Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-03 - 2018-12-31
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Gdańsk - Kraków, Wylot lotnisko : Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Kraków Balice Linie lotnicze LOT .

Bezpośrednie loty z Gdańska do Krakowa liniami PLL LOT odbywają się w sezonie jesienno-zimowym 2018/2109 loty z Gdańska do Krakowa jeden raz w ciągu dnia. Wylot o godz 20:00, planowany przylot do Krakowa o godz 21:20. Loty z Krakowa do Gdańska w godz 18:00-19:20. Pozostałe loty na trasie Gdańsk-Kraków liniami PLL LOT odbywają się z przesiadką w Warszawie. Zapraszamy do rezerwacji lotów w promocyjnych cenach.

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 14.12.2018
  • 13.12.2018

Pozostałe tanie loty do Kraków

Tanie Loty z Gdańska do Polski

Informacje o lotach Gdańsk - Kraków. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-12-04 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Kraków (KRK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2019-01-13 10:10 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 16:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8311

    2019-01-13 10:10 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 12:15 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 6876

    2019-01-13 14:35 Milan (BGY) 2019-01-13 16:25 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-01-20 09:05 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 20:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 9716

    2019-01-20 09:05 Stockholm (NYO) 2019-01-20 10:55 Kraków (KRK)

  • W6

    1 . W6 1734

    2019-01-20 18:00 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 19:05 Stockholm (NYO)

Cena 295 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2019-01-13 06:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-14 08:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 26h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1731

    2019-01-13 06:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 07:55 Stockholm (NYO)

  • FR

    1 . FR 9715

    2019-01-14 07:00 Stockholm (NYO) 2019-01-14 08:50 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-01-20 09:05 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 20:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 9716

    2019-01-20 09:05 Stockholm (NYO) 2019-01-20 10:55 Kraków (KRK)

  • W6

    1 . W6 1734

    2019-01-20 18:00 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 19:05 Stockholm (NYO)

Cena 289 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2019-01-13 06:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-14 08:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 26h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1731

    2019-01-13 06:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 07:55 Stockholm (NYO)

  • FR

    1 . FR 9715

    2019-01-14 07:00 Stockholm (NYO) 2019-01-14 08:50 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-01-20 06:30 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 17:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 10h 25m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 4925

    2019-01-20 06:30 Dortmund (DTM) 2019-01-20 08:15 Kraków (KRK)

  • FR

    1 . FR 1789

    2019-01-20 10:15 London (STN) 2019-01-20 10:40 Dortmund (DTM)

  • FR

    1 . FR 2374

    2019-01-20 13:45 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 16:55 London (STN)

Cena 300 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2019-01-13 22:30 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 23:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7150

    2019-01-13 22:30 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 23:40 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-01-20 20:55 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 23:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7151

    2019-01-20 20:55 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 22:05 Kraków (KRK)

Cena 306 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2019-01-13 10:10 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 16:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8311

    2019-01-13 10:10 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 12:15 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 6876

    2019-01-13 14:35 Milan (BGY) 2019-01-13 16:25 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-01-20 20:55 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 23:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7151

    2019-01-20 20:55 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 22:05 Kraków (KRK)

Cena 266 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2019-01-13 06:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-14 08:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 26h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1731

    2019-01-13 06:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 07:55 Stockholm (NYO)

  • FR

    1 . FR 9715

    2019-01-14 07:00 Stockholm (NYO) 2019-01-14 08:50 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-01-20 20:55 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 23:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7151

    2019-01-20 20:55 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 22:05 Kraków (KRK)

Cena 259 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2019-01-13 22:30 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 23:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7150

    2019-01-13 22:30 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 23:40 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-01-20 14:05 Gdańsk (GDN) 2019-01-21 00:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • OE

    1 . OE 305

    2019-01-20 14:05 Vienna (VIE) 2019-01-20 15:05 Kraków (KRK)

  • W6

    1 . W6 1782

    2019-01-20 22:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 23:55 Vienna (VIE)

Cena 298 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2019-01-13 10:10 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 16:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8311

    2019-01-13 10:10 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 12:15 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 6876

    2019-01-13 14:35 Milan (BGY) 2019-01-13 16:25 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-01-20 14:05 Gdańsk (GDN) 2019-01-21 00:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • OE

    1 . OE 305

    2019-01-20 14:05 Vienna (VIE) 2019-01-20 15:05 Kraków (KRK)

  • W6

    1 . W6 1782

    2019-01-20 22:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 23:55 Vienna (VIE)

Cena 258 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2019-01-13 13:50 Gdańsk (GDN) 2019-01-14 08:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 18h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1781

    2019-01-13 13:50 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 15:20 Vienna (VIE)

  • OE

    1 . OE 304

    2019-01-14 07:25 Vienna (VIE) 2019-01-14 08:25 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-01-20 14:05 Gdańsk (GDN) 2019-01-21 00:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • OE

    1 . OE 305

    2019-01-20 14:05 Vienna (VIE) 2019-01-20 15:05 Kraków (KRK)

  • W6

    1 . W6 1782

    2019-01-20 22:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 23:55 Vienna (VIE)

Cena 299 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2019-01-13 06:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-14 08:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 26h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1731

    2019-01-13 06:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-13 07:55 Stockholm (NYO)

  • FR

    1 . FR 9715

    2019-01-14 07:00 Stockholm (NYO) 2019-01-14 08:50 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-01-20 14:05 Gdańsk (GDN) 2019-01-21 00:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • OE

    1 . OE 305

    2019-01-20 14:05 Vienna (VIE) 2019-01-20 15:05 Kraków (KRK)

  • W6

    1 . W6 1782

    2019-01-20 22:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-20 23:55 Vienna (VIE)

Cena 252 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 05-09-2018

    Ten lot to czasem moja ostania deska ratunku jak musze szybko dostać się do Gdańska, nie narzekam

  • 22-08-2018

    TYLKO JEDEN LOT DZIENNIE DO KRAKOWA? GDZIE WARSZAWKA MA MINIMUM 3. COŚ TU JEST NIE HALO.

  • 09-08-2018

    To jak to jest w takim razie zorganizowane, że Kraków ma bezpośredni lot z gdańskie, a Rzeszów musi się przesiadać w Warszawie? To niesprawiedliwe.

  • 24-07-2018

    Świetne loty między Krakowem i Pomorzem. Wymiana mile widziana ze smoka Wawelskiego na widok morza, rewelacyjnie szybko i bez przesiadki.

  • 27-06-2018

    Jakie dzisiaj atrakcje mamy w szalonej środzie? Czy krajówki będą w promocjach, czy raczej stolice Europejskie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena