Wylot

Sierpień 2019

Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Sierpień 2019

Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-08-18 - 2019-11-01
Promocja aktualna: do 2019-08-31

Lot na trasie Kraków - Szczecin, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Goleniów Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie połączenie z Krakowa do Szczecina liniami Ryanair. Loty w sezonie letnim 2019 odbywają się trzy razy w tygodniu. Wyloty z Krakowa do Szczecina w każdy wtorek w godz 20:40-21:55, czwartek w godz 07:20-08:35 oraz sobotę planowany wylot o godz 12:25 przylot do Szczecina o godz 13:40. Loty ze Szczecina do Krakowa we wtorki w godz 22:20-23:35, w czwartki w godz 09:00-10:15 oraz w soboty w godz 14:05-15:20. Rezerwacja tanich lotów krajowych dostępna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Szczecin

Średni czas lotu Kraków - Szczecin:
1h 15m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Szczecin:
Kraków (KRK) -> Londyn (STN) -> Szczecin (SZZ)
Nasi Klienci wybrali również loty do Szczecina z Warszawy (169.00zł drożej o 70%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Szczecina

Tanie Loty z Krakowa do Polski

Informacje o lotach Kraków - Szczecin. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-08-19 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Szczecin (SZZ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2019-10-10 08:20 Kraków (KRK) 2019-10-10 09:35 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-10-10 08:20 Kraków (KRK) 2019-10-10 09:35 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2019-10-12 15:05 Kraków (KRK) 2019-10-12 17:20 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-10-12 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-10-12 16:20 Kraków (KRK)

Cena 94 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-10-08 21:40 Kraków (KRK) 2019-10-08 22:55 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-10-08 21:40 Kraków (KRK) 2019-10-08 22:55 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2019-10-15 23:20 Kraków (KRK) 2019-10-16 01:35 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-10-15 23:20 Szczecin (SZZ) 2019-10-16 00:35 Kraków (KRK)

Cena 94 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2019-10-10 08:20 Kraków (KRK) 2019-10-10 09:35 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-10-10 08:20 Kraków (KRK) 2019-10-10 09:35 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2019-10-12 15:05 Kraków (KRK) 2019-10-12 17:20 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-10-12 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-10-12 16:20 Kraków (KRK)

Cena 94 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2019-10-10 08:20 Kraków (KRK) 2019-10-10 09:35 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-10-10 08:20 Kraków (KRK) 2019-10-10 09:35 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2019-10-15 23:20 Kraków (KRK) 2019-10-16 01:35 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-10-15 23:20 Szczecin (SZZ) 2019-10-16 00:35 Kraków (KRK)

Cena 94 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-10-08 21:40 Kraków (KRK) 2019-10-08 22:55 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-10-08 21:40 Kraków (KRK) 2019-10-08 22:55 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2019-10-15 23:20 Kraków (KRK) 2019-10-16 01:35 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-10-15 23:20 Szczecin (SZZ) 2019-10-16 00:35 Kraków (KRK)

Cena 94 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2019-10-08 21:40 Kraków (KRK) 2019-10-08 22:55 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-10-08 21:40 Kraków (KRK) 2019-10-08 22:55 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2019-10-17 10:00 Kraków (KRK) 2019-10-17 12:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-10-17 10:00 Szczecin (SZZ) 2019-10-17 11:15 Kraków (KRK)

Cena 94 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2019-10-08 21:40 Kraków (KRK) 2019-10-08 22:55 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-10-08 21:40 Kraków (KRK) 2019-10-08 22:55 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2019-10-12 15:05 Kraków (KRK) 2019-10-12 17:20 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-10-12 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-10-12 16:20 Kraków (KRK)

Cena 94 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-10-10 08:20 Kraków (KRK) 2019-10-10 09:35 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-10-10 08:20 Kraków (KRK) 2019-10-10 09:35 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2019-10-17 10:00 Kraków (KRK) 2019-10-17 12:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-10-17 10:00 Szczecin (SZZ) 2019-10-17 11:15 Kraków (KRK)

Cena 94 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2019-10-05 13:25 Kraków (KRK) 2019-10-05 14:40 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-10-05 13:25 Kraków (KRK) 2019-10-05 14:40 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2019-10-15 23:20 Kraków (KRK) 2019-10-16 01:35 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-10-15 23:20 Szczecin (SZZ) 2019-10-16 00:35 Kraków (KRK)

Cena 94 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2019-10-05 13:25 Kraków (KRK) 2019-10-05 14:40 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-10-05 13:25 Kraków (KRK) 2019-10-05 14:40 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2019-10-17 10:00 Kraków (KRK) 2019-10-17 12:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-10-17 10:00 Szczecin (SZZ) 2019-10-17 11:15 Kraków (KRK)

Cena 94 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-10-05 13:25 Kraków (KRK) 2019-10-05 14:40 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-10-05 13:25 Kraków (KRK) 2019-10-05 14:40 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2019-10-12 15:05 Kraków (KRK) 2019-10-12 17:20 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-10-12 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-10-12 16:20 Kraków (KRK)

Cena 94 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2019-10-09 08:00 Kraków (KRK) 2019-10-09 22:55 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 14h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2433

    2019-10-09 08:00 Kraków (KRK) 2019-10-09 09:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR2466

    2019-10-09 20:00 Londyn (STN) 2019-10-09 22:55 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2019-10-12 15:05 Kraków (KRK) 2019-10-12 17:20 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-10-12 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-10-12 16:20 Kraków (KRK)

Cena 168 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena