Wylot

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-11-14 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Kraków - Poznań, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Ławica Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Poznania na lotnisko Poznań-Ławica (POZ) położone 7km na zachód od centrum miasta udostępniają tanie linie Ryanair. Połączenia w sezonie jesienno-zimowym od 30 października 2022 odbywają się cztery razy w tygodniu w poniedziałki, czwartki, soboty i niedziele. Wyloty z Krakowa w poniedziałk realizowane są o godz 06:50, lądowanie w Poznaniu o godz 07:50, w czwartki o godz 20:55-21:55, w soboty o godz 07:20-08:20 oraz w niedziele o godz 21:40-22:40. Powrotne loty z Poznania do Krakowa także 4 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 08:15-09:15, w czwartki 22:20-23:20, w soboty 05:55-06:55 oraz w niedziele o godz 20:15-21:15. Już dzisiaj zarezerwuj krajowe loty do Poznania online lub telefoncznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Poznań

Ile trwa lot Kraków - Poznań:
1h 0m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Kraków do Poznań obecnie mają 578 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Poznań:
Ryanair
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
274.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
274.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
249.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Kraków:
Poznań (POZ) -> Warszawa (WAW) -> Kraków (KRK)
Nasi Klienci wybrali również loty do Poznania z Warszawy (159.00zł drożej o 123%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Poznania

Tanie Loty z Krakowa do Polski

Oferty lotów z Kraków - Poznań. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-30 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Poznań (POZ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2023-01-19 20:55 Kraków (KRK) 2023-01-19 21:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6264

    2023-01-19 20:55 Kraków (KRK) 2023-01-19 21:55 Poznań (POZ)

Podróż do Poznań

2023-01-26 22:20 Kraków (KRK) 2023-01-27 00:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6265

    2023-01-26 22:20 Poznań (POZ) 2023-01-26 23:20 Kraków (KRK)

Cena 107 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2023-01-21 07:25 Kraków (KRK) 2023-01-21 08:25 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6264

    2023-01-21 07:25 Kraków (KRK) 2023-01-21 08:25 Poznań (POZ)

Podróż do Poznań

2023-01-26 22:20 Kraków (KRK) 2023-01-27 00:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6265

    2023-01-26 22:20 Poznań (POZ) 2023-01-26 23:20 Kraków (KRK)

Cena 107 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2023-01-21 07:25 Kraków (KRK) 2023-01-21 08:25 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6264

    2023-01-21 07:25 Kraków (KRK) 2023-01-21 08:25 Poznań (POZ)

Podróż do Poznań

2023-01-29 20:20 Kraków (KRK) 2023-01-29 22:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6265

    2023-01-29 20:20 Poznań (POZ) 2023-01-29 21:20 Kraków (KRK)

Cena 107 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2023-01-21 07:25 Kraków (KRK) 2023-01-21 08:25 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6264

    2023-01-21 07:25 Kraków (KRK) 2023-01-21 08:25 Poznań (POZ)

Podróż do Poznań

2023-01-29 20:20 Kraków (KRK) 2023-01-29 22:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6265

    2023-01-29 20:20 Poznań (POZ) 2023-01-29 21:20 Kraków (KRK)

Cena 107 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2023-01-21 07:25 Kraków (KRK) 2023-01-21 08:25 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6264

    2023-01-21 07:25 Kraków (KRK) 2023-01-21 08:25 Poznań (POZ)

Podróż do Poznań

2023-01-26 22:20 Kraków (KRK) 2023-01-27 00:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6265

    2023-01-26 22:20 Poznań (POZ) 2023-01-26 23:20 Kraków (KRK)

Cena 107 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2023-01-19 20:55 Kraków (KRK) 2023-01-19 21:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6264

    2023-01-19 20:55 Kraków (KRK) 2023-01-19 21:55 Poznań (POZ)

Podróż do Poznań

2023-01-29 20:20 Kraków (KRK) 2023-01-29 22:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6265

    2023-01-29 20:20 Poznań (POZ) 2023-01-29 21:20 Kraków (KRK)

Cena 107 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2023-01-19 20:55 Kraków (KRK) 2023-01-19 21:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6264

    2023-01-19 20:55 Kraków (KRK) 2023-01-19 21:55 Poznań (POZ)

Podróż do Poznań

2023-01-26 22:20 Kraków (KRK) 2023-01-27 00:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6265

    2023-01-26 22:20 Poznań (POZ) 2023-01-26 23:20 Kraków (KRK)

Cena 107 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2023-01-19 20:55 Kraków (KRK) 2023-01-19 21:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6264

    2023-01-19 20:55 Kraków (KRK) 2023-01-19 21:55 Poznań (POZ)

Podróż do Poznań

2023-01-28 06:00 Kraków (KRK) 2023-01-28 08:00 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6265

    2023-01-28 06:00 Poznań (POZ) 2023-01-28 07:00 Kraków (KRK)

Cena 108 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2023-01-21 07:25 Kraków (KRK) 2023-01-21 08:25 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6264

    2023-01-21 07:25 Kraków (KRK) 2023-01-21 08:25 Poznań (POZ)

Podróż do Poznań

2023-01-28 06:00 Kraków (KRK) 2023-01-28 08:00 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6265

    2023-01-28 06:00 Poznań (POZ) 2023-01-28 07:00 Kraków (KRK)

Cena 108 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2023-01-22 21:45 Kraków (KRK) 2023-01-22 22:45 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6264

    2023-01-22 21:45 Kraków (KRK) 2023-01-22 22:45 Poznań (POZ)

Podróż do Poznań

2023-01-26 22:20 Kraków (KRK) 2023-01-27 00:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6265

    2023-01-26 22:20 Poznań (POZ) 2023-01-26 23:20 Kraków (KRK)

Cena 122 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2023-01-22 21:45 Kraków (KRK) 2023-01-22 22:45 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6264

    2023-01-22 21:45 Kraków (KRK) 2023-01-22 22:45 Poznań (POZ)

Podróż do Poznań

2023-01-29 20:20 Kraków (KRK) 2023-01-29 22:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6265

    2023-01-29 20:20 Poznań (POZ) 2023-01-29 21:20 Kraków (KRK)

Cena 122 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2023-01-22 21:45 Kraków (KRK) 2023-01-22 22:45 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6264

    2023-01-22 21:45 Kraków (KRK) 2023-01-22 22:45 Poznań (POZ)

Podróż do Poznań

2023-01-28 06:00 Kraków (KRK) 2023-01-28 08:00 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6265

    2023-01-28 06:00 Poznań (POZ) 2023-01-28 07:00 Kraków (KRK)

Cena 124 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2023-01-19 20:55 Kraków (KRK) 2023-01-19 21:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6264

    2023-01-19 20:55 Kraków (KRK) 2023-01-19 21:55 Poznań (POZ)

Podróż do Poznań

2023-01-30 11:50 Kraków (KRK) 2023-01-30 15:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3946

    2023-01-30 11:50 Poznań (POZ) 2023-01-30 12:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3905

    2023-01-30 13:25 Warszawa (WAW) 2023-01-30 14:20 Kraków (KRK)

Cena 348 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 20-07-2022

    Polskie linie latają i owszem ale przez Warszawę, to teraz konkurencja od października wykosi im wszystkich pasażerów.

  • 10-06-2022

    Wreszcie loty bez przesiadki w Warszawie, kto to wymyślił żeby na krótkich lotach krajowych robić międzylądowania. To obca linia w Polsce da radę bezpośrednio a nasz LOT ściemnia.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena