Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-04 - 2019-03-29
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Warszawa - Gdańsk, Wylot lotnisko : Warszawa Modlin - Warszawa , Przylot lotnisko Gdańsk Rębiechowo Linie lotnicze Ryanair .

Tanie linie Ryanair oferują bezpośrednie loty z Warszawy (WAW) do Gdańska (GDN). Loty od poniedziałku do niedzieli startują trzy razy dziennie w godzinach 08:10, lądowanie w Gdańsku o godz 09:05, 14:30-15:25 oraz 20:20-21:15. Loty powrotne z Gdańska do Warszawy także codziennie 3 razy w ciągu dnia o godz 06:35-07:30, 12:55-13:50 oraz 18:50-19:45. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 połączenia są zawieszone. Zarezerwuj tanie loty z Warszawy do Gdańska online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 09.12.2018
  • 08.12.2018

Pozostałe tanie loty do Gdańsk

Tanie Loty z Warszawy do Polski

Informacje o lotach Warszawa - Gdańsk. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-21 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Gdańsk (GDN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2019-01-06 10:35 Warszawa (WAW) 2019-01-06 11:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3835

    2019-01-06 10:35 Warszawa (WAW) 2019-01-06 11:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2019-01-13 21:05 Warszawa (WAW) 2019-01-13 23:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3826

    2019-01-13 21:05 Warszawa (WAW) 2019-01-13 22:00 Gdańsk (GDN)

Cena 353 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2019-01-06 13:30 Warszawa (WAW) 2019-01-06 14:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3837

    2019-01-06 13:30 Warszawa (WAW) 2019-01-06 14:25 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2019-01-13 21:05 Warszawa (WAW) 2019-01-13 23:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3826

    2019-01-13 21:05 Warszawa (WAW) 2019-01-13 22:00 Gdańsk (GDN)

Cena 353 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2019-01-06 10:35 Warszawa (WAW) 2019-01-06 11:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3835

    2019-01-06 10:35 Warszawa (WAW) 2019-01-06 11:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2019-01-13 14:55 Warszawa (WAW) 2019-01-13 16:55 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3838

    2019-01-13 14:55 Warszawa (WAW) 2019-01-13 15:55 Gdańsk (GDN)

Cena 353 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2019-01-06 13:30 Warszawa (WAW) 2019-01-06 14:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3837

    2019-01-06 13:30 Warszawa (WAW) 2019-01-06 14:25 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2019-01-13 12:00 Warszawa (WAW) 2019-01-13 14:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3836

    2019-01-13 12:00 Warszawa (WAW) 2019-01-13 13:00 Gdańsk (GDN)

Cena 353 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2019-01-06 13:30 Warszawa (WAW) 2019-01-06 14:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3837

    2019-01-06 13:30 Warszawa (WAW) 2019-01-06 14:25 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2019-01-13 14:55 Warszawa (WAW) 2019-01-13 16:55 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3838

    2019-01-13 14:55 Warszawa (WAW) 2019-01-13 15:55 Gdańsk (GDN)

Cena 353 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2019-01-06 10:35 Warszawa (WAW) 2019-01-06 11:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3835

    2019-01-06 10:35 Warszawa (WAW) 2019-01-06 11:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2019-01-13 08:45 Warszawa (WAW) 2019-01-13 10:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3832

    2019-01-13 08:45 Warszawa (WAW) 2019-01-13 09:45 Gdańsk (GDN)

Cena 353 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2019-01-06 10:35 Warszawa (WAW) 2019-01-06 11:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3835

    2019-01-06 10:35 Warszawa (WAW) 2019-01-06 11:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2019-01-13 18:10 Warszawa (WAW) 2019-01-13 20:10 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3816

    2019-01-13 18:10 Warszawa (WAW) 2019-01-13 19:10 Gdańsk (GDN)

Cena 353 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2019-01-06 13:30 Warszawa (WAW) 2019-01-06 14:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3837

    2019-01-06 13:30 Warszawa (WAW) 2019-01-06 14:25 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2019-01-13 18:10 Warszawa (WAW) 2019-01-13 20:10 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3816

    2019-01-13 18:10 Warszawa (WAW) 2019-01-13 19:10 Gdańsk (GDN)

Cena 353 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2019-01-06 10:35 Warszawa (WAW) 2019-01-06 11:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3835

    2019-01-06 10:35 Warszawa (WAW) 2019-01-06 11:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2019-01-13 05:30 Warszawa (WAW) 2019-01-13 07:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3828

    2019-01-13 05:30 Warszawa (WAW) 2019-01-13 06:35 Gdańsk (GDN)

Cena 353 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2019-01-06 13:30 Warszawa (WAW) 2019-01-06 14:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3837

    2019-01-06 13:30 Warszawa (WAW) 2019-01-06 14:25 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2019-01-13 05:30 Warszawa (WAW) 2019-01-13 07:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3828

    2019-01-13 05:30 Warszawa (WAW) 2019-01-13 06:35 Gdańsk (GDN)

Cena 353 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

11 opinie

Dodaj komentarz

  • 16-05-2018

    Na krótki wypad- rewelacja

  • 23-11-2017

    Ludziom nie ma co się dziwić że wola taniej kupić bilet, to raczej do linii naszych można mieć pretensje że nie maja tak konkurencyjnych cen jak Ryanair

  • 14-11-2017

    To wstyd żeby takie połączenie obsługiwały zagraniczne linie, uważam że przynajmniej te loty krajowe powinnien na wyłączność mieć LOT, ale z drugiej strony nie dziwie sie ludziom że wolą Ryanaira bo wiadomo taniej wychodził, więc kto mądry będzie przepłacał kilka stów na lot na tej samej trasie?

  • 15-09-2017

    Już Tanie Linie się nacieszyły krajówkami, podobno lotnisko robi im utrudnienia, startują z odległych Terminali na który dojazd pasażera zajmuje nawet minut, co utrudnia podróżowanie jeśli ktoś potraktował te loty jako biznesowe. Oj będzie chyba wojna.

  • 14-07-2017

    Warszawa-Gdańsk rewelacyjny lot krajowy. Dla porównania w dacie którą sprawdzałam Tanie linie 21 zł bez opłat a line LOT 160 zł, dlaczego takie różnice cenowe. Skoro jeden może dać ceny niższe niż bus, drugi powinien brać z niego przykład, bo inaczej straci większość pasażerów.

  • 12-04-2017

    super połączenie i naprawdę dobre ceny, raz dwa i jestem nad morzem, wiadomo autostradą tez nie jest żel ale chyba nawet taniej wychodzi polecieć samolotem

  • 06-04-2017

    Zbliża się sezon wakacyjny i Warszawka rusza nad morze. Kto może ten nad morze może liniami tanimi może :)

  • 15-03-2017

    Ceny ekonomiczne na naszych krajówkach zaczynają się np w kwietniu od 134pln w jedna stronę, czy to dużo? Policzcie sobie koszty dojazdu samochodem i stracony czas, co sie bardziej opłaca zatem.

  • 23-02-2017

    Dlaczego zatem tak niskich cen nie ma nasz krajowy lotnik LOT? Tylko musimy wspierać irlandzkie tanie linie. To chyba w naszym interesie jest zarabiać a nie oddawać kasę innym krajom.

  • 12-10-2016

    NAJTAŃSZE LOTY KRAJOWE NAD MORZE TO TYLKO RYANAIR-EM.

  • 16-08-2016

    Ceny do Gdańska od 9złotych w jedna stronę, niskie ceny i

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena