Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Bilety lotnicze Linie lotnicze LOT Poznań - Warszawa
Loty z Poznania do Warszawy od 159.00 PLN
Wylot z:
Poznań, PolskaPL
Kierunek podróży:
Warszawa, PolskaPL

Lotnisko wylotu:

Lawica Apt. (POZ)

Lotnisko przylotu:

Warszawa Okęcie (WAWA)

Termin objęty promocją:

2017-03-022017-09-01

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Lot na trasie Poznań - Warszawa, Wylot lotnisko: Lawica Apt. - Poznań, Przylot lotnisko Warszawa Okęcie linie lotnicze LOT.

Bezpośrednie loty krajowe z Poznania do Warszawy liniami LOT. Krajowa linia udostępnia loty w sezonie letnim 2017 cztery razy dziennie z Poznania o godz 05:45, 08:55, 14:55 oraz 21:05. Lot trwa 00h55min. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Rozkład lotów z Poznania do Warszawy:

05:45 Poznań (POZ) - 06:40 Warszawa (WAW)
08:55 Poznań (POZ) - 09:50 Warszawa (WAW)
14:55 Poznań (POZ) – 15:50 Warszawa (WAW)
21:05 Poznań (POZ) – 22:00 Warszawa (WAW)

Tanie loty - Warszawa
Lot Okres podróży Linia Cena
Wrocław - Warszawa

2017-03-01

2017-09-30

LOT 59.00 PLN
Rzeszów - Warszawa

2017-03-02

2017-08-31

LOT 159.00 PLN
Gdańsk - Warszawa

2017-03-02

2017-10-30

LOT 159.00 PLN
Informacje o lotach Poznań - Warszawa. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-18 znaleziono 3 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Warszawa (WAWA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio
LO 3958
2017-05-18 09:55 Poznań (POZ)
2017-05-18 10:50 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Warszawa (WAW)
Poznań (POZ)
Lot 1
Cena : 141
LO
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka
2017-05-18 15:50 Poznań (POZ)
2017-05-18 22:15 Warszawa (WMI)
1
FR 2337
2017-05-18 15:50 Poznań (POZ)
2017-05-18 16:55 Londyn (STN)
FR
2
FR 2283
2017-05-18 19:00 Londyn (STN)
2017-05-18 22:15 Warszawa (WMI)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Warszawa (WMI)
Poznań (POZ)
Lot 2
Cena : 425
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 24h 20m / 1 przesiadka
2017-05-18 15:50 Poznań (POZ)
2017-05-19 16:10 Warszawa (WMI)
1
FR 2337
2017-05-18 15:50 Poznań (POZ)
2017-05-18 16:55 Londyn (STN)
FR
2
FR 2281
2017-05-19 12:55 Londyn (STN)
2017-05-19 16:10 Warszawa (WMI)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Warszawa (WMI)
Poznań (POZ)
Lot 3
Cena : 425

Komentarze

Loty z Poznania do Warszawy

Liczba ocen: 18

~ Irka 2012-06-19

Lubie to połaczenie, pracuje w Warszawie ij ak chce na weekend wrócić to ten lot zaoszczedza mi mnóstwo czasu.

~ MIki 2012-11-19

Raz dwa i jestem na miejscu, bez korków, bez starty czasu i nerwów, jak się uda to można w dobrej cenie kupić bilet.

~ Bajka 2013-02-26

krajówki jak zwykle wychodzą drożej niż inne, szkoda ale jak trzeba lecięć to nie ma wyboru, trzeba bulić

~ Dobek 2013-03-06

Dobrze że przynajmniej na krajowych lotach nie maja konkurencji bo by im było kipsko z takimi cenami sie utrzymać, ale same połaczenia ok

~ Wisnia 2013-03-20

Nasza krajówka, sprawdzona, bez szaleństw ale i narzekać nie ma co, korzystam i nie narzekam

~ Jusi 2013-05-17

Choć w porównaniu z innymi połączeniami trochę drogo wychodzi, ogólnie polecam

~ tereniasklep 2013-10-10

Troche sie buli -to racja-ale pociag Inter City tez ma ladna cene z W-wy do P.-nia.

~ Wici 2013-10-15

Raz dwa i jestes na miejscu, a cena za bilet nie wychodzi drożej niz benzyna

~ Paula 2013-10-25

poza cena wszystko jest ok, uważam zę krajówki powinny byc znacznie tańsze

~ Szymek 2013-11-19

Czy dalej są przesuwane loty z powodu mgieł? Co się dzieje jeśli ktoś ma wykupiony bilet i nie wyleci z powodu mgieł. Czy linia udostępnia następny lot czy oddaje pieniądze ???? Ktos był w takiej sytuacji????

~ Kolo 2013-12-20

Wiadomo że jak nie ma warunków żeby samolot wyleciał to nie poleci, linia powinna wtedy "zając się pasażerami" i albo załatwia transport na inne lotnisko albo czeka się jak warunki się unormują, ogólnie syuacja nie jest fajna bo nikt nie ma wpływu na pogodę , niektóre lotniska mają system naprowadzający na tyle dobry ze mgła nie przeszkadza w niczym

~ Lola 2014-01-20

Mogłoby być taniej, wtedy byłoby dużo chętnych osób i latanie stałoby się codziennością, a teraz większość osób jest zmuszona wybrać tańsze opcje. To nie jest transport dostępny dla każdego :/

~ Yeti 2015-04-28

To prawda, te ceny nie są niestety na nasze zarobki najniższych krajowych wypłat. To raczej transport dla biznesmenów, szefów firm i polityków. Nam szarakom zostaje PKP Intercity.

~ Anula 2016-10-13

Ceny na krajówkach obecnie bardzo się zmieniły, teraz od 75 złotych zaczynają się w jedna stronę, więc dużo taniej niż dawniej.

~ Teodor 2016-12-09

To bardzo dobre loty w nagłych wypadkach, kiedy trzeba szybko dostać się z punktu A do punktu B.

~ Kejsi 2017-01-13

Z roku na rok zwiększa się ilość osób wybierających loty zamiast podróży samochodem. To dobre rozwiązanie dla biznesmenów przemieszczających się po kraju, czy Europie.

~ Bart 2017-02-13

Dlaczego ceny krajowe w porównaniu z lotami europejskimi są takie drogie? Poznań - Warszawa w dwie strony 300 pln.

~ Honey 2017-03-21

To polityka naszego przewoźnika, LOT chyba woli sprzedać kilka biletów w takiej cenie, niż wypełnić cały samolot.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo