Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Pn - Pt 8:00 - 22:00 Sb 9:00 - 17:00 Nd 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2017

Powrót

Grudzień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-11-01 - 2018-03-31
Promocja aktualna: do 2017-12-31

Lot na trasie Rzeszów - Warszawa, Wylot lotnisko: Jasionka Apt. - Rzeszów, Przylot lotnisko Warszawa Okęcie Linie lotnicze LOT. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Rzeszowa do Warszawy Okęcie w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 cztery razy w ciągu dnia. Wylot z Rzeszowa odbywa się o godz 05:50, 09:05, 15:00 oraz 18:00. Lot trwa 00h50min. Loty powrotne z Warszawy do Rzeszowa także 7 dni w tygodniu cztery razy na dobę. Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki. Do ceny zostanie dodana opłata transakcyjna. Taryfa obowiązuje na przelot w obie strony. Minimum pobytu - trzy dni lub pierwsza niedziela, maksimum pobytu - pół roku. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Liczba miejsc w promocji ograniczona.

Rozkład lotów z Rzeszowa do Warszawy:

05:50 Rzeszów - 06:45 Warszawa
09:05 Rzeszów - 09:55 Warszawa
15:00 Rzeszów - 15:50 Warszawa
18:00 Rzeszów - 18:50 Warszawa

Pozostałe tanie loty do Warszawa

Informacje o lotach Rzeszów - Warszawa. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-12-04 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Warszawa (WAWA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Rzeszów

2018-01-15 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 09:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3806

    2018-01-15 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 09:55 Warszawa (WAW)

Podróż do Warszawa

2018-01-22 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 09:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3805

    2018-01-22 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 364 zł

Lot 2

Podróż z Rzeszów

2018-01-15 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 09:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3806

    2018-01-15 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 09:55 Warszawa (WAW)

Podróż do Warszawa

2018-01-22 13:35 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 15:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3801

    2018-01-22 13:35 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 364 zł

Lot 3

Podróż z Rzeszów

2018-01-15 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 09:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3806

    2018-01-15 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 09:55 Warszawa (WAW)

Podróż do Warszawa

2018-01-22 16:35 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 18:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3807

    2018-01-22 16:35 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 17:30 Warszawa (WAW)

Cena 364 zł

Lot 4

Podróż z Rzeszów

2018-01-15 15:00 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 15:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3802

    2018-01-15 15:00 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 15:50 Warszawa (WAW)

Podróż do Warszawa

2018-01-22 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 09:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3805

    2018-01-22 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 364 zł

Lot 5

Podróż z Rzeszów

2018-01-15 15:00 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 15:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3802

    2018-01-15 15:00 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 15:50 Warszawa (WAW)

Podróż do Warszawa

2018-01-22 13:35 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 15:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3801

    2018-01-22 13:35 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 364 zł

Lot 6

Podróż z Rzeszów

2018-01-15 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 18:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3808

    2018-01-15 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 18:50 Warszawa (WAW)

Podróż do Warszawa

2018-01-22 13:35 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 15:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3801

    2018-01-22 13:35 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 364 zł

Lot 7

Podróż z Rzeszów

2018-01-15 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 18:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3808

    2018-01-15 18:00 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 18:50 Warszawa (WAW)

Podróż do Warszawa

2018-01-22 16:35 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 18:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3807

    2018-01-22 16:35 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 17:30 Warszawa (WAW)

Cena 364 zł

Lot 8

Podróż z Rzeszów

2018-01-15 05:50 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 06:45 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3804

    2018-01-15 05:50 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 06:45 Warszawa (WAW)

Podróż do Warszawa

2018-01-22 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 09:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3805

    2018-01-22 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 364 zł

Lot 9

Podróż z Rzeszów

2018-01-15 05:50 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 06:45 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3804

    2018-01-15 05:50 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 06:45 Warszawa (WAW)

Podróż do Warszawa

2018-01-22 22:40 Rzeszów (RZE) 2018-01-23 00:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3803

    2018-01-22 22:40 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 23:35 Warszawa (WAW)

Cena 364 zł

Lot 10

Podróż z Rzeszów

2018-01-15 05:50 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 06:45 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3804

    2018-01-15 05:50 Rzeszów (RZE) 2018-01-15 06:45 Warszawa (WAW)

Podróż do Warszawa

2018-01-22 16:35 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 18:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3807

    2018-01-22 16:35 Rzeszów (RZE) 2018-01-22 17:30 Warszawa (WAW)

Cena 364 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

52 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-11-2017

    Podoba mi się, że można kupić sobie bilet do Warszawy w zależności od zapotrzebowania lot tylko z bagażem 8kg, albo w taryfie zawierającej bagaż rejestrowany. Po co przepłacać jak lecimy tylko na kilka godzin do stolicy.

  • 07-11-2017

    W listopadzie ceny lotów do Warszawy w 1 stronę ponad 300 PLN - od czego to zależy że bywa taniej?

  • 11-08-2017

    LOT się postarał, z RZE do WAW bardzo niskie ceny biletów, ale szybko się wykupują.

  • 31-07-2017

    Krajówki naprawdę sprzedają się taniej niż w poprzednich latach. Obecnie dzięki dużej konkurencji na rynku tanich lotów polskie linie musiały zniżyć poziom cen.

  • 10-05-2017

    LOT szaleje w środę, Rzeszów - Warszawa od 149 PLN w obie strony. Okres podróży: 01.09.2017-31.10.2017. Może na początek roku szkolnego ruszycie do stolicy na zakupy. Polecam krajowymi iniami jak tak tanio.

  • 11-01-2017

    A w Rzeszowie Pan Ferenc wprowadził darmowe przejazdy MPK ze względu na wszechobecny smog, czy linie lotnicze także to obowiązuje? :D

  • 02-01-2017

    To wniosek nasuwa się sam, trzeba być minimum godzinę przed planowanym lotem, a nie w ostatnim momencie. Na lotach krajowych nikt na Was nie poczeka.

  • 22-12-2016

    Jak się nie denerwować, moja dziewczyna nie została wpuszczona bo spóźniła się10 minut i nie miała wcześniejszej odprawy. Lepiej unikajcie takich sytuacji. Róbcie odprawę dzień przed lotem. Żal.

  • 14-12-2016

    Dzisiaj leciałem o 9 rano, lądowanie wypadło świetnie. Czekam na powrót po 16 i mam nadzieję, że śniegi nie zakłóca naszego lotu:) Liczę na profesjonalizm pilotów.

  • 24-11-2016

    To jedyne bezpośrednie połączenie do stolicy ! Oby nam go nie zabrali, bo jak pomyśle o jeździe samochodem co najmniej 6h to az mnie wszystko boli. Lot trwa 35 min + opuszczenie samolotu 15min i lot zaliczony.

  • 15-09-2016

    Jak ktoś musi zaoszczędzić czas to nie zwraca uwagi na skoki, tylko kupuje za wszelką cenę.

  • 29-08-2016

    Takie skoki są zwłaszcza na niedużą ilość dni do lotu, więc loty w ostatniej chwili zupełnie nie nadają się do kupowania. Zero tanich lotów.

  • 25-08-2016

    Dopiero na listopad dobre ceny, a ja muszę lecieć jutro do Warszawy jak najwcześniej. Sprawdzam ceny a tu ponad 700? w dodatku w jedna stronę.

  • 10-08-2016

    Szalona Środa z LOTem dzisiaj w promocji Warszawa-Rzeszów na listopad od 149pln

  • 06-07-2016

    Pierwsze słyszę, że coś takiego miało miejsce??? Jak to LOT sprzedał więcej biletów niż miejsc w samolocie??? Wybacz ale niewiarygodne to wszystko.

  • 30-05-2016

    jestem zdruzgotany liniami LOT, dzisiaj rano moi znajomi pomimo wykupionego biletu nie zostali zabrani na poklad samolotu, z powodu jak to tłumaczyła linia braku miejsc w samolocie???? W dzisiejszych czasach takie coś? To sa kpiny, przez takie sytuacje ich wczasy zaplanowane kilka miesięcy wcześniej nie odbędą się. Kto za to odpowiada???? Porażka !

  • 22-03-2016

    4 razy dziennie to wystarczająca opcja lotów na odcinku Rzeszów Warszawa. Moim zdaniem jak na średnie ceny - lot około godziny a jazda samochodem około 6 godzin, to kto może wybierze polskie Linie LOT. Apropo - dobrze że je mamy.

  • 15-10-2015

    Sprawdzałem ceny na dzisiaj czyli 13 października w jedna strone prawie 300zł, miałem nadzieję, że jak kupię w ostatniej chwili to linie wrzucą bardzo tanie loty, żeby sprzedać wolne miejsca w samolocie, jednak cena mnie nie zainteresowała.

  • 07-10-2015

    Świetna alternatywa na busy, z tym że dużo droższa, ale za to szybsza. Polecam wszystkim którzy się śpieszą.

  • 01-10-2015

    Bez bagażu głównego podstawa 77pln + transakcja, całkiem tanio jak na polskie linie LOT. Aż dziwi że promocje wrzucają coraz częściej. Ale jak tak dalej pójdzie to Ryanair im ten kierunek sprzątnie.

  • 07-09-2015

    Październik dla linii LOT zapowiada się bardzo PROMOCYJNIE. Bardzo niskie taryfy na loty krajowe. Sprawdzaliście?

  • 03-06-2015

    Loty to zawsze był produkt w cenie nie dla wszystkich niskiej, co mnie wcale nie dziwi. Nie każdego stać na zakup biletu, dlatego dla pozostałych wymyślono tańszy transport busowy.

  • 21-04-2015

    jak na linie regularne LOT nie pobiera aż tak drogiej prowizji, myślę, że ceny muszą być przystępne dla klientów, bo jeśli tak nie będzie nikt nie będzie kupował biletów, tylko skorzysta z przejazdów busowych za 10zł

  • 17-02-2015

    leciałem 10 lutego, zapłaciłem prawie 700 z dnia na dzień, a na powrocie lotem LO3803S 10FEB 2 WAWRZE o 22:40 trochę wiało samolocik na około 80 miejsc trochę się stresowałem ale pozdrawiam Pilota i dziekuję za dostarczenie na miejsce.

  • 09-02-2015

    CO TAK DROGO TA WARSZAWA, CHCIAŁEM KUPIĆ NA JUTRO W DWIE STRONY ALE CENA MNIE PORAZIŁA, WCZEŚNIEJ BYWAŁY NAWET W GRANICACH STU PARY ZŁ A TERAZ 600.

  • 22-01-2015

    Tylko LOT lata do Warszawy, a co z Eurolotem, to nie jest inny przewoźnik?? Czy oni latają pod banderą LOTu. Tak mi się coś wydaje że to jedno i to samo.

  • 07-11-2014

    Mgły już opadły, loty latają, więc bez obaw można kupować nasze krajowe linie. Zresztą z Rzeszowa nie ma innego przewoźnika jeśli chodzi o latanie, dlatego polujcie zawsze w szalone środy na niskie ceny - ta promocja obowiązuje juz od dawna.

  • 27-10-2014

    Dzisiaj odwołano większość lotów z Jasionki ze względu na wielkie mgły no i już wiadomo kiedy sezon na mgły się zaczyna przełom października z listopadem, albo zwrot pieniędzy, albo przesunięcie na nowy lot który się w najbliższym czasie odbędzie.

  • 18-12-2013

    czy często na połączeniach krajowych są ceny 97pln w jedą stronę??? Domyślam się że to cena promocyjna????

  • 15-10-2013

    Trochę szkoda tyle dawać ale czasem trzeba lecieć i wtedy w sumie warto sie skusić na lot

  • 20-09-2013

    Chyba wiadomo że większośc osób jak ma do wyboru BUs za 60 zł a samolot za 600 zł to wybierze busa, wielka szkoda bo każdy by wolał samolotem w godzine byc na miejscu tylko nie da tyle kasy, ja mam szczęscie bo mi firma pł0ci i mnie to nie obchodzi ale sam bym tyle nie dał

  • 10-07-2013

    Kiedy uraczycie nas promocjami na loty krajowe???? Nic nie widać w niskich cenach, nie jest to tylko moje zdanie, większość osób ma podobne. Ludzie, dlaczego krajówki są droższe niż loty europejskie??? Ktoś podejmie się wyzwania i odpisze logiczne wyjaśnienie.???

  • 28-05-2013

    Cena zdecydowanie za wysoka jak na takie połaczenie, ale korzystam bo często z dnia na dzień dowiaduje się żę muszę być w Warszawie i samolotem wiadomo najlepiej

  • 16-04-2013

    Widziałam reklamy że wprowadzone będą od kwietnia nowe dodatkowe loty z Rzeszowa do Warszawy w niskich cenach, no i gdzie te loty? To chodzi o PLL LOT czy jakieś konkurencyjne linie?????

  • 04-04-2013

    Widzę że nowe połącznie pododawali, super latam często na tek trasie i fajnie że są dodakowe godziny lotów

  • 13-03-2013

    Wszystko pięknie i fajnie, problem tylko jak pogoda nawali i lot odwołują , niby niczyja wina ale wtedy mam ochotę wszystkich pozabijać....naszczęscie udało mi się na miłą obsługę na lotnisku natrafić i pomogli bez problemu przebukować bilet

  • 07-03-2013

    A od kwietnia tanie loty z Rzeszowa do Warszawy Eurolotem. Ceny od 149 zł w jedna stronę. Czy już są w systemie????

  • 25-02-2013

    Bilet średnio wychodzi 250- dużo ale czasami nie ma wyboru jak trzeba się szybko dostac do Warszawy to jedynie to zostaje

  • 18-02-2013

    Czy linie PLL LOT nadal mają kryzys, dlatego ceny takie drogie? Słyszałem o masowych zwolnieniach pracowników, więc pewnie nie ma co liczyć na spadek cen...

  • 18-01-2013

    Czy te ceny maja zamiar się kiedykolwiek zmniejszyć???? No nie ma w czym wybierać. Myślę, że godzina lotu z Rzeszowa do Warszawy za 400 ponad złoty to stanowczo duża przesada i nie jest to tylko moje zdanie :/

  • 11-01-2013

    CENY RZECZYWIŚCIE NIE ZACHĘCAJA ALE JAK SIĘ MUSI SZYBKO POLECIEĆ NIE MA WYBORU, NAJTANIEJ WYCHODZI LOT O 18 ALE WIADOMO NIE ZAWSZE KAŻDEMU PASUJE

  • 29-11-2012

    Zbyt wysokie ceny jak na krajówki - no bez przesady LUDZIEEEE

  • 14-11-2012

    Połączenie wykonywane samolotem Eurolotu co troche mnie zmyliło ale ogólne w porządku.

  • 13-11-2012

    Pierwszy raz leciałam krajówka, pierwsze wrazenie troche dziwne, taki mały samolot i troche strachu było, ale zupełnie niepotrzebnie, polecam

  • 06-11-2012

    Czy nie będzie już tanich lotów krajowych za 99pln/os???? Dlaczego Linie LOT mają tak drogie bilety.

  • 05-11-2012

    Może cena w porównaniu do innych linii jest wysoka ale tu jest całkiem inna polityka, nie sposób obnizyć ceny do minimum a potem bankrutować jak OLT Express

  • 31-10-2012

    TO fakt, za drogie te krajówki, LOT chyba oszalał, powinni obniżyć ceny

  • 26-09-2012

    Czyli już tylko PLL LOT został, a miałem nadzieję, że znajdę cos tańszego. A tu proszę nie ma konkurencji to sie cenimy na wysokim poziomie. CHyba pojadę busem i to w dodatku polskim:)

  • 14-09-2012

    Jedyne połączenie lotnicze jakie pozostało na tej trasie ale przynajmniej pewne, troche droższe ale maja fajne godziny lotów które można dopasować do planu podróży

  • 17-08-2012

    OLT Express ogłosiło upadłość, czyli loty do Warszawy odleciały w siną dal. A tak pięknie się zapowiadało. Moim zdaniem linie PLL LOT powinny obniżyć ceny a nie tak pieczołowicie zawyżać. Kto jest za - PISZCIE !!!

  • 20-04-2012

    Andzia: Loty liniami OLT Express Rzeszów - Warszawa dostępne są od 16.05. Wyloty w godzinnach rannych 06:30.

  • 20-04-2012

    A gdzie te tanie loty OLT z Rzeszowa do Warszawy, wszyscy tak trąbią o nich a ja jakos nie widze.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena