • 18-08-2021

    Lecąc do Belgii osoby które nie posiadają szczepienia oprócz formularza muszą wykonać test 72 godz przed, czy faktycznie jest ten czas sprawdzany, nie mogę wykonać testu np 7 dni przed wylotem?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena