Wylot

Lipiec 2021

521 zł Lipiec
219 zł Sierpień
119 zł Wrzesień
243 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25 1715zł
26 521zł
27 714zł
28 655zł
29 655zł
30 521zł
31 836zł

Powrót

Lipiec 2021

339 zł Lipiec
180 zł Sierpień
180 zł Wrzesień
318 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25 835zł
26 339zł
27 713zł
28 654zł
29 654zł
30 499zł
31 1008zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-16 - 2021-10-19
Promocja aktualna: do 2021-07-27

Lot na trasie Rzeszów - Szczecin, Wylot lotnisko : Jasionka - Rzeszów , Przylot lotnisko Goleniów Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W pobliżu wsi Glewice, około 46km na północny wschód od centrum Szczecina położone jest międzynarodowe lotnisko Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarność” (SZZ). Port wybudowano w 1956 roku na potrzeby wojskowe, modernizowany w 2006 roku, rozbudowany i oddany do użytku dla ruchu cywilnego. Znajduje się na 9 miejscu najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce.

Bezpośrednie loty z Rzeszowa do Szczecina oferują polskie linie PLL LOT. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki. Wyloty z Rzeszowa startują o godz 19:25, lądowanie w Szczecinie o godz 20:55. Lot trwa 01h30min. Powrotne połączenia ze Szczecina do Rzeszowa również 2 razy w tygodniu (poniedziałki, czwartki) o godz 19:25-20:55. W sezonie jesienno-zimowym 2020/2021 połączenia możliwe są z 1 przesiadką w Warszawie. Zarezerwuj krajowy lot z podkarpackiego lotniska Jasionka do Szczecina. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Rzeszów - Szczecin

Średni czas lotu Rzeszów - Szczecin:
1h 30m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Rzeszów do Szczecin były oglądane 521 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Rzeszów - Szczecin rezerwowano:
średnio 87 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
46.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
440.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
462.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
482.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rzeszów - Szczecin:
Rzeszów (RZE) -> Londyn (STN) -> Szczecin (SZZ)
Rzeszów (RZE) -> Londyn (LTN) -> Szczecin (SZZ)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Szczecin - Rzeszów:
Szczecin (SZZ) -> Warszawa (WAW) -> Rzeszów (RZE)
Wysoki sezon przypada na Grudzień (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Październik (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Szczecina z Warszawy (149.00zł drożej o 223%), Krakowa (46.00zł)

Pozostałe tanie loty do Szczecina

Tanie Loty z Rzeszowa do Polski

Informacje o lotach Rzeszów - Szczecin. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-23 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Szczecin (SZZ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2021-09-03 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-03 20:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3518

    2021-09-03 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-03 20:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2021-09-10 19:55 Rzeszów (RZE) 2021-09-10 22:25 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3517

    2021-09-10 19:55 Szczecin (SZZ) 2021-09-10 21:25 Rzeszów (RZE)

Cena 298 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Rzeszów

2021-09-06 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-06 20:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3518

    2021-09-06 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-06 20:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2021-09-10 19:55 Rzeszów (RZE) 2021-09-10 22:25 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3517

    2021-09-10 19:55 Szczecin (SZZ) 2021-09-10 21:25 Rzeszów (RZE)

Cena 298 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2021-09-03 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-03 20:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3518

    2021-09-03 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-03 20:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2021-09-10 19:55 Rzeszów (RZE) 2021-09-10 22:25 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3517

    2021-09-10 19:55 Szczecin (SZZ) 2021-09-10 21:25 Rzeszów (RZE)

Cena 298 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Rzeszów

2021-09-06 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-06 20:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3518

    2021-09-06 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-06 20:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2021-09-10 19:55 Rzeszów (RZE) 2021-09-10 22:25 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3517

    2021-09-10 19:55 Szczecin (SZZ) 2021-09-10 21:25 Rzeszów (RZE)

Cena 298 zł

Podróż 0 dni

Podróż z Rzeszów

2021-09-09 16:20 Rzeszów (RZE) 2021-09-09 23:25 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2137

    2021-09-09 16:20 Rzeszów (RZE) 2021-09-09 17:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR2466

    2021-09-09 20:40 Londyn (STN) 2021-09-09 23:25 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2021-09-10 19:55 Rzeszów (RZE) 2021-09-10 22:25 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3517

    2021-09-10 19:55 Szczecin (SZZ) 2021-09-10 21:25 Rzeszów (RZE)

Cena 336 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Rzeszów

2021-09-07 13:55 Rzeszów (RZE) 2021-09-07 22:50 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 8h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3473

    2021-09-07 13:55 Rzeszów (RZE) 2021-09-07 15:30 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2466

    2021-09-07 20:05 Londyn (STN) 2021-09-07 22:50 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2021-09-10 19:55 Rzeszów (RZE) 2021-09-10 22:25 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3517

    2021-09-10 19:55 Szczecin (SZZ) 2021-09-10 21:25 Rzeszów (RZE)

Cena 367 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Rzeszów

2021-09-06 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-06 20:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3518

    2021-09-06 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-06 20:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2021-09-16 22:00 Rzeszów (RZE) 2021-09-17 01:45 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3936

    2021-09-16 22:00 Szczecin (SZZ) 2021-09-16 23:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3803

    2021-09-16 23:50 Warszawa (WAW) 2021-09-17 00:45 Rzeszów (RZE)

Cena 413 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Rzeszów

2021-09-03 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-03 20:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3518

    2021-09-03 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-03 20:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2021-09-16 22:00 Rzeszów (RZE) 2021-09-17 01:45 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3936

    2021-09-16 22:00 Szczecin (SZZ) 2021-09-16 23:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3803

    2021-09-16 23:50 Warszawa (WAW) 2021-09-17 00:45 Rzeszów (RZE)

Cena 413 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Rzeszów

2021-09-10 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-10 20:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3518

    2021-09-10 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-10 20:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2021-09-16 22:00 Rzeszów (RZE) 2021-09-17 01:45 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3936

    2021-09-16 22:00 Szczecin (SZZ) 2021-09-16 23:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3803

    2021-09-16 23:50 Warszawa (WAW) 2021-09-17 00:45 Rzeszów (RZE)

Cena 413 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2021-09-03 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-03 20:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3518

    2021-09-03 18:40 Rzeszów (RZE) 2021-09-03 20:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do Szczecin

2021-09-10 21:00 Rzeszów (RZE) 2021-09-11 13:45 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży : 15h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3936

    2021-09-10 21:00 Szczecin (SZZ) 2021-09-10 22:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3801

    2021-09-11 11:50 Warszawa (WAW) 2021-09-11 12:45 Rzeszów (RZE)

Cena 413 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

10 opinie

Dodaj komentarz

  • 06-07-2021

    Polskie morze znam z okolic Trójmiasta, chętnie poznam okolice Szczecina- jak jest takie połączenie to warto skorzystać

  • 02-07-2021

    kocham polskie morze, ale opcja długiej podróży zawsze mnie zniechęcała, teraz jak są takie połączenia to myślę, że człowiek się chętniej skusi

  • 16-06-2021

    Dobrze że bezpośrednie loty z Jasionki już ruszyły pełną parą, do Szczecina w pn i piątki a do Gdańska we wtorki i soboty, wreszcie zabiorę dzieci na pierwszy lot w ich życiu.

  • 30-12-2020

    Jak do tej pory cisza, można lecieć z przesiadką w Warszawie, najkrótszy czas na zmianę samolotów to 50 min więc całkiem dobrze to rozwiązali. Nie trzeba długo czekać.

  • 22-11-2020

    Kiedy polskie linie LOT na nowo uruchomią bezpośrednie loty z Jasionki do Szczecina?

  • 07-08-2020

    Przed pobytem nad naszym morzem skutecznie odstraszała mnie kilkugodzinna podróż samochodem, jak pojawiło się to połączenie to już dwukrotnie miałam przyjemność skorzystać i koto wie czy jeszcze się nie skusze

  • 03-08-2020

    Akcja "CzasNaPodkarpackie” - "Na lotnisku powstał punkt informacji turystycznej gdzie każdy pasażer przylatujący na Jasionkę otrzyma voucher uprawniający do 30% zniżki na bilety wstępu do muzeów, zamków i innych obiektów turystycznych Wskazane zostaną również atrakcje na terenie Bieszczad, Beskidu Niskiego czy Roztocza."

  • 29-07-2020

    Oby więcej takich połączeń z rzeszowskiego lotniska, nie ma co ukrywać że w obecnej sytuacji loty nad nasze morze to super opcja

  • 15-07-2020

    No i doczekaliśmy się bezpośrednich lotów nad morze, extra

  • 09-07-2020

    LOT nareszcie poszedł z pomysłem rozszerzenia swoich połączeń krajowych, Podkarpacie chętnie skorzysta z bezpośrednich lotów nad polskie morze. U nas bliżej w góry.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena