Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Bilety lotnicze Linie lotnicze LOT Gdańsk - Warszawa
Loty z Gdańska do Warszawy od 159.00 PLN
Wylot z:
Gdańsk, PolskaPL
Kierunek podróży:
Warszawa, PolskaPL

Lotnisko wylotu:

Rebiechowo Apt. (GDN)

Lotnisko przylotu:

Warszawa Okęcie (WAWA)

Termin objęty promocją:

2017-02-022017-06-30

Promocja aktualna:

do 2017-02-28

Lot na trasie Gdańsk - Warszawa, Wylot lotnisko: Rebiechowo Apt. - Gdańsk, Przylot lotnisko Warszawa Okęcie linie lotnicze LOT.

Bezpośrednie loty krajowe z Gdańska do Warszawy liniami PLL LOT. W sezonie jesienno – zimowym 2016 / 2017 krajowy przewoźnik oferuje bezpośrednie loty aż 6 razy w tygodniu. Skorzystaj z promocyjnych cen lotów z Gdańska (GDN) do Warszawy (WAW) liniami LOT. Wyloty i powroty z Gdańska 6 razy dziennie. Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki. Do ceny zostanie dodana opłata transakcyjna. Taryfa obowiązuje na przelot w obie strony. Minimum pobytu - trzy dni lub pierwsza niedziela, maksimum pobytu - pół roku. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Liczba miejsc w promocji ograniczona.

Rozkład lotów z Gdańska do Warszawy:

05:40 Gdańsk (GDN) - 06:35 Warszawa (WAW)
08:50 Gdańsk (GDN) – 09:34 Warszawa (WAW)
12:10 Gdańsk (GDN) – 13:05 Warszawa (WAW)
15:00 Gdańsk (GDN) – 15:55 Warszawa (WAW)
18:05 Gdańsk (GDN) – 19:00 Warszawa (WAW)
21:05 Gdańsk (GDN) – 22:00 Warszawa (WAW)

Tanie loty - Warszawa
Lot Okres podróży Linia Cena
Wrocław - Warszawa

2017-02-03

2017-09-30

LOT 59.00 PLN
Rzeszów - Warszawa

2017-02-01

2017-06-01

LOT 159.00 PLN
Poznań - Warszawa

2017-02-03

2017-09-01

LOT 159.00 PLN
Tanie loty z Gdańska do Polski
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Gdańska do Wrocławia

2017-02-02

2017-06-01

LOT 179.00 PLN
Loty z Gdańska do Berlina

2017-02-02

2017-09-01

LOT 345.00 PLN
Loty z Gdańska do Krakowa

2015-02-02

2015-04-01

LOT 199.00 PLN
Loty z Gdańska do Wrocławia

2015-02-02

2015-03-31

LOT 199.00 PLN
Informacje o lotach Gdańsk - Warszawa. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-02-01 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Warszawa (WAWA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
LO 3828
2017-05-07 06:50 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 07:45 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3097
2017-05-14 09:10 Warszawa (WAW)
2017-05-14 11:05 Gdańsk (GDN)
Lot 1
Cena : 139
Wylot
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
LO 3828
2017-05-07 06:50 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 07:45 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3195
2017-05-14 15:30 Warszawa (WAW)
2017-05-14 17:25 Gdańsk (GDN)
Lot 2
Cena : 139
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 0m / Bezpośrednio
LO 3828
2017-05-07 06:35 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 07:35 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3097
2017-05-14 09:10 Warszawa (WAW)
2017-05-14 11:05 Gdańsk (GDN)
Lot 3
Cena : 145
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 0m / Bezpośrednio
LO 3828
2017-05-07 06:35 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 07:35 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3195
2017-05-14 15:30 Warszawa (WAW)
2017-05-14 17:25 Gdańsk (GDN)
Lot 4
Cena : 145
Wylot
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3096
2017-05-07 07:30 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 08:25 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3097
2017-05-14 09:10 Warszawa (WAW)
2017-05-14 11:05 Gdańsk (GDN)
Lot 5
Cena : 94
Wylot
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3096
2017-05-07 07:30 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 08:25 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3195
2017-05-14 15:30 Warszawa (WAW)
2017-05-14 17:25 Gdańsk (GDN)
Lot 6
Cena : 94
Wylot
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3096
2017-05-07 07:30 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 08:25 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3099
2017-05-14 21:20 Warszawa (WAW)
2017-05-14 23:15 Gdańsk (GDN)
Lot 7
Cena : 180
Wylot
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3194
2017-05-07 14:10 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 15:05 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3195
2017-05-14 15:30 Warszawa (WAW)
2017-05-14 17:25 Gdańsk (GDN)
Lot 8
Cena : 180
Wylot
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3098
2017-05-07 19:50 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 20:45 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3097
2017-05-14 09:10 Warszawa (WAW)
2017-05-14 11:05 Gdańsk (GDN)
Lot 9
Cena : 180
Wylot
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3098
2017-05-07 19:50 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 20:45 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
FR 3195
2017-05-14 15:30 Warszawa (WAW)
2017-05-14 17:25 Gdańsk (GDN)
Lot 10
Cena : 180

Komentarze

Loty z Gdańska do Warszawy

Liczba ocen: 18

~ ola 2012-05-23

Dobry pomysł na weekendowy wypad za nieduże pieniądze

~ Jola 2012-06-29

Samochodem niby nie tak daleko ale jak jest możliowśc skorzystania z takiego połaczenia to szkoda by było nie skorzytać.

~ LIBERO 2012-08-03

Ceny na wysokich poziomach, co mnie przeraża, zreszta nie ma sie co dziwić że idą w górę, po upadku OLT linie PLL LOT cenia się ponad wszystko.

~ MAREK 2012-09-04

MOZE SOBIE LICZA CENY KONKRETNE ALE CZASAMI ZDARZAJA SIE PROMOCJE I WTEDY WARTO KUPIC

~ Xawi 2012-11-14

Raz dwa i jestem w domu, bardzo fajne połączenie dla kogoś kto pracuje w Wawie a weekend spędza z rodzinką

~ Justin 2012-12-06

gdyby nie cena latałabym co tydzień w Warszawie mieszkam i pracuje ale Gdańsk kocham i czasem fajnie na stare śmieci wpaść

~ Goska 2013-04-19

1 godz i jestem nad morzem,żeby tylko jeszcze pogoda była juz taka na 100%pewna to można latać

~ Frank 2013-08-12

Ceny z wyższej półki, ale nie ma nic innego do Warszawy. Leciałem już kilka razy bo nie miałem innego wyboru. Szybki LOT, ok ale mogłoby być taniej.

~ Lalka 2013-09-23

Samolot jak zwykle obładowany cały, aż dziw biorąc pod uwagę ceny za krajowe bilety, ale czasem tez samolot jest niezastapiony

~ fllip5 2014-05-22

Nawet do ogarnięcia ceny 199 Gdańsk Warszawa to nie najgorzej, choc liczyłem na 99pln. Ciekawi mnie dlaczego Eurolot nie wprowadzi takich krajówek skoro maja Kraków Gdańsk to czemu nie Warszawa.

~ Sabi 2014-11-18

Często latają linie PLL LOT bo aż 5 razy dziennie, super, oby tak dalej, szkoda tylko że nie ma więcej promocji np za 49,90zł w jedną stronę, to już chyba byłby szał na tym kierunku.

~ Olenka 2014-12-10

Coraz więcej odwołań lotów z powodu pogody, co jeśli nie wylecimy zgodnie z zaplanowana trasa, jakie są rekompensata za nieodbyty lot??? poza tym że ktoś nie zrealizuje planów, jakieś przykładowe wzory wniosków o zwroty???

~ regi 2015-01-23

odnośnie odwołanego lotu przysługuje Wam zwrot, albo wybranie opcji którą zaproponują linie lotnicze. Zależy co się Wam bardziej opłaca, skoro i tak spóźnienie Was czeka.

~ Sylwia 2015-02-03

Zastanawiałam się czy mogłabym ze sobą na pokład samolotu zabrać dużego psa, waga ponad 30kg, czy jest taka możliwość i gdzie mogę sprawdzić ewentualne ceny takiego przelotu?

~ Segda 2015-02-12

Musisz znaleźć sobie namiary na LOT CARGO do Warszawy i tam Ci wszystkie informacje podadzą co do wielkości klatek i możliwości transportu.

~ LUKA 2015-08-05

Kupiłem bilet do Gdańska z RZE i w dwie strony 800 pln musialem wydać, czyste zdzierstwo, juz nawet nie szukalem niczego tańszego zresztą wątpię żebym coś znalazł

~ Ilo 2015-08-21

Odnośnie psa, to nie jest takie proste, male można przewozic w specjalnych klatkach o wymiarach podanych przez LOT i za ich potwierdzeniem czyli może się okazać że nie potwierdzą jeśli juz wcześniej ktoś zarezerwował miejsce dla zwierzaka. No i oczywiście płaci się za to.

~ Olga 2016-03-04

Super połączenie zwłaszcza że w ten sam dzień można polecieć i wrócić co na Ryaniairze rzadko sie zdarza, a bilety w bardzo atrakcyjnych cenach mają

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo