Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Loty z Krakowa do Brukseli od 79.00 PLN
Wylot z:
Kraków, PolskaPL
Kierunek podróży:
Bruksela, BelgiaBE

Lotnisko wylotu:

Kraków Balice (KRK)

Lotnisko przylotu:

Bruksela Charleroi (BRUK)

Termin objęty promocją:

2017-03-032017-08-31

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Kraków - Bruksela, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Bruksela Charleroi linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Loty z Krakowa do Brukseli na lotnisko Charleroi tanimi liniami Ryanair. W sezonie letnim 2017 bezpośrednie loty z Krakowa sześć razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki oraz niedziele w godzinach 08:55, lądowanie w Brukseli o godz 10:55. Loty powrotne także 6 razy w tygodniu z Brukseli o godz 06:30, lądowanie w Krakowie o godz 08:30 (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, niedziele). Zarezerwuj bezpośredni lot z Krakowa do Brukseli online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Bruksela
Lot Okres podróży Linia Cena
Gdańsk - Bruksela

2017-03-04

2017-09-01

Ryanair 99.00 PLN
Warszawa - Bruksela

2017-03-03

2017-09-01

Ryanair 99.00 PLN
Warszawa - Bruksela

2017-03-03

2017-09-01

Ryanair 59.00 PLN
Wrocław - Bruksela

2014-07-01

2014-06-03

Ryanair 99.00 PLN
Informacje o lotach Kraków - Bruksela. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-22 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Bruksela (BRUK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 15m / 1 przesiadka
2017-04-19 22:10 Kraków (KRK)
2017-04-20 10:25 Bruksela (BRU)
1
LO 3922
2017-04-19 22:10 Kraków (KRK)
2017-04-19 23:00 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 235
2017-04-20 08:15 Warszawa (WAW)
2017-04-20 10:25 Bruksela (BRU)
LO
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bruksela (BRU)
Kraków (KRK)
Lot 1
Cena : 643
LO
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 6729
2017-04-19 09:55 Kraków (KRK)
2017-04-19 11:55 Bruksela (CRL)
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bruksela (CRL)
Kraków (KRK)
Lot 2
Cena : 322
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 40m / 1 przesiadka
2017-04-19 15:55 Kraków (KRK)
2017-04-19 21:35 Bruksela (CRL)
1
LO 3906
2017-04-19 15:55 Kraków (KRK)
2017-04-19 16:45 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1381
2017-04-19 19:30 Warszawa (WAW)
2017-04-19 21:35 Bruksela (CRL)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bruksela (CRL)
Kraków (KRK)
Lot 3
Cena : 677
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 25m / 1 przesiadka
2017-04-19 13:10 Kraków (KRK)
2017-04-19 21:35 Bruksela (CRL)
1
LO 3908
2017-04-19 13:10 Kraków (KRK)
2017-04-19 14:00 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1381
2017-04-19 19:30 Warszawa (WAW)
2017-04-19 21:35 Bruksela (CRL)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bruksela (CRL)
Kraków (KRK)
Lot 4
Cena : 636
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka
2017-04-19 11:30 Kraków (KRK)
2017-04-19 21:35 Bruksela (CRL)
1
LO 3920
2017-04-19 11:30 Kraków (KRK)
2017-04-19 12:20 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1381
2017-04-19 19:30 Warszawa (WAW)
2017-04-19 21:35 Bruksela (CRL)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bruksela (CRL)
Kraków (KRK)
Lot 5
Cena : 595
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 0m / 1 przesiadka
2017-04-19 23:20 Kraków (KRK)
2017-04-20 11:20 Bruksela (CRL)
1
D8 3563
2017-04-19 23:20 Kraków (KRK)
2017-04-20 00:50 Kopenhaga (CPH)
D8
2
FR 200
2017-04-20 09:40 Kopenhaga (CPH)
2017-04-20 11:20 Bruksela (CRL)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bruksela (CRL)
Kraków (KRK)
Lot 6
Cena : 699
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka
2017-04-19 23:20 Kraków (KRK)
2017-04-20 09:25 Bruksela (BRU)
1
D8 3563
2017-04-19 23:20 Kraków (KRK)
2017-04-20 00:50 Kopenhaga (CPH)
D8
2
SN 2268
2017-04-20 07:50 Kopenhaga (CPH)
2017-04-20 09:25 Bruksela (BRU)
SN
SN
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bruksela (BRU)
Kraków (KRK)
Lot 7
Cena : 1188
SN
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 20m / 1 przesiadka
2017-04-19 15:35 Kraków (KRK)
2017-04-19 23:55 Bruksela (CRL)
1
FR 3037
2017-04-19 15:35 Kraków (KRK)
2017-04-19 17:10 Wenecja (TSF)
FR
2
FR 6056
2017-04-19 22:20 Wenecja (TSF)
2017-04-19 23:55 Bruksela (CRL)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bruksela (CRL)
Kraków (KRK)
Lot 8
Cena : 476
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 16h 20m / 1 przesiadka
2017-04-19 18:30 Kraków (KRK)
2017-04-20 10:50 Bruksela (CRL)
1
FR 6877
2017-04-19 18:30 Kraków (KRK)
2017-04-19 20:15 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4523
2017-04-20 09:15 Mediolan (BGY)
2017-04-20 10:50 Bruksela (CRL)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bruksela (CRL)
Kraków (KRK)
Lot 9
Cena : 547
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 30m / 1 przesiadka
2017-04-19 19:45 Kraków (KRK)
2017-04-20 09:15 Bruksela (BRU)
1
FR 8812
2017-04-19 19:45 Kraków (KRK)
2017-04-19 22:25 Malta (MLA)
FR
2
KM 422
2017-04-20 06:20 Malta (MLA)
2017-04-20 09:15 Bruksela (BRU)
KM
KM
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Bruksela (BRU)
Kraków (KRK)
Lot 10
Cena : 829

Komentarze

Loty z Krakowa do Brukseli

Liczba ocen: 21

~ power 2012-05-07

do tej pory latałem LOT przez Warszawe ale po co przepłacać, jak można bezpośrednio i dużo taniej lecieć

~ ZABA 2012-06-13

DO BRUKSELI JEST NAWET FAJANA OFERTA LOTÓW ALE DUZA ROZBIERZNOŚĆ CENOWA, WIĘC JA PRZEWAŻNIE WYBIERAM RYANAIRA - BO NAJTANIEJ!!!!

~ JEZYK 2012-06-28

Bardzo fajne połaczenie, miła obsługa i atmosfera na pokładzie.

~ Anita 2012-08-17

Szkoda tylko, że tanie linie latają do portu Charleroi a nie na główny, ale poza tym nie mam żadnych ALE.

~ Aska 2012-09-10

Linie Ryanair zawsze spełniają moje oczekiwania co do cen. Polecam je każdemu, szczególnie jeśli liczy na tanie bilety. Dobre linie.

~ Seweryn 2012-10-23

MOJE LINIE, MOGĘ ŚMIAŁO TAK NAPISAĆ, BO CZĘSTO NIMI LATAM. LUBIE BARDZO.

~ Kolezankaszklanka 2012-11-30

Same linie dla mnie nie są rewelacyjne, zarabiają na wszystkim na czym sie da ale maja taka polityke i nic na to nie poradzimy, ważne że w praktyce za ich bilety nie płacimy tyle co u innych i to najważniejsze

~ AGU56 2013-01-30

Sennie leciało się do Brukseli, ale nie najgorzej, więc śmiało stwierdzam, że jeszcze powtórzę swój lot tanimi liniami Ryanair.

~ Luci 2013-03-13

Dla mnie własnie fajnie sie przespać samolocie, a z tego połaczenia korzystam i bardzo sobie chwalę

~ Justyna 2013-08-21

Kupiłam bilet dla siebie i dziecka poniżej 2 roku życia na wrzesień, jestem zadowolona z ceny, zrobiłam odprawę i czekam na dzień lotu. To będzie nasz pierwszy raz, lecimy do tatusia:) Trochę się boje, ale opinie same pozytywne.

~ Mikolaj 2014-02-10

Polecam tanie linie, latam często korzystam i jestem zadowolony, tanie koszty, loty bez zastrzeżeń. Flota rozwinęła się już na dobre.

~ madzia 2014-03-31

Najtańsze linie i ceny lotów. Jak do tej pory zawsze korzystam z ich usług i jestem zadowolona.

~ Mimi 2014-05-03

Wczoraj lecieliśmy pierwszy raz. Nowy, czysty samolot, miła obsługa, bez opóznien. Polecam!

~ Tymon 2015-01-15

Latam na lotnisko Charleroi - znajduje się jakieś 50km od miasta Bruksela, ale loty są bezpośrednie na tanich liniach Ryanair- NAJTAŃSZE JAK DO TEJ PORY

~ janson 2015-01-30

Najtańsze loty jak do tej pory.Warto kupować tanie linie, ale pamiętajcie że nie m0ożna biletów zwrócić.

~ bagienka 2015-04-14

CZAS NA TANIE LATANIE to dobre hasło odnośnie Ryanaira. faktycznie najniższe ma ceny, sprawdziłam.

~ Lisiczka 2015-05-22

Tanie linie, tanie bilety, tanie hotele, tanie przejazdy, tanie ciuch, tylko kto za to wszystko zapłaci :)

~ MERYL 2015-08-05

WAKACJE SĄ TERAZ DROGIE, WIĘC NAZWA POWINNA BYC ZMIENIONA :d

~ Natan 2016-02-18

Nie przelewa mi się z kasą ale nie nazwałbym biletu Ryanaira za 200 zł do Brukseli drogim, ja tyle zapłaciłem i weim że sa tańsze i droższe ale przecież nikt ci za darmo nie odpali samolotu i nie przeleci z państwa do państwa

~ Urszula 2016-03-25

Przecież niektóre terminy maja ceny od 90pln, a co dopiero 200pln. Wystarczy przestudiować miesiące lotów i wybrać najtańsze. Wesołych Świąt !!!

~ Abba 2016-08-17

Coraz lepsze widoki - Bruksela leci na łeb na szyję !

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo