Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Kwiecień 2019

Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Kwiecień 2019

Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-04-02 - 2019-10-30
Promocja aktualna: do 2019-04-30

Lot na trasie Szczecin - Kraków, Wylot lotnisko : Goleniów - Szczecin , Przylot lotnisko Kraków Balice Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Szczecina do Krakowa w sezonie letnim 2019 linie Ryanair uruchamiają trzy razy w tygodniu. Połączenia we wtorek, czwartek oraz sobotę. Ze Szczecina do Krakowa wylecimy we wtorek w godz 22:20-23:35, w czwartek w godz 09;00-10:15, natomiast w soboty w godz 14:05-15:20. Loty powrotne z Krakowa do Szczecina liniami Ryanair także trzy razy w tygodniu, we wtorki w godz 20;40-21:55, w czwartki w godz 07:20-08:35 oraz w sobotę w godz 12:25-13:40. Rezerwacja online oraz telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Szczecin - Kraków

Średni czas lotu Szczecin - Kraków:
1h 15m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 24.04.2019
  • 23.04.2019

Pozostałe tanie loty do Kraków

Tanie Loty z Szczecina do Polski

Informacje o lotach Szczecin - Kraków. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-04-24 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Szczecin (SZZ) - Kraków (KRK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Szczecin

2019-06-01 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-06-01 16:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-06-01 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-06-01 16:20 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-06-06 08:20 Szczecin (SZZ) 2019-06-06 10:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-06-06 08:20 Kraków (KRK) 2019-06-06 09:35 Szczecin (SZZ)

Cena 120 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Szczecin

2019-05-25 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-05-25 16:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-05-25 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-05-25 16:20 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-06-06 08:20 Szczecin (SZZ) 2019-06-06 10:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-06-06 08:20 Kraków (KRK) 2019-06-06 09:35 Szczecin (SZZ)

Cena 120 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Szczecin

2019-05-25 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-05-25 16:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-05-25 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-05-25 16:20 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-06-06 08:20 Szczecin (SZZ) 2019-06-06 10:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-06-06 08:20 Kraków (KRK) 2019-06-06 09:35 Szczecin (SZZ)

Cena 120 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Szczecin

2019-06-01 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-06-01 16:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-06-01 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-06-01 16:20 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-06-06 08:20 Szczecin (SZZ) 2019-06-06 10:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-06-06 08:20 Kraków (KRK) 2019-06-06 09:35 Szczecin (SZZ)

Cena 120 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Szczecin

2019-05-30 10:00 Szczecin (SZZ) 2019-05-30 11:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-05-30 10:00 Szczecin (SZZ) 2019-05-30 11:15 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-06-06 08:20 Szczecin (SZZ) 2019-06-06 10:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-06-06 08:20 Kraków (KRK) 2019-06-06 09:35 Szczecin (SZZ)

Cena 120 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Szczecin

2019-05-28 23:20 Szczecin (SZZ) 2019-05-29 00:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-05-28 23:20 Szczecin (SZZ) 2019-05-29 00:35 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-06-06 08:20 Szczecin (SZZ) 2019-06-06 10:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-06-06 08:20 Kraków (KRK) 2019-06-06 09:35 Szczecin (SZZ)

Cena 146 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Szczecin

2019-05-25 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-05-25 16:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-05-25 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-05-25 16:20 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-06-01 13:25 Szczecin (SZZ) 2019-06-01 15:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-06-01 13:25 Kraków (KRK) 2019-06-01 14:40 Szczecin (SZZ)

Cena 149 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Szczecin

2019-05-30 10:00 Szczecin (SZZ) 2019-05-30 11:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-05-30 10:00 Szczecin (SZZ) 2019-05-30 11:15 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-06-01 13:25 Szczecin (SZZ) 2019-06-01 15:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-06-01 13:25 Kraków (KRK) 2019-06-01 14:40 Szczecin (SZZ)

Cena 150 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Szczecin

2019-05-28 23:20 Szczecin (SZZ) 2019-05-29 00:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-05-28 23:20 Szczecin (SZZ) 2019-05-29 00:35 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-06-01 13:25 Szczecin (SZZ) 2019-06-01 15:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-06-01 13:25 Kraków (KRK) 2019-06-01 14:40 Szczecin (SZZ)

Cena 175 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Szczecin

2019-05-25 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-05-25 16:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-05-25 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-05-25 16:20 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-06-04 21:40 Szczecin (SZZ) 2019-06-04 23:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-06-04 21:40 Kraków (KRK) 2019-06-04 22:55 Szczecin (SZZ)

Cena 175 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Szczecin

2019-05-25 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-05-25 16:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-05-25 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-05-25 16:20 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-06-08 13:25 Szczecin (SZZ) 2019-06-08 15:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-06-08 13:25 Kraków (KRK) 2019-06-08 14:40 Szczecin (SZZ)

Cena 175 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Szczecin

2019-06-01 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-06-01 16:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9508

    2019-06-01 15:05 Szczecin (SZZ) 2019-06-01 16:20 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-06-08 13:25 Szczecin (SZZ) 2019-06-08 15:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9507

    2019-06-08 13:25 Kraków (KRK) 2019-06-08 14:40 Szczecin (SZZ)

Cena 175 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 23-04-2019

    Bez korków, nerwów, wsiadasz i lecisz a cenowo taniej niż samochodem

  • 04-04-2019

    Fajna opcja lotów z jednego końca Polski na drugi za taka kasę to aż szkoda nie skorzystać

  • 12-03-2019

    MOŻNA KUPIĆ BILET JUŻ OD 33 ZŁOTYCH ZE SZCZECINA DO KRAKOWA, TYLKO LATAĆ. BARDZO FAJNA OFERTA, NIE DO POBICIA.

  • 28-02-2019

    Takich krajowych połączeń na tanich liniach powinno być więcej, ceny super, Brawo Szczecin

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena