Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-03-30
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Wrocław - Gdańsk, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Gdańsk Rębiechowo Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie połączenie w krajowej sieci połączeń na trasie Wrocław - Gdańsk oferują tanie linie Ryanair. Połączenie realizowane jest w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Wyloty z wrocławskiego lotniska we wtorki odbywa się o godz 09:50, planowane lądowanie w Gdańsku o godzinie 10:55, w czwartki o godz 12:10-13:15, natomiast w soboty o godz 15:00-16:05.Loty powrotne relacji Gdańsk-Wrocław także 3 razy w tygodniu, we wtorki o godz 11:20-12:25, czwartki o 13:40-14:45 oraz soboty o 16:30-17:35. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów na trasie Wrocław- Gdańsk online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Gdańsk

Tanie Loty z Wrocławia do Polski

Informacje o lotach Wrocław - Gdańsk. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-07 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Gdańsk (GDN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2017-12-02 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 16:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4105

    2017-12-02 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 16:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-12-09 16:30 Wrocław (WRO) 2017-12-09 18:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4106

    2017-12-09 16:30 Wrocław (WRO) 2017-12-09 17:35 Gdańsk (GDN)

Cena 142 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2017-12-02 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 16:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4105

    2017-12-02 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 16:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-12-09 12:10 Wrocław (WRO) 2017-12-09 15:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3836

    2017-12-09 12:10 Warszawa (WAW) 2017-12-09 13:05 Gdańsk (GDN)

  • LO

    1. LO 3843

    2017-12-09 13:35 Wrocław (WRO) 2017-12-09 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 401 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2017-12-02 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 16:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4105

    2017-12-02 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 16:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-12-09 18:10 Wrocław (WRO) 2017-12-09 21:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3816

    2017-12-09 18:10 Warszawa (WAW) 2017-12-09 19:10 Gdańsk (GDN)

  • LO

    1. LO 3859

    2017-12-09 19:40 Wrocław (WRO) 2017-12-09 20:35 Warszawa (WAW)

Cena 314 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2017-12-02 21:05 Wrocław (WRO) 2017-12-02 23:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3860

    2017-12-02 21:05 Wrocław (WRO) 2017-12-02 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 3827

    2017-12-02 22:40 Warszawa (WAW) 2017-12-02 23:35 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-12-09 16:30 Wrocław (WRO) 2017-12-09 18:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4106

    2017-12-09 16:30 Wrocław (WRO) 2017-12-09 17:35 Gdańsk (GDN)

Cena 269 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2017-12-02 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 16:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4105

    2017-12-02 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 16:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-12-09 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-09 18:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3838

    2017-12-09 15:00 Warszawa (WAW) 2017-12-09 15:55 Gdańsk (GDN)

  • LO

    1. LO 3847

    2017-12-09 16:35 Wrocław (WRO) 2017-12-09 17:30 Warszawa (WAW)

Cena 401 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2017-12-02 05:45 Wrocław (WRO) 2017-12-02 08:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3850

    2017-12-02 05:45 Wrocław (WRO) 2017-12-02 06:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 3831

    2017-12-02 07:25 Warszawa (WAW) 2017-12-02 08:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-12-09 16:30 Wrocław (WRO) 2017-12-09 18:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4106

    2017-12-09 16:30 Wrocław (WRO) 2017-12-09 17:35 Gdańsk (GDN)

Cena 269 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2017-12-02 18:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 20:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3848

    2017-12-02 18:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 18:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 3825

    2017-12-02 19:40 Warszawa (WAW) 2017-12-02 20:35 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-12-09 16:30 Wrocław (WRO) 2017-12-09 18:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4106

    2017-12-09 16:30 Wrocław (WRO) 2017-12-09 17:35 Gdańsk (GDN)

Cena 354 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2017-12-02 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 17:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3844

    2017-12-02 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 15:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 3815

    2017-12-02 16:40 Warszawa (WAW) 2017-12-02 17:35 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-12-09 16:30 Wrocław (WRO) 2017-12-09 18:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4106

    2017-12-09 16:30 Wrocław (WRO) 2017-12-09 17:35 Gdańsk (GDN)

Cena 354 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2017-12-02 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 16:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4105

    2017-12-02 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 16:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-12-09 21:05 Wrocław (WRO) 2017-12-10 00:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3826

    2017-12-09 21:05 Warszawa (WAW) 2017-12-09 22:00 Gdańsk (GDN)

  • LO

    1. LO 3849

    2017-12-09 22:50 Wrocław (WRO) 2017-12-09 23:50 Warszawa (WAW)

Cena 364 zł

Lot 10

Podróż z Wrocław

2017-12-02 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 20:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 5h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3844

    2017-12-02 15:00 Wrocław (WRO) 2017-12-02 15:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 3825

    2017-12-02 19:40 Warszawa (WAW) 2017-12-02 20:35 Gdańsk (GDN)

Podróż do Gdańsk

2017-12-09 16:30 Wrocław (WRO) 2017-12-09 18:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4106

    2017-12-09 16:30 Wrocław (WRO) 2017-12-09 17:35 Gdańsk (GDN)

Cena 343 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

11 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-10-2017

    Skąd pomysł że rezygnował jak loty się odbywają trzy razy w tygodniu - wtorki, czwartki i soboty.

  • 06-02-2017

    Dlaczego Ryanair zrezygnował z krajówek do Gdańska?

  • 06-10-2016

    Może i pomysł był dobry, ale realizacja bardzo krótka. Chwilowo nie widzę tego połączenia.

  • 22-07-2016

    Ryanair dobrze kombinuje na różnych frontach, wprowadza dobre loty, rozwija się, co roku coś nowego, widać u niego postępy. Mógłby jeszcze pomyśleć o nowych samolotach ulepszonych pod względem komfortu a opanuje cały rynek lotniczy.

  • 01-07-2016

    W tym roku wybraliśmy polskie morze na wakacje. Lecimy z tanimi liniami.

  • 13-06-2016

    BEZPOŚREDNIO I NAD MORZE WROCŁAW GDAŃSK RZĄDZI.

  • 20-04-2016

    Zdecydowanie najtaniej wychodzi Ryanairem, bez zbędnych komentarzy. Najtańsze loty z Wrocławia do Gdańska !!

  • 12-02-2016

    Porównaj sobie ceny na LOt a na Ryanair i chyba nie ma żadnych wątpliwości co wybrać przy godzinnym połączeniu gdzie komfort mi lata kolo.....zresztą dramatu nie ma

  • 07-12-2015

    Przecież oprócz Ryanaira latają także linie LOT, ale chyba nie bezpośrednio tylko z przesiadka, to zdecydowanie gorszy komfort, ale zawsze coś.

  • 03-12-2015

    Dobry pomysł na wakacje, ale szkoda że tylko na wakacje.

  • 21-07-2015

    SZYBKO MOŻNA ZNALEŹĆ SIĘ NAD BAŁTYKIEM. NAJTAŃSZE PRZELOTY WIDZIAŁAM ZA 59 ZŁ TO NAPRAWDĘ ŚWIETNE POŁĄCZENIE. CO POWICIE NA WEEKEND NAD MORZEM.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena