Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-03 - 2018-04-30
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Kraków, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Kraków-Balice Apt. Linie lotnicze LOT. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty krajowe z Warszawy do Krakowa liniami LOT. Codzienne, bezpośrednie loty w sezonie letnim 2017 startują od poniedziałku do niedzieli sześć razy dziennie. Wyloty z Warszawy w godz 07:35, 10:45, 13:15, 16:40, 19:40 oraz 22:50. Lot trwa 00h55min. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu. Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki. Do ceny zostanie dodana opłata transakcyjna. Taryfa obowiązuje na przelot w obie strony. Minimum pobytu - trzy dni lub pierwsza niedziela, maksimum pobytu - pół roku. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Liczba miejsc w promocji ograniczona. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Kraków

Tanie Loty z Warszawy do Polski

Informacje o lotach Warszawa - Kraków. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-06 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Kraków (KRK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-12 07:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 08:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3903

    2017-11-12 07:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 08:25 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2017-11-19 05:50 Warszawa (WAW) 2017-11-19 07:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3910

    2017-11-19 05:50 Warszawa (WAW) 2017-11-19 06:40 Kraków (KRK)

Cena 257 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-12 07:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 08:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3903

    2017-11-12 07:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 08:25 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2017-11-19 09:00 Warszawa (WAW) 2017-11-19 10:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3904

    2017-11-19 09:00 Warszawa (WAW) 2017-11-19 09:50 Kraków (KRK)

Cena 257 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-12 07:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 08:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3903

    2017-11-12 07:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 08:25 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2017-11-19 15:05 Warszawa (WAW) 2017-11-19 16:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3906

    2017-11-19 15:05 Warszawa (WAW) 2017-11-19 15:55 Kraków (KRK)

Cena 257 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-12 07:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 08:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3903

    2017-11-12 07:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 08:25 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2017-11-19 12:10 Warszawa (WAW) 2017-11-19 14:00 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3908

    2017-11-19 12:10 Warszawa (WAW) 2017-11-19 13:00 Kraków (KRK)

Cena 291 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-12 07:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 08:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3903

    2017-11-12 07:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 08:25 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2017-11-19 18:05 Warszawa (WAW) 2017-11-19 19:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3924

    2017-11-19 18:05 Warszawa (WAW) 2017-11-19 18:55 Kraków (KRK)

Cena 291 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-12 15:20 Warszawa (WAW) 2017-11-12 16:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3919

    2017-11-12 15:20 Warszawa (WAW) 2017-11-12 16:15 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2017-11-19 05:50 Warszawa (WAW) 2017-11-19 07:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3910

    2017-11-19 05:50 Warszawa (WAW) 2017-11-19 06:40 Kraków (KRK)

Cena 308 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-12 16:40 Warszawa (WAW) 2017-11-12 17:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3923

    2017-11-12 16:40 Warszawa (WAW) 2017-11-12 17:35 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2017-11-19 09:00 Warszawa (WAW) 2017-11-19 10:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3904

    2017-11-19 09:00 Warszawa (WAW) 2017-11-19 09:50 Kraków (KRK)

Cena 308 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-12 07:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 08:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3903

    2017-11-12 07:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 08:25 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2017-11-19 10:35 Warszawa (WAW) 2017-11-19 12:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3920

    2017-11-19 10:35 Warszawa (WAW) 2017-11-19 11:30 Kraków (KRK)

Cena 257 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-12 13:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 14:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3905

    2017-11-12 13:30 Warszawa (WAW) 2017-11-12 14:25 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2017-11-19 10:35 Warszawa (WAW) 2017-11-19 12:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3920

    2017-11-19 10:35 Warszawa (WAW) 2017-11-19 11:30 Kraków (KRK)

Cena 308 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-12 10:45 Warszawa (WAW) 2017-11-12 11:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3907

    2017-11-12 10:45 Warszawa (WAW) 2017-11-12 11:40 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2017-11-19 10:35 Warszawa (WAW) 2017-11-19 12:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 3920

    2017-11-19 10:35 Warszawa (WAW) 2017-11-19 11:30 Kraków (KRK)

Cena 308 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

19 opinie

Dodaj komentarz

  • 29-09-2017

    Ceny jak na loty krajowe czasami wcale nie sa takie tanie, trzeba odpowiednio wcześniej kupic bilet co nie zawsze jest możliwe, a samo połączenie ok

  • 29-03-2017

    Chyba najbardziej oblegane połączenie, zawsze jak lece na tej trasie to pełny samolot

  • 06-02-2017

    Od 2 marca latamy z Warszawy do Zielonej Góry, ceny już od 199 PLN. Takie info dały linie LOT. Tego jeszcze nie było.

  • 01-02-2017

    Ludziska, do 05.02.2017 kupujcie bilety na Walentynki i sprawcie wyjątkowy prezent ukochanej osobie! Loty po Polsce od 139 PLN, po Europie od 349 PLN i do Azji od 1799 PLN w obie strony i z bagażem. Co Wy na takie niespodzianki?

  • 09-01-2017

    Odpowiedź masz wyżej: BRAK KONKURENCJI.

  • 15-11-2016

    Skoro nie ma konkurencji, to nie ma co liczyć na spadki cen. W takich kwotach to ja dolecę do Paryża. Dlaczego na loty krajowe są tak drogie bilety?

  • 20-10-2016

    Jak do tej pory OT jest bezkonkurencyjny. Nie ma żadnych innych podobnych połączeń do Krakowa.

  • 02-10-2015

    Nie ma żadnej konkurencji dla tego połączenia??? Czekam aż ktoś ogłosi nowe możliwości, jak na razie polskie krajówki nie robią furory żadnej pomimo niskich cen (okroiliście bowiem bagaże rejestrowane a to nie fear jak na linie regularne). Taka moja uwaga.

  • 06-10-2014

    Dobre częste loty nawet 6 razy w tygodniu, więc świetna rzecz ceny bardzo przystepne w granicach 150 w jedną bądz 300 zł w dwie strony. Gratulacje dla LOTu nareszcie z mysla o pasażerach

  • 19-05-2014

    Ceny w maju startują od 230 pln więc dość drogo. Zaczekam na niższe taryfy może wskoczy jakaś promocja, choc obserwując nasze loty krajowe jest drożej niż loty europejskie.

  • 02-04-2014

    Krajówki z Warszawy do Krakowa LOTem są bardzo dobrą alternatywa dla samochodu. Wygodnie i szybko mozna się przemieścić do celu. Ceny około 150zł najtaniej hmmm gdyby były do 100zł to byłoby już extra.

  • 13-12-2013

    często latam i korzystam z lotów krajowych, polecam każdemu szczegolnie że pracując i latając w związku z pracą można zaoszczędzić sporo czasu, a odprawe mozna zrobic na telefon więc szybko i sprawnie

  • 26-11-2013

    Oszczędnośc czasu, szkoda że nie pieniedzy

  • 21-03-2013

    Wiadomo że krajówki czasem w cale nie są takie tanie ale to połaczenie jest jak dla mnie niezastapione

  • 18-12-2012

    Jesli potrzebujecie dostać się szybko do Wawy to to połaczenie jest w sam raz

  • 31-10-2012

    Jeśli muszę dostać si do Krakowa toto połaczenie LOT jest niezastąpione

  • 22-10-2012

    Raz dwa i jestem na miejscu, bez problemów i kosztowo nie wychodzi źle.

  • 22-08-2012

    JAK NA TAK KRÓTKI KRAJOWY LOT TO TROCHE DROGIE POŁACZENIE ALE BARDZO POTRZEBNE I JAK DLA MNIE NAJWYGODNIEJSZE

  • 25-06-2012

    SZYBKO, WYGODNIE I BEZPROBLEMOWO

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena