Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-03-30
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Kraków - Gdańsk, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Gdansk Rebiechowo Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty krajowe z Krakowa do Gdańska tanimi liniami Ryanair. Rejsy udostępnia tani przewoźnik Ryanair. Tanie loty z Krakowa w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wylot z Balic o godz 20:35, lądowanie w Gdańsku o godz 21:50. Loty relacji odwrotnej Gdańsk-Kraków dwa razy w tygodniu (poniedziałki, piątki), wylot o godz 22:15, planowane lądowanie w Krakowie o 23:25. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Gdańsk

Tanie Loty z Krakowa do Polski

Informacje o lotach Kraków - Gdańsk. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-07 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Gdańsk (GDN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-11-12 20:55 Kraków (KRK) 2017-11-12 22:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7151

    2017-11-12 20:55 Kraków (KRK) 2017-11-12 22:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-11-19 22:30 Kraków (KRK) 2017-11-20 00:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7150

    2017-11-19 22:30 Kraków (KRK) 2017-11-19 23:40 Gdańsk (GDN)

Cena 239 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-11-12 18:30 Kraków (KRK) 2017-11-12 19:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3502

    2017-11-12 18:30 Kraków (KRK) 2017-11-12 19:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-11-19 22:30 Kraków (KRK) 2017-11-20 00:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7150

    2017-11-19 22:30 Kraków (KRK) 2017-11-19 23:40 Gdańsk (GDN)

Cena 295 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-11-12 20:55 Kraków (KRK) 2017-11-12 22:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7151

    2017-11-12 20:55 Kraków (KRK) 2017-11-12 22:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-11-19 20:20 Kraków (KRK) 2017-11-19 22:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3501

    2017-11-19 20:20 Kraków (KRK) 2017-11-19 21:40 Gdańsk (GDN)

Cena 312 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-11-12 18:30 Kraków (KRK) 2017-11-12 19:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3502

    2017-11-12 18:30 Kraków (KRK) 2017-11-12 19:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-11-19 20:20 Kraków (KRK) 2017-11-19 22:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3501

    2017-11-19 20:20 Kraków (KRK) 2017-11-19 21:40 Gdańsk (GDN)

Cena 341 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-11-12 05:50 Kraków (KRK) 2017-11-12 08:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3910

    2017-11-12 05:50 Kraków (KRK) 2017-11-12 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 3831

    2017-11-12 07:25 Warszawa (WAW) 2017-11-12 08:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-11-19 22:30 Kraków (KRK) 2017-11-20 00:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7150

    2017-11-19 22:30 Kraków (KRK) 2017-11-19 23:40 Gdańsk (GDN)

Cena 414 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-11-12 20:55 Kraków (KRK) 2017-11-12 22:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7151

    2017-11-12 20:55 Kraków (KRK) 2017-11-12 22:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-11-19 05:35 Kraków (KRK) 2017-11-19 09:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 2h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3828

    2017-11-19 05:35 Warszawa (WAW) 2017-11-19 06:35 Gdańsk (GDN)

  • LO

    1. LO 3903

    2017-11-19 07:30 Kraków (KRK) 2017-11-19 08:25 Warszawa (WAW)

Cena 364 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2017-11-12 20:55 Kraków (KRK) 2017-11-12 22:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7151

    2017-11-12 20:55 Kraków (KRK) 2017-11-12 22:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-11-19 08:50 Kraków (KRK) 2017-11-19 12:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 2h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2017-11-19 08:50 Warszawa (WAW) 2017-11-19 09:45 Gdańsk (GDN)

  • LO

    1. LO 3907

    2017-11-19 10:45 Kraków (KRK) 2017-11-19 11:40 Warszawa (WAW)

Cena 429 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2017-11-12 18:30 Kraków (KRK) 2017-11-12 19:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3502

    2017-11-12 18:30 Kraków (KRK) 2017-11-12 19:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-11-19 05:35 Kraków (KRK) 2017-11-19 09:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 2h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3828

    2017-11-19 05:35 Warszawa (WAW) 2017-11-19 06:35 Gdańsk (GDN)

  • LO

    1. LO 3903

    2017-11-19 07:30 Kraków (KRK) 2017-11-19 08:25 Warszawa (WAW)

Cena 385 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2017-11-12 20:55 Kraków (KRK) 2017-11-12 22:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7151

    2017-11-12 20:55 Kraków (KRK) 2017-11-12 22:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-11-19 21:05 Kraków (KRK) 2017-11-20 09:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 11h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3826

    2017-11-19 21:05 Warszawa (WAW) 2017-11-19 22:00 Gdańsk (GDN)

  • LO

    1. LO 3903

    2017-11-20 07:30 Kraków (KRK) 2017-11-20 08:25 Warszawa (WAW)

Cena 425 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2017-11-12 18:30 Kraków (KRK) 2017-11-12 19:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3502

    2017-11-12 18:30 Kraków (KRK) 2017-11-12 19:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-11-19 08:50 Kraków (KRK) 2017-11-20 00:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2017-11-19 08:50 Warszawa (WAW) 2017-11-19 09:45 Gdańsk (GDN)

  • LO

    1. LO 3911

    2017-11-19 22:45 Kraków (KRK) 2017-11-19 23:40 Warszawa (WAW)

Cena 437 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

20 opinie

Dodaj komentarz

  • 14-08-2017

    Fajnie że są takie trasy krajowe, zwłaszcza jak się uda tanio kupić bilet można się przelecieć nawet na jeden dzień, krótki wypad za niewiele

  • 18-07-2017

    Dużo osób korzysta z niego latając nad morze na wakacjach, choć poza sezonem taniej (wrzesień).

  • 13-07-2017

    Bardzo fajne połączenie i co najważniejsze bardzo potrzebne zwłaszcza w okresie wakacyjnym

  • 26-01-2017

    TO MI SIĘ PODOBA, NAJTAŃSZE KRAJÓWKI DO GDAŃSKA.

  • 12-01-2017

    Tanie linie się na początki tanio pokazały, ale widać że już doganiają LOT szybkim tempem, a miało być tak pięknie (tanio).

  • 10-11-2016

    Jak na krajówki to wcale nie jest tanio. Trasa z Krakowa do Gdańska trwa niecałą godzinę, a jak patrze na loty w listopadzie to ceny drożej wychodzą od transportu samochodem. Tak być nie powinno jeśli ma mieć branie lot tani, to musi byc faktycznie tani.

  • 03-10-2016

    BARDZO DOBRE POŁĄCZENIE, JEST KONKURENCJA I JEST DUŻO TANIEJ

  • 05-08-2016

    Nie tylko na krajówkach tak jest. taką politykę sprzedaży maja linie niskokosztowe.

  • 26-07-2016

    Pamiętajcie jedynie że tanie linie na krajówkach maja w cenie tylko bagaż podręczny, dokupienia większego np 15 kilogramowego to dodatkowy koszt około 160 zł w dwie strony.

  • 31-05-2016

    NAJTAŃSZE BEZPOŚREDNIE LOTY Z KRAKOWA DO GDAŃSKA

  • 18-04-2016

    Świetne loty, bez przesiadek w niskich cenach z Krakowa do Gdańska.

  • 27-10-2015

    Przecież na duże zainteresowanie podróżnych nie wstrzymali lotów na okres jesienny, cały czas można latać do Gdańska bezpośrednim lotem, patrzcie co wyżej, nie czytacie informacji ze stron??

  • 03-08-2015

    Zostało Wam juz mało czasu na decyzje aby polecieć do gdańska. Loty tylko do końca sierpnia, więc jak ktos nie ma pomysłu na wakacje proponuję polskie MORZE. Może warto się wybrać, lot wygodny, szybki i w dodatku tani.

  • 22-07-2015

    Dlaczego tylko do końca sierpnia, my chcieliśmy zrobić sobie wycieczke poza sezonem we wrześniu, jak juz plaże sie przeludnią, mieliśmy nadzieję kupić jeszcze tańsze bilety, a tu brak lotów.

  • 06-07-2015

    Są juz wakacyjne loty, ktoś miał okazję skorzystać???? Fajna sprawa zważywszy ogromne korki jakie pokazują przed Trójmiastem.Zresztą pewnie dojazd z lotniska do miasta też zakorkowany????

  • 28-01-2015

    Czyli linia wznawia je na wakacjach, to nawet dobrze, będzie można zrobić sobie wypad nad morze, jak oczywiśce znajdzie się pogoda, bo nad naszym morzem strasznie o nią ciężko.

  • 10-09-2014

    TAK, JUŻ ICH NIE MA, MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE PONOWNIE WYSTARTUJĄ PO ZIMIE, CIEKAWE CZY DUŻO OSÓB LATAŁO NA TEJ TRASIE.

  • 23-07-2014

    Z tego co słyszałam, to te loty wprowadzone są dla próby tylko na okres wakacyjny, więc nie cieszmy się zbyt, bo może się okazać że po wakacjach znowu nie będzie żadnego połączenia.

  • 18-06-2014

    Loty już można kupić i faktycznie regularne linie niech się schowają. Ryanair jak zwykle bije je cenami na głowę. Wychodzi na to że można zmniejszyć ceny lotów jak się ma dobrą ekonomię.

  • 13-03-2014

    W systemie od 1 lipca tanie linie wprowadzają krajówki, a LOT nie może obniżyć cen? Szykuje się Wam konkurencja i to niezła. Większość potrzebujących będzie latać Ryanairem.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena