Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-03
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Gdańsk - Bruksela, Wylot lotnisko: Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Bruksela Charleroi Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Sobota) od 2017-10-29(Poniedziałek, Piątek).

Bruksela to największe miasto i stolica Belgii. Posiada międzynarodowy port lotniczy Bruksela-Charleroi położony około 46 km na południe od Brukseli i 7 km od miasta Charleroi, przeznaczony głównie do obsługi tanich linii lotniczych.
W sezonie letnim tanie linie Wizzair oferują bezpośrednie loty z gdańskiego lotniska na belgijski port lotniczy Bruksela Charleroi. Połączenia liniami Wizzair z Gdańska realizowane są dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z Gdańska o godzinie 06:00, lądowanie w Brukseli o godz 07:55. Loty z Brukseli do Gdańska także we wtorki i soboty o godzinie 12:45-14:35. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 połączenia są zawieszone. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Bruksela

Informacje o lotach Gdańsk - Bruksela. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-27 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Bruksela (BRUK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 21:30 Brussel (BRU)
Całkowity czas podróży: 9h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1909

    2017-11-24 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 13:30 Dublin (DUB)

  • FR

    1. FR 1456

    2017-11-24 18:45 Dublin (DUB) 2017-11-24 21:30 Brussel (BRU)

Podróż do Brussel

2017-12-01 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 20:50 Brussel (BRU)
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6728

    2017-12-01 12:25 Kraków (KRK) 2017-12-01 14:25 Brussel (CRL)

  • LO

    1. LO 3502

    2017-12-01 18:30 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 19:50 Kraków (KRK)

Cena 561 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 22:05 Brussel (CRL)
Całkowity czas podróży: 10h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1909

    2017-11-24 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 13:30 Dublin (DUB)

  • FR

    1. FR 46

    2017-11-24 19:25 Dublin (DUB) 2017-11-24 22:05 Brussel (CRL)

Podróż do Brussel

2017-12-01 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 20:50 Brussel (CRL)
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6728

    2017-12-01 12:25 Kraków (KRK) 2017-12-01 14:25 Brussel (CRL)

  • LO

    1. LO 3502

    2017-12-01 18:30 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 19:50 Kraków (KRK)

Cena 546 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 18:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 22:10 Brussel (BRU)
Całkowity czas podróży: 3h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3816

    2017-11-24 18:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 19:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 231

    2017-11-24 20:00 Warszawa (WAW) 2017-11-24 22:10 Brussel (BRU)

Podróż do Brussel

2017-12-01 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 09:15 Brussel (BRU)
Całkowity czas podróży: 16h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9565

    2017-12-01 15:35 Sztokholm (NYO) 2017-12-01 17:45 Brussel (CRL)

  • FR

    1. FR 8320

    2017-12-02 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 08:15 Sztokholm (NYO)

Cena 589 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 05:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 09:30 Brussel (BRU)
Całkowity czas podróży: 3h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3828

    2017-11-24 05:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 06:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 235

    2017-11-24 07:15 Warszawa (WAW) 2017-11-24 09:30 Brussel (BRU)

Podróż do Brussel

2017-12-01 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 09:15 Brussel (BRU)
Całkowity czas podróży: 16h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9565

    2017-12-01 15:35 Sztokholm (NYO) 2017-12-01 17:45 Brussel (CRL)

  • FR

    1. FR 8320

    2017-12-02 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 08:15 Sztokholm (NYO)

Cena 589 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 21:30 Brussel (BRU)
Całkowity czas podróży: 9h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1909

    2017-11-24 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 13:30 Dublin (DUB)

  • FR

    1. FR 1456

    2017-11-24 18:45 Dublin (DUB) 2017-11-24 21:30 Brussel (BRU)

Podróż do Brussel

2017-12-01 21:15 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 09:20 Brussel (BRU)
Całkowity czas podróży: 11h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1382

    2017-12-01 21:15 Warszawa (WAW) 2017-12-01 23:10 Brussel (CRL)

  • LO

    1. LO 3831

    2017-12-02 07:25 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 08:20 Warszawa (WAW)

Cena 463 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 06:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 10:40 Brussel (CRL)
Całkowity czas podróży: 4h 40m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1758

    2017-11-24 06:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 07:05 København (CPH)

  • FR

    1. FR 200

    2017-11-24 09:00 København (CPH) 2017-11-24 10:40 Brussel (CRL)

Podróż do Brussel

2017-12-01 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 09:15 Brussel (CRL)
Całkowity czas podróży: 16h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9565

    2017-12-01 15:35 Sztokholm (NYO) 2017-12-01 17:45 Brussel (CRL)

  • FR

    1. FR 8320

    2017-12-02 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 08:15 Sztokholm (NYO)

Cena 510 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 22:05 Brussel (CRL)
Całkowity czas podróży: 10h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1909

    2017-11-24 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 13:30 Dublin (DUB)

  • FR

    1. FR 46

    2017-11-24 19:25 Dublin (DUB) 2017-11-24 22:05 Brussel (CRL)

Podróż do Brussel

2017-12-01 21:15 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 09:20 Brussel (CRL)
Całkowity czas podróży: 11h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1382

    2017-12-01 21:15 Warszawa (WAW) 2017-12-01 23:10 Brussel (CRL)

  • LO

    1. LO 3831

    2017-12-02 07:25 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 08:20 Warszawa (WAW)

Cena 448 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 21:30 Brussel (BRU)
Całkowity czas podróży: 9h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1909

    2017-11-24 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 13:30 Dublin (DUB)

  • FR

    1. FR 1456

    2017-11-24 18:45 Dublin (DUB) 2017-11-24 21:30 Brussel (BRU)

Podróż do Brussel

2017-12-01 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 01:10 Brussel (BRU)
Całkowity czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6728

    2017-12-01 12:25 Kraków (KRK) 2017-12-01 14:25 Brussel (CRL)

  • FR

    1. FR 7151

    2017-12-01 23:00 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 00:10 Kraków (KRK)

Cena 484 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 22:05 Brussel (CRL)
Całkowity czas podróży: 10h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1909

    2017-11-24 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 13:30 Dublin (DUB)

  • FR

    1. FR 46

    2017-11-24 19:25 Dublin (DUB) 2017-11-24 22:05 Brussel (CRL)

Podróż do Brussel

2017-12-01 12:25 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 01:10 Brussel (CRL)
Całkowity czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6728

    2017-12-01 12:25 Kraków (KRK) 2017-12-01 14:25 Brussel (CRL)

  • FR

    1. FR 7151

    2017-12-01 23:00 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 00:10 Kraków (KRK)

Cena 469 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 15:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 20:40 Brussel (CRL)
Całkowity czas podróży: 5h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3838

    2017-11-24 15:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 15:55 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1381

    2017-11-24 18:30 Warszawa (WAW) 2017-11-24 20:40 Brussel (CRL)

Podróż do Brussel

2017-12-01 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 09:15 Brussel (CRL)
Całkowity czas podróży: 16h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9565

    2017-12-01 15:35 Sztokholm (NYO) 2017-12-01 17:45 Brussel (CRL)

  • FR

    1. FR 8320

    2017-12-02 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-12-02 08:15 Sztokholm (NYO)

Cena 571 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

10 opinie

Dodaj komentarz

  • 26-01-2017

    Ludzie latają tam gdzie zawiodło ich życie, lub gdzie chcą pozwiedzać, ewentualnie do pracy.

  • 05-12-2016

    ZALEŻY CO KOGO INTERESUJE, NIE PISZ ZA INNYCH ZA SIEBIE SIĘ WYPOWIEDZIAŁEŚ TO ZOSTAW MOŻLIWOŚĆ INNYM.

  • 10-08-2016

    Nie musi się wysilać nawet, bo kto tam lata ? Bruksela akurat mało jest interesująca.

  • 09-08-2016

    WIZZAIR JEST BEZKONKURENCYJNY DO BRUKSELI.

  • 29-07-2016

    Myślę że to może być celowe działanie takie zastraszanie potencjalnych podróżnych, żeby nie latali, a jeździli np autobusem, czyżby konkurencja nie spała?

  • 27-07-2016

    Jak do tej pory nic się nie działo w Belgii. Przestańcie siać panikę.

  • 24-11-2015

    Do Brukseli strach jest lecieć, to jedno z miast którym interesują się zamachowcy, może dlatego chca zachęcic ludzi do kupowania i zmniejszaja ceny do minimum, choc 39 zł to nawet na waciki nie starczyłoby nikomu, to jak im sie to opłaaca. Dziwne.

  • 18-11-2015

    30 listopada widziałem nawet od 39pln więc jeszcze mniej. Ładna zachęta dla podróżnych, kupujcie tanie loty bo tanio.

  • 22-10-2015

    Wiele osób boi się kupować bilety online. Wynika to chyba ze strachu przed "nowym". To bardzo łatwe, spróbować warto, strona sama kieruje krok po kroku, wystarczy czytać komendy. Powodzenia. Apropo bardzo tanie loty do Brukseli od 59zł.

  • 07-04-2015

    Mam zamiar lecieć tym połączeniem, ale nigdy nie miałam okazji i nie wiem jak się do tego zabrać, czy lepiej tutaj kupić bilet czy w biurze podrózy, żeby mieć większą pewność, że czegoś nie dopatrzyłam.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena