Wylot

Lipiec 2021

127 zł Lipiec
44 zł Sierpień
46 zł Wrzesień
77 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 203zł
27
28
29
30 127zł
31

Powrót

Lipiec 2021

105 zł Lipiec
44 zł Sierpień
46 zł Wrzesień
77 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 184zł
27
28
29
30 105zł
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-14 - 2021-10-31
Promocja aktualna: do 2021-07-27

Lot na trasie Wrocław - Olsztyn, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Szymany Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Wrocławia do Olsztyna na lotnisko Olsztyn-Mazury (SZY) położone 10km od Szczytna i 56km na południowy wschód od centrum Olsztyna oferują tanie linie Ryanair. Połączenia w sezonie letnim od 2 lipca 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Wrocławia w poniedziałki realizowane są o godz 13:30, lądowanie w Olsztynie o godz 14:35, w piątki o godz 17:35-18:40. Powrotne loty relacji Olsztyn-Wrocław także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 15:00-16:05 i w piątki o godz 19:05-20:10. Zarezerwuj krajowy lot do Olsztyna online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Olsztyn

Średni czas lotu Wrocław - Olsztyn:
1h 5m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Wrocław do Olsztyn były oglądane 527 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Olsztyn rezerwowano:
średnio 14 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
44.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
280.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
265.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
267.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wrocław - Olsztyn:
Wrocław (WRO) -> Londyn (STN) -> Szymany (SZY)
Wysoki sezon przypada na Grudzień (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Sierpień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Olsztyn z Krakowa (199.00zł drożej o 352%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Olsztyn

Tanie Loty z Wrocławia do Polski

Informacje o lotach Wrocław - Olsztyn. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-23 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Olsztyn (SZY).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-10 18:35 Wrocław (WRO) 2021-09-10 19:40 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4694

    2021-09-10 18:35 Wrocław (WRO) 2021-09-10 19:40 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2021-09-17 20:05 Wrocław (WRO) 2021-09-17 22:10 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4695

    2021-09-17 20:05 Szymany (SZY) 2021-09-17 21:10 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-10 18:35 Wrocław (WRO) 2021-09-10 19:40 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4694

    2021-09-10 18:35 Wrocław (WRO) 2021-09-10 19:40 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2021-09-20 14:25 Wrocław (WRO) 2021-09-20 16:30 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4695

    2021-09-20 14:25 Szymany (SZY) 2021-09-20 15:30 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-13 12:55 Wrocław (WRO) 2021-09-13 14:00 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4694

    2021-09-13 12:55 Wrocław (WRO) 2021-09-13 14:00 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2021-09-17 20:05 Wrocław (WRO) 2021-09-17 22:10 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4695

    2021-09-17 20:05 Szymany (SZY) 2021-09-17 21:10 Wrocław (WRO)

Cena 72 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-17 18:35 Wrocław (WRO) 2021-09-17 19:40 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4694

    2021-09-17 18:35 Wrocław (WRO) 2021-09-17 19:40 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2021-09-20 14:25 Wrocław (WRO) 2021-09-20 16:30 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4695

    2021-09-20 14:25 Szymany (SZY) 2021-09-20 15:30 Wrocław (WRO)

Cena 72 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-13 12:55 Wrocław (WRO) 2021-09-13 14:00 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4694

    2021-09-13 12:55 Wrocław (WRO) 2021-09-13 14:00 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2021-09-17 20:05 Wrocław (WRO) 2021-09-17 22:10 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4695

    2021-09-17 20:05 Szymany (SZY) 2021-09-17 21:10 Wrocław (WRO)

Cena 72 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-10 18:35 Wrocław (WRO) 2021-09-10 19:40 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4694

    2021-09-10 18:35 Wrocław (WRO) 2021-09-10 19:40 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2021-09-20 14:25 Wrocław (WRO) 2021-09-20 16:30 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4695

    2021-09-20 14:25 Szymany (SZY) 2021-09-20 15:30 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-13 12:55 Wrocław (WRO) 2021-09-13 14:00 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4694

    2021-09-13 12:55 Wrocław (WRO) 2021-09-13 14:00 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2021-09-20 14:25 Wrocław (WRO) 2021-09-20 16:30 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4695

    2021-09-20 14:25 Szymany (SZY) 2021-09-20 15:30 Wrocław (WRO)

Cena 72 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-10 18:35 Wrocław (WRO) 2021-09-10 19:40 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4694

    2021-09-10 18:35 Wrocław (WRO) 2021-09-10 19:40 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2021-09-17 20:05 Wrocław (WRO) 2021-09-17 22:10 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4695

    2021-09-17 20:05 Szymany (SZY) 2021-09-17 21:10 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-10 18:35 Wrocław (WRO) 2021-09-10 19:40 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4694

    2021-09-10 18:35 Wrocław (WRO) 2021-09-10 19:40 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2021-09-24 20:05 Wrocław (WRO) 2021-09-24 22:10 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4695

    2021-09-24 20:05 Szymany (SZY) 2021-09-24 21:10 Wrocław (WRO)

Cena 82 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-13 12:55 Wrocław (WRO) 2021-09-13 14:00 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4694

    2021-09-13 12:55 Wrocław (WRO) 2021-09-13 14:00 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2021-09-24 20:05 Wrocław (WRO) 2021-09-24 22:10 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4695

    2021-09-24 20:05 Szymany (SZY) 2021-09-24 21:10 Wrocław (WRO)

Cena 84 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-17 18:35 Wrocław (WRO) 2021-09-17 19:40 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4694

    2021-09-17 18:35 Wrocław (WRO) 2021-09-17 19:40 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2021-09-24 20:05 Wrocław (WRO) 2021-09-24 22:10 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4695

    2021-09-24 20:05 Szymany (SZY) 2021-09-24 21:10 Wrocław (WRO)

Cena 84 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-10 23:45 Wrocław (WRO) 2021-09-11 10:10 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 10h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8408

    2021-09-10 23:45 Wrocław (WRO) 2021-09-11 00:50 Londyn (STN)

  • W9

    W92182

    2021-09-11 06:50 Londyn (LTN) 2021-09-11 10:10 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2021-09-17 20:05 Wrocław (WRO) 2021-09-17 22:10 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4695

    2021-09-17 20:05 Szymany (SZY) 2021-09-17 21:10 Wrocław (WRO)

Cena 170 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-10 23:45 Wrocław (WRO) 2021-09-11 10:10 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 10h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8408

    2021-09-10 23:45 Wrocław (WRO) 2021-09-11 00:50 Londyn (STN)

  • W9

    W92182

    2021-09-11 06:50 Londyn (LTN) 2021-09-11 10:10 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2021-09-20 14:25 Wrocław (WRO) 2021-09-20 16:30 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4695

    2021-09-20 14:25 Szymany (SZY) 2021-09-20 15:30 Wrocław (WRO)

Cena 170 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 08-04-2021

    Mamy nadzieje na Mazurskie latanie będzie trwało cały rok, akurat tam mogłabym spędzać urlopy o każdej porze roku.

  • 01-04-2021

    Czy loty do Olsztyna irlandzkie linie wprowadzają tylko na okres wakacyjny czy będą starały się latać przez cały rok?

  • 30-03-2021

    Loty krajowe tanimi liniami mnie nie dziwią, bo Ryanair ma połączenia z Wrocławia nie tylko do Olsztyna, lata także trasa Wrocław-Gdańsk we wtorki i soboty. Myślę że z czasem powstaną nowe, mają świetne ceny, dadzą do myślenia naszym linią LOT to może obniżą ceny.

  • 29-03-2021

    DLACZEGO TANIE LINIE WPROWADZAJĄ TANIE LOTY KRAJOWE, A NASZE RODZINNE LINIE LOT MAJĄ JE NP Z PRZESIADKAMI, TO ONI POWINNI GŁÓWNIE OBLEGAĆ POLSKI RYNEK LOTÓW.

  • 26-03-2021

    Aż chce się zaśpiewać "Więc wszyscy na Mazury nie w góry..." To świetna propozycja dla naszej rodziny. Lot trwa tylko godzinkę więc rewelacja.

  • 25-03-2021

    Nie wiedziałem że z Wrocławia można lecieć bezpośrednio do Olsztyna. To może być ciekawa wersja spędzenia urlopu na mazurach dla tych którzy nie chcą opuszczać kraju. Fajny lot.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena