Wylot

Styczeń 2022

309 zł Styczeń
87 zł Marzec
214 zł Kwiecień
298 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29 364zł
30 309zł
31 417zł

Powrót

Styczeń 2022

194 zł Styczeń
87 zł Marzec
285 zł Kwiecień
299 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29 1142zł
30 411zł
31 194zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-06-18 - 2022-10-31
Promocja aktualna: do 2022-01-31

Lot na trasie Rzeszów - Olsztyn, Wylot lotnisko : Jasionka - Rzeszów , Przylot lotnisko Szymany Linie lotnicze LOT .

Polskie Linie Lotnicze LOT oferują nowe, bezpośrednie loty z Rzeszowa do Olsztyna na lotnisko Olsztyn Mazury (SZY) obsługujące województwo warmińsko-mazurskie, położone w miejscowości Szymany w odległości 56km od centrum miasta. Połączenia w sezonie letnim od 18 czerwca 2022 odbywają sie dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz soboty. Wyloty z Rzeszowa w poniedziałki realizowane są o godz 19:55, lądowanie w Olsztynie o godz 21:00, w soboty o godz 07:40-08:45. Loty powrotne z Olsztyna do Rzeszowa także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 18:15-19:25 oraz w soboty o godz 06:00-07:10. Juz dzisiaj kup bilety lotnicze promocyjne loty na Mazury. Mozliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Rzeszów - Olsztyn

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Rzeszów do Olsztyn były oglądane 631 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rzeszów - Olsztyn:
Rzeszów (RZE) -> Warszawa (WAW) -> Kraków (KRK) -> Szymany (SZY)
Rzeszów (RZE) -> Londyn (STN) -> Kraków (KRK) -> Szymany (SZY)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Olsztyn - Rzeszów:
Szymany (SZY) -> Londyn (STN) -> Rzeszów (RZE)
Szymany (SZY) -> Kraków (KRK) -> Warszawa (WAW) -> Rzeszów (RZE)
Szymany (SZY) -> Kraków (KRK) -> Londyn (STN) -> Rzeszów (RZE)
Nasi Klienci wybrali również loty do Olsztyn z Krakowa (199.00zł), Wrocławia (50.00zł taniej o 75%)

Pozostałe tanie loty do Olsztyn

Tanie Loty z Rzeszowa do Polski

Informacje o lotach Rzeszów - Olsztyn. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-01-27 znaleziono 3 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Olsztyn (SZY).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Rzeszów

2022-02-28 13:50 Rzeszów (RZE) 2022-02-28 21:15 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3802

    2022-02-28 13:50 Rzeszów (RZE) 2022-02-28 14:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3923

    2022-02-28 16:30 Warszawa (WAW) 2022-02-28 17:25 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3507

    2022-02-28 20:05 Kraków (KRK) 2022-02-28 21:15 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2022-03-04 21:20 Rzeszów (RZE) 2022-03-05 16:00 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 17h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR229

    2022-03-04 21:20 Szymany (SZY) 2022-03-04 22:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR2136

    2022-03-05 11:30 Londyn (STN) 2022-03-05 15:00 Rzeszów (RZE)

Cena 559 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Rzeszów

2022-02-28 05:30 Rzeszów (RZE) 2022-02-28 21:15 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 15h 45m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3804

    2022-02-28 05:30 Rzeszów (RZE) 2022-02-28 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3905

    2022-02-28 11:00 Warszawa (WAW) 2022-02-28 11:55 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3507

    2022-02-28 20:05 Kraków (KRK) 2022-02-28 21:15 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2022-03-06 21:55 Rzeszów (RZE) 2022-03-07 14:00 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 15h 5m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3508

    2022-03-06 21:55 Szymany (SZY) 2022-03-06 23:05 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3904

    2022-03-07 07:20 Kraków (KRK) 2022-03-07 08:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3801

    2022-03-07 12:05 Warszawa (WAW) 2022-03-07 13:00 Rzeszów (RZE)

Cena 613 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Rzeszów

2022-02-27 21:45 Rzeszów (RZE) 2022-02-28 21:15 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 23h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2137

    2022-02-27 21:45 Rzeszów (RZE) 2022-02-27 23:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR2432

    2022-02-28 08:35 Londyn (STN) 2022-02-28 11:50 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3507

    2022-02-28 20:05 Kraków (KRK) 2022-02-28 21:15 Szymany (SZY)

Podróż do Szymany

2022-03-04 21:55 Rzeszów (RZE) 2022-03-05 16:00 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży : 17h 5m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3508

    2022-03-04 21:55 Szymany (SZY) 2022-03-04 23:05 Kraków (KRK)

  • FR

    FR2433

    2022-03-05 06:50 Kraków (KRK) 2022-03-05 08:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR2136

    2022-03-05 11:30 Londyn (STN) 2022-03-05 15:00 Rzeszów (RZE)

Cena 663 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-01-2022

    Nowe połączenia zawsze ile widziane :), fajnie b jakoś w te rejony niby mnie ciągneło a nie było po drodze , teraz chętnie skorzystam z lotów w te strony

  • 28-12-2021

    Super że wreszcie nowości się pokazały na Podkarpaciu, w dodatku krajowe. Tak trzymać.

  • 27-12-2021

    Wreszcie z Rzeszowa można będzie lecieć na Mazury, nigdy tam nie byłam, bardzo brakowało tam lotów, teraz już w wakacje można je wypróbować. Inauguracja 18 czerwca 2022. Lot potrwa nieznacznie ponad godzinę.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena