Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Kwiecień 2018

Powrót

Kwiecień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-04-04 - 2018-10-26
Promocja aktualna: do 2018-04-30

Lot na trasie Wrocław - Bruksela, Wylot lotnisko : Wrocław Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Bruksela Charleroi Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Wrocławia do Brukseli na lotnisko Charleroi (CRL) oferują tanie linie Ryanair. Wyloty w sezonie letnim 2018 na trasie Wrocław - Bruksela odbywają się 3 razy w tygodniu. Z Wrocławia wylecimy w każdy wtorek w godz 09:25-11:20, czwartek w godz 15:40-17:35 oraz sobotę o godz 20:55, przylot do Brukseli o godz 22:50. Lot powrotny na trasie Bruksela - Wrocław także 3 razy w tygodniu we wtorki w godz 07:15-09:00, czwartki w godz 13:30-15:15 i soboty w godz 18:45-20:30. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach, możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Bruksela

Informacje o lotach Wrocław - Bruksela. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-03-20 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Bruksela (BRUK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2018-05-15 10:25 Wrocław (WRO) 2018-05-15 12:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8373

    2018-05-15 10:25 Wrocław (WRO) 2018-05-15 12:20 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-05-22 08:15 Wrocław (WRO) 2018-05-22 11:00 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8372

    2018-05-22 08:15 Wrocław (WRO) 2018-05-22 10:00 Bruksela (CRL)

Cena 377 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2018-05-15 13:55 Wrocław (WRO) 2018-05-15 17:50 Bruksela (BRU)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • SK

    1 . SK 764

    2018-05-15 13:55 Wrocław (WRO) 2018-05-15 15:05 Kopenhaga (CPH)

  • SK

    1 . SK 1593

    2018-05-15 16:20 Kopenhaga (CPH) 2018-05-15 17:50 Bruksela (BRU)

Podróż do Bruksela

2018-05-22 08:15 Wrocław (WRO) 2018-05-22 11:00 Bruksela (BRU)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8372

    2018-05-22 08:15 Wrocław (WRO) 2018-05-22 10:00 Bruksela (CRL)

Cena 537 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2018-05-15 13:00 Wrocław (WRO) 2018-05-15 21:40 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3854

    2018-05-15 13:00 Wrocław (WRO) 2018-05-15 14:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1381

    2018-05-15 19:35 Warszawa (WAW) 2018-05-15 21:40 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-05-22 08:15 Wrocław (WRO) 2018-05-22 11:00 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8372

    2018-05-22 08:15 Wrocław (WRO) 2018-05-22 10:00 Bruksela (CRL)

Cena 416 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2018-05-15 10:25 Wrocław (WRO) 2018-05-15 12:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8373

    2018-05-15 10:25 Wrocław (WRO) 2018-05-15 12:20 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-05-22 09:50 Wrocław (WRO) 2018-05-23 01:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5463

    2018-05-22 09:50 Madryt (MAD) 2018-05-22 12:15 Bruksela (CRL)

  • FR

    1 . FR 8306

    2018-05-22 21:15 Wrocław (WRO) 2018-05-23 00:20 Madryt (MAD)

Cena 538 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2018-05-15 17:35 Wrocław (WRO) 2018-05-16 09:35 Bruksela (BRU)
Całkowity czas podróży : 16h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8305

    2018-05-15 17:35 Wrocław (WRO) 2018-05-15 20:40 Madryt (MAD)

  • SN

    1 . SN 3732

    2018-05-16 07:20 Madryt (MAD) 2018-05-16 09:35 Bruksela (BRU)

Podróż do Bruksela

2018-05-22 08:15 Wrocław (WRO) 2018-05-22 11:00 Bruksela (BRU)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8372

    2018-05-22 08:15 Wrocław (WRO) 2018-05-22 10:00 Bruksela (CRL)

Cena 565 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2018-05-15 17:35 Wrocław (WRO) 2018-05-16 09:35 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 16h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8305

    2018-05-15 17:35 Wrocław (WRO) 2018-05-15 20:40 Madryt (MAD)

  • FR

    1 . FR 5462

    2018-05-16 07:15 Madryt (MAD) 2018-05-16 09:35 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-05-22 08:15 Wrocław (WRO) 2018-05-22 11:00 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8372

    2018-05-22 08:15 Wrocław (WRO) 2018-05-22 10:00 Bruksela (CRL)

Cena 362 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2018-05-15 10:25 Wrocław (WRO) 2018-05-15 12:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8373

    2018-05-15 10:25 Wrocław (WRO) 2018-05-15 12:20 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-05-22 08:00 Wrocław (WRO) 2018-05-23 01:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 16h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2947

    2018-05-22 08:00 Madryt (MAD) 2018-05-22 10:30 Bruksela (BRU)

  • FR

    1 . FR 8306

    2018-05-22 21:15 Wrocław (WRO) 2018-05-23 00:20 Madryt (MAD)

Cena 559 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2018-05-15 17:35 Wrocław (WRO) 2018-05-16 10:45 Bruksela (BRU)
Całkowity czas podróży : 17h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8305

    2018-05-15 17:35 Wrocław (WRO) 2018-05-15 20:40 Madryt (MAD)

  • UX

    1 . UX 1171

    2018-05-16 08:25 Madryt (MAD) 2018-05-16 10:45 Bruksela (BRU)

Podróż do Bruksela

2018-05-22 08:15 Wrocław (WRO) 2018-05-22 11:00 Bruksela (BRU)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8372

    2018-05-22 08:15 Wrocław (WRO) 2018-05-22 10:00 Bruksela (CRL)

Cena 425 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2018-05-15 19:05 Wrocław (WRO) 2018-05-16 13:05 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 18h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1889

    2018-05-15 19:05 Wrocław (WRO) 2018-05-15 21:35 Porto (OPO)

  • FR

    1 . FR 1387

    2018-05-16 09:40 Porto (OPO) 2018-05-16 13:05 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-05-22 08:15 Wrocław (WRO) 2018-05-22 11:00 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8372

    2018-05-22 08:15 Wrocław (WRO) 2018-05-22 10:00 Bruksela (CRL)

Cena 513 zł

Lot 10

Podróż z Wrocław

2018-05-15 13:00 Wrocław (WRO) 2018-05-15 21:40 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3854

    2018-05-15 13:00 Wrocław (WRO) 2018-05-15 14:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1381

    2018-05-15 19:35 Warszawa (WAW) 2018-05-15 21:40 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-05-22 09:50 Wrocław (WRO) 2018-05-23 01:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5463

    2018-05-22 09:50 Madryt (MAD) 2018-05-22 12:15 Bruksela (CRL)

  • FR

    1 . FR 8306

    2018-05-22 21:15 Wrocław (WRO) 2018-05-23 00:20 Madryt (MAD)

Cena 578 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

36 opinie

Dodaj komentarz

  • 04-04-2018

    Lubie ten lot bo łączy moje dwa ulubione miasta na ziemi-uwielbiam

  • 04-12-2017

    Planowanie lotów zimą jak dla nie jest znacznie trudniejsze, przerażają mnie sniegi, mgły i nigdy nie wiem czy uda się dotrzeć na czas, jednak lecieć trzeba i chyba lepiej nie myśleć tylko na żywioł leieć :)

  • 29-09-2017

    W końcu te loty się pojawiły, ktoś mądry pomyślał, szkoda że tak późno, na takiej trasie te loty sa bardzo potrzebne i mam nadzieje że to się nie zmieni

  • 05-11-2014

    Czyli te loty już przepadają??? Pewnie mało osób było zainteresowanych tym kierunkiem. Czasem od regionu zależy częstotliwość latania. U nas może nie było popytu, a w Krakowie wręcz przeciwnie. Ogólnie miło wspominam ten kierunek.

  • 02-10-2014

    Opublikowali rozklad lotow z Wrocka na zime 2014-15. Brukseli nie ma ;-( http://airport.wroclaw.pl/content/uploads/2011/07/rozk%C5%82ad-lot%C3%B3w-WRO-zima-2014-2015-2014-09-29.pdf

  • 01-06-2014

    A ja sobie zrobiłam plany na dwa najbliższe lata, a tu skasowali przeloty z Wrocławia do Brukseli i mi plany pokrzyżowali.........

  • 19-05-2014

    Nie ma lotow z Wrocka do Brukseli bo Ryanair na razie z nich zrezygnowal. Pewnie wola bardziej intratne polaczenia i brak i samolotow. Jakies plotki kraza, ze moze od jesieni 2014 wznowia. ;( Troche to glupie bo latalem wiele razy w roznych okresach i dniach i nigdy nie zdazylo sie by samolot byl w polowie pusty. Oblozenie bylo 80 do 100 procent.

  • 06-02-2014

    Od kwietnia nie ma lotów do Wrocławia, ciągle nie ma w systemie dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak było dobrze

  • 03-12-2013

    Połaczenie ciagle na czasie, tanio, bezposrednio dla mnie same plusy

  • 19-11-2013

    Mimo że lot sa czesto to i tak jest duże zainteresowanie ta trasa sądząc po ilości pasażerów za każdym razem, trudno sie dziwić za taką cenę bezposredni lot to naprawde sie opłaca

  • 14-11-2013

    Podbijam post wyżej, cena to główny atut tego połaczenia, Ryanair ma opinie jaką ma i trudno się dziwić , ale ceny mają nie do pobicia

  • 17-09-2013

    samo połączenie nie zachwyca ale jak się weźmię pod uwagę cenę to rzeczywiście nie ma się co czepiać

  • 05-09-2013

    latam na tym kierunku służbowo i dosyć często, ale jak sie dowiedziałam za jaka cene można kupić bilet to napewno skorzystam prywatnie z tego kierunku i zrobie fajny wypad z dzieciakami i mężem bo warto

  • 19-07-2013

    Latam na kilka dni do Brukseli. Wylot środa, powrót niedziela. Dobre dni, akurat zahaczają na weekend. Linie RYANAIR ZAWSZE NIEZAWODNE.

  • 26-06-2013

    Dopóki nie natrafiłem na burze wszsytko było pięknie, ale wiadomo to niczyja wina, nie wszytko da sie przewidzieć, sama obsługa i organizacja lotu ok.

  • 03-06-2013

    Czasami to połaczenie jest w naprawdę dobrych cenach , aż szkoda nie skorzystać

  • 08-04-2013

    W sakli 10 punktowej daje 9, nie ma sie do czego przyczepić

  • 27-03-2013

    ja tez sobie chwalę po połączenie po co szukać i kombinować to jest spox

  • 13-02-2013

    Do tej pory jeździłam ale odkąd spróbowałam samolotem to jestem bardzo zadowolona i to połaczenie zostanie chyba moim ulubionym

  • 19-12-2012

    BARDZO FAJNIE WYGLĄDA SPRAWA ZAKUPU BILETU, BEZ KOMBINOWANIA I PROBLEMÓW, PIERWSZY RAZ KUPOWAŁAM PRZEZ NETA I MYŚLE ŻE NIE OSTATNI

  • 26-10-2012

    Ostatnio kupilam bilet, obawiałam się odprawy - przebiegła jednak bez zarzutu, szczególnie obawialam się kolejek, ale pracownicy lotniska sprawnie usadzili nas w samolocie, więc nie musialam wykupywać nawet pierwszeństwa wejścia na pokład - zbedne koszty !!!

  • 26-09-2012

    Rewelacja za 158zł kupiłam bilet w dwie strony, taniej niż niejeden ciuch, no że też na buty nie ma takich cen. Pozdrawiam i wszystkim polecam.

  • 21-09-2012

    Połączenie punktualne, obsługa bez zarzytu, bilet kupiłam za 100 jak dla mnie same zalety

  • 12-09-2012

    nawet się nie zastanawiałem tylko kupiłem bilety jak zobaczyłem jakie ceny, teraz tylko musze jakiś nocleg dla 2 os wykombinować i lecimy

  • 06-09-2012

    Za cene jaka ma wizzair ( oczywiscie trzeba wyszukac odpowiednią)na tej trasie warto polecieć przynajmniej żeby sie przekonać że Bruksela to jedno z najlepszych miast w Europie

  • 22-08-2012

    latam na tej tresie często i jetem zadowlona, polecam

  • 20-08-2012

    No faktycznie nie ma dużo miejsca na nogi ale lot bezpoąśredni , i niedługi -można śmiało lecieć

  • 10-08-2012

    WIEDZIAŁAM NA CO SIE PISZE WYBIERAJAC TE LINIE WIEC NIE NARZEKAM BO OGÓLNIE OK - LECE PO TANIOSCI- ALE JEŚLI CHODZI O WARUNKI NA POKŁADZIE TO TROCHE MARNIE- STRASZNIE MALO MIEJSCA, ALE NA PEWNO JESZCZE BEDE LATAĆ

  • 14-07-2012

    Plus za cene i obsługe, komfort na pokładzie tez w miare więc ogólnie polecam, do tej pory latałem regularnymi liniami ale wiedze że nie ma co wybrzydzać.

  • 29-06-2012

    Samolotem jest najlepiej , nawert nie brałam innej opcji.

  • 29-05-2012

    Autokarem wychodzi drożej, nie wspomnnając o stracie czasu, choć rozumie że ie każdy woli latać

  • 10-05-2012

    Nie sądziłam, że Ryanair ma tak niskie ceny. Nie często kupuje loty, raczej autobusy, więc nie wiedziałam że za tak małe sumy mozna dostać bilet i to na lot. Chyba się przestawie na latanie.

  • 27-04-2012

    Widziałam super tanie loty w maju w dwie strony za około 100 zł tylko latać. Kupujcie bilety póki czas he he. Polecam Ryanaira, ma naprawde dobre ceny.

  • 25-04-2012

    myśle ze nie ma co kombiować ok jak kogoś stać i ma taką zachciankę niech leci "EXLUSIV CLASS" na regularnych liniach ale jak dla mnie ryanair nie jest zły, zwłaszcza ze lot nie trwa tak długo więc spokojnie mozna leciec

  • 20-04-2012

    Również polecam loty liniami Ryanair Wrocław - Bruksela. Kupiłem ostatnio bilet w cenie 189 zł w 2 strony lot w Maju.

  • 16-04-2012

    Latamy z żoną często z Wrocławia do Brukseli na lotnisko Charleroi linią Ryanair. Nie ma problemu z komunikacją z centrum miasta. Loty bez opóźnień i przede wszystkim tanio !

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena