Wylot

Wrzesień 2019

Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Wrzesień 2019

Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-08-28 - 2020-03-31
Promocja aktualna: do 2019-09-30

Lot na trasie Kraków - Olsztyn, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Szymany Linie lotnicze LOT .

Port lotniczy Olsztyn Mazury (SZY) to jedyne lotnisko lotnisko obsługujące województwo warmińsko-mazurskie. Położony w miejscowości Szymany w odległości 56 km od centrum Olsztyna. Loty z Krakowa na lotnisko Olsztyn Mazury oferują PLL LOT. Bezpośrednie połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot z krakowskiego lotniska Balice w każdy czwartek i niedziele o godz 20:25, planowany przylot o godz 21:35. Loty z Olsztyna Mazury także w czwartki i niedziele w godz 22:05, przylot do Krakowa o godz 23:15. Zapraszamy do rezerwacji biletów.


Informacja o locie: Kraków - Olsztyn

Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Olsztyn:
Kraków (KRK) -> Londyn (STN) -> Szymany (SZY)
Kraków (KRK) -> Londyn (LTN) -> Szymany (SZY)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Olsztyn - Kraków:
Szymany (SZY) -> Londyn (STN) -> Kraków (KRK)

Tanie Loty z Krakowa do Polski

Informacje o lotach Kraków - Olsztyn. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-09-20 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Olsztyn (SZY).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2019-10-24 21:25 Kraków (KRK) 2019-10-24 22:35 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3995

    2019-10-24 21:25 Kraków (KRK) 2019-10-24 22:35 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2019-10-28 21:20 Kraków (KRK) 2019-10-29 22:20 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 24h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR229

    2019-10-28 21:20 Szymany (SZY) 2019-10-28 22:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR2436

    2019-10-29 18:00 Londyn (STN) 2019-10-29 21:20 Kraków (KRK)

Cena 371 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2019-10-22 07:55 Kraków (KRK) 2019-10-22 22:20 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2433

    2019-10-22 07:55 Kraków (KRK) 2019-10-22 09:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR228

    2019-10-22 18:55 Londyn (STN) 2019-10-22 22:20 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2019-10-27 22:25 Kraków (KRK) 2019-10-28 00:35 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3996

    2019-10-27 22:25 Szymany (SZY) 2019-10-27 23:35 Kraków (KRK)

Cena 391 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2019-10-22 07:55 Kraków (KRK) 2019-10-22 22:20 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2433

    2019-10-22 07:55 Kraków (KRK) 2019-10-22 09:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR228

    2019-10-22 18:55 Londyn (STN) 2019-10-22 22:20 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2019-10-24 23:05 Kraków (KRK) 2019-10-25 01:15 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3996

    2019-10-24 23:05 Szymany (SZY) 2019-10-25 00:15 Kraków (KRK)

Cena 391 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2019-10-22 07:55 Kraków (KRK) 2019-10-22 22:20 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2433

    2019-10-22 07:55 Kraków (KRK) 2019-10-22 09:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR228

    2019-10-22 18:55 Londyn (STN) 2019-10-22 22:20 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2019-10-31 22:25 Kraków (KRK) 2019-11-01 00:35 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3996

    2019-10-31 22:25 Szymany (SZY) 2019-10-31 23:35 Kraków (KRK)

Cena 391 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2019-10-20 21:25 Kraków (KRK) 2019-10-20 22:35 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3995

    2019-10-20 21:25 Kraków (KRK) 2019-10-20 22:35 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2019-10-28 21:20 Kraków (KRK) 2019-10-29 22:20 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 24h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR229

    2019-10-28 21:20 Szymany (SZY) 2019-10-28 22:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR2436

    2019-10-29 18:00 Londyn (STN) 2019-10-29 21:20 Kraków (KRK)

Cena 392 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Kraków

2019-10-17 21:25 Kraków (KRK) 2019-10-17 22:35 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3995

    2019-10-17 21:25 Kraków (KRK) 2019-10-17 22:35 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2019-10-28 21:20 Kraków (KRK) 2019-10-29 22:20 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 24h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR229

    2019-10-28 21:20 Szymany (SZY) 2019-10-28 22:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR2436

    2019-10-29 18:00 Londyn (STN) 2019-10-29 21:20 Kraków (KRK)

Cena 392 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2019-10-17 07:45 Kraków (KRK) 2019-10-17 18:00 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2433

    2019-10-17 07:45 Kraków (KRK) 2019-10-17 09:20 Londyn (STN)

  • FR

    FR228

    2019-10-17 14:35 Londyn (STN) 2019-10-17 18:00 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2019-10-27 22:25 Kraków (KRK) 2019-10-28 00:35 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3996

    2019-10-27 22:25 Szymany (SZY) 2019-10-27 23:35 Kraków (KRK)

Cena 426 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-10-17 07:45 Kraków (KRK) 2019-10-17 18:00 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2433

    2019-10-17 07:45 Kraków (KRK) 2019-10-17 09:20 Londyn (STN)

  • FR

    FR228

    2019-10-17 14:35 Londyn (STN) 2019-10-17 18:00 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2019-10-24 23:05 Kraków (KRK) 2019-10-25 01:15 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3996

    2019-10-24 23:05 Szymany (SZY) 2019-10-25 00:15 Kraków (KRK)

Cena 426 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Kraków

2019-10-17 07:45 Kraków (KRK) 2019-10-17 18:00 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2433

    2019-10-17 07:45 Kraków (KRK) 2019-10-17 09:20 Londyn (STN)

  • FR

    FR228

    2019-10-17 14:35 Londyn (STN) 2019-10-17 18:00 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2019-10-31 22:25 Kraków (KRK) 2019-11-01 00:35 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3996

    2019-10-31 22:25 Szymany (SZY) 2019-10-31 23:35 Kraków (KRK)

Cena 426 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2019-10-22 07:25 Kraków (KRK) 2019-10-22 20:50 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    W65001

    2019-10-22 07:25 Kraków (KRK) 2019-10-22 09:00 Londyn (LTN)

  • W9

    W92182

    2019-10-22 17:25 Londyn (LTN) 2019-10-22 20:50 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2019-10-27 22:25 Kraków (KRK) 2019-10-28 00:35 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • LO

    LO3996

    2019-10-27 22:25 Szymany (SZY) 2019-10-27 23:35 Kraków (KRK)

Cena 442 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena