Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Październik 2018

Powrót

Październik 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-10-04 - 2019-03-26
Promocja aktualna: do 2018-10-31

Lot na trasie Warszawa - Bruksela, Wylot lotnisko : Warszawa Modlin - Warszawa , Przylot lotnisko Charleroi Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie tanie loty z Warszawy Modlin (WMI) do Brukseli Charleroi (CRL). W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 tani przewoźnik Ryanair oferuje promocyjne loty aż siedem razy w tygodniu, w poniedziałki wylot z Warszawy o godz 20:35, lądowanie w Brukseli o godz 22:45, we wtorki o godz 15:40-17:50, w środy o godz 18:25-20:35, w czwartki 20:45-22:55, w piątki loty dwa razy dziennie o 09:10-11:20 oraz 20:25-22:35, soboty również dwa razy dziennie o 09:25-11:35 i 20:25-22:35, natomiast w niedziele raz dziennie o godz 19:55-22:05. Loty powrotne także 7 razy w tygodniu od poniedziałku do niedzieli. Zapraszamy do rezerwacji online oraz telefonicznej 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 22.10.2018
  • 21.10.2018

Pozostałe tanie loty do Bruksela

Tanie Loty z Warszawy do Belgii

Informacje o lotach Warszawa - Bruksela. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-10-21 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Bruksela (BRUK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-11-15 20:45 Warszawa (WMI) 2018-11-15 22:55 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1056

    2018-11-15 20:45 Warszawa (WMI) 2018-11-15 22:55 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-11-22 11:30 Warszawa (WMI) 2018-11-22 23:00 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8372

    2018-11-22 11:30 Wrocław (WRO) 2018-11-22 13:15 Bruksela (CRL)

  • LO

    1 . LO 3860

    2018-11-22 21:05 Warszawa (WAW) 2018-11-22 22:00 Wrocław (WRO)

Cena 312 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-11-15 18:35 Warszawa (WAW) 2018-11-15 20:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1381

    2018-11-15 18:35 Warszawa (WAW) 2018-11-15 20:45 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-11-22 11:30 Warszawa (WAW) 2018-11-22 23:00 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8372

    2018-11-22 11:30 Wrocław (WRO) 2018-11-22 13:15 Bruksela (CRL)

  • LO

    1 . LO 3860

    2018-11-22 21:05 Warszawa (WAW) 2018-11-22 22:00 Wrocław (WRO)

Cena 324 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-11-15 20:45 Warszawa (WMI) 2018-11-15 22:55 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1056

    2018-11-15 20:45 Warszawa (WMI) 2018-11-15 22:55 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-11-22 21:20 Warszawa (WMI) 2018-11-23 00:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1382

    2018-11-22 21:20 Warszawa (WAW) 2018-11-22 23:15 Bruksela (CRL)

Cena 134 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-11-15 18:35 Warszawa (WAW) 2018-11-15 20:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1381

    2018-11-15 18:35 Warszawa (WAW) 2018-11-15 20:45 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-11-22 21:20 Warszawa (WAW) 2018-11-23 00:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1382

    2018-11-22 21:20 Warszawa (WAW) 2018-11-22 23:15 Bruksela (CRL)

Cena 146 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-11-15 06:30 Warszawa (WMI) 2018-11-15 19:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 12h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2876

    2018-11-15 06:30 Warszawa (WMI) 2018-11-15 09:40 Palma de Mallorca (PMI)

  • FR

    1 . FR 9338

    2018-11-15 17:00 Palma de Mallorca (PMI) 2018-11-15 19:25 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-11-22 21:20 Warszawa (WMI) 2018-11-23 00:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1382

    2018-11-22 21:20 Warszawa (WAW) 2018-11-22 23:15 Bruksela (CRL)

Cena 295 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-11-15 20:45 Warszawa (WMI) 2018-11-15 22:55 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1056

    2018-11-15 20:45 Warszawa (WMI) 2018-11-15 22:55 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-11-22 18:20 Warszawa (WMI) 2018-11-22 21:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1055

    2018-11-22 18:20 Warszawa (WMI) 2018-11-22 20:20 Bruksela (CRL)

Cena 86 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-11-15 18:35 Warszawa (WAW) 2018-11-15 20:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1381

    2018-11-15 18:35 Warszawa (WAW) 2018-11-15 20:45 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-11-22 18:20 Warszawa (WAW) 2018-11-22 21:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1055

    2018-11-22 18:20 Warszawa (WMI) 2018-11-22 20:20 Bruksela (CRL)

Cena 98 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-11-15 06:30 Warszawa (WMI) 2018-11-15 19:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 12h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2876

    2018-11-15 06:30 Warszawa (WMI) 2018-11-15 09:40 Palma de Mallorca (PMI)

  • FR

    1 . FR 9338

    2018-11-15 17:00 Palma de Mallorca (PMI) 2018-11-15 19:25 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-11-22 18:20 Warszawa (WMI) 2018-11-22 21:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1055

    2018-11-22 18:20 Warszawa (WMI) 2018-11-22 20:20 Bruksela (CRL)

Cena 247 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-11-15 20:45 Warszawa (WMI) 2018-11-15 22:55 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1056

    2018-11-15 20:45 Warszawa (WMI) 2018-11-15 22:55 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-11-22 06:50 Warszawa (WMI) 2018-11-22 13:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 5h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 3239

    2018-11-22 06:50 Manchester (MAN) 2018-11-22 07:15 Bruksela (CRL)

  • FR

    1 . FR 2666

    2018-11-22 09:15 Warszawa (WMI) 2018-11-22 12:45 Manchester (MAN)

Cena 192 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-11-15 18:35 Warszawa (WAW) 2018-11-15 20:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1381

    2018-11-15 18:35 Warszawa (WAW) 2018-11-15 20:45 Bruksela (CRL)

Podróż do Bruksela

2018-11-22 06:50 Warszawa (WAW) 2018-11-22 13:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży : 5h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 3239

    2018-11-22 06:50 Manchester (MAN) 2018-11-22 07:15 Bruksela (CRL)

  • FR

    1 . FR 2666

    2018-11-22 09:15 Warszawa (WMI) 2018-11-22 12:45 Manchester (MAN)

Cena 203 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

33 opinie

Dodaj komentarz

  • 05-09-2018

    Ceny zbliżone jak na Wizzair, ogólnie wychodzi tanio w porównaniu do innych kierunków, ten kierunek wybieram najchętniej ze względu na godziny lotów dla mnie najlepsze

  • 04-09-2018

    na główne lotnisko to LOTem tylko żeby cię ceni nie zdziwiły

  • 31-08-2018

    A kto lata na główne lotnisko w Brukseli, dla mnie Charleroi nie wchodzi w grę, za daleko, muszę dużo więcej poświęcić czasu na dojazd. Wolałabym z lotniska bliżej centrum.

  • 23-08-2018

    Moim zdaniem to zostaje w takiej sytuacji odprawa na lotnisku, ale czy realnie na niego zdążysz? No i pewnie skasują Cię za wydrukowanie biletu i to nie mało.

  • 25-07-2018

    Nie zdążyłem odprawić się internetowo na lot tanimi liniami, co teraz mam zrobić jak online już zamknięto możliwość wpisania danych?

  • 27-03-2018

    Bardzo duży wybór jeśli chodzi o Brukselę, natomiast ważna kwestia - kto leci pierwszy raz tanimi liniami niech pamięta, że ląduje na lotnisku Charleroi, które nie jest głównym w Brukseli i oddalony jest od miasta około 50km.

  • 15-12-2017

    Skoro tak wiele lotów do Brukseli widocznie dużo osób lata regularnie. W innym wypadku linia nie wypuściłaby tyle terminów.

  • 06-09-2017

    Może i na obrzeżach ląduje Bruksela, ale za to loty odbywają się dwa razy dziennie, a to już bardzo duże ulepszenie dla podróżujących, maja dwie opcje do wyboru.

  • 13-07-2017

    Tanie loty mają to do siebie że latają na te mniejsze lotniska na obrzeżach miast, dlatego właśnie bilety kosztują dużo mniej

  • 19-05-2017

    Wszystko byłoby fajnie gdyby loty odbywały się na główne lotnisko w Brukseli, a tanie loty są na Charleroi.

  • 05-05-2017

    Nie mam możliwości częstego podróżowania, aż żal tyle tanich połączeń. Loty do Brukseli już od 40 złotych. Aż szkoda nie kupić.

  • 23-04-2017

    Kupno biletu na tanich liniach to istna loteria. Nigdy nie wiadomo na jakie ceny trafisz.

  • 20-03-2017

    Przecież nie zawsze jest taka różnica, ceny są różne na różne daty, a lotniska wylotu akurat są inne Wizzairem lecisz z Chopena, Ryanairem z Modlina wiec jak wolisz

  • 06-02-2017

    Pomiędzy Ryanairem a Wizz Airem jest tylko 20 złotych różnicy w najtańszych lotach, który zatem lot jest lepszy? Na jakie linie się zdecydować? Lotniska chyba te same więc czym mam się kierować w wyborze.

  • 21-11-2016

    Wszędzie znajdzie się coś ciekawego. W Brukseli na pewno coś znajdziecie dla siebie.

  • 10-11-2016

    A co ciekawego dzieje się w Brukseli?

  • 01-09-2016

    TAKIE WIADOMOŚCI TO JA ROZUMIEM. COŚ DLA MNIE - UWIELBIAM WSZYSTKO CO MOŻNA KUPIĆ W PROMOCJI. OD DZISIAJ JESTEM FANKĄ LOTÓW DO BRUKSELI.

  • 10-02-2016

    Loty praktycznie startują codziennie. najwyraźniej Bruksela to popularny kierunek.

  • 18-01-2016

    Bruksela ma bardzo dobre ceny, juz od jakiegoś czasu, mam nadzieję że to nie w związku z obawami o zamachy malo osób tam lata, czy o co chodzi?

  • 13-01-2016

    BARDZO NISKIE CENY MAM SZOK !!!

  • 28-04-2015

    znalazłam najtańszą ofertę do brukseli właśnie z Modlina, jestem z Rzeszowa i przerażał mnie dojazd na to lotnisko, ale ku memu zdziwieniu właśnie z Rzeszowa bezpośredni dojazd maja busy Eurores. To taka ciekawostka dla zainteresowanych z podkarpacia.

  • 22-01-2015

    W lutym wielka promocja, 42zł w jedną stronę, to można kupować bez stresu że jak coś się zmieni przepadnie mi kasa, jak już mi się niestety zdarzyło, wcześniejsze kupowanie nie popłaca.em wc

  • 10-04-2014

    Ryanair znowu zmienia warunki odprawy, teraz żeby się odprawić bezkosztowo można to zrobić dopiero 7 dni przed lotem, jeśli chcemy to zrobić wcześniej płaci się za miejsca w samolocie, zaczyna mnie to powoli wkurzać.

  • 09-01-2014

    Dobrze się lata Ryanairem do Charleroi. Często przemieszczam sie z synkiem który ma 19 miesięcy. Nie ma większych problemów. Latam z nim na kolanach ale to normalne w tanich liniach.

  • 26-07-2013

    Ceny faktycznie sa w porządku, sam lot wiadomo że bez luksusów ale nie jest żle

  • 21-03-2013

    Jęśli tylko linie utrzymaja takie ceny jak dotychczas to obłożenie tego lotu będzie non stop, warto skorzystać- polecam

  • 17-01-2013

    bardzo popularny kierunek w super cenach

  • 04-01-2013

    Super że chwilowo Ryanair wraca na Okęcie, dla mnie remont Modlina może trwać ciągle.

  • 13-11-2012

    Kto często lata na tej trasie na pewno doceni to połaczenie.

  • 31-10-2012

    Myślałem że z tym nowym lotniskiem będzie dużo gorzej ale bardzo fajnie i sprawnie wszystko działa

  • 19-10-2012

    Jedne z połaczeń z których mam zamiar korzystać regularnie, mam nadziej że takie ceny utrzymają się długo

  • 29-08-2012

    Podróż spędziłam w miłym towarzystwie więc nie zwracałam uwagi na niewygode

  • 14-07-2012

    DO TEJ PORY BYŁAM NEGATYWNIE NASTAWIONA DO TANICH LINII ALE WIDZE ŻE ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNIE, LECIAŁAM RYANAIREM PIERWSZY ALE NAPEWNO NIE OSTATNI RAZ.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena